21741
  • Gabor77
    #13066
    Ha van kedve valakinek játszani Tungle-el...az írjon ;) :D
  • precise
    #13065
    Hungaroring előtt kaptam contract offert a force indiától. Érdemes elfogadni, vagy várni kell jobbra?
  • IXEMGabeo
    #13064
    nem úgy megy az, h itt repkednek a 4000 Ft-ok...mind1 majd legközelebb akkor
  • V43 1105
    #13063
    Veszel te is egyet oszt két eredetivel küggyük neki :D
  • szabii98
    #13062
    tavaly óta is rengeteget fejlesztettek amúgy, nem nagyon emlékszem arra hogy tavaly lehetett-e piszkálni a motorfogyasztást meg az ilyeneket, elvileg a benzin sem fogyott, de maga a keverék opció már bent volt a játékban, csak inaktív volt
  • IXEMGabeo
    #13061
    ugyanazt és még többet évről évre:) Ötletek széles skálája van. FIFA sorozat is évek óta sikeres azt egy csomóba egymás után semmi újítást nem vittek, de legalább nem szedték ki azokat a dolgokat, amik előtte lévő évben új dolgok voltak.
  • IXEMGabeo
    #13060
    Ha neked lesz egy akkor lehetséges az online és úgy h felveszel vagy, hogy megy ez?
  • Alexease
    #13059
    Ezt jovore is el kell adniuk, abba akkor mit tesznek, ha ebben minden benne lenne?!:)
  • IXEMGabeo
    #13058
    elég a steamen dumálni azon is van hang. :)
  • V43 1105
    #13057
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem is FLT-t van, ha minden igaz hamarosan lesz F1 2012 CD key potom 4ropiért, jelenleg is folyamatban van a beszerzése, ha gondolod hajlandó vagyok beruházni rá
  • IXEMGabeo
    #13056
    Multiban kivették azt a lehetőséget, hogy több pályát is választhasson az ember ezáltal tudna indítani bajnokságot:S Amellett h belevittek 1-2 újítást elég sok mindent elvettek a játéktól.
  • IXEMGabeo
    #13055
    coopolni sajnos nem tudunk, de LAN-on tolhatjuk

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    FLT-s verzióm van
  • V43 1105
    #13054
    Vasárnap este egy Mercedes AMG kettőssel, vagy valami egy csapat ilyesmi, közbe team speak, skype a csapatjátékért?!:P
  • IXEMGabeo
    #13053
    Tunngle-on a 2-es szobában leszek
  • IXEMGabeo
    #13052
    nem jön valaki meccselni egyet? Unom h a sok billes és kontrolleres bénával keell harcolnom, akik vagy kilöknek vagy lemaradnak
  • szabii98
    #13051
    majd legközelebb meglátjuk, hogyan osztom be :D
  • palinho96
    #13050
    látod-látod. nem végig rich kellett volna. szépen tartalékolni. kanyargós részeken lean, gyorsakon rich vagy Stand. (:
    Fékerő elosztásokon is játszadozni kell/kellene. :D Jó kis dolog ;)
  • szabii98
    #13049
    na. véget ért. matek 1-es, bizony nem kaptam 58 környi benyát, jól benéztem és utolsó két kört 90km/h sebességgel tettem meg
    20. pozicíó. 1. lettem volna, de áthajtásost kaptam mert átléptem a fehér vonalat. +40 mp, mert Vettelt kicsit meglöktem :D
  • szabii98
    #13048
    az is komoly hogy 25%os versenyre full benyát kapok...így gyakorlatilag végig rich és megnyerem. Holnap 1 fokozat plusz lesz, de szokás szerint ott szarrá vernek
  • szabii98
    #13047
    380 ezreden múlt hogy 1. leszek-e, az utolsó előtti kanyar kigyorsítást elkapkodtam. viszont az vicc, hogy gond nélkül kigyorsítok maxon mindenhol
  • szabii98
    #13046
    na valahogy csak össze hoztam. hurrá :P
  • Dzsoy
    #13045
    X-box eredeti példány.

    Gyorsan átmentem a spanyol nagydíjon majd monacon (első kanyar totál kár)
    Kiléptem majd vissza és kanada a következő. Nektek ennél a résznél volt gond a mentéssel igaz???
  • szabii98
    #13044
    control panelben hol keressem a kormányt?:) nem igazán találom :s
  • IXEMGabeo
    #13043
    nem is csak neki, hanem akik odaigazoltak mérnökök azoknak a munkája majd pont jövőre érne be. Nem hiszem el azt, hogy jövőre, amikor még 1-2 szabály változik (lekerül a kacsacsőr és a Dupla DRS be lesz tiltva, ami pont a Merci innovációja), hogy a Lotust, Red Bullt, Ferrarit, Saubert le tudják hagyni
  • Tormiee17
    #13042
    Azt tudom...de futamokon meg csak schumi alatt kotlott az az okádék Merci...lemerem fogadni jövőre meg jók lesznek és mindent MSC nek köszönhetnek majd :D
  • IXEMGabeo
    #13041
    arról ne is beszéljünk, mert felhúzom magam:( Azzal vigasztalódom h a Mercivel szétnyerem magam Online, ha a rajtnál nem löknek ki véletlenül...:D Mondjuk kevés jó ellenfél van ott:/

    Rosbergnek idén 2 váltóhibája volt, amiből 5 helyes rajtbüntit kapott ennyi gondja volt összvissz.
  • Tormiee17
    #13040
    De nem az ő hibája attól még,Schumi alatt is hányszor meghalt a gép idén...7* esett ki,abból 1-2 volt az ő hibája,míg Rosberg alatt semmi probléma nem volt
  • IXEMGabeo
    #13039
    előtte 5 évig összvissz 2 váltó hibája volt.

    2009 Abu Dhabi
    2010 Hungaroring

    Nem is nagyon emlékszem h lett volna technikai hibája. Motor még sosem állt meg alatta.
  • Tormiee17
    #13038
    Mert arról aztán ő tehet,hogy minden 2. futamon megkotlik alatta a gép,befogja alázni jövőre Rosberget szerintem
  • IXEMGabeo
    #13037
    utolsó OFF:

    pedig nem olyanra kéne építeni, aki teljesen mind1 milyen okból 2 normális hétvégét nem tud összerakni. Rosberg stabil ilyen szempontból, de majd meglátjuk...
  • Robert24
    #13036
    Nekem van egy olyan gyanúm aztán vagy be jön vagy nem, hogy a Mercedes Hamiltonra fog építeni. Jobban bíznak a szponzorok és a csapat benne az ő neve már márka név ha lehet így mondani vele akarnak majd nagyot alakítani szerintem. Rosbergnek szakmailag is és politikailag is nehéz dolga lesz.
  • IXEMGabeo
    #13035
    Rosbi nem hiába egy félig elveszett tehetség, aki nem tanult meg a megfelelő csapathoz igazolni. Az ő pályafutása egyelőre Alesi és Button típusú kevesebb műszaki hibával. Button kilépett ebből, majd kíváncsi leszek a jövőben Rosbi is ki fog e tudni.
  • ateszegry
    #13034
    nekem meg kilép a második futam után..tipp?
  • Dzsoy
    #13033
    Olyannak is van mentési gondja aki eredetit használ?
    Melyik az első pálya ahol ez jelentkezik?
  • Robert24
    #13032
    Érdekes lesz az biztos a 2013-as év a Mercedes háza táján, most Rosberg megmutathatja, hogy mit tud majd kezdeni Hamiltonnal. Lehet szeretni őt meg utálni de ő a legjobbak között van ezt nem egy volt világbajnok mondja meg csapat. Értem mit mondasz, hogy első perctől kezdve neki megadatott, hogy top autóba üljön, ez valóban kivételes dolog. Én örülök Pereznek és hiszek is benne kiváncsi vagyok mit hoz majd a 13-as év.
  • IXEMGabeo
    #13031
    Majd Rosberg jól megveri remélem...
  • IXEMGabeo
    #13030
    én nem bánom. Ki nem álhatom Hamiltont, amióta a lábát betette az F1-be. Egy az egybe olyan a karrierje, mint Villeneuve-nek azzal a különbséggel, hogy Jacques igen hamar kikerült a versenyképességből, mig Lewis alatt mindig is vb esélyes autó volt kivéve 2009 első felét.
  • Robert24
    #13029
    Nekem az egészről az a véleményem, hogy Hamilton hatalmas hibát követ el, hogy a pénzért feláldozza a karrierjét, mert azt nehezen tudom elképzelni, hogy a Mercivel a közeljövőben vb lehet. Ugyan akkor az is érdekes, hogy a Meki hogy elhappolta Perezt a Ferrari elől plusz úgy, hogy az akadémiájukon nevelkedett. Ferrarihoz nem hiszem, hogy menne az öreg a Sauberhez meg Algesuarit is mondják többek között sok a pletyka bármi lehet. Valahol fura lenne ha visszavonulna, mert nem jó szájízzel tenné nem úgy alakult neki a 3 év ahogy szerette volna.
  • IXEMGabeo
    #13028
    húzd ki a kormányt majd vissza, manuális mentéssel próbálkozz úgy h kiiktatod az autosave-t mást nem tudok:/

    Nálam még nem jött elő
  • palinho96
    #13027
    elért engem is a végzet.
    ráadásul a maláj nagydíj szakó eső majd a verseny végére felszáradó ívek.. 2. lettem Legenden!... ÉS NEM MENTETTE EL!!! valami tipp? HELP PLS!