21741
  • Tormiee17
    #12865
    Miért ne lenne? Fisichella is átment a Ferrarihoz évközben :D
  • Robert24
    #12864
    Akkor ez is egy bug lehet, mert fura lenne ha szándékosan készítették volna el így. Se melyik auto-motor kategoriába nincsen ilyen nem hogy f1-ben. Plusz milyen jó érzés már amikor felfejlesztesz egy autót, hogy az évad vége felé a lehető legjobb legyen a szintjén erre már be is ülhetsz a jövő évi csapatod autójába.

    Valaki tudja esetleg mikor jön ki az első javítás?
  • ATi0021
    #12863
    Legend szinten az automata váltást kapcsoltam be segítségnek, X360 kontrollerrel(plusz egyedül Silverstonba a kanyar ívet eleinte, az a pálya sohase ment)

    Neten olvasgattam és tényleg ilyen, még achievement is van hozzá. Legalább a tavalyiba normálisan meg volt csinálva ez is. Ok hogy 5 évbe egyszer előjön egy ilyen lehetőség, de hogy folyamatosan. Vagy ha már átmentem akkor ne adna majd más szerződéseket jövő évre. Azért ez egy hivatalos játékban eléggé gáz.
  • Tormiee17
    #12862
    Ilyen...milyen nehézségen tolod ?
  • zzeN
    #12861
    Update Notes:

    - Drivers should no longer have collisions with “invisible walls”
    - Fixed the desynchronised session of results which could occasionally lead to race result errors
    - Closed a small loophole which allowed erroneous times to posted to RaceNet
    - General RaceNet data upload stability improvements
  • ATi0021
    #12860
    Helló! Német Nagydíj után kaptam egy ajánlatot a Mercedes GP-től, amit el is fogadtam. Kaptam is emailt, hogy jövő évben már új csapatom lesz, új célok stb. Erre nézem a következő versenyen már Mercedes pilóta lettem. Ilyenkor mi van? Hiba vagy ilyen a játék alapból? Más tapasztalt ilyet? Eléggé illúzió romboló.
  • pitjou
    #12859
    Oda írtam Hayabusa=a neved, vagy a géped neve ;)
  • palinho96
    #12858
    nem. még nyomsz egy ALT+F4 kombót majd a WIN7 boot CD-jét és leformázod azt a partíciót ahova raktad !! :D
    Nem dehogy. nem kell más ;)
  • MaxPayne
    #12857
    ennyi? :) köszi
  • Danecay
    #12856
    Visszatekered a kívánt pontig és F11
  • MaxPayne
    #12855
    Elakadtam... az elején van kezdő körök ahol feladatokat kell megcsinálni és a videó visszatekerős résznél ott mit kell csinálni hogy tovább engedjen? visszatekerem előre lassítom meg minden de nem tudom továbbléptetni és nem tudom megcsinálni a feladatot...
  • Reval
    #12854
    Az lehetséges, hogy legenden a motor hiba csak edzésen jön elő, és a futamon meg nem? Mert hogy edzésen már a második körben elszált a moci, futamon (100%) meg simán mentem vele 20 kört hiba nélkül. Csak már nem volt időm befejezni a futamot, ezért kérdezem.
  • Danecay
    #12853
    Igen, jobb! Remélem nem írod be negyedjére is. Véleményem szerint ez számít a legkevésbé, sokkal fontosabb kérdésekre sincs még megoldás, magyarázat, válasz, szerintem a többség azzal foglalkozik a legkevésbé, hogy mikor, hogy örül az animációban a pilóta.
  • Robert24
    #12852
    Oké, köszi!
  • Tormiee17
    #12851
    Elég ha kikapcsolod az autosavet és minden futam után saját kezüleg mentesz
  • Robert24
    #12850
    Most már nálam is működik a mentés végre sikerült megoldanám a lentebb leírt módon. Én bénáskodtam ell előszőr, azért nem sikerült. Gondolom így karrierbe minden teljesített hétvége után érdemes lesz megcsinálni a műveletet, mert nem garantált a gép mentése.
  • WinStar
    #12849
    Sziasztok.Van akinek úgy örül egy győzelem után mint a demoba?Pl .hogy odamegy a csapathoz és ugrálnak,stb...mert nekem nem...veregeti magát hogy háá én vagyok a király,meg minden detto ugyanaz mint a 2011-ben.... :S Nem értem....a demo jobb mint a full?
  • nono28
    #12848
    Köszönöm szépen hogy leirtad!
  • hertzui
    #12847
    Teszem hozzá én bill+kormány kombinációval úgy h előtte a sima beállításoknál beállítottam a vezérlést a kormányra, de lehet gamepad is, a lényeg h beállítsd rajta a Pause gombot,ne az Esc legyen!

    Belemenelsz a játékba Multi-->Split Screen--> (Itt mondja h nyomd meg a kettes contoler Start gombját írom: "TAB+Enter" ha evvel megvagy szépen kiválasztasz mindegy mit, a versenyzők is mind1, a versenybeállítások is a pálya is. elindul a verseny, nyomsz a kormányon/gamepad-on startot, belemész az Options-ba, vezetési kezelőszervek azaz driving control-ba, próbálnál profilt váltani de nem engedi, nem baj, lépj vissza addig h megy a verseny, nah és most nyomsz Esc-t, azaz Player TWO (a kezelője a bill.) Options-->Driving Controls-->Profile ezt nyomogasd el, mind1 mire csak ne az eredetire, nah és akk kilépsz a menübe, és ott pedig megint kilépés a főmenűbe, láss csodát a sok visszalépkedés közben, látsz majd ott fönt h "AutoSave" ha megvan, akk működik!
  • nono28
    #12846
    Hogy csináltad hogy ment a játék neked?
  • hertzui
    #12845
    Működik a mentés:)))
  • hertzui
    #12844
    Nekem Monte Carlo Q3 után nem ment sajnos :(
  • lac coo
    #12843
    Ezwarez ! :D
  • kalooria
    #12842
    Sziasztok!
    Valaki kérem segítsen, mert megőrülök!!!
    - Tegnap sikerült karrier módban normális helyezést elérnem Monte Carlo-i pályán (ráment fél napom és az ujjaim...), erre most lépek be, és mi vár? Kezdhetem elölről. :( Nem mentette el a játékot, pedig a My F1-nél mentettem.
    - Na mindegy, gondoltam, újra megcsinálom. Kaptam egy áthajtásos büntit, de állandóan kereket cserélnek! Ezmiez? A folyamatosan füstölő új 99%-os motorról és a beragadt váltóról már ne is beszéljünk...

    Köszönöm.
  • Fox44
    #12841
  • Dzsoy
    #12840
    láttam ma olyan videót (animáció) ahol a pilóta sétál vissza a garázsba és a boxon ahogy sétál, megy oda a kamerás. Tavaly ilyet nem láttam, ha erről tudsz képet annak én még örülnék is.

    (szerintem a kocsit kell hozzá összetörni, de mivel nálam nem lehet szezont játszani így nem nagyon fogom ezt látni)
  • Danecay
    #12839
    Motor. vagy váltó beállással kapcsolatban van már valami fejlemény? Bug, vagy másolásvédelem vagy mi. Realisztikusnak semmiképp nem tartanám, már csak azért is mert szándékosan fentebb húztam a váltóáttételeket és 7.-ben úgy beállt, hogy még a fordulatszám indikátor első tartománya sem villant fel, és természetesen a car status-ban a motor zöld volt. Vagy a másik eset, flying lap-el kirakott a célegyenes előtt 2 kanyarral a játék a pályára, beérve a célegyenesbe, hogy megkezdhessem első mért körömet, 5. sebességi fokozatig sikerült csak felváltani amikor is ismét csak beállt a motor vagy váltó, mindeközben már az első perctől húztam magam mögött a füstöt. Apropó, valaki ezt írja a CM fórumán:

    "Just a quick note. If you see smoke you will have a drop in performance."

    Hát ha ez tényleg így van nem csoda, hogy nehezen fogható az AI még PROF. szinten is.
  • Danecay
    #12838
    Arra valami ötlet, hogy miként lehetne beállítani úgy a gázpedált, hogy ne a gázpedál útjának az 1/4-be járja be a a játékbéli gázút teljes egészét, a maradék 3/4 pedál gázútpedig = a teljes gázzal? Remélem úgy félig meddig érthető volt :)
  • V43 1105
    #12837
    Sziasztok ..

    Remélem nem baj, ha időnként majd néhány képet beszúrok









    Klikkre nagyíthatóak természetesen
  • palinho96
    #12836
    hallod... nem mondták hogy frissen aszfaltozott pályára ne menj ki, mert felúszik az autó?! :D
  • Krisztiam #12835
    jó nagy bug :D
  • IXEMGabeo
    #12834
    vagyis na a kocsi elejét úgy ahogy van letablózta:D
  • IXEMGabeo
    #12833
    földbe döngölte a gumijaid a kis pózna:D:D
  • Martens4466
    #12832
    Ez történt velem a Jas Marinan az első kanyarban:

  • Placebo74
    #12831
    Végigtoltam egy szezont a Caterhammel és elkezdtem a következőt.

    Van olyan lehetőség, hogy a szezon eredményeit ki lehessen exportálni?
    Bevallom őszintén én azt se talátam meg, hogy a már lefutott versenyek eredményeit hol lehet megnézni, vagy egyáltalán van-e normális (futamokra bontott) VB-tabella, vagy csak a sima Season Standings maradt.
  • Robert24
    #12830
    Csak nem jó, beléptem újra és a szabadeddzéssel folytatta tovább. Azért leírom hogyan csináltam. Multiplayerbe bemész majd Split screenbe kiválasztasz egy csapatot és pilótát majd kilép utánna ujból a fentebb leírtak szerint kiválasztod a 2. csapatot és pilótát. Utánna a főmenüig kilépsz nyomsz egy quick racet. Nem kell végig csinálni egyből kilépsz majd a gép felteszi a kérdést, hogy akarsz-e új versenyt de te nemet választasz és utánna a gép felteszi a kérdést az automatikus mentéssel kapcsolatba.
  • dr Kotász
    #12829
    A kontroller menüben konfigurálj egy gombot a kormányon a pause funkcióra. Azzal állítsd meg.
  • Tormiee17
    #12828
    Hát elvileg betudod állítani kormányra is a pause gombot,nem ?
  • Tormiee17
    #12827
    Sajna nem,de kevés rá az esély hogy újra tönkremegy
  • hertzui
    #12826
    Billentyűzettel és kormánnyal játszom. Odáig megvan,hogy kiválasztom az 1. és 2. játékosnak a csapatot,pilótát,aztán pályát. Bejön a rajtrács,majd Esc.Utána beállítom a kormányra,de a 2. játékosnak hogyan állítsam be amikor csak az Esc-el lép be?