21741
  • kovácsimre89
    #12946
    hello mindenkinek az lenne a gondom az F' 2012-vel hogy játszottam a játékkal
    és vissza akartam tekerni az időt vissza is tekertem de viszont megfordult a kép
    fejjel lefelé de viszont a km-óra maradt meg játék közbe véletlenül elnyomkodtam
    a gombokat hogy vissza-e fordul a kép de nem fordult vissza viszont lekicsinyitette
    a képet kiléptem a jétékbol teljesen és ugy is indult el a játék kis képpel
    (lehet látni a hátteret az asztalon meg startlapot stb )
    hogy lhet ezeket vissza állitani megy hogy ne forduljon meg a kép a játékban
  • Dzsoy
    #12945
    Már folyamatban van a videó feltőltése.
    Minőségért bocsi. Hang azért jó, halható a kerék csikorgása mikor csuszkálok, és a videó végén már direkt csináltam hogy lehessen látni elég egy kicsit jobbra-balra kormányoznom és máris csuszik :D
  • IXEMGabeo
    #12944
    100 az az FFB menüpontnál van

    10
    100
    20


    Advanced Wheel setupra gondoltam:

    1
    5
    4
    0...a többi
  • avus
    #12943
    :D:D
  • IXEMGabeo
    #12942
    akkor tuti Xbox hiba...

    Én PC-vel tolom semmi bajom nincsen, amióta belőttem a kormányt...
  • Dzsoy
    #12941
    azt a 100-at úgye nem gondoltad komolyan? Így egyaltalán nincs fékem...
  • Dzsoy
    #12940
    Rúgos az enyém, FFB-vel lassabb voltam. Ezt is nehéz elfórgatni, de nem rúg vissza így nekem könnyebb, de contollerrel se jobb a helyzet.
  • IXEMGabeo
    #12939
    :OOOO
  • pitjou
    #12938
    Cseréld le ;)
  • IXEMGabeo
    #12937
    óó akkor azért is vagy lassabb. Én leteszteltem FFB nélkül és olyan kurva könnyen volt mozdítható a kormány, hogy kapásból 4-5 seccel voltam lassabb, mint FFB-vel...

    Megvan akkor a gond. Túlerőlteted FFB nélkül persze h megpörögsz
  • Dzsoy
    #12936
    Látnád az én nőmet, nem ezt mondanád
  • V43 1105
    #12935
    Mi az hogy sajna A nő az első mindig
  • Dzsoy
    #12934
    Beletehetem de a tőbb tucat közül melyiket válasszam a játék közben???
    (1 hét alatt lett egy jópár beállításom)
  • Tormiee17
    #12933
    Meg a kormány beállítás is legyen benne..
  • pitjou
    #12932
    Mést=mást
  • Dzsoy
    #12931
    Máris tesztelem. FFB-m nincs...
  • pitjou
    #12930
    Azt hittem mést csinálsz-töltesz :)
  • IXEMGabeo
    #12929
    én nem csúszkáltam egyáltalán. Sőt az MP fix és az új driver segítségével a játék játszható nálam nem szaggat, de csúszás régóta nincs. Használd az alap kormány setupot 1%, 5%, 4% a többi 0. 10, 100, 20 legyen az FFB...próbáld ki. Marussiával már sikerült pontot szerezni Prof szinten:)
  • Dzsoy
    #12928
    Már regiztem. Este itt lesztek?
    Sajna jőn menyasszonyom, kb 9 körűl csinálom-tőltőm a videót.
  • Tormiee17
    #12927
    Beregisztrálsz youtubera és feltöltés :D
  • Dzsoy
    #12926
    csak kamerás minőség lesz ,de az este rajta leszek. Egyenlőre azt se tudom hogy youtube-ra hogy lehet feltőlteni :D
  • Tormiee17
    #12925
    Lehetőleg úgy hogy lássuk ahogy kormányozol.
  • avus
    #12924
    Egy videót dobjál már fel, hogy lássuk tulképen mit is művelsz.
  • Dzsoy
    #12923
    0-tól 95-ig minden beállítást kipróbáltam már.
  • Dzsoy
    #12922
    komolyan valahogy fel fogom venni videóra hogy lásd, ebben a játékban művészet NEM kimozdítani az autót az egyensúlyából.
  • barcames
    #12921
    pedig még pár évig tuti ők adják ki!
  • Tormiee17
    #12920
    Nem lehet hogy túl érzékenyre vannak állítva a pedálok? meg ne nyomd már be tövig vágod :D
  • Totti5
    #12919
    Ebben a játékban művészet az autót kimozdítani az egyensúlyából. Valamit nagyon rosszul csinálsz, vagy nagyon nem jól játszod.
  • pitjou
    #12918
    Minden esetre, nagyon nagy bunkóság így kiadni a játékot. Tavaly megvettem, de idén biztosan nem fogom. Szponzorálja őket az édes anyjuk. Szemét munkáért nem fizetek. A tavalyi patch sem javította ki az összes hibát, és szerintem idén sem fogják. Lehet, nem is tudnák, mert nem hiszem, hogy a teszt alatt nem derültek ki ezek a szörnyű bugok. Tényleg én is kezdek fohászkodni azért, hogy más csapat kapja meg a licenszet a játék kiadására. Talán majd az RF2-vel, vagy a C.A.R.S.-al játszhatunk nyugodtan. Mert ez a játék, látom másokat is kiidegel :(
  • Dzsoy
    #12917
    Ugyan az a setup :D
    De már próbáltam a legnagyobb leszorító erővel is.

    Jah, és boxkiállásnál valamiért nézetet vált :D Mindig benthadja a cockpit nézzetet...


    Egy Xbox-os írjon ha itt van!!
    THX
  • V43 1105
    #12916
    Autót állítgasd, játékban .
  • Dzsoy
    #12915
    hidd el 1 hét alatt nincs olyan kormány, gáz és fék beállítás amit még ne próbáltam volna.

    Quicke race-ben 100%-os futamon 20 másodperccel nyertem úgy hogy kétszer csúsztam ki (az én hibám, rossz helyen előztem)

    Ugyan ez a nehézségi szinten career 17. időmérőn és 24. versenyen.
  • V43 1105
    #12914
    Itt valami setup gebasz van ..
  • Dzsoy
    #12913
    2 dolgot tudok rosszul csinálni.
    1.- megnyomom a féket- reakció hogy keresztbe áll a gép
    2.- megnyomom a gázt- reakció hogy keresztbe áll a gép

    Komolyan mondom hogy legszívesebben felvenném hogy röhöghessetek.

    U.I: catalunya vége felé van egy "S" kanyar (hosszú egyenes után nagy bal kanyar és azt követően bal-jobb) oda behajtok gáz és fék használata nélkül és attól is megforog hogy a kormányt egymás után hirtelen 2 ellenkező irányba elfordítom.

    Én is tudok jót menni, de nem careerbe. Én is tudnék feltenni videót hogy milyen jól megyek, csak az legyen time trial vagy hasonló.
  • lac coo
    #12912
    Fene tudja...Én láttam nem egy XBOX videót, ahol tudtak versenyezni vele, nem dobták el 5 méterenként...
    soha nem jutott eszedbe , hogy te csinálsz valamit rosszul ? :)
  • Dzsoy
    #12911
    Van itt olyan aki X-box-on nyomja????
  • Dzsoy
    #12910
    mitne mondjak kurva nagy élvezet úgy játszani hogy a 6. körben már az utolsó helyen vagyok, köszönhetően hogy az összes javítási lehetőségem is elhasználtam és többet vagyok a pálya szélén illetve a forgalommal szembe mint ahol lennem kéne.
    Aztán a 10. körbe az eső is megérkezik (kovaleinen-től kaptam már 30sec hátrányt) és ilyenkor van az hogy a kormányom kitépem a helyéről és lerúgom róla a sebességváltó füleket.

    Hozzáteszem hogy controllerel se vezethetőbb a vas.

  • Tormiee17
    #12909
    Megcsináltam,most ment megint..kitudja meddig...Monaco volt a soros..szárazon indult 18. ról rajtoltam,első kör végén 7. hely körül autókáztam,aztán 6. körbe hívtak boxba de nem mentem ki,megvártam míg elkezd esni az eső aztán mikor már nem volt gumim és csepergett már felkúrtam az intert míg a többiek a szárazat és közben jött egy SC,4. helyen vonatoztunk SC mögött kb 2 kört,de egyre jobban rákezdett esni...mindenki más szárazon volt ők sc után mentek is ki interér én meg szépen maldonadoval mentünk az első 2 helyen és beis vittük a célba a két williamst :D
  • dr Kotász
    #12908
    Be lehet állítani online a segítségeket, igen. Csak ne a default 3 körös quickrace-t keresd, az többnyire roncsderby. A Custom GP-ben tetszés szerinti futamot összerakhatsz, letilthatod az auto boxot, ABS-t stb.
  • dr Kotász
    #12907
    Nyugi, official fórum szerint 1 héten belül itt a patch. Addig nyomd a többi játékmódot.