21741
  • IXEMGabeo
    #12745
    akkor itt lehet a kormány minőségével van a baj:)

    Én is azt gondoltam h a Thrustmasterem ócska a 2011-eshez. Ahhoz a játékhoz azóta sem találtam normális setupot, mintha tojásokon versenyeztem volna olyan volt...
  • Dzsoy
    #12744
    2 napig elvoltam a kormány beállítással mire azt hitem hogy már jó, aztán itt javasolta valaki a csúszkálásra hogy a kormányt még piszkálgassam tovább mert azzal lesz még mindig a baj...
    Hát erre a délelőttőm ráment, de szárazon már futamot nyerek. :D
    Ha így megy tovább akkor mire vége a szabimnak játszható is lesz a game :D :D
  • Tormiee17
    #12743
    Nem csak napok óta olvasom,hogy szenvedsz,aztán kiváncsi voltam,hogy oldottad meg :)
  • Dzsoy
    #12742
    azt hittem azért kérded hogy hogy csináltam mert Te is szenvedsz vele :D
  • Tormiee17
    #12741
    Ja nekem nincs ilyen gondom...amugy nekem minden 0 án van,kivéve a Steering Linearity az 30% on
  • Dzsoy
    #12740
    nekem Mad Catz, de próbáld meg az én beállításaim, hátha neked is orvosolja a csúszkálást:

    Steering deadzone – 0%
    Steering Saturation – 0%
    Steering Linearity – 20%
    Throttle deadzone – 15%
    Throttle saturation - 27% (lehet nagyobb kb 50-ig)
    Brake deadzone – 28% (lehet nagyobb kb 50-ig)
    Brake saturation – 53%

    Itt leszek kb még egy órát, kérlek írd meg hogy nálad is bevált-e!!!
  • Tormiee17
    #12739
    6 ezer éves Logitech Formula Force EX :D
  • Dzsoy
    #12738
    már próbáltam de nem ment. Vagy szokatlan vagy ott is kell buherálnom a kormány beállítást...
  • Totti5
    #12737
    Esőbe fékezéskor kicsit óvatosabban kell, teljesen mindegy hova állítod a féket ha taposod akkor blokkolni fog mind a két első. Kigyorsításkor pedig 1est felejtsed el. 2es és hamarabb a 3as mint szárazon.
  • Dzsoy
    #12736
    milyen kormányod van?
  • Tormiee17
    #12735
    Én pl ugyanúgy száraz beállítással tolom
  • IXEMGabeo
    #12734
    most Hockenheimben kipróbáltam a front (azaz első fékek) és az elég jól bevált ott esőben is is. Igaz csak egy szimpla time attack
  • Dzsoy
    #12733
    az okás csak x-box-on többen szenvednek a beállítással mint PC-n :D
  • Dzsoy
    #12732
    a gondom hogy ha olyan ovatosan megyek esőbe hogy ne forogjak meg akkor amatőr szinten is megelőznek :D

    Ott még ki kell találni valamit.

    Esőben hova rakjátok a fék erőt????
  • Totti5
    #12731
    Tök mindegy hogy PC vagy Xbox, a játék bitre ugyan az felesleges kiírni:)
  • IXEMGabeo
    #12730
    na végre:)

    esőben vezess óvatosan...

    Egyébként ezzel a kerékvetőkön való pörgéssel nevetni fogsz a 2010-es változatban szenvedtem:) Nem mehettem rá a sikánokra azonnal forogtam. Pláne Monacoban...Én mondjuk PC-s vagyok és igen akkoriban sokat mentem kontrollerrel azzal is forogtam, de kormánnyal is pedig ott már mellőztem az automata váltót
  • Dzsoy
    #12729
    Sajna a career-t még mindig nem tudom játszani mert a második és harmadik futam is szakadó esőbe lenne....

    Max ott amatőr nehézségi szint és automata fék :D (csak vicc volt)
  • Dzsoy
    #12728
    jah és 12. helyről rajtolva 3 box-al első +18 másodpercre Alonso előtt.
  • Dzsoy
    #12727
    X-box
    nah eddig pörögtem, forogtam.
    Most mentem 100%-ot bahrein-be és k7 kör alatt csak 1-szer forogtam meg, azt is az én hibám miatt. (ne előzz ott ahol nem lehet)

    3 napig kísérleteztem a kormánnyal, és végül ma sikerült olyat találnom ahol nem csúszkálok. Legalábbis szárazon. Nem tudom hogy esőben miért változik.
  • IXEMGabeo
    #12726
    ott 1 secet nyerni kéne, de majd mindjárt...
  • Tormiee17
    #12725
    8 kör után 38 ezreddel,de meglett az arany Austinban :D
  • Firerock
    #12724
    ?
  • Batmanci
    #12723
    Kölcsönkértem egy igazit.
  • Tormiee17
    #12722
    Hát ?
  • lac coo
    #12721
    Nem lenne hülyeség ....
  • lac coo
    #12720
    Hogy hogy nem úgy örül ???? :DDDD
  • Batmanci
    #12719
    Nekem lett igazam!
    Nem vezetéstechnikai hiba, ha eldurran a motor.
    Most örülök!
    :)
  • WinStar
    #12718
    amúgy srácok,csak nekem nem örül úgy egy győzelemnek mint a demoba? :S
    Én nem értem....a demo sokkal jobb volt,mint a full... :S
  • Alexease
    #12717
    Mondtam hogy szet kellene szedni ketfele a topic-ot (konzol/PC), nyugisabb, atlathatobb lenne a dolog;)
  • IXEMGabeo
    #12716
    legtöbb helyszín ezüst, Silverstone-t utálom szintúgy azon nem mentem Indiában sikerült a bronz:D
  • Tormiee17
    #12715
    Azokat még nem próbáltam...megnézem őket
  • IXEMGabeo
    #12714
    ne má:S

    Austin állati jó pálya:) nagyon élvezetes és kemény az 1. szektora.

    Viszont az indiai pályát én képtelen vagyok megszokni. Az új pálya nekem és valahogy memorizálnom kell az íveket illetve a váltásokat...
  • kjhun
    #12713
    Azt nem tudom, hogy volt neki beállítva, de esett az eső. De simán be vette a kanyart. És mit értesz hülyeség alatt?? Másolásvédelem??
  • Tormiee17
    #12712
    Azzal énis elbíbelődtem ma...de nekem sikerült az arany...más kérdés,hogy nem mentette el a játék mer becsicskult és így nemistudok játsznai
  • lac coo
    #12711
    Ott vagy nem volt még vizes a beton, vagy valami nagyon casualra voltak állítva a segítségek, mert vízen, slikkel egy helyben nem lehet megállni ....


    Kicsit sok lesz már a hülyeségből !
  • kjhun
    #12710
    Meg PC is! Petition-to-Fix-Save-Game-bug-in-F1-2012-via-Patch-Please

    Szerintem a másolásvédelmek is belekavarhatnak valamiért. Idén már SteamOnly, tavaly még GFWL-es volt a játék. Bár Steam-en is elérhető volt már a tavalyi.

    Szomszéd mutatta a játékot délelőtt, hogy gyenge esőben, mindenki az esőgumival rajtolván, kivéve őt, mivel lágyat rakatott fel, úgy ment vele, mintha száraz lett volna a pálya. 1-2 kör alatt 20-30 másodpercet rájuk vert, és meg se csúszott a gép alatta. Mi ez már????
  • IXEMGabeo
    #12709
    buzi Hockenheim annál a bizonyos kavicságyas kanyarnál, ami régen az erdős terület kijárata volt egyszerűen nem lehet látni a kanyarív bejáratát emiatt nem bírom az arany medált megszerezni valahogy a körbe mindig belehibázok pedig 3 tized kéne. Mondjuk esőben sosem voltam erős...
  • baaka
    #12708
    xbox-on játszol? Nekem is sokszor megpördül(automata váltóval).Hogyan sikerült orvosolni a problémát?
  • lac coo
    #12707
    Kicsit gyakorolt és odafigyelt ! :)
  • Tormiee17
    #12706
    Hogy csináltad ? :D