21741
  • lac coo
    #13267
    Persze tudom ,azért nem érdemes mindenben realt koppintani, a látómező az egy dolog, de ugye a távlati rövidülés is számít.. minél nagyobb játékba a látószög, annál messzebb van minden. Muszáj kompromisszumot kötni.. de persze tudod te ezt, nem neked mondom :)
  • JUVEfun
    #13266
    köszönöm
  • Alexease
    #13265
    Lehetetlen egy ilyen sik, keskeny latoszogu kepen/videon megjeleniteni az emberi szuperjo panorama kepet;) Kompromisszum;)
  • Alexease
    #13264
    A Formula Mazda-soknal a 10–20 masodperc eleg jo, foleg a feje tetejen allo auto:)
  • lac coo
    #13263
    Csak ez irgalmatlan nagy látószög .... ez nem real... Illetve ilyennek kell lennie játékban is , mert minimum ennyit látni kell azért :)
  • Alexease
    #13262
    Amugy meg egy kicsit lejebb kellene tenni a kamerakat es feljebb donteni, de nincs idom kiserletezni. Bar csak a Lotus-t hasznalom, azt lehet kitutizom.

    Itt van ket video a tuti pilotanezetrol;) Az elso az „ismert” Forma1-es, de trukkso felszem kameraval, a masik mar igazi, nem regiben megjelent full HD szemuveg (tobbfele design-nal, sotetitessel, meg ami kell):)



  • lac coo
    #13261
    Megemeltem a törést 300 %-ra, így már buli, kis koccanáskor is sérül a szárny, nagyobbnál le is törik, picit nagyobb csóknál már defekt, ha meg falnak megyek le is ugrik a kerék... észen kell lenni, így élvezetes a sűrűjében :))) És nagyobb sebességnél a hungarocell tábla is üt akkorát, hogy letörik ez az ...
    Fű csúszását is lejjebb vettem (alig volt kisebb mint a beton WTF ? ), így az is buli, ha egy kicsit leszaladok féktávon valami miatt, hát van ám balettozás :)))
  • tobias88
    #13260
    általában én is így szoktam, kivéve Spa-ban, ott a célegyenes utáni jobbkanyar után szoktam elnyomni az egészet, így az előttem lévőt meg tudom előzni a domb előtt és utána még a drs-t is használhatom, hiszen az érzékelő még előtte van
  • Alexease
    #13259
    Nem nezegettem, nem keresgeltem;) Minnel kevesebb kijelzes van a kepernyon, annal tutibb, ugyis az utat nezem;)

    A KERS-t erzesre szoktam. ~7 masodperc van benne, az 2-4 gyorsitasra eleg, ritmuserzek alapjan azt idore es/vagy sebessegfokozatra lehet erezni.
  • Alexease
    #13258
    Tessek;)
    - F12012_Ferrari_Camera_fe2_02.zip
    - F12012_Lotus_Camera_lr2_02.zip
    - F12012_Mercedes_Camera_me2_02.zip
    - F12012_Redbull_Camera_rb2_02.zip
    - F12012_Williams_Camera_wi2_02.zip
    - F12012_Caterham_Camera_ca2_02.zip

  • IXEMGabeo
    #13257
    ezek a szuper gondolatok csak koncentrálsz és szarsz egy sárga jelű gumit az agyad segítségévelDDDD
  • Nohab
    #13256
    Tesztelnem kellett szuper lágy gumival Montreálban. Lement az öt kör és a célvonal után lecserélődött menet közben lágy gumira. Nem gyenge :D
  • tobias88
    #13255
    Egyszerűen nem értem, hogy lehet ilyen rosszul megcsinálni a gépi pilótákat.

    Koreában esőben intermediate gumikkal 12. lettem, 1 másodpercre voltam az elsőtől, nem is volt rossz, végre ott végeztem ahol valójában végeznem kellett. Száraz pályán viszont 3 kör alatt az 1. helyre kerültem 1:45ös időkkel, szuperlágyon meg 1:42:300al, miközben Hamilton futotta a 2. leggyorsabb időt 1:45:800al.

    Esőben jól mentek, szárazon meg borzalmasan lassan
  • lac coo
    #13254
    400-as értéktől számol vissza a kormány jobb kijelzőjén .Ha 0-ra ér nincs több ... Én úgy szoktam , hogy amikor használom rápillantok mielőtt elengedem mennyi maradt. De általában megszokott, kipróbált helyeken használom pályánként . Így reális, igazából sincs egy matrica a levegőben :DDD
  • Tormiee17
    #13253
    huh...sikerült megszerezni az első rajtkockát időmérőn Szingapúrban...nehéz futam lesz
  • JUVEfun
    #13252
    Amúgy a kérdésem lényege az lett volna , hogy nem lehet -e valahogy ki tenni az eredeti kam. állásnál láthatót. ( mint pl. rfactorban a tv.style)
  • JUVEfun
    #13251
    ...igazad van , de a KERS-nél nem árt tudni , hogy van -e vagy nincs még feltöltve stb.

    Újat is megosztod velünk ?
  • Alexease
    #13250
    Nem ertem az osszefuggest?:) Azokat nem latni kell hanem hasznalni;D
    Amugy azota megjobb kamerak vannak, feljebb dontottem kicsit, hogy ne a kormanyt bamulja a pilota;)
  • Robert24
    #13249
    Az király!
    Ma este fogom a Spa-i hétvégét megcsinálni egyébként nem a top 3 csapat valamelyikébe vágyom hanem a Lotusba egyenlőre. Romant akarom megjelölni ha engedi riválisként egyébként is elég sokkal vezetek előtte.
  • Aerox21
    #13248
    Tudom:) Vertem is az asztalt mikor Marussiával kezdtem...:D 3.-ik verseny után azt mondtam inkább kezdek másik csapattal:D
  • IXEMGabeo
    #13247
    ahha:) Sokat számít ám a Caterhamban van KERS, a Marussiában nincs...vagy 5-8 tized annak a használata...
  • Aerox21
    #13246
    Caterhamel tolom+gamepad Logitech G vmi elég régi. Most toltam le Spa-t 2. lettem, Hamilton volt az élen mögötte Webber, de Hamilton vmiért lelassult...nemtom miért azt 2. lettem:)
  • IXEMGabeo
    #13245
    thx remélem jó lesz
  • szabii98
    #13244
    akkor manuális mentés :)
  • IXEMGabeo
    #13243
    nem fogom leszedni a patchet h aztán FPS esésem legyen. Így is örülök h az MP fix megjavította a játékom és egyáltalán nem szaggat még karrierben sem. Előtte nem bírtam 800x600 se játszani.
  • szabii98
    #13242
    patch 2.
    vagy automata off és kézzel mentesz.
  • IXEMGabeo
    #13241
    ja egyébként lenyomtam a spanyol időmérőt és visszadobott a játék Bahreini versenyhétvégére. Nem fogok visszaolvasni mi volt a megoldás a mentési zavarokra?
  • IXEMGabeo
    #13240
    ja, de gondolom nem Marussiával. Én velük szenvedek Bahreinben pole-ban lehettem volna velük legalább is simán bent voltam a Q3-ban és prof szinten tolom még nem legenden, viszont kormánnyal és nulla segítséggel.
  • szabii98
    #13239
    :D
  • tobias88
    #13238
    jogos, én a grand prix 2vel játszottam a kiadásakor, az pont 96ban volt
  • Danecay
    #13237
    Szerintem bill-el könnyebb is mint kormánnyal, legalább is az eddig olvasottak alapján.
  • Aerox21
    #13236
    Én professional szinten tolom és vezetem a bajnokságot. Az idegesít, hogy míg időmérőn verek mindenkit addig versenyen hirtelen alig bírok nyerni meg sokszor 3-4-5. vagyok:S Egyébként nálam teljesen jó a 2. update
  • szabii98
    #13235
    a koromat is számold bele, 14 évesen nem leszek hc szim versenyző :P
    amúgy, fejlődök keményen, viszont a rajttól rengeteg függ..főleg itt Kínában, mindenki egy helyen, én meg első szektorban jóval gyorsabb vagyok.
    Viszont, 12-3 kör után jól belerázódtam, sztem holnap visszatöltöm az időmérőt és bejutok a Q3ba. :D
  • JUVEfun
    #13234
    Alexease !
    Az általad készített kam. nézetnél ,hogy tudod a KERSt és a DRS-t használni ,ha nem látod ???

    #12473
  • Krisztiam #13233
    szerintem az f1 2012 sem tökéletes még mindig.. majd ha tökéletes lesz akkor veszem meg :D
  • tobias88
    #13232
    Huh, akkor elég rossz kormányod lehet (vagy még csak most kezdtél versenyezni?), mert billentyűzettel is gyenge a profi nekem sajnos. Nem tud valaki egy modot, ami a kettő közé csinál egy új szintet?
  • Dzsoy
    #13231
    tavaly is pont ez volt. Akit választottál az hirtelen elkezd dobogóra állni :D
  • Tormiee17
    #13230
    Belga után kell riválist választani...de óvatosan vele,mert én kiválasztottam Buttont,és utána Monzában nyert is egy futamot,miközben előtte sehol sem volt :D
  • Krisztiam #13229
    F1 (2012) Update 1 (c) Codemasters FLTDOX
    ez mi lenne? patch?
  • Robert24
    #13228
    Én eddig csak 1 ajánlatot kaptam év közbe és riválist sem választhattam még. Spa-nál járok kíváncsi vagyok az évad végén kik fognak megkeresni.