21741
  • dr Kotász
    #12906
    Gratulálok, szenzációs eredmény. Én legend szinten sosem kerülnék még az első 10-be sem a Caterhammel. Ha ennyire jó vagy, fontolóra vehetnéd a részvételt valamelyik komolyabb ligában...
  • Tormiee17
    #12905
    Mert egy okádék fost adnak ki :D
  • Dzsoy
    #12904
    Látom nem én vagyok az egyetlen aki idegbajt kap a játéktól :D
  • Tormiee17
    #12903
    Megnézem ha lehiggadtam
  • Robert24
    #12902
    Szerintem ne töröld le gondolom nem sokára jön a javítás. Tavaly nálam is volt ilyen, hogy a kormány kihúzása után mindent elfelejtett még a kormány beállításokat is éppen ezért mióta meg van a 12-es ki se húzom a kormányt. Próbáld úgy, hogy az automatikus mentést bent hagyod és az új módszer szerint hátha sikerül. Azért írom, mert én meghagytam az autómatikus mentést és azóta folyamatosan ment. Ha nem teszi akkor manuálisan csinálom.
  • Tormiee17
    #12901
    Nos nekem megint elkuródott a mentés...kihúztam a kormányom még tegnap,most vissza,hogy játszak de ismét nem ment és már az előző módszerrel sem tudom megcsinálni szal delete buzi játék
  • Robert24
    #12900
    Ami tetszik még, hogy teli tankkal jönnek ki igazán az autók közti különbségek tapasztalatom szerint. Kanadában az évad során a 3. pól pozicciót sikerült megszereznem, de a versenyen csak 8. lettem úgy, hogy az utolsó 2-3 körben keményen védekeznem kellett. Egyszerűen 1 körön üres tankkal sikerül a nagyobb csapatokkal versenyeznem. Nehéz autóval úgy szenvedtem a lendületesebb kanyarokban nem akart befordúlni alúlkormányzott lett alig tudtam íven maradni ennek köszönhetően lassabb is voltam azokon a helyeken.
  • Dzsoy
    #12899
    én meg career-nél esőbe minden kanyarba pörgök.
    Amatőr nehézségi szinten kapok 10 másodpercet esőbe ha olyan óvatosan megyek körbe hogy ne pörögjek meg.

    Egyszerűen nem tudok egy hete mit csinálni vele. Career teljesen játszhatatlan nálam. 1 hét alatt már nincs olyan kormány beállítás amit ne próbáltam volna...
  • gallardo
    #12898
    Én is karrierben jobban csúszkálok, de szerintem az a tapadás ami a többi játémódban van tényleg már irreális. Gyakorlatilag akkor lépek rá a gázra amikor akarok és soha nem pörög meg az autó.
  • Dzsoy
    #12897
    ugyan azt a fokozatot használom. minden ugyan az. egyiken időmérőn 5. vagyok, míg career-be a 17. Ugyan az a kocsi beállítás, ugyan az az üzemagyag mennyiség.
    Career-be a gyors körömön alig birok végig menni ugy csuszik, míg quick race-be a kerékvetőt is padló gázzal használom.
    Esőről nem is beszélve. Ha career-be esik akkor inkább az első kanyarba direkt rongyá töröm a gépet.
  • mikuc
    #12896
    Mennyire van élet online?
    Lehet futni versenyeket nem "balfék" emberekkel?
    Én joyal nyomom és szívesen játszanék online is. :-)
  • Alexease
    #12895
    Elofordulhat, hogy mas jatekmodokban teljes fejlesztesu az auto, idealis az autobeallitas, tokeletes a guminyomas es hofok, nincs gumi melegedes es kopas, mas az uzemanyag mennyiseg (nem mindegy hogy 1 korre eleg, pl. hotlapok, vagy 50-60 korre, telitankolt verseny mennyiseg).

    Es/Vagy csal, nehezit a program es/vagy a karrierben nehezebb fokozatot (vezethetoseg) hasznal.

  • Dzsoy
    #12894
    Mi a szarért van hogy careerbe annyira csúszkálok hogy egy kört se tudok normálisan megtenni, míg bármely más játékmódba simán 100%-os versenyeket megyek minden gond nélkül???
  • IXEMGabeo
    #12893
    ez nálam is szokott lenni multiban. általában akkor, ha sokan vagyunk egy szobában
  • precise
    #12892
    ok , akkor nem csaltam.
  • Dzsoy
    #12891
    Tudtommal esőben nem kötelező feltenni más keveréket vagy kiállni a boxba, csak a való életben az esőgumi nem bír ki egy teljes futamot.
  • precise
    #12890
    0 boxkiállásom volt. Vagy már nem kötelező a boxkiállás mint régen?
  • Dzsoy
    #12889
  • gallardo
    #12888
    Ezt nem értem. Miért kellett volna DQ-t kapnod?
  • Dzsoy
    #12887
    5-éer viheted :D
    3-4 napja nem játszom vele
  • oneal1
    #12886
    én megvárom míg valaki a halálba szidja és odaadja 3k ért:D:D

    csak vicc:P:D
  • precise
    #12885
    Megszereztem első győzelmem, szerintem ki csalással:

    Canada eső, többiek wet gumikon indultak én interen, mikor ők kimentek interre cserélni az élre álltam, majd agresszív védekezéssel meg is nyertem a futamot, boxkiállás nélkül(!) és nem kaptam DQ-t.

    Ami viszont fura, ahogy egyre jobbak az eredményeim egyre nagyobbak az elvárások, már azt akarják, hogy Q:9 R:5-ik legyek Valenciában Chaterhammel!

    Arra van esély, hogy év közben, ajánljon valamelyik csapat szerződést?

    Online be lehet állítani, hogy milyen segítségeket lehessen használni? Ha igen és van elég játékos lehet megveszem.
  • dr Kotász
    #12884
    „An understeering car helps there” - nos, azt hiszem kijelenthetjük, hogy az F1 2012-től ezt megkaptuk
  • IXEMGabeo
    #12882
    überfasza a multi:) Ma Brazíliában óriásit mentünk 3-man és baszki az utolsó körben nem kifogyott a benzin és csak 2. lettem?:( vigyázni kell a motor felvétellel
  • precise
    #12881
    Nálam szokott olyan lenni (eddig 2x láttam), hogy az egyik autó előttem darabokra hullik, de tényleg atomjaira, nagyon mókás...
  • kjhun
    #12880
    Na fene, mégsem javították ki az autosave-t, majd később a héten.

    Patch News [Update: 18:00 25/09/12]
  • barcames
    #12879
    ez jó hír!
  • kjhun
    #12878
    Állítólag már kint van steam-en a patch. Elvileg a savegame-bug is javításra került.
  • barcames
    #12877
    akkor csak kiadnak hozzá egy patchet! addig nem érdemes erőltetni szerintem :S

    (azt hittem az eredetinél nem csinálja)
  • DeenQa
    #12876
    közbwne megtaláltam a kérdésre a választ.

    igen, van olyan, enyém eredeti, és nem ment. Semmi mod...
  • DeenQa
    #12875
    nem hiszem el, megint hibás save...

    egészen hungaroringig játszottam a héten, azt is megcsináltam tegnap... erre visszakerültem hockeinheim race-ra............ ugyan az a kva hiba mint tavaly. Most megint két versenyt ugyan úgy le kéne tolnom?? Nincs erre megoldás?
  • ATi0021
    #12874
    A karriert játszom szóval abban is benne van, a season challengere rá se néztem még.
  • IXEMGabeo
    #12873
    sima careerben is van ilyen?:O én a season challengenél tapasztaltam ezt...
  • Robert24
    #12872
    Igazatok van valóban voltak esetek de az is iagz, hogy nem ez az általános. De így, hogy még írták is a szerződésben így valóban nem bug. Én mindenestre ha lesz ilyen nem igen fogom elfogadni, mert lojális vagyok a mindenkori csapatomhoz legalábbis az év végéig biztosan.:D
  • a.carkey
    #12871
    Írd át a neved az ő nevére! :D
  • szabii98
    #12870
    játszottam kicsit a játékkal, de a kormányom nagyon gagyi :|
  • szabo861011
    #12869
    Hát én nagyon nagyon hiányolom azt hogy valódi pilótával nem lehet bajnokságot menni!! :( Szerintem nagy hiba volt hogy ezt kivették!!!
  • avus
    #12868
    97-ben is Trulli év közben ment át a Minardiból a Prostba és még sok ilyen eset volt az F1-ben, úgyhogy ez nem bug ez a valóság.
  • ATi0021
    #12867
    Ez igaz de ott eléggé komoly szükség volt a cserére, de Nálam a játékban Rosberg épp hogy erősen veri Sumit, erre Rosberget vágják ki a kedvemért szóval elég fura. Bár tény előtte vagyok pontokban. Amúgy kicsit figyelmetlen voltam most végigolvastam az szerződési ajánlatot, azonnali átigazolás is benne van. Csináltam róla egy képet pontosan mit is írnak - tinypic
  • WinStar
    #12866
    ember,ha előbb is beírtad volna akkor talán nem kérdeztem volna meg előbb -.-
    Logikus,nem?