21741
  • gallardo
    #13106
    milyen nehézségen játszasz? szerintem eggyel rakd feljebb mert úgy nagyobb a kihívás és a játékélmény is.
  • Dzsoy
    #13105
    én időmérőn vettem észre hasonlót. Kimegyek 5 körre elegendő benyával, megyek 2 gyors kört majd visszaveszem normál-ra a motort mert kevés az üzemanyag és messze jobb időt megyek ilyenkor a 3. körben mint mint amikor 2 körre van még cucc a kocsiba és fel is van "huzva" a motor
  • Tormiee17
    #13104
    Húha...gondban vagyok...német nagydíj után 19 ponttal vezetem a tabellát...és jött egy ajánlat a Lotustól...mondjuk tuti jobb mint a Williams..szerintetek?
  • Alexease
    #13103
    Az AI sosem lesz tokeletes, foleg nem egyenre, stilusra, igenyre szabva;)
    Elvileg szerkeszthetok az AI file-ok, de bazinagy munka lenne, kivitelezhetetlen.

    Talan a Catchup file-t erdemes piszkalni, az egyszeru.
    Alacsonyabb nehezsegi szinten 40–50%-ra butitja az ellenfelek teljesitmenyet, es mar 50-100 meteren belul. A Prof.-on 80% es mar 300 meterre elengedi oket;)) Viszafele azonos a dolog, 120%-ra erositi oket, es max 400 meterre menekulhetsz;DD

    Legend-en elvileg nincs vagy csak minimal Catchup van, foleg csak a felzarkozashoz, hogy ne szakitsd le oket, megmaradjon az izgalom.

    Legend-en probaljak a valos idoket tartani. Ami OK, de minnel normalisabb a jatek (kezeles, fizika stb.) annal lehetettlenebb megkozeliteni azokat az idoket;) Lsd. FVA, amiben Alonso/Massa/Fisi nyomott tesztkoroket (telemetria meg ami kell), nem is nyomtak le tomegesen az idejuket, megkozeliteni is nehez volt:)))
  • precise
    #13102
    hmm... most megyek melózni, de kifogom próbálni ezt legendsen.
  • Nohab
    #13101
    Eddig normál szintre töltöttem tele a kocsit (HRT) a verseny előtt, és ott voltam ahol kell a 19 hely környékén. Kipróbáltam az "aggresszív" mennyiséggel és simán felmentem 13. helyre.
  • precise
    #13100
    Na most Spa-ra levettem Legends-ről Pro-ra. Időmérőn nem ment jól, de futamon meg nyertem erőből, 1.51.1-es legjobb körrel. Szóval ez nem jó, hogy Force Indiával erőből nyerek...

    Kéne egy nehézségi szint a Pro és a Legends közé.

    Bár végülis eredmények szempontjából Legendsen is elvoltam, csak ott túl agresszíven kellett védekezni, ami már nem realisztikus.

    Hát nem tudom mit csináljak.
  • szabii98
    #13099
    2. lettem Malajziában. Nagyon jó verseny volt, Schumit a boxban, Perezt, Buttont és Hamiltont(utolsó kettőt egyszerre) DRS-el előztem stb. Sima pole lett volna a kvalin, de eldurrant a motor(90%-osan, LOL). +10 helyes büntit kaptam az alább leírtak miatt....20ról 2. Not bad :D nagyon tetszik a játék, de professionalon halálra vernek majd..
  • nono28
    #13098
    Az mitől van hogy játék alatt fekete villanások vannak?Videokártya ?
  • tobias88
    #13097
    Kuala lumpurban másnak is hihetetlen borzalmas a játék? Profin általában 1 másodpercel vagyok jobb a többieknél, itt 4el profi szinten. Ezen kívül az esőt itt rosszul érzékeli, időmérőn és versenyen is mindenki inter-rel ment, miközben száraz a pálya és a drs-t se engedi használni...
  • kjhun
    #13096
    Az még a 2011-é. Itt a fórumon írta valaki, hogy készíti hozzá.
  • Rozor2012
    #13095
    Igen van már magyarosítás itt a Link
  • szabii98
    #13094
    mond el mit nem értesz. :) annyira sok dolgot nem kell tudni.
    IXEM: utoljára kontrollerrel nfs-t játszottam unokatesómnál. Mármint autós játékot . de terezek egyet beszerezni
  • bakter985
    #13093
    helló

    magyaritás van már?merre lehet lelni???
  • precise
    #13092
    nem carrier módam jóval könnyebb vezetni...
  • IXEMGabeo
    #13091
    azt kormánnyal nem egyszerű. Ezzel a game-el könnyebb tolni kontrollerrel.
  • precise
    #13090
    Végülis elfogadtam a Force India ajánlatát, érdekes, hogy más hangja van mint a Caterham-nek.

    Mondjuk erősen gondolkodom, hogy visszaállítom Legends-ről egyel a nehézséget, mert így DiResta elpicsáz az időmérőn ami nem jó nekem.

    Lehet maradnom kellet volna Heiki melett, azt legendsen is gyaláztam.
  • szabii98
    #13089
    mondjuk igaz
    a setuppolás nem az erősségem, viszont minden versenyre setuppolni..majd meglássuk :D

    a 'nagymenők' racedepartmenten 1:39 alá mennek bármivel, egyik srác mekivel 1:34:243
  • IXEMGabeo
    #13088
    ha belövöd a kocsit lehetséges. Bahreinben lehetőségem volt arra h nyerjek, időmérőn a motor felrobbant mikor pole-ért mentem 10. lettem. Futamon pedig eső volt, ami nekem nem ízlett utsó előtti körig 6. helyen haladtam, de 10. lettem sajnos...száraz futamon ebből akár győzelem is lehetett volna
  • szabii98
    #13087
    Marussiával, úristen :D
    na mindj Q2, lágy gumi fel, benzin mix3 és meglátjuk.
    1:37et az életbe nem megyek..
  • IXEMGabeo
    #13086
    1:37-38 kb. Marussiával 1:40-et bírtam kipréselni asszem, de nem 100%
  • szabii98
    #13085
    valaki aki emlékszik, mennyit megy professionalon az ai malajziában?
  • szabii98
    #13084
    na m1, legalább lesz kihívás. most intermediet szinten vagyok , remélem nem nyerek időmérőt...félő, hogy a prof itt is olyan mint a tavalyiban, hogy 3mp-t kapok ha mclarenben hiba nélkül végig megyek
  • IXEMGabeo
    #13083
    valóságban is meggyűlt a baja sokaknak vele

    Uborkázd le és akkor megnyugodsz majd:D:D:D
  • kjhun
    #13082
    Keress erre:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    F1_2012_Update_1-FLTDOX
  • szabii98
    #13081
    malajzia, világ rengető körön vagyok, az indiai c*gány meg pont az íven akar lehúzódni... neki megyek(tök véletlen), 0 flashback és 10 helyes rajt bünti NEKEM .....
  • Cicakaka
    #13080
    Hello!

    Nekem kormánybeállítással akadtak problémáim.
    Logitech DFGT kormányom van, 320°-ba van beállítva. A játékban az a problémám hogy iszonyatosan érzékeny, éppen hogy megmozdítom bármely irányban akkor nagyon sokat kormányoz. Ha teszek 1-2% holtjátékot akkor is ugyan ez természetesen csak pár fokkal arrébb kezdődik ez az érzékenység.

    Valaki aki ért hozzá elmagyarázná hogy hol és milyen csúszkát hova? :) Köszönöm!
  • piromanniggah
    #13079
    vki belinkelné nekem azt a 2 peccset?:) lehet már ottvan vhol, csak nem szeretném végigolvasni azt a párezer kommentet :D köszi
  • Timbu
    #13078
    Az egyik legjobb változás a 2011-hez képest, hogy végre kidobták a GFWL-t. Régen hetekig tartott a ms-nak, hogy engedélyezze a patch-et. Meg a multival is voltak gondok.
  • nono28
    #13077
    Köszi
  • gallardo
    #13076
    steamen keresztül automatikusan leszadi.
  • ateszegry
    #13075
    és hogy tudom leszedni a patcheket?
  • nono28
    #13074
    Eredeti játék automatikusan telepiti a patcheket vagy lekell tölteni?
  • nono28
    #13073
    Köszönöm szépen.
  • dr Kotász
    #13072
    2. patch megoldotta.
  • Robert24
    #13071
    Részben igen. Az ismert módszert alkalmazva nekem azóta is automatikusan ment, de mihelyst látom, hogy nem ment (ilyen azóta nem volt) ráküldöm manuális mentéssel.
  • nono28
    #13070
    Automata mentés megoldodott már?
  • palinho96
    #13069
    nem is szabad. súlyos pénzbírság a jutalom ;)
  • szabii98
    #13068
    attól függ
    ugye, ezek időre mennek általában. én is így jártam a tavalyiban, Hamiltont orrba-szájba megvertem, de nem kaptam a McLarentől semmit, A Sauber volt a legjobb, az meg lejárt Indiában... :D
  • samsung123
    #13067
    nekem lesz a hétvégén, csak ittasan most nem ülök a volán mögé