21741
  • IXEMGabeo
    #13146
    Ment már valaki a multiban 1:13:320-at brazílban?:D eszméletlen az a pálya mennyire fekszik.
  • Robert24
    #13145
    Végül én is megkaptam az év közbeni ajánlatot a Német nagydíj után a Saubertől. Nem fogadtam el a Force Indiával vagyok és agresszív fejlesztési programon van a csapat és jól is működnek a fejlesztések így sokkal előrébb nem lennék. Év végén remélem egy Lotus vagy Mercedes megkeres különben maradni fogok.
  • lac coo
    #13144
    Hát ha ebben a játékban leköröznek, nem az AI a béna ! :))

    Szerintem nincs sok baj az AI-val, akiket én körözök le szépen lehúzódnak, próbálnak védekezni is. Néha értelmetlenül megpróbálnak előzni, de az az ő bajuk, letörik a szárnyukat...Büntetést még egyszer sem kaptam ezért -
  • BaliFF
    #13143
    Sziasztok!
    nem szeretnék oldalakat visszaolvasni,ha lenne vki olyan kedves,leírná nekem,hogy miért lép ki a játékból csak úgy magától,teljesen hirtelen?még hibaüzenetet sem ír ki....köszönöm az infot!!! ;)
  • palinho96
    #13142
    nekem már nem egyszer sikerült letörni a kerekeket...
    SC-t még nem tapasztaltam, mondjuk nem is volt még para. (most vagy Bahrainben) :D (25%)
  • Nohab
    #13141
    Monaco és a HÜLYE ai:
    - Kipörgetett az egyik és belém jött -> ütközés miatt bünti
    - Védekezés kb azt jelenti náluk, hogy lehúzódnak az ideális ívről és simán elmehetsz mellettük.
    - Az utolsó körökben (50%) megcsúsztam és keresztbe álltam. Gyorsan irányba teszem, de rám esik két leköröző. Hamilton baszik elmenni és megkaptam a meg nem érdemelt büntetésemet. Flash már nem maradt, így idegből széttörtem az autóját... Baromi bénán köröznek le, mintha kérdezgetne: Most mehetek? Nem lesz baj? Közbe meg megkapom a büntit.

    További fasságok:
    -Nem érdekli a rendszert, hogy egy háromkerekű kocsi van a pálya közepén. Egyszerűen cseszik beküldeni az SC-t. Véletlenszerű hibák meg szökőévezte csak egyszer van...
    -Karrier módban nem tudom letörni egyik kerekemet sem "full" sérülés beállításnál.
  • kjhun
    #13140
    Sajnos a patch hibája, valamit elszúrtak a CM-nél.

    És fps-esésre is panaszkodnak.
  • Dzsoy
    #13139
    Köszi a segítséget. A fel és le vezető kört szívesen megcsinálom mindig, de tuti nem fogok 20 percig ülni és várni a végére :D
  • IXEMGabeo
    #13138
    az fasza, mert lehet én sem...megpróbálok mindjárt hostolni egyet. tunngle-on beszéljünk
  • Gabor77
    #13137
    Na nekem van egy problémám. Hiába van portom tunngle-ön, nem tudok hostolni. Nem látja senki...
  • IXEMGabeo
    #13136
    belépek
  • Gabor77
    #13135
    Én szüretelni voltam, szóval kellően érzem még a pálinka édes ízét...amúgy köszönöm :D Írj majd, ha belépsz.
  • IXEMGabeo
    #13134
    mivel még fel se mentem:DDDD össze kell szedjem magam. nem rég értem haza billiárdozásból. Amúgy boldog névnapot tesó, Gábor névnap van még akkor is, ha nem hivatalos:)
  • Gabor77
    #13133
    Nem látlak Tunngle-on.
  • IXEMGabeo
    #13132
    én Gabrangel vagyok Tunngle-on viszont a játékbeli nevem át kell írjam
  • Gabor77
    #13131
    Ja igen....majd jön a telefon, hogy I will find you, and I will kill you...:DD

    GaborIk néven találsz meg Tunngle-be. F1 2012 első szobájába vagyok. Vegyél fel ismerősnek.
  • macleody
    #13130
    Jaja, tudod, ha elárulja meg kell hogy öljön meg ilyenek :D
  • Gabor77
    #13129
    Nem árulhatod el?:D
  • IXEMGabeo
    #13128
    mindjárt megyek Gabor mi ott a neved?...enyémet nem árulhatom el
  • IXEMGabeo
    #13127
    szard le h beléd mennek hátulról. Én amikor védekezek akkor van h direkt kicsit rövidebb féktávot veszek ls bumm szárnytörés a mögöttem lévőnek:d és még büntit sem kapok olyan fasza:D

    cikázást, hamár büntetendő bevezethették volna az egyszer irányváltást
  • Gabor77
    #13126
    Valakinek van kedve most játszani Tunggle-vel?:D
  • Alexease
    #13125
    Nem teszteltem, de gondolom hatra preseli a fejet, es utana kevesebbet mozog, razkodik:)
  • palinho96
    #13124
    beteg.. :D
    xxddd
  • precise
    #13123
  • lac coo
    #13122
    A szél az mit csinál ?
  • daver88
    #13121
    Ezt szeretném én is tudni, patch felrakása óta nálam is néha bevillanak fekete foltok...
  • pitjou
    #13120
    Köszi, sasolom.
  • macleody
    #13119
    Ezt a kérdést inkább itt tedd fel.
  • pitjou
    #13118
    Felraktam a patch-et, és engem még mindig kidobál néha az asztalra. Menteni, ment, de random szerűen kidob. Nem a verseny, vagy az edzés alatt, hanem ahogy befejezem valamelyiket, és menne a menübe. Az ujjongást még látom, a győzelmek után, de utána reccs.
    FLT verzió, Win7/64bit. Valaki találkozott ilyennel?
  • pitjou
    #13117
    A saturációt húzd teljesen balra.

  • Danecay
    #13116
    Kösz megnézem!
  • Alexease
    #13115
    En nem tudom helyetted beallitani, mert nem tudom milyet szeretnel;) De nem veszes a dolog, egyszeruen ki lehet tutizni.

    En megcsinaltam jonehany kamerat magamnak (csak amelyeket hasznalok), mar egyszer belinkeltem oket, de most itt a Lotus:

    F12012_Lotus_Camera_lr2_01.zip

    - a kamera file teszteleshez nem szukseges kilepkedni, beolvassa a palya betoltesenel, igy eleg az ALT-TAB
    - 1 kamera file jo az osszes autohoz, max a poziciokat kell kicsit hozzaloni
    - a cockpit a 888. sortol kezdodik (type="Head" ident="head-cam")
    - a nezelodes a maxHeadLook
    - en mar modositottam benne nehany dolgot (nagyobb FOV, kamera kozelebb, kisebb/mas dinamika, kevesebb nezelodes/doles stb. Mindent kommenteltem, odairtam az eredeti ertekeket is
    - sokmindent lehet allitani, erdemes probalkozni: pilota fej dinamika (gyorsulas, fekezes kanyarodas, utkozes, szel; mozgas, forgas, csavarodas, razkodas) minden iranyba; dinamikus FOV/DOF/WIND parameterek
  • szabii98
    #13114
    nemtudok bemenni 1:41 alá kínában...aaaarggh
  • gallardo
    #13113
    nem szabad tekerni az időt mert akkor 1-2 msáodpercekkel lassabb időket dob a gép, ami azt jelenti hogy falvezető kört is, és levezető kört is menni kell, illetve akkor a leggyorsabbak ha te is a pályán vagy.
  • Danecay
    #13112
    Sziasztok!

    A DRS beep hangerején lehet valahogy módosítani úgy mint az F1 2011-ben. Olyan file a 2012-ben nem létezik mint amilyen a 2011-ben tartalmazza ezt a hangot, vagy ebben van egyáltalán hang hozzá társítva?
    Érdekelne továbbá egy egészséges mértékű kanyarba betekintési fejmozgás beállítás.
    Alex? :)
  • nono28
    #13111
    Ausztráliában vagyok és nagyon zavaró hogy sűrűn fekete villanások vannak a pályán!Ez mitől lehet?
  • Dzsoy
    #13110
    Q2-n alig bírtam túljutni mert 1.28-akat mentek.
    Erre Q3-ba 1 másodpercet verek mindenkire mert nem jönnek be 1.30 alá akárhányszor is kezdem elölről.... :(
  • Tormiee17
    #13109
    Elfogadtam :D
  • Tormiee17
    #13108
    Legenden...segítségek off :D
  • Robert24
    #13107
    Én egyértelműen elfogadnám főleg ha Kimi lenne a csapattársam. Én is a német nagydíjnál járok 3. vagyok a táblázaton Force Indiával kíváncsi vagyok ha lenyomom a hétvégét kapok-e valami jó ajánlatot.