21741
  • Dzsoy
    #12543
    Nem vált rosszul csak valamiért elkezd csúszkálni az egész :D :D

    Én se értem hogy miért. Eddig williamsel 15. voltam időmérőn mert úgy csúszkált. Most caterham-al 7. vagyok :D
  • lac coo
    #12542
    Dehogy megyek, isten őriz...! :)))
    Holnap megnézem, de én még olyant nem láttam, hogy a gép rosszul váltott volna .
  • Dzsoy
    #12541
    LAC COO !!!!!

    Menj pár kört automata váltóval és akkor csúszkálhatsz!!! :D
  • Dzsoy
    #12540
    Nah kérem szépen, mindjárt más a leányzó fekvése.

    Szar a kormány ez tény.

    De úgy lesz valaki a csúszkálos autóval 15. helyet első az időmérőn hogy kikapcsolja azt a ku+va automata váltót és elkezd maga váltogatni, és lás csodát az autó nem jégpályán közlekedik hanem ipari ragasztóval felöntött aszfalton, és a kanyarokba befekszik a gép mint cica az ágyba....
  • Dzsoy
    #12539
    Nem tudom már ki volt aki arra panaszkodott hogy nem bírja megforgatni, de annak tanácsolom hogy menjen pár kört automata váltóval :D Meg fog lepődni :D :D :D :D
  • Totti5
    #12538
    Szóval az automata berakja 1esbe, és akkor kövér gáznál bármi megtörténhet. Term. manual váltóval megyünk és 1est ritkán kapcsolgat az ember, max csak hajtűkben, de akkor sem történik semmi:D
  • lac coo
    #12537
    Én természetesen manuálissal ....És nem forog meg .
  • Dzsoy
    #12536
    Srácok!!!!

    Lenne egy apró észrevételem ,de kellene a segítségetek.
    Arra lennék kíváncsi hogy aki panaszkodik hogy NEM TUDJA MEGFORGATNI direkt se az ugye MANUÁLIS VÁLTÓval megy és akinek MINDIG MEGFOROG az AUTOMATA VÁLTÓval körözget.

    KÉRLEK ÍRJÁTOK MEG!!!
    köszönöm.
  • Dzsoy
    #12535
    nálam meg az a gond hogy nem tudok körbemenni megforgás nélkül.
    Számomra felfoghatatlan hogy lehetnek ilyen külőmbségek.
  • argo001
    #12534
    Igazából nálam is az a helyzet, hogy akármit csinálok, képtelen vagyok megforogni. Ami nálam a gond az, hogy olyan lassan reagál a kormány, hogy Monacóban például a körbemenetel is nagy kihívásokat okoz.
  • Dzsoy
    #12533
    mi lehet az ami nálatok be van kapcsolva és nálam nincs?
  • macleody
    #12532
    Nálam csak akkor forog meg fékezéskor ha visszaváltásnál hátramenetbe kapcsolok :)
  • Dzsoy
    #12531
    akkor komolyan nem értem.... :D
    Más meg pont arra panaszkodik hogy ha akarja se...
  • hungary27
    #12530
    PC-s.
  • Dzsoy
    #12529
    x-box-os vagy?
  • hungary27
    #12528
    Nekem is mindig megforog. :D
  • Dzsoy
    #12527
    A 2011-el valaki megcsinálta anno :D Én is erősen gondolkodom, csak a gondom hogy születésnapomra kaptam mennyaszonyomtól. :D
    Lehet hogy nézne bután hogy milyen képet töltöttem fel :D
  • argo001
    #12526
    Rakj a közepére "Mikulás" csomagot és úgy küldd el. :D De szerintem esetleg egy piros X-el áthúzott torrent file még nagyobbat szólna. :D
  • Dzsoy
    #12525
    Miről kérsz videót?
    Arról hogy megforog? X-box-om van és TV-n nyomom. Max kamerás lenne...
  • Totti5
    #12524
    Ezt egy netkarról még el is hiszem, de hogy ebbe... videót kérünk! :)
  • Dzsoy
    #12523
    Azon gondolkodom hogy ketté töröm a DVD-t, lefotózom és facebook-on elküldöm codi-nak :D
  • Dzsoy
    #12522
    én minden egyes kanyarba azzal szenvedek hogy ne forogjon meg. Fékezésnél állandóan kimegy a hátulja beállítástól függetlenül max leszorító erő mellett is.
    Proffesional szinten sincs esélyem a Q3-ba bejutni.
    Nem tudom mi van ezzel a szarral. Mintha jégen mennék.
  • lac coo
    #12521
    Azt én mondtam :))) Tényleg nem forog meg, nagyon favágó stílus kell hozzá ...Vagy minden kerékvetőt lábközé kell kapni ,akkor is összejön :)

    Bár lehet hogy tényleg én vagyok a béna mert végig megyek 50 kört minimális leszorítással ....Jó, néha elfékezem ...
  • Dzsoy
    #12520
    Az irányítást már nagy ívben leszarom.
    Elkezdtem több mint egy nap után végre játszani. Career.
    Proffesional szinten williams-el időmérön vagy 15. vagyok vagy ha sikerül megfutnom a legjobb első szektort akkor egyből keresztbe áll az első kanyarba.
    Valaki itt sírt hogy direkt se tudja megforgatni az autót.
    Hát üzenem neki hogy nagyon béna mert körönként kétszer tuti megcsinálom akkor is ha nem akarom. Max leszorító erő mellett is 5 kör alatt elhasználom mind a 4 visszavonási lehetőséget.
    Neki se vágok egy 100% futamnak mert olyan mintha esőben mennék száraz pályás gumival. Minden egyes fékezésnél megindul a kocsi.
  • Alexease
    #12519
    Vizfuggonyben igazabol meg nem mentem, de azt tudom, hogy esoben semmit nem latok ki a plexi mogul foleg ha meg parasodik is:D De az igazi expert az, amikor meg az utburkolat festesek is hianyoznak, es a katyuk, hianyzo kockakoves reszek megtelnek vizzel, plusz ejszaka:D
  • adam46
    #12518
  • lac coo
    #12517
    Valaki írta korábban , hogy totál rossz lett a vízfüggöny esőben, autó mögött...szerintem marha jó lett, tényleg mintha víz ömlene szét a rostélyomon , és még látni is valamit .
  • Alexease
    #12516
    2 verseny eltiltas es a harmadikra 2 rajthelyes buntetes;)
    Vagy ketszer felmosod a boxutcat – fokaban! :DD
  • adam46
    #12515
    Előbb szabadedzésen kaptam 5X10 rajthelyes büntetést, akkor most hanyadik helyről fogok rajtolni?
  • Alexease
    #12514
    Hihettetlen vagy:D
    Napokon keresztul gagyizod a programot, hogy mekkora szar, ezt tobbszor beirod, bemutatod, aztan napokkal kesobb, nem hogy mar napok ota egy tavoli szemettelepen van a warez DVD-d (vagy nem tudom hogy mukodik konzolon:P), hanem meg most is kepes vagy kuzdeni vele, videot felvenni, feltolteni, es egy roffenessel megosztani:DDDDD Mazohista vagy?!
  • argo001
    #12513
    Örülök hogy neked ízlik. :D
  • lac coo
    #12512
    Jah....
  • Alexease
    #12511
    Az szerintem nem az O videoja, mas a nev a TY-on, raadasul nemetul kvartyok a mernok;)
  • Alexease
    #12510
    Azert az iranyitas a „szinte tokeletestol” messze van, de valoban nem olyan rossz;) Leszamitva a gyengecske FFB-t.

    A jatek nehezsege sose lesz tokeletes;) Nem lehet ugy osszerakni az AI-t, hogy mindenkinek megfeleljen. Ki mit tartana jonak? Ha mindig veszitene, kozepmezonyben lenne vagy gyozne? :)
    Raadasul nincs ket egyforma iranyitas es hozzaallas sem.
    Valaki hatulrol tologat, full help-pel, bill.lel/gamepad-del es vannak aki efolott sokfelekeppen.
    Vannak akik zspgerbol korrekttul probalnak menni (autokezeles, palyahasznalat, versenyszituacio stb.) es vannak akik tudatosan a kiskapukat keresik.

    De az AI koridoket sem lehet normalisan beallitani. Persze az igazi idok kellenek, hogy hivatalos legyen, de ahhoz termeszetesen nem mukodhet tokeletesen a program (pl. fizika) mert elerhetetlen lenne;) Eleve trukkozni kell;P

    A koridok hasonlitasa masokhoz ismet csak necces, az elobb irtak miatt (segitsegek, hozzaallas stb.).

    Van konnyen szerkesztheto catchup file (plusz az osszes AI) lehet piszkalni;)
  • Totti5
    #12509
    Borzalom....

  • lac coo
    #12508
    Na, most nézem a videódat, ez teljesen jó, mi a bajod ezzel ennél gyorsabban már csak a mario kartban lehet menni :)
  • lac coo
    #12507
    Na jah, felőlem is lehet, inkább lassabb vagyok, ha leelőznek hát leelőznek, de igyekszem nem kicsúszni :)
    Ettől függetlenül nekem nagyon viccesek a festéssel jelölt fekvőrendőrök, valahogy a pálya lelkét veszik ki, milyen már Hungaroring nélkülük a lassítóban ? :)

    szerintem van normális megoldás, korrekt kavicságy és jégpálya fű :)))
  • Alexease
    #12506
    Te igen, de online versenyen azt is megkerulnek es a fuvon gyorsitananak tovabb;) Ha meg csuszik a fu, akkor meg sirnanak, hogy jegen mennek;DD

    Igazi jo megoldas valszeg nincs. Bar a kanyarlevagast es a szabalytalan elozeseket most is figyeli es bunteti, talan lehetett volna alkalmazni a teljes palya elhagyasra is: amig valaki 4 kerekkel a feher vonalon kivul van, addig nem szerezhet poziciot. Ezt versenyen lehetne figyelni, idomeron es hotlapon meg ugy is ervenytelen a kor.
    Persze ilyenkor lenne az, hogy ha valaki 4 kerekkel keresztul csuszik, akkor is poziciot nyer, de akkor legyen a mostani rendszer, hogy vissza kell adni a poziciot 5-10 masodpercen belul vagy bunti.

    Valszeg ez volt a legegyszerubb megoldas, hogy ha off-track, akkor throttle-off ;)))

    Bar engem ez zavar a legkevesbe a programban;)
  • lac coo
    #12505
    normális magasságú kerékvetőknek, fekvőrendőröknek jobban örültem volna ....
  • adam46
    #12504
    ez nem segítség, hanem így próbálták szabályozni a kanyar vágást...