21741
  • IXEMGabeo
    #12623
    austin egyébként rendkívül élvezetes pálya vezetési szempontból hihetetlen a kanyaroknál mennyire kell koncentrálni:) Az éles jobb kanyart pedig padlóval be lehet venni

    Valóságban viszont nem hinném h élvezetes verseny lesz ott. Tipikus TILKE pálya indiában is csalódtam tavaly...játékban klafa
  • Tormiee17
    #12622
    Jó lesz ez :) 38 alá befogok tudni menni szerintem,majd holnap véghez is viszem :D
  • IXEMGabeo
    #12621
    [IMG][/IMG]

    szép kört mentél:) kis koncentráció és máris megdöntöm

    Mindenesetre ezen lehet a legjobban gyakorolni, aki a féktáv gondokkal küszködik

    lényegesen jobb a kormány setupom. Igazságszerint meg kell szoknom azt, hogy hamarabb fékezek és hagyom gurlni gáz elvétel közben a vasat majd rögtön gáz:)
  • IXEMGabeo
    #12620
    na megcsináltam töltöm fel a képet:) még bele is hibáztam
  • Dzsoy
    #12619
    melbourne-williams-száraz

    career Q2 1.30.5 körül

    Time trial 1.27.5 körül

    ugyan az a kocsi ugyan az a setup

    és time trial-on kevésbé csúszkál a vas
  • Tormiee17
    #12618
    Csak nem,gold medal is villogott :D
  • IXEMGabeo
    #12617
    szerintem time trialt mentél, de mindjárt meglesem a time attackot.
  • Tormiee17
    #12616
    Azt,hogy csinálod? :D jól bevan állítva az a kormány ?
  • Tormiee17
    #12615
    Egyelőre ennyit tudtam csak kihozni
  • Dzsoy
    #12614
    Érdekes hogy a Hamilton-os feladat könnyen ment, ott nekem is jól tapadt. Aztán jött a Button és a közvetlenül előttem lévőt se tudom befogni.
    Száraz pályán melbourne FUTAMON 1.37-et tudok csak menni biztonságban, ha agresszívabb vagyok és padló fék padló gáz illetve kerékvetőt is használom akkor egy kör alatt 3-szor is megforgok.
    Egyszerűen nem értem hogy nekem miért csúszkál, míg másoknak túl sok a tapadás.
    Lementem már amatőr szintre aztán az automata féket kikapcsoltam (halálba idegesít) de még ott is bármikor meg tudom forgatni a kocsit, még egyenesbe is...
  • Totti5
    #12613
    Valamit nem jól csinálsz.



    Ez a challenge jó volt. 4.re sikerült. Aztán a következő Hamiltonos amit igazából nem is értettem mi akart lenni... esőbe slickel megtartani az első helyet Button előtt. 3 körből 2 és fél körön át full tapadás volt, így Button még időt sem hozott rajtam, aztán pár kanyart kellett a végén óvatosabban venni ahol talán beért 10 mpn belülre Button. Értelmetlen az egész.

    Köv challenge a Button féle Silverstoneban pedig olyan szinten kezdődött szintén esőbe hogy két kanyar után már nem láttam ez előttem autózókat... kissé átgondolatlan és kiforratlan az egész. Illett volna tesztelni mondjuk.
  • IXEMGabeo
    #12612
    én majd egy fél óra múlva lépek be. Addig meglesem a futam elejét...

    Aztán majd jövök a képpel
  • IXEMGabeo
    #12611
    Timeattack Valencia. Fúú asszem ott Sauberrrel lehet lenni, de nem biztos.

    Nincs kocsi beállítás semmi sem...arany időt kell megdönteni.
  • Tormiee17
    #12610
    Melyik verdával ?
  • Tormiee17
    #12609
    Ám legyen :)
  • Dzsoy
    #12608
    sajna ha én így átmegyek a kerékvetőkön akkor tuti a falba kötök ki.
    Kezd játszható lenni nálam de minimális agresszív vezetést se lehet csinálni mert egyből pörög.
    Csak úgy lehet menni ha nagyon finoman hosszan fékezek és a gázt is csak óvatosan lehet adagolni. Semmi padló gáz, padló fék.
    Nálatok is így megy?
  • Elektron814
    #12607
    Itt egy gameplay :
  • Krisztiam #12606
    nálatok is olyan a grafika, hogy az autón a feliratok ilyen recések?? közelről.. vagy csak nálam?
  • IXEMGabeo
    #12605
    Torres, menjünk egy Time Attackot Valenciában. Kíváncsi vagyok mennyit mész le fogom fotózni a végeredményt...Persze, ha gondolod. Kíváncsi lennék jó-e a kormányom hibátlan kör esetén...

    Valencia az egyik olyan pálya, ahol szinte majdnem minden kanyarban lecsúszott a kocsim az ívről...Most viszont új kormány setupot tesztelek, de így nehéz viszonyítani.
  • Dzsoy
    #12604
    Irigyellek titeket hogy játszató nálatok a game....
  • Tormiee17
    #12603
    Ahha :D énis néztem egyet :D
  • IXEMGabeo
    #12602
    nice:)

    That' s Montreal
  • IXEMGabeo
    #12601
    Bahreinben?:D:D eső?
  • Tormiee17
    #12600
    Jaja Williams,mondjuk tököm kivan már a sok esővel..Bahrainben is esős kvali volt,meg most spanyolba is végig esni fog...
  • lac coo
    #12599
    Felszáradó ívek, igaz csak replay-ből :






  • IXEMGabeo
    #12598
    jaj hülye vagyok, ha 1. szezonod karrierben akkor valszeg Williamssel. Az elég versenyképes
  • IXEMGabeo
    #12597
    Mercivel vagy?
  • Tormiee17
    #12596
    Úgyézki kezd alakulni és kezdek ráérezni...malájziát behúztam esőben,most bahrainben meg szárazon 2. hely,mondjuk kaptam 12 másodpercet rosbergtől,a lépést nemtudtam tartani,de védekezni viszont nagyon faszán lehet...legenden segítségek nélkül :)
  • gallardo
    #12595
    az előző karrieremet nekem se mentette el, akármit csináltam nem tudtam elmenteni az állást, ezért újrakezdtem az egészet.
  • Alexease
    #12594
    Meg mindig (evek ota) szar az (auto)mentese:) Ha besokal, utana mar nem ment semmit;) Manualisan mentegetni kell, file-okat archivalni, torlgetni, Steam-es autoupdate-et bekapcsolni stb.
  • Alexease
    #12593
    Az Effektek (razos dolgok;P) nalam is csak 30%-on vannak, mert azok eleg erosek.
    Az allohelyzetben nehez es utana kikonnyulo dolog a Wheel Weight lenne (kormanymu, felfuggesztes, gumi ellenalasok). Az „jol” mukodik, de nalam/nekem meg az is tul konnyu, azt feljebb tudtam huzni a konfig file-ban;)
  • JUVEfun
    #12592
    nagyon nagyon köszönöm !!!! Ki is próbáltam és nagyon bejött
  • Totti5
    #12591
    Ez a Monaco esőbe tényleg jó. Nem tudom miért de kell küzdeni, ahogy a tavalyiban is megszokott volt + a huplik jobbak. Gondolom a nagyon kis váltó áttétek miatt sokkal érzékenyebb a gázra + a vizes aszfalt. Sajnos SPA-ban ettől függetlenül padlógázos még mindig az órúzs esőben.

  • barcames
    #12590
    nekem is volt ilyen problémám, de csináltam új profilt és azóta jó!
    Próbáld meg, hogy a spanyol futam után egyből lenyomod a következőt is hát ha jó úgy.
  • GPx8
    #12589
    De én olyan csak külső visszajátszásra gondolok, mintha TV-n nézném a futamot.
  • mmovar
    #12588
    CD kulcsot lehet venni valahol olcsón? Aki tud esetleg írjon...
  • lac coo
    #12587
    Javult sokat, már nem annyira csicsás, bár néha azért vannak érdekes kamerák ....
  • GPx8
    #12586
    Kérdés:
    - Van-e már normális TV-kamerás (közvetítés) replay (2010-11 -ben nem volt);
  • Gabor77
    #12585
    Már harmadszorra csinálom végig a spanyol nagydíjat, de akárhányszor kilépek a játékból, mindig visszatesz Bahrain-be.....másnak is van ilyen?
    (virágbolt...)
  • Batmanci
    #12584
    Akik megvették - pécére! - tegyék már meg 'lécci, hogy megpróbálják széthajtani a motort.
    Csak nem hagy nyugodni a dolog, mert ugyan sokan panaszkodnak a motor bummokra, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy azok origival nyomják.
    Arról nem is beszélve, hogy nekem minden más bejön - nyilván vannak hibák -, de nem tudom elképzelni, hogy ennyire elcseszték, plusz a fenébe is, most várjak 2013-ig, hátha az más lesz?
    Előre is köszönöm a "riportokat". Helyre tennétek a szívem, ami egy F1-es embléma inkább.
    Örök hála, aki megteszi a kedvemért.