21741
  • Krisztiam #12705
    nekem esőbe ugyanúgy megy, mint száraz pályán :D
    csak hamarabb kell fékezni :)
  • Dzsoy
    #12704
    Nah az állandó megforgást sikerült úgy ahogy orvosolnom. Most már csak 15 körönként pörgök meg.

    Viszont az esővel még mindig nem tudok mit kezdeni....
  • Martens4466
    #12703
    Szerintem Logitech Driving Force GT is elég jó kormány
  • nono28
    #12702
    Nézek mikor éppen ráérek.Köszi.
  • palinho96
    #12701
    nézel formula 1-et? nem minden futamon van lágy szuperlágy.. ((:
  • nono28
    #12700
    Carrerba hol tudom kiválasztani a szuperlágy gumit?Tyres menű alatt nem találtam meg!
  • IXEMGabeo
    #12699
    micsoda troll beszólás volt ezen felröhögtem:D:DDDD
  • Krisztiam #12698
    bocs tényleg összekevertem :)
  • pitjou
    #12697
    Gondoltam, vicces fiú vagy ;)
  • Krisztiam #12696
    jah bocsánat nekem FLT verzió van és semmi baja :)
    kevertem a PES 2013-al :D
  • barcames
    #12695
    reloaded sehol nem láttam olyat!
  • Krisztiam #12694
    jaja nekem is.. semmi baja nincs tökéletesen működik
  • pitjou
    #12693
    Neked is az van?
  • Krisztiam #12692
    reloaded verziót rakd fel :D
  • pitjou
    #12691
    Sziasztok!Tud e valaki segíteni: Edzésről, vagy verseny után, ha bármikor visszamennék a menübe, kidob az asztalra. tökéletesen működik minden, el is menti a dolgokat, de kikúr az asztalra. Ha újra indítom a játékot, működik megint rendesen, de nem tudok kilépni a menübe, mert reccs.FLT verzió, win7/64bit, 4GB Ram, Asus GTX 560 (1Gb) videókari, és Thrustmaster Ferrari F430 kormány. Még egyszer, minden működik, csak menü helyett asztal
    Ha valaki tud lécci segítsen PLS!!!
  • szabii98
    #12690
    a racedepartmentes srácok hamar kész lesznek a cuccokkal.. dejólesz
  • szabii98
    #12689
    http://racedepartment.com/forum/threads/mclaren-mp4-27-ultra-hd-rian-speed.56659/

    McLaren skin...jól néz ki :P
  • lac coo
    #12688
    Nekem úgy tűnik extra verziót adtak, mert semmi bajom vele, nincs bug, nem fagy, mentés eddig tökéletes ... :))))

    Konzolt meg kb letojom, vezetni úgysem tudják, minek a semmit elmenteni :)))
  • Dzsoy
    #12687
    Ez az egyik fórum neve, asszem sokat elárul :D

    "PS3: F1 2012 - GAME IS UNPLAYABLE!!! "
  • Dzsoy
    #12686
    csak sajna mire jön valami javítás (feltéve hogy jön) az november lesz kb...
  • JUVEfun
    #12685
    A Codi fórumon azt olvastam , hogy ezek kimondottan xboxos problémák...
  • barcames
    #12684
    hova menti a játékot?
  • Lebowski
    #12683
    Történt ilyen élőben is :)
  • Tormiee17
    #12682
    Mindjár letöröm a kormányt a helyéről
  • gallardo
    #12681
    nekem se...
  • Dzsoy
    #12680
  • Tormiee17
    #12679
    Bármit csinálok sehogy sem akar újra menteni a játék--------------------------------
  • Tormiee17
    #12678
    Ne nyomd tövig a pedált :D
  • Dzsoy
    #12677
    Megpróbálom ha újra lesz kedvem leülni ez a foss game elé.
    Asszem januárba kipróbálom :D
    De többnyire fékezésnél vannak nagy gondok.
  • oneal1
    #12676
    logitech g27

    thrustmaster t500rs
  • nono55
    #12675
    Ne pörgesd maxra a verdát, kapcsolj korábban, ne nyomd padlóra 4. alatt a pedált, semmi hirtelen mozdulat, kerékvetőket messze kerüld el.
  • qwert100
    #12674
    Melyik kormányt érdemes megvenni? thx.
  • dr Kotász
    #12673
    Egyébként azok, akiknél előjött a karrier mentési hiba, nem próbálkoztak a savegame mappa visszamásolásával? Akkor is megmarad a hiba?
  • dr Kotász
    #12672
    Hát Monaco előtt akkor archiváld a savegame foldert...

  • dr Kotász
    #12671
    Esernyőt használunk.
  • Dzsoy
    #12670
    esőben hogy a csába tudtok közlekedni??????

    Egyszerűen nem értem....
  • Robert24
    #12669
    Nekem még problémák nem merültek fel szerencsére a spanyol nagydíjon 4-en mentünk ki elsőnek Webber volt mögöttem és elé engedtek ki a szerelők amikor végeztünk a kerékcserénél. Szóval semmi box hiba nem volt. A mentésem is jó volt eddig, Monacot fogom majd kezdeni este vagy holnap remélem nem jön elő az a probléma amit lentebb írtak. Eddig nekem minden jó de félek ha másnál előjönnek bugok lehet sorra fogok én is kerülni.
  • Dzsoy
    #12668
    Maláj futam. Minimális eső a pályán, első rajtkockából indulok. 2.kanyarnál kb 10. vagyok és kb a 6. kanyarnál voltam már az utolsó helyen. (összes flashback felhasználva, kb 7-8 megpördülés.

    A 4. körbe mindenki kiment a boxba száraz gumikért így én is mentem. Előjött a 2010-es bug. 37 másodperc a boxba. Mindenkit elengedtek, de az érdekes hogy még utána is egy erős 10 másodpercig én nem mehettem ki, mikor már senki nem jött.

    Eddig csak a beállítással foglalkoztam ,de most hogy elkezdtem játszani egyre jobban megdöbbenek hogy mik vannak...

    Nekem kicsit sci-fi-s :D
  • Tormiee17
    #12667
    Belekezdtem Monacoba...és furcsa is volt,hogy nem írja ki a setup mentésénél,hogy save...aztán mondom kilépek meg vissza,de újra a spanyol hétvége kezdődőtt...szánalmas
  • Dzsoy
    #12666
    X-box-on tolom és megvan a gép lassan 5 éve, de eddig nem láttam lefagyni soha, amíg meg nem vettem az F1 2012-t. A második nap sikerült :D