21741
  • kovácsimre89
    #12986
    megfordul, nyomkodtam a C-betüt de viszont amelyik nézetet használom azt nem tette vissza normálisra látjátok a videon
  • kovácsimre89
    #12985
    a balesetet én csináltam direkt XD
  • kovácsimre89
    #12984
    ez a hiba a játékba ha megfordul a kép az F1 2012-ben
  • pitjou
    #12983
    Ja, akkor bocsi.
  • Tormiee17
    #12982
    xboxon tolja
  • pitjou
    #12981
    "windowsban"
  • pitjou
    #12980
    És a vindowsban nézd meg a control panel résznél, hogy jól van e bekalibrálva a kormányod. Középen van e a közép.
  • pitjou
    #12979
    Szerintem a szaturációt vedd vissza. Telítettséget jelent, gyakorlatban pedig azt, hogy ha bal oldalon van a csúszka, akkor analóg, ha jobbra van teljesen, akkor digitális a jel. Tehát ha balra van teljesen, akkor ahogy tekered lassan a kormányt, arányosan fordul a kerék. Ha jobbra van koppra, akkor olyan, mint ha ki, és bekapcsolnál valamit, átmenet nélkül. Nekem tök balra van. A lineáris meg azt jelenti, hogy ha balra van a csúszka, akkor kb egyforma arányban fordítja a kereket, 50%-nál a feléig arányos, onnan tovább érzéketlenebb. Holtjáték nálam 3.
  • pitjou
    #12978
    Bocsi ezt még Dzsoynak írtam.
  • pitjou
    #12977
    Próbáld meg egyenlőre bekapcsolni az autómata váltót, mert az időben vált fel is, le is. Egy idő után megszokod a ritmust, és utána próbáld a kézi váltást. Menj Timetriálban, és válassz egy jó autót: RedBull, Ferka, vagy Meki. Azok eleve stabilabbak, mint a kis csapatok autói. Nem zavar senki a pályán, és a saját idődet javítsd folyamatosan. Fogod látni hol dobsz el időt, és hol nyersz. Hidd el az is jó móka. És nyugodtabbak a körülmények, nem kell hátranézegetni meg ilyenek.
  • szabii98
    #12976
    van egykis gondom. a kormányom nagyon gagyi, és jobbra kormányzásnál nem tudom annyira érezni, hogy mennyit kell fordítani, és mindig elrántom oldalra.... melyik csúszkát állítsam? a holtjáték nem jön be, 10 már túl sok, 5 is, 0 túl kevés, és így is balra full jó vagyok csak jobbra nem
  • lac coo
    #12975
    Hát ha olyan a kormányod, hogy 0 és 100% a pedál és a kerék is , akkor az tényleg nem való ehhez a játékhoz :(
  • Dzsoy
    #12974
    törölhetem a videót?
  • Dzsoy
    #12973
    Tény és való nem vagyok se autós se más játékos, ritkán játszom. Autós csak az F1 2011 volt, de azzal nem voltak ilyen gondok.
    Illetve se kormánnyal se controller-el nem lehet megcsinálni hogy finoman gázt adok (esőbe minden gázadásnál pördülök)
    Sajna vagy 0 vagy 100%-ot érzékel.

    de nem sétrödöm meg, ritkán játszom. Van xbox-om 3db játékkal. F1 2011-12 és battlefield 3 ,de ott is kinyirnak mindig. Ritkán van lehetőségem gép elé ülni csak 2011 után ez a pörgés nagyon fura.
  • pitjou
    #12972
    Dzsoy nem lesz belőled világbajnok soha, ez biztos. Ez teljes mértékben vezetői hiba. Lágyabban vezess, mert nagy tempónál a legkisebb hirtelen mozdulat is megbosszulja magát. Sokat gyakorolj úgy, hogy tét nélkül, mert akkor nem stresszelsz. Nem tudom mióta játszol autós játékokat, de nem hiszem hogy rég óta. Nincs ezzel baj, de gyakorolj sokat. A kerékvetőket meg ki kell tapasztalni, melyik milyen magas, mennyire dobja meg a kocsit, egy szóval kicsit tisztelni kell. Ne haragudj ha megbántottalak, de szerintem tényleg nem a géppel van baj. Trackcontrol be van kapcsolva? próbáld először úgy, majd később, ha már penge vagy, akkor vedd le. És még egy, de ez egyéni: el nem tudom képzelni a T-camera vezetést, mert egyáltalán nem adja vissza azt az élményt, amit egy autós játék adni tud. Ülj bele az autóba, mert ez kb olyan, mintha a háztetőn ebédelnél.
  • Tormiee17
    #12971
    Nálam van olyan kanyar ahol egyáltalán lese nyomom tövig a féket mer blokkolna a kerék
  • DeenQa
    #12970
    http://www.racedepartment.com/2012/09/f1-2012-the-game-patch-2-underway/
  • Tormiee17
    #12969
    Dehogy kell,azér ment el a háta mer visszaváltottál 1 esbe,1 est ne nagyon használj,amugy meg ha féktávot veszel,elején mehet a satu és ahogy közeledik a kanyar emeld fel fokozatosan,nem nehéz :)
  • Totti5
    #12968
    Akármennyire is vissza lett butulva a tavalyihoz képest fizika még mindig van alatta és a kerékvető indokolatlan használatát bünteti... nem csúszkál és te sem csúszkálsz, csak rosszul játszod:)
  • Dzsoy
    #12967
    asszem igen.

    Ha óvatósan megyek és nem padló fék padló gáz és a kerékvetőket is kerülőm akkor amatőr szinten kéne játszanom :(
  • kovácsimre89
    #12966
    ???
  • macleody
    #12965
    Vezess ilyen öregapósan ahogy én :)
  • Tormiee17
    #12964
    Sautra nyomod 0:56 nál a féket?
  • Dzsoy
    #12963
    0.56-nál látható hogy fékezésnél keresztbe rakja állandóan, a végén a kormányzásnál is látható hogy forog, és a köztes időben meg a gázadásnál :D
  • lac coo
    #12962
    És mennyit kell így forgatnod a kormányodon, hogy a játék kormánya koppig forduljon ?
  • Dzsoy
    #12961
    azért 5% mert valaki nemrég azt írta hogy ezzel próbáljam meg.
  • Tormiee17
    #12960
    Hát hmmm :D néha cibálod összevissza a kormányt teljesen feleslegesen,olyan helyeken akarsz gázt adni ahol nem is kellene,kigyorsításnál legyen egyenesben a kormány akkor nem fog kicsúszni és tényleg menj végig kb 100 al a pályán 3-4*,hogy tudd hol milyen szögben kell fordítanod a kormányt,mert minden körben máshogy csinálod.
  • lac coo
    #12959
    A krománynál az 5 % saturation nekem nagyon furcsa, nem tudsz pontosan ívre fordulni lehet emiatt .. Állandóan felmászol a kerékvetőre, majd padlógázzal próbálsz tovább menni .Elfékezéseket gondolom te is érzed ? :)
    Alapvetően azt látom, hogy irgalmatlan kockásan vezeted semmi ritmus nincs benne, rángatsz mindent mindenhol .

  • palinho96
    #12958
    sehol..
  • kovácsimre89
    #12957
    hogy lehet be állitani hogy a játékba ne forduljon meg a kép feljel lefelé van az F1 kép ha vissza tekerést elinditom 2-3 másodpercet vár azt megfordul?
  • Dzsoy
    #12956
  • Dzsoy
    #12955
    de ha controller-el nyomom akkor is ugyan ez van, és quicke race-n sokkal jobb a tapadásom. (bár ott is simán eldobom)
  • lac coo
    #12954
    Hát ha rángatom mint a félkegyelmű persze hogy eldobja magát ....
    De normális vezetés mellett szinte meg sem mozdul hacsak nem rongyolok keresztbe a kerékvetőkön ...

    Amit el tudok képzelni, hogy a pedáljaid vackok, gázadásnál egy pillanat alatt beránt , úgy elpörög...De ha egy ici-picit adagolod az elején utána már tövig lehet taposni szépen gyorsul ...Bár ilyenkor attól félek, hogy lefullad olyan szinten nincs erő benne ...
  • Dzsoy
    #12953
    81%

    előre megjegyzem hogy a végén már direkt csináltam, mert valaki azt mondta hogy képtelenség megforgatni, és meg akartam mutatni hogy nekem elég 1-2 jobb-bal kormány mozdulat :D
  • IXEMGabeo
    #12952
    ok linket kérünk majd. Erre kíváncsi leszek mostmár komolyan:)
  • Dzsoy
    #12951
    kicsit lassan tölti fel, de jót fogtok szórakozni :D
    57% feltöltve
  • lac coo
    #12950
    A vessző már egyszer összejött, a pontot fújkáld ki ,mert az nem jó! :D
  • kovácsimre89
    #12949
    IXEMGabeo köszi a segitségedet (sikerült a teljes kép)kamera nézetet nem váltottam esc vissza tekerés a jétéknél azt meg is fordul a kép ha a vissza tekereést meg álklitom és megnyomom a gombot tölt 2-3 másod percig azt megfordul a kép,
    ALEXEASE nincs beragadva semmi se és müködik mindeggyik gomb
  • IXEMGabeo
    #12948
    biztos kameranézetet váltottál, azért van fejjel lefele az egész.

    Lekicsinyítést pedig az ALT + ENTER-rel tudod orvosolni
  • Alexease
    #12947
    Valoszinuleg be van ragadva az ENTER billentyud, es nem mukodik a SHIFT, a vesszo es a pont.