21741
  • Dzsoy
    #12665
    és ha a spanyol után egyből a következőbe belekezdesz akkor se menti?
  • Pluskast
    #12664
    Lol. Szóval ha kormánnyal játszol nem ment a spanyol futam után? Dzsoy-nak igaza van. CM-től igazán elvehetnék már a jogokat és oda adhatnák valami normális fejlesztőgárdának. Komolyan kezd olyan érzésem lenni mint a Need For Speed sorozatoknál. Minél újabbat adnak ki annál rosszabb.
  • Dzsoy
    #12663
    Kimegyek a boxba és mire visszajövök a gép kamera állást vált. WTF???

    Hány évig lesznek még a CM-nél a jogok? Én már nagyon unom őket!!!
  • Tormiee17
    #12662
    Spanyol futam után valahogy elfelejtett menteni a játék...pedig megnyertem...biztos nem játszom újra...
  • dr Kotász
    #12661
    Time trial: tetszés szerint beállíthatod az autót, választhatsz esős és száraz pálya közül


    Time attack: adott scenariót kell teljesíteni, opciók nincsenek
  • RYO21
    #12660
    mi külömbség a time trial és a time attack között? van replay a játékban?
  • minimize
    #12659
    köszönöm.
  • gallardo
    #12658
    Alt+Enter
  • dr Kotász
    #12657
    Van akinek ez segített a hivatalos fórumon, próbáld ki, hátha nálad is működik:

    I had the problem where game just stopped saving...

    After reading this post I solved my problem by disconnecting my wheel, entering the game, setting my controller to keyboard and when i did that the saving started to work again.

    I disabled autosave then, exited the game, plugged in my wheel and continued to play the game.

    I will save manually from now on, cause you never know when it could happen again...
  • qwert100
    #12656
    http://www.pixmania.hu/hu/hu/13939217/art/thrustmaster/ferrari-f1-wheel-integral-t500-kormanykerek-es-pedalok.html

    durva :O
  • minimize
    #12655
    teljes képernyős futtatáshoz mi a megfelelő beállítás?
    a demó még ment, a teljes meg ablakban fut, 1024x-es asztal felbontás, ill. beállítás mellett.??
  • qwert100
    #12654
    Hi!

    Tudja valaki, hogy THRUSTMASTER Ferrari F1 kormányhoz jár pedál is meg minden, mert a kormány alapbol 45 ezer Ft...

    http://www.gamestar.hu/ferrari-f1-kormany-a-valosagra-torekvo-jatekosoknak.html

    Köszi!

  • gallardo
    #12653
    nálam is ugyanez a helyzet...
  • nono55
    #12652
    A multi része milyen? Lehet jó futamokat -értelmes pilótákkal- futni vagy inkább dodzsemhez hasonlít?
  • V43 1105
    #12651
    Eddig szopatósabb mint a 2011 az biztos .. Force India .. egy 7.-ik és egy első hely.. de tetszik
  • Dzsoy
    #12650
    a tapadásra értettem hogy teljesen más...
  • Martens4466
    #12649
    Sziasztok!

    Valaki tud megoldást arra hogy nem akar az autosave menteni karrier közben? Mert végigjátszottam a Shepangi futamot és utána elvileg elmentette és kiléptem. Következő belépésnél nem a Bahrein jött, hanem megint Shepang:S
  • JUVEfun
    #12648
    "Teljesen más mint a 2011"
    ...ha meg ugyan az lenne akkor meg itt rinyálni mindenki , hogy : nem csináltak semmit .
  • Dzsoy
    #12647
    2 napom ráment a kormány beállításra. Hidd el minden lehetséges beállítást megcsináltam.
    És szerintem a kormánynak nem sok köze van ahhoz hogy a kerékvetőhőz hozzáérve egyből megforog a kocsi. És mint lentebb valai már írta, hallani ahogy kanyarokba csíkorog a kerék, mintha nem lenne tapadása.

    Azon gondolkodom hogy mikor először beraktam akkor valamit letöltöttem hozzá amit felkínált. Lehet hogy azt nem kellett volna?
  • oneal1
    #12646
    szerintem mielőtt leírjátok hogy vezethetetlen meg megforog meg ilyenek, előbb állítsátok be rendesen a controllereteket, kormányotokat, mert ilyen nincs amiket sokan leírnak, hogy jégpálya meg egyenesben keresztbeáll meg ilyenek...:D
  • Dzsoy
    #12645
    akkor totál nem értem.
    Második futam, 5-szőr csináltam restart-ot mert az első körbe állandóan megforgott. Aztán elment a kedvem az egésztől és kikapcsoltam.

    Teljesen más mint a 2011
  • avus
    #12644
    Neked, én is xboxon nyomom és én nagyon élvezem. :)
  • Dzsoy
    #12643
    a gond hogy career vezethetetlen...
  • dr Kotász
    #12642
    Time trialban

    * nincs benzinfogyasztás
    * nincs gumikopás
    * tökéletes az időjárás
    * minden upgrade megvan

    Ha a career a „valóság” akkor a time trial a „játék".
  • pretorius07
    #12641
    Szerintem erre az az egyszerű válasz,hogy time trialon "fullos" autót rak alád,míg carrierben még neked kell összeszedned a plusz fejlesztéseket. Ergo melbourne-ben még egy kis szimpla vasat irányítgatsz... Persze ez carrier,nem single race,nem tudom,melyiken mehettél...
  • Dzsoy
    #12640
    Ez nálam is így van. Time trial-on 3-4 sec-el jobbat megyek és sokkal jobb ott a tapadásom. Career melbourne legjobb időm időmérőn a 8. míg time trialon olyat megyek hogy azzal simán az első lennék. Sokkal jobb ott a tapadás.
    Csikorgás is megvan nálam és az ovatos gáz adás és kerékvető is ugyszintén :D
  • qwert100
    #12639
    meg vannak olyan pályák ahol az AI-k kimennek a pályáról sorban és 1 auto marad csak :D :) big lol :)
  • qwert100
    #12638
    javítások: patch

    1. Az első és 2. szabadot mért vették ki? grr :@ bele lehet vhogy csempészni?

    2. Kormánnyal nektek minden oké? (irányításnál)

    3. grand prix mod elkelt volna...

    4. stb....
  • qwert100
    #12637
    Hi!

    Miért van az, hogy time trialban az auto 2,3 seccel vagy többel is gyorsabb mint grandprixen vagy karrierben, és teljesen más a mozgása a kocsinak is: Fékezéskor, gázadáskor sem pörög ki annyira trialban. és miért csikorog ennyire a kerék kanyarodásnál, fékezés után? :O Thx! és a rázókőre ne menjetek rá és ovatosan a gázzal! Az 5 perces hudot hiányolom...amennyi visszavan még az edzésből csak bemondja. Az AI is erősödött
  • IXEMGabeo
    #12634
    [IMG][/IMG]

    volt még benne mit mondtam:D pont 5 tized...
  • Tormiee17
    #12633
    Más ám
  • IXEMGabeo
    #12632
    csak nyugodtan

    time attack azért jó, mert itt tudjuk a beállítások nélkül tesztelni milyen a vezetői tudása:D

    segítségek nélkül én ennyit tudtam egyelőre. Mondjuk 5 tized simán benne volt a körömben
  • V43 1105
    #12631
    Én is megyek egy kört, vagy ne ?:D
  • IXEMGabeo
    #12630
    Mond meg őszintén, ugye, hogy teljesen más, mint az elődei:O nekem a TC-n kívül (merthogy anélkül is baromi stabil az autó fara) valósághűnek tűnik az hogy nem lehet eszetlenül túl röviden fékezve befordulni, mint pl a 2010-esben...
  • lac coo
    #12629
  • Tormiee17
    #12628
    bármikor..nekemis kellett idő mire rájöttem,mit hol hogyan kéne fordulni...
  • IXEMGabeo
    #12627
    Szeva. Valencián mentünk time attackot és lefotóztuk

    Kíváncsi voltam, hogy velem ill. a kormányommal van-e a gond, ha hibátlanhoz hasonló kört megyek mondjuk és h mennyiben lassabb az, ha előbb fékezek nem pedig agresszívan rövid féktávot veszek...Ezt szerettem volna tesztelni.
  • Dzsoy
    #12626
    career 100%

    erre bedom melbourne-re 15 körös versenyt. WTF????
  • V43 1105
    #12625
    Melyik pálya ez? Köridőn versenyeztek? Bocsi most kerültem gép elé, nincs kedvem 4xx hsz-t átolvasni .. mi ez a szörnyű kamera állás ?:D
  • IXEMGabeo
    #12624
    köszi h teszteltél velem. Megnyugodtam h a kormánnyal minden oké és az sem gáz, ha hosszabbat fékezek. És még nem is maradtam el tőled annyival.

    Nincs mese ez teljesen más, mint az elődei ez a játék. Stílust kell váltsak, mert különben nem bírom elfordítani az autót...