21741
  • tobias88
    #13026
    Ferrari azért érdekes lenne Schumival. Kíváncsi lennék hogy tud e lassabb lenni mint Massa idén, bár lehet hogy sikerülne neki elnézve hogy mit csinált a legutóbbi versenyen az öreg...
  • palinho96
    #13025
    jó volna valami a mentés probléma ellen.. :/
  • IXEMGabeo
    #13024
    remélem a Sauberbe megy a mester. Ott tudatos a csapatépítés és a Mercit lehagyták. Most Schumi megmutathatja, hogy a Merci egy kalapszar volt a Sauberrel ahol normális a vezetőség és már pénz is van tud nyerni.:)

    Csak velük leszek, ha lesz 2013-as játék. Eddig is a Sauber volt az egyik olyan csapat akikkel régóta (1998) óta szimpatizáltam.
  • Tormiee17
    #13023
    Nem vonul vissza,vagy Sauber vagy Ferrari
  • Dzsoy
    #13022
    Hamilton és Perezt (na meg Shumit) hallottátok?
    Már csak a 2013-as játék miatt is érdekes lesz :D Bár sajna mínusz 1 világbajnok :(
  • Dzsoy
    #13021
    És elfelejtettem hogy mivel nem vagyok nagy játékos, és ritkán tudok ilyenekkel foglalkozni (nincs is sok játékom) így nálam ABS be van kapcsolva, meg automata váltóval tolom.
  • Dzsoy
    #13020
    nem nehézségi szinttől függ a köridő. Míg csúszkáltam akkor is mentem 1.29-et, csak akkor kb 5 körből egyszer sikerült, a többibe pedig megpörögtem.
    A jó idő a kocsi beállítástól függ.
    Én innen szedem a tippeket:

    http://www.racedepartment.com/forum/forums/f1-2012-setups.207/
  • IXEMGabeo
    #13019
    ez verseny:D
  • precise
    #13018
    Bocs az offért:

    A steam greenlight-ba bekerült az
    Automation, kérek mindenkit szavazzon rá, mert nagyon nagyon jó játéknak ígérkezik.
  • dr Kotász
    #13017
    Akik már felrakták a 2. patchet, azok hogy tapasztalják: autosave bug elmúlt?
  • dr Kotász
    #13016
    Azért érzed így, mert az idei verzióban nem skálázódik a kopás. 100%-os versenyen a tavalyihoz hasonlónak találnád. Van is petíció az official fórumban, hogy hozzák vissza.
  • tobias88
    #13015
    Ilyent is ritkán látni

  • Robert24
    #13014
    Ma vagyok ismét gépközelbe visszaolvastam 2 oldalnyi hozzászólást látom aktív volt a topic. Sajnos nem láttam Dzsoy videoját de ahogy látom most már tárgytalan, segítséggel neki is sikerült elsajátítani a vezetési technikákat és most már nem szenved. Gumi kopás is szóba jött így részemről annyit, hogy tavaly amikor már elég kopott volt a gumi (kijelzőn narancssárga, piros) akkor én személy szerint nem tudtam a saját időmön javítani itt viszont volt, hogy 1-2 tizedeket még tudtam hozni. Amikor már teljesen piros akkor valóban itt is megy a csuszkálás ergo értelmetlen erőltetni, mert csak veszteség van belőle. Ami még érdekes részemről tavaly esőbe nem voltam olyan gyors az al autókhoz képest mint most. Esőbe nekem sokkal jobban megy amivel gond van, ha elkezd esni és már van egy kicsi víz a pályán de még a köztes gumit felrakni sok lenne abban a 2-3 körben csúszkálok egy kicsit még az al gyorsabb köröket fut.
  • lac coo
    #13013
    Az a legbosszantóbb, hogy ha megcsúszik érezhetően teljesen jól működik a gumi . Fenének nem lehet kivenni azt a valamit gyorsításnál ....
  • Danecay
    #13012
    Ez is érdekes. Amióta kijött a játék, azzal írtad tele a topicot, hogy mennyire nem vagy képes pályán tartani az autót, sokszor még egy kör erjéig sem, most pedig 1:29:xxx, 1:30:xxx-as köröket mész Melbourne-ben ? Én Force Indiaval egy egy érzésre elég jól sikerült körrel is éppen, hogy bemegyek 1:33 alá, pedig én nem küzdök olyan nehézségekkel mint Te. Ne értsd félre ez nem ellened szól csak számomra érthetetlen, vagy a nehézségi szinttől függ a megfutható köridő?
  • IXEMGabeo
    #13011
    ahogy észrevettem a gumikopás sokkal lazább ebben, mint a 2011-es játékban. Multiban is és a karrierben is tapasztaltam. Vagy pedig, hogy stílust váltottam nem fékezek annyira keményen és ezáltal a gumik sem kopnak drasztikusan.
  • IXEMGabeo
    #13010
    utálok esőben vezetni.

    Pláne úgy, hogy a kvali, amire ugyebár 1 beállítást használhat az ember nyilván száraz volt erre Bahreinben a verseny Heavy rain h rohadna le holott ezen a pályán már a Marussiával pole-ért mentem az a vicc annyira jó beállítást lőttem be magamnak és akkor még a motor is felrobban 3x hiába flashbackelek...10. helyre kerülök.

    Esős versenyen pedig röhej h a többieknek semmit nem kopik az eső gumi futják a leggyorsabb köröket és 2 körrel a vége előtt megperdülök a semmiből így is konstansan alig bírtam tartani az élen haladókat. 5. hely lehetett volna, de most megint kezdhetem előlről...

    Rohadna le az, aki kitalálta ezt az egyszeri beállítást. Nincs átmenet esős és száraz beállítás között...
  • Alexease
    #13009
    Ez most nekem is tetszik;) Bar lehetne jobb, meg ebben a kategoriaban is, de mar ez is valami. Az elozot nem vettem meg, ezt most behuzom;)

    Mar most ki toltak ket patch-et (>200 javitassal! LOL!:)) Persze:P), bar valszeg a nagyresze kamu vagy egyszeruen kimaradt a veglegesbol, logikusan warez-buktatonak.

    A TimeTrial es egyeb resz valoban sokkal egyszerubb, de az adatbazisban a neve is Time Trial Arcade Scenario :) Valszeg minden a legoptimalisabb. Erezhetoen konnyebb, egyszerubb, masodpercekkel lehet gyorsabbat menni;)

    A P3-Q1-Q2-Q3-R sorban eleg jol valtoznak a tapadasok, palyatol fuggoen, fokozatosan, atlagban pl. 1,0:1,4:1,9:2,3:3,0(P3:Q1:Q2:Q3:R).

    Jol erezni a gumikat is: uj-hasznalt, friss-kopott, hideg-meleg, tiszta-koszos.
    Elsosorban csak a fekezes es a kanyarbemenet kihivas, ha az megvan, a kigyorsitas mar light-os, padlogazas;) Ha nem, akkor bukta;)
    Bar neha megcsuszik, de ritkan, de az akkor jo erzes;P
  • gallardo
    #13008
    próbáld ki egy szabadedzésen, én is úgy teszteltem
  • Dzsoy
    #13007
    eső amiben eddig nagyon nagyon szenvedtem a TI tanácsotokkal (ovatósan, nem váltók egyest) Q3 Pos:3 +0.067-el. KÖSZÖNÖM!!!!

    De hogy egy versenyt így nem fogok tudni végig menni az tuti :D Kibebaszot nehéz nekem :D
  • IXEMGabeo
    #13006
    hmm én általában 3-4 seccel verem. Pályafüggő mondjuk. Ez nem rossz akkor egy kis beállítás és lazán Glockóóó előtt végeznék
  • gallardo
    #13005
    pro-n 2 másodpercet verek a csapattársra marussia-val, legenden meg én kapok minimum 1 másodpercet tőle.
  • IXEMGabeo
    #13004
    ja meg Kínában sikerült 2. nak lenni kis szerencsével.:)

    Kíváncsi lennék a legend és a prof közötti idő különbségre
  • IXEMGabeo
    #13003
    ja, mert a Caterhamben van KERS:) Marussiával prof szinten nem megy rosszul, de azért a pontszerzés 1-2 helyszínen elképzelhetetlen. Bár az időmérő egyre jobb lesz valahogy ahogy elkezdek állítgatni Melbourne óta javulok. Jön Bahrein
  • precise
    #13002
    Hát nem tudom, nekem teljesen bejön, a demó után kicsit szarnak tűnt, letöltöttem a virágboltit és tök jó (megvenni nem fogom, mert a tavalyit megvettem, az használhatatlan volt, így ezt most egy patchnek tekintem ahhoz).

    Karrierben legend nehézségen minden segítség off, és tök jól megy. Időmérőn általában nincs meg a cél amit el kell érnem, de futamon a rajtnál jól fellehet jönni utána meg védekezéssel be tudom hozni pontszerző helyre.(Caterham,g25, pc)
  • Dzsoy
    #13001
    persze Xbox-ra semmi :D
  • dr Kotász
    #13000
    Further to our “Patch News” post the other day, we’re pleased to inform you that the second PC patch will be going live on Steam within the next 24 hours.



    This update contains in excess of 200 fixes and improvements for F1 2012 including the following major updates:



    Autosave bug – The issue some users were experiencing where saving during career play would stop functioning is now fixed
    Players ranked 6 are now able to see online sessions hosted by other players
    Car setups will no longer revert to the default settings if players quit back to the main menu from Parc Fermé
    Time attack times no longer overwrite RaceNet event times
    AI drivers now pit to change tyres at the correct time
    Fixed an issue where players using voice communication might experience a crash when plugging in a mic
    Fixed an issue where some players would experience a crash in Career tutorials after completing a Season Challenge
    Players are no longer able to drive through barriers/environment after using a flashback in pits
    Fuel consumption when using manual gears has now been brought in line with automatic gear usage
    Camera angles when exiting the pit lane has been fixed
    AI no longer pit after one lap when wet weather races have been restarted
    Positioning of the top 4 ranked players on PC leaderboards has been corrected. Leaderboards will be reset later today in order to update player rankings. (Once players complete another online race they will be added back on to the leaderboard with all their stats intact)
    Driver name plates can now be seen
    Numerous graphical improvements made such as flicker on rain/ground textures, interface positioning and correction of some track surfaces that showed incorrect weather
    Various fixes to cameras including the 3D effect and pit lane cameras
    Numerous textual and localisation fixes included



    New Known Issue

    On certain hardware, when the player’s car goes into shadow the whole screen flickers. This can be worked around by setting Shadows to Low or Ultra Low in My F1 -> Graphics. This issue will be addressed in the next patch.
  • lac coo
    #12999
    Esőben is lehet azt szépen kontrollálni ...
    Gyors videó ,agyonerőltetett favágó kör :



  • macleody
    #12998
    Nem, 4-esben szoktam de későn kezdtem kanyarodni és visszanyomtam 3-asba. De tényleg hülye hangja van most hogy néztem, mintha többet váltanék.
  • ateszegry
    #12997
    halljátok,másnak is van olyan gondja,h jön malajzia a második futam,és az időmérőnél kidob?:S azzal mit lehet csinálni?
  • IXEMGabeo
    #12996
    2. lettem a Marussiával Kínában:D esős futam volt interrel indultunk 12. helyről rajtoltam (8 ezredre voltam a 10. helytől egyébként), a lényeg, hogy 5. helyre küzdöttem fel magam már az 1. szektor után mivel fura mód a gép is eléggé lassú, a középső és az utolsó szektorban vesztettem általában. Szóval kezdett száradni a pálya a többiek pedig elkezdtek kimenni a szárazért én persze kintmaradtam sokáig, de ki kellett menjek a szárazért mig az AI versenyzők már 2x voltak az idő alatt boxban így kényelmes lehetett az előnyöm.:) Igen ám, de a száradó pályán a száraz gumival baromi lassú az autó a gép majd 5 másodperccel volt gyorsabb Button el is ment mellettem a többieket valahogy tartottam. Webber és Alonso mondjuk belém jöttek, dehát büntit nem kaptam.:) Ezt a karriert egyelőre prof szinten tolom legendre később váltok, hamár lesznek a pályákhoz normális setupom.
  • IXEMGabeo
    #12995
    kettesben veszed a parabolicát?:O
  • IXEMGabeo
    #12994
    áá nem láttam a videókat bassz meg:S
  • Tormiee17
    #12993
    Jó lesz ez...kigyorsításnál óvatosan...van hogy énis lassabb vagyok esőben...de nem számít
  • Dzsoy
    #12992
    Gyorsan tanulok:
    úgy vezettem ahogy mondtátok. Időmérő:7 verseny:3
    Bár csak 25%-ot nyomtam (melbourne) 15-kör de se a quali-n se a versenyen nem pörögtem meg (azért éreztem hogy nem az igazi)
    Eddig bevált a tanácsotok és KÖSZÖNÖM SZÉPEN ,de hogy esőbe ez nem lesz jó az tuti. Majd kipróbálom.
    Mindenesetre így nem pörgök. KÖSZÖNÖM.
  • gallardo
    #12991
    aki billentyűvel játszik (mint én) és még problémája van az autosave-vel, mert az előző módszert nem tudta használni próbálja meg ezt:

    Managed to fix it (well until cody releases patch 2).



    Go into the folder where you saves are (C:\Program Files\Steam\userdata\123456789\211940\remote or wherever you put steam games).



    find the files :

    savegame@profile0#aggric czvkekg wom miwc
    savegame@profile0#cbtaxdhudkr
    savegame@profile0#egbrwesjr
    savegame@profile0#gtehxosjz_0
    savegame@profile0#gtehxosjz_1
    savegame@profile0#lkieenwuumxry
    savegame@profile0#lkifegwtcidy
    savegame@profile0#ngsqmyy
    savegame@profile0#nxdsmww
    savegame@profile0#qkhfmzf rmdroctw ktt
    savegame@profile0#qkrhmyxe
    savegame@profile0#robr ejyzt pkhhpek
    savegame@profile0#tkgfmzf
    savegame@profile0#tkwvgwwidbdgtvfqlfqfmb
    savegame@profile0#tkwvgwwidbenypiiovqsi



    Create a folder here called backup



    Load the game, load your profile and everything, but don't start the race.

    ALT-TAB to windows.



    Move all the files to the backup folder (move and do NOT copy)



    Try to save the game inside F1, you will get an error. Now move the files back and try to save again.



    If everything goes as it should you will be able to continue the game and autosave will work again.
  • Tormiee17
    #12990
    Ja bocs..elnéztem :)
  • Dzsoy
    #12989
    automata váltóval megyek mindig :D
    Time trial-on meg nem csúszkál. Gondoltam már rá hogy ott gyakorlok, de teljesen más ott a kocsi tapadása.

    Megfogadtam amit mondtatok. Időmérö career-be 1.29.3-1.29.7-1.30.3 a végén 7. lettem.

    Ti miket mentetek ausztráliába? Ez milyen időnek számít?
  • szabii98
    #12988
    én gépen tolom :) gondolom nekem írta, én is kérdeztem. majd meglesem holnap
  • Tormiee17
    #12987
    Ne ilyen csömör nézetbe játsz,flashback után általában megfordul a kép