21741
  • barcames
    #12825
    és akkor simán tudod folytatni onnan ahol nem kezdte el menteni?
  • Tormiee17
    #12824
    Egy tanács...nekem mióta müködik kikapcsoltam az autosavet és manuálisan mentek,így van remény szerintem hogy többet nem baszódik el
  • hertzui
    #12823
    Milyen megoldással? Hogyan csináltad?
  • Robert24
    #12822
    Na, most már ezt a megoldást én is megtudom erősíteni valóban mentett a játék. Barcelona szabadeddzésénél hagytam abba kiléptem majd újra vissza és a qvalifikációval folytatta tovább. Addig amíg ki nem adnak javítást így lehet orvosolni a problémát Pc-seknél is.
  • hertzui
    #12821
    Én is Pc-én játszom
  • barcames
    #12820
    ps3 karral nyomom és nem tudom megcsinálni sajna
  • barcalaci84
    #12819
    tényleg működik...
    köszi szépen
  • Tormiee17
    #12818
    de ne karrierbe menj...hanem amit leírtam oda
  • Robert24
    #12817
    Én pc-s vagyok egyébként.
  • Danecay
    #12816
    Nekem nincs Hayabusa mappa
  • Robert24
    #12815
    Én azt nem értem, hogy mit értenek a többes szám alatt, hogy 1. játékos 2. játékos. Én ha egyedül játszom karriert akkor a szabadeddzésnél mit kell átállítanom? Az eleje meg van a csapat kiválasztása stb.
  • Tormiee17
    #12814
    Azt látod nem tudom...én rádugtam a xbox joystickom a gépre és azzal csináltam meg
  • hertzui
    #12813
    Billentyűt és kormányt használok egyszerre,hogyan csináljam meg a két controllert?Nem értem sajnos.
  • Tormiee17
    #12812
    Miért ?
  • Alexease
    #12811
    Csak erdekessegnek, amugy mennyi mindent kellene allitani egy liszenszelt auton;) Persze az ilyen nem ebbe a programba valo, de jo tudni, hogy itt eleg konnyen meg lehet uszni a dolgokat;D Mondjuk, itt van „szimulalva” csapat es versenymernok is, azok megcsinalnak sokmindent;DDD

  • hertzui
    #12810
    Sajnos nem segített:(
  • Tormiee17
    #12809
    1. Válaszd ki a Multiplayer,aztán Split Screen,egy második controllerrel startot nyomsz,vagy billel,az elsővel kiválasztasz bármely csapat bármely pilótáját,aztán a másodikkal is,tökmind1 mien pály
    2. ha már álltok a rácson,első játékos startot nyom,Options-drivng controls és választasz egy másik kontrollert,aztán vissza a rácsra,és a 2. játékossal kiválasztasz egy másik kontrollert..aztán kilépsz és elvileg mentenie kell...remélem érthető :D
  • pitjou
    #12808
    c:\Users\Hayabusa\AppData\Local\FLT\Steam\208500\remote\

    Hayabusa=neved a gépen. Ez win7.(a rejtett fájlokat láthatóvá kell tenned)
  • hertzui
    #12807
    Leírnád légy szíves magyarul,hogy hogyan lehet megoldani,ha neked működik? Előre is köszi.
  • pitjou
    #12806
    Szerintem, ha van kormányod, legyen pedál is hozzá, mert pedál nélkül olyan, mint más farkával dugni ;)
  • Krisztiam #12805
    jaja ami FLT :DD
  • pitjou
    #12804
    Persze, mert neked a Reloaded verzió van :)
  • Krisztiam #12803
    én billentyűzettel nyomom :D
  • Balyy
    #12802
    Tolja valaki logitech driving force pro-val? Beállítást kérnék szépen. Driving force gt is jöhet.
  • Tormiee17
    #12801
    Müködik,ezer kösz :)
  • dr Kotász
    #12800
    Ejha... Nem vicc ez?
  • Robert24
    #12799
    Nagy valószínűséggel igen általánosságban ugyan olyan bug, mint a tavalyi kiadásban sajnos.
  • gallardo
    #12798
    itt a megoldás a mentés problémára:

    Hi all.



    We've found that the following quick fix allows you to start saving your progress again.


    1.Select Multiplayer -> Split Screen -> Press Start on a second controller / keyboard -> P1: Select any team & driver -> P2: Select any team & driver -> Any Race Settings -> Any track.
    2.Once on track P1 pause and select Options -> Driving Controls and change Control Profile to another option and then back again. Exit back out of the Pause menu.
    3.P2 pause and select Options -> Driving Controls and change Control Profile to another option and then back again. Back out to Pause Options, select Quit To Main Menu -> Yes.
    4.You should now be able to save again.

    Let us know how it goes, as all information will be fed back to the QA team.



    Thank you for your patience!
  • dr Kotász
    #12797
    Én tudom, csak most melóhelyen nem tudom fejből felidézni. SteamaApps/F1 2012 alatt keresgélj, a folder neve remote, csak nem tom pontosan hol. A benne lévő filenevek alapján már egyértelmű lesz, hogy ez a savegame mappa.
  • barcames
    #12796
    eredeti játéknál is van olyan, hogy nem menti el???
  • Robert24
    #12795
    Értem. Viszont a te eseted azt mutatja, hogy hiába váltottál manuális mentésre az elszállás után nem tudsz semmit csinálni. A save filet tudod hova teszi? Ha igen akkor talán a tavalyi módszer működhet. Nem tudom érdemes-e így egy újabb karriert vállalni.
  • Robert24
    #12794
    Addig ugy is minden hiába amég a mentésre nem jön ki egy javítás vigasztaljon ez a tény. Teljesen értelmetlen úgy belekezdeni , hogy random módra valahol elszáll a mentés. Én szerintem amég ki nem jön egy javítás addig felfüggesztem.
  • Dzsoy
    #12793
    egy kis érdekesség. YDT-en tök jó a kocsi tapadása esőben, és quicke race-n is viszonylag irányítható ,de careerbe esélytelen.
    Plusz tegnap sikerült egy 100%-os futamot mennen úgy hogy nem csúszkáltam, most ugyan ezen a pályán ugyan azzal a beállítással careerbe megint csúszkálás.

    És sajna pont a career amiért megvettem a játékot, mert a többi nem nagyon vonz...
  • gallardo
    #12792
    nem monaco előtt jön elő, hanem teljesen véletlen, az első karrieremben monza után nem tudtam menteni, most pedig valenciánál ragadtam meg.

    addig kell manuális mentésre átállni amíg tudsz menteni, ha nem tudsz akkor már tényleg mindegy.
  • Tormiee17
    #12791
    Az tuti,hogy nem kezdem újra,rohadjon meg ott ahol van!
  • Robert24
    #12790
    Megint Barcelona után jött elő? Plusz manuálisan nem tudok menteni. Rámegyek a Save profilra és nem adja jelét, hogy mentene. Vagy lehet, hogy mielőtt karrierbe kezdenénk akkor kell manuálisra váltani és úgy adni fogja. Már nem tudok mire gondolni...
  • Robert24
    #12789
    Az a baj így, ha manuálisan nem tudunk menteni akkor a tavalyi megoldást nem tudjuk alkalmazni. Itt fog mindenki megragadni Monaco előtt.
  • gallardo
    #12788
    ha egyszer bejön ez a mentés gebasz akkor azt a profilt már elfelejtheted, én is már újrakezdtem, de megint előjött. a külföldi fórumon azt írták, hogy lehet hogy működhet úgy, hogy az automatikus mentést kikapcsolod és mindig manuálisan mentesz.
  • Tormiee17
    #12787
    Jó kérdés...nekem is ugyanez a gondom,mindent próbáltam már de semmi
  • Robert24
    #12786
    Ez a mentés dolog érdekes. Kiveszem az automatikus mentést de manuálisan a profil mentésnél nem csinál semmit. Ergo nem is lehet a játékban legalábbis nálam manuálisan menteni. Szóval marad az automatikus mentés de teszt gyanánt Barcelonát lerövidítve megint megcsináltam és újból elfelejtette. Olvastam, hogy valaki 3-szor is eljátszotta ezt. Még is mi a megoldás? Akik pl. az évad 2. felénél járnak azok, hogy csinálták ezt a mentés dolgot?