21741
  • Robert24
    #12785
    Nálam is a váltókarral tudom a vb állásokat megtekinteni és sikerül is nekem ezzel nincs probléma. Valaki megtudná mondani hova menti a save filet a játék. Dokumentumok my games-nél nem találtam save filet.
  • Danecay
    #12784
    A erőviszonyokkal nekem is hasonló gondom van. Legend felejtős, de, hogy Prof.-ban is a Force India-val 2-3 sec-t kapjak egy egy jól megnyomott jól sikerült kör ellenére is? Persze lehet, hogy csak SETUP béli probléma, de az is lehet, hogy én vagyok ennyire béna. Mindez a karrier első helyszínén Melbourne-ben történ, pedig ez a apálya, "még ha álmomból is..." kategória.
    YDT-ben próbáltam rámenni a 3 aranyra, de Abu Dhabi-ban számomra lehetetlennek tűnik 1:50 alá bemenni, hogy arany érmet kapjak. Érdekes ez is mert itt is teljesen más, nehézkesebb az autó irányítása, mint default setup mellett mind Quick Race-ben, mind karrierben.

    A fentiek fényében nincs valakinek egy használható setup-ja Melbourne-re, és ha számít, akkor a Force India-ra?
  • dr Kotász
    #12783
    Igen, illetve a bajnokságnál váltani a csapatok pontjaira.
  • Dzsoy
    #12782
    pontosan mit is akartok léptetni?
    Career résznél a versenyek listáját a tetején?
  • nono28
    #12781
    Köszönöm szépen!
  • dr Kotász
    #12780
    Hát nálam is a két váltkókart írja a képernyő... Nálam az az egyes és kettes gomb. De a szemét ugyanazt csinálja, mintha a kurzor jobb/bal nyilakkal léptetném a menüt :)
  • dr Kotász
    #12779
    Mármint nem csak akkor, ha billel játszol? Kormánynál is?
  • Dzsoy
    #12778
    Nálam a két váltó karral lehet ezeket a funkciókat nézni amit Te szeretnél.
    Multi részben nem tudok segíteni
  • tobias88
    #12777
    ü és ó betű
  • Dzsoy
    #12776
    a young drive test 2. napját is csináld meg tökéletesen és akkor mind a 6 csat elérhető lesz.
    Összesen asszem 3 arany medált lehet szerezni ezen a teszten. Elsőnél a torro rossot kapod meg és ha megvan a második akkor megkapod a force indiát.
  • nono28
    #12775
    Egyébként csaj vagyok!Azt hittem több segitséget kapok!Szóval hogy lehet feloldani hogy tudjak menni a forze indiával?
  • dr Kotász
    #12774
    Két probléma, amire szeretnék visszajelzést kérni a kedves fórumozóktól:

    1.
    A karrier menüben a versenyek közötti navigáláshoz a kormány 1-es és 2-es gombja kéne. De nálam eme gombok megnyomásánál a karrier menü következő pontjába vált (jobbra-balra) nem pedig a futamok között! Ez a navigate calendar funkció lenne a képrenyőn. Ugyanez a helyzet a világbajnokság állásánál: az egyéni listáról a csapateredményekre átváltani szintén a kormány gombjával lehetne, de nálam megint csak átugrik a karrier menü következő pontjára. Egyszerűen lehetetlen a csapatvilágbajnokság állását megnézni. Én lennék a béna?

    2.
    A multiplayer résznél vagy a leaderboardokon ha a „view steam profile” opciót választom, nálam nem történik semmi. Másnál?
  • tobias88
    #12773
    Azt észrevettétek, hogy a póló alján oda van téve a versenyző neve és az ország címere? Adnak a részletekre, csak az a probléma, hogy az én pólómon is ott van a felírás, csak nem a saját nevem amit megadtam, hanem akit helyettesítek, azaz Senna jelen esetben
  • dr Kotász
    #12772
    Hát ez esetben majd Barcelonához érve én pihentetem a karriert a javitásig. Addig inkább online.
  • dr Kotász
    #12771
    Egyetértek teljesen. Én is Williams-szel kezdtem a karriert tegnap. Előtt time trialban addig gyakoroltam, amíg nem sikerült egy jobb időt menni Melbourne-ben (1:24,9). Nekivágtam az időmérőnek. Irgalmatlan kínszenvedéssel sikerült végül a Q2-ben egy épkézláb kört összeraknom, 12. rajtkocka (én 1:28,0 első rajtkocka Button 1:26,9)
    Indul a futam, a rajtnál azonnal érezni hogy végre vége az első körös bénázásnak, a célegyenes végén egyet sikerül előzni. Az első körben próbáltam nagyon keményen menni, rich mix + option gumi ugye, sikerült még hármat előzni, nyolcadik helyen vagyok. Előttem az élmenők valamivel gyorsabbak, a 7. helyezett Kobayashi lassan távolodik. Mögöttem a középcsapatok üldöznek, tudom tartani a tempójukat. Kerékcserére a többségnél 2 körrel később megyek ki, itt a boxból a 6. helyre jövök vissza. Kezdek vigyorogni, hogy ejha, milyen ügyes vagyok, legenden kapásból 6. hely? Fenéket, az utolsó 4 körben utolér Raikkönen, Rosberg és még ketten. Célegyenesben DRS-sel átlépnek rajtam. Hiába tartom meg a teljes KERS-t a célegyenesre, nem elég a védekezéshez. 4 kör alatt négyen megelőznek. Először azt gondoltam, hogy amikor előznek, azt csinálom majd, mint az F1 2011-ben: belső ívre húzodok, amikor mögöttük vagyok, kifékezem őket és megpróbálom visszavenni a helyet még rögtön. Hát itt nem lehet. Raikkönen pontosan a legutolsó méteren fékez, esély nincs, hogy visszaelőzzem, ebben a játékban végre teljesen realisztikusan lelépnek a nagymenők! Utolsó kör, 10. helyen vagyok. Di Resta jön rám a Force Indiával. Utolsó kanyarban utolér, nyitja a DRS-t, de a célvonal előtt nem ér még utol. Első legendes karrierfutamom eredménye: 10. hely 1 pont a Williams-szel.

    Fincsi :)
  • Robert24
    #12770
    Nem hiszem el, eddig minden olyan jól ment már kezdtem szerencsésnek érezni magamat. Ahogy másnál is nálam is előjött a mentési hiba és valóban Monacó előtt. Újból Barcelónát hozza be és sehogy se akarja Monacót indítani. Azért ez durva, hogy tavalyi bug előjön az idei gameban is. Első csalódásom a játékkal kapcsolatban...
  • Batmanci
    #12769
    Fentebb úgy láttam ez egy fórum.
    Ha pedig az, akkor azt a célt szolgálja, hogy véleményt, tapasztalatot osszunk meg egymással, és olyan kérdéseket tehessünk fel, amelyekre - azt reméljük - megkapjuk a választ. Gondolom, Te tökéletes köröket mész. Ezért minden elismerésem, de mint az bizonyára tudod, rajtad kívül, közel 7 000 000 000 ember él ezen a sárgolyón, és mindnek van valamiféle véleménye.
    Távol álljon tőlem, hogy kioktassalak, de ha intelligens emberi lény vagy - 'márpedilen hajlamos vagyok ezt feltételezni -, akkor érted mire gondolok.

    @A problémám köre igencsak leszűkűlt, de ettől frászt kapok. Ugye eddig a motor robbantgatott fel, és nem is foglalkoztam az időkkel. Pedig kellett volna. Az, hogy az AI legenden, valós köröket megy az remek, de ezekkel az autókkal, képtelen vagyok még csak megközelítő időket sem menni. Nem csúszkálok, nem esek-kelek, megyek, de mintha nem lenne elég kakaó a Wiliben. Úgy 100 paci hiányzik belőle. Jó, hogy a 2011-ben lenyomtad őket, de itt, nekem lehetetlennek tűnik. Kiváncsiságból lejjeb tettem profira, de még ott is min. két másodperc hiányzik.
    A szaturációhoz hozzászólva.
    Minél magasabbra állítod, annál érzékenyebb lesz. Tehát, nem tudsz olyan precízen befordítani, fékezni, kigyorsítani egy autót, hiszen haladsz a digitális felé. A linearitás, már más kávéház, de kormányzásnál azt sem tenném sokkal a 10 fölé, mert az meg lassítja az elfordulás sebességét.
    Pécé, G25-ről beszélek.
    Most kvikben megpróbálok közelíteni a valós időkhöz. Addig értelmetlennek látom, belevágni egy karrier módba.
    Nálam akkor van élmény, ha minden segítség anulálva. Minden. Automata váltó is! Legenden kell, hogy egy Wilinek megfelelő időd kiautózzak. Akkor majd kezdődhet az igazi szezon. Félek, nem lesz rövid idő.
    :)
  • Dzsoy
    #12768
    Lesz+rom. Amúgy szerintem az inkább a játék hibája mintsem az én bénaságom. Annyira irányíthatatlan hogy automata fékkel (ami nevetséges) is megforog.

    Ha megfogadom a tanácsotokat és óvatosan fékezek, óvatosan adok gázt és nem váltok egyest akkor kettes nehézségi szinten 1 kör alatt 3.-ból 21. leszek.
    Ezen a szinten az egyenesben, padló gáznál a Virgin lazán elhúz mellettem.
  • avus
    #12767
    Szerintem ne írd be minden bénaságodat, inkább gyakorolj, mert így csak égeted magad.
  • Dzsoy
    #12766
    az milyen má hogy bekapcsolom az automata féket (kiváncsiságból) hogy esőbe ne csússzak meg, de még akkor is megforog féktávon? :D
  • qwert100
    #12765
    Pcre, régen volt roadstar kormányom, azzal megoldhato volt csak kormánnyal az egész, pedál nem is kellett
  • Dzsoy
    #12764
    X-box-hoz van pedál nélküli kormány. Nem tudom hogy neked mihez kellene.

    http://www.google.hu/imgres?um=1&hl=hu&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:hu:official&biw=1204&bih=629&tbm=isch&tbnid=Z1G2eJ1Gc5Y--M:&imgrefurl=http://www.argep.hu/trend/XBOX/Xbox-360-kormany.html&docid=9TEUNNL6UzlhxM&imgurl=http://www.dvdgalaxis.hu/custom/dvdgalaxis/image/data/product/1694.jpg&w=600&h=318&ei=X3dhUOq7Jc7Isgb6r4CgBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=333&vpy=328&dur=662&hovh=163&hovw=309&tx=159&ty=82&sig=107314286471995083830&page=1&tbnh=83&tbnw=157&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:9,s:0,i:112
  • qwert100
    #12763
    de most komolyan lehet? :) vagy kell hozzá pedál is? mert voltak régi kormányok amiken lehetett még gázt és féket is nyomni pedál nélkül is.
  • dr Kotász
    #12762
    Hogyne, a váltóra is konfigurálhatod a gázt és a féket. Ha szereted a digitális gyorsulást persze.
  • qwert100
    #12761
    mert akkor nem veszek pedálosat csak kormányt...
  • qwert100
    #12760
    Hi! a kormánynál be lehet állítani h kézi vagy pedálos legyen az irányítás? tehát a kormányon nyomom a gázt meg a féket? köszi! :)
  • gallardo
    #12759
    te lány vagy?
  • avus
    #12758
    A lakat kulcsa a játék tokjában van. :P
  • Danecay
    #12757
    :)
  • nono28
    #12756
    Az miért van hogy a játék elején beirom hogy,Hülkenberg és mikor carriert kiválasztom,ott nem tudom választani a forza Indiát mert lakat van rajta!!
  • qwert100
    #12755
    100 ezerért kössz XD 20,30 ezerért max jo kormányt valaki?
  • JUVEfun
    #12754
    Ahogy elnézem a beállításaidat már semmin nem csodálkozom......
  • WinStar
    #12753
    úgy értem hogy nem megy oda a csapathoz pattogni,meg iylenek...tiszta F1 2011-esen örül.. :S
  • Tormiee17
    #12752
    Ja még a Brake saturation van 25% on.
  • IXEMGabeo
    #12751
    ezt a linearity 30-at pedig le fogom tesztelni. Bár a mostani elég jó
  • Dzsoy
    #12750
    haveromét kértem kölcsön mert azt hittem hogy az enyém tönkre ment amiért ilyen rossz a játék irányítása.
    Persze azzal se volt jobb :D
  • IXEMGabeo
    #12749
    mármint hol elvileg jobb? csak nem 1-2 játék kormány gyár közelében dolgozol?:D
  • Dzsoy
    #12748
    ?
  • Dzsoy
    #12747
    én imádom ezt a kormányt, a múlt héten volt itt egy elvileg jobb, de nekem nem jött be.
    És 2011-hez tökéletesen jó volt ez is.
  • IXEMGabeo
    #12746
    akkor innentől kezdve please EnDzsoy!!!