21741
  • lac coo
    #17479
    Nem tudok mást mondani ,aki F1 versenyezni akar, akár lazábban, akár komolyabban teljes távon az megteheti...
    gondolnám ez a fő profil, ha már F1 2015 ?! ;)

    Vagy azt ne mond, hogy nem tudsz játszani vele mert nincs SC ? :)
  • lac coo
    #17478
    Belejössz, csak azt fogadd el, hogy az AI nem fog beleállni a fékbe ha le is akarod szorítani ...
    Ha az ő szemszögéből visszanézed majd, rájössz, hogy kb még igaziból sincs esély ilyenkor fékezni, olyan hirtelen dolog ez ...
  • barcalaci84
    #17477
    szerintem itt nem is vesztünk most össze...Cars topicban se veled szokott veszekedni a nép...itt ius csak akkor van balhé ha az apár Carsos átjön...ott meg azért mert ott van:)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.30. 21:43:15
  • Danecay
    #17476
    Azért valljuk be az F1 gamek tükrei az eddigi részekben is csapnivalóak voltak, Ebben jobb talán egy kicsit, de maxa megnövelt látótávolség miatt, de abból ami közvetlenül érint valójában nem látsz sokkal többet. Még itt is, aránytalan, torz és hiányos a tükörkép :(
  • SityiSXT
    #17475
    Nem, én ezt a nicket használom mindenütt.

    Többiek:
    Mondom én, hogy most pontosan ugyanaz megy, mint a Cars topikban ment, csak pepitában. Kajak nem értem, miért nem lehet felfogni, hogy másnak más véleménye is lehet, más preferenciái? Én elhiszem, hogy nektek tetszik az F1 2015, le is írtátok szépen, miért. Én meg Dancejay ugyanolyan szépen leírtuk, nekünk mi bajunk van vele, erre mi vagyunk hülyék? Ne már... Tudni kéne elfogadni a másik véleményét, ez itt a fő gond (és persze volt a Cars topikban is).
    Node nézzük akkor a tényeket. Kivettek játékmódokat az F1 2015-ből az előző részekhez képest? Igen. Van Safety Car? Nincs. Ezzel szemben jobb lett az autók viselkedése, irányíthatósága? Igen. (Az AI-t most ne keverjük bele, mert én úgy látom, hogy akkor jó, ha a játékos ismeri a pályát, mint a tenyerét és mellesleg az autót is már korrektül tudja vezetni. Kezdőbbek, a pályát nem túl jól ismerők viszont szenvednek vele, mert rajtuk átgázol - sajna szó szerint. Nem ideális, de elfogadható.) Namost annak mérlegelése, hogy a kivett játékmódok és a biztonsági autó hiánya és a jobb irányítás mennyire balanszírozza ki egymást, az már egyéni kérdés. Nektek nem számítanak a hiányzó dolgok (annyira), másnak igen. Ennyike.
  • lac coo
    #17474
    Igen ez a lenyeg...ha nem tudod , hogy megelozted e miert huzod ra ?:)
  • Danecay
    #17473
    Hát ebbe pont beleszaladtál, mert szituáció éppen az általad vizionáltnak a fordítottja volt :) Én előztem célegyenesben az AI-t és amikor azt gondoltam, hogy biztonsággal megelőztem, behúztam elé, legalábbis azt gondoltam, hogy a leelőzött autó elé jövök vissza készülvén arra, hogy aztán ideálisan tudjam maj venni az első kanyart, amikoris megpördültem. Visszanézve a replayt viszont láttam, hogy nem előztem meg kellő képpen a leelőzött AI "játékost" és ráhúztam az autó hátulját az "Ő" autója elejére. Tiszta sor, én voltam a hibás, de többszöri visszanézés, kockánkénti léptetés ellenére sem derült ki számomra, hogy honnan kellett volna tudnom, érzékelnem, hogy a leelőzött AI-val még képzünk párhuzamot a tér bizonyos síkján. Igen, a tükrök mellett valóban ott van az általad is említett hátranézési lehetőség, amit alkalmaztam volna is, amennyiben a korábban beállított kioszásom nem ugrott volna vissza alapértelmezetre és kapásból tudtam volna, hogy melyik gomb is a gyárilag erre a funkcióra deffiniált. Szerintem tök felesleges bármit is írnom, úgysem lesz olyan dolog amit nem akarsz vagy fogsz tudni, ki, vagy meg vagy egyáltalán magyarázni :)
  • lac coo
    #17472
    Jah alap, ha nem látod akkor melletted van
    ű De a kis nyilak elég jól jelzik amúgy .
    ez úgy igazíból se volna túl jó érv, hogy nem láttam, hogy ott van :)

    Belejössz hamar, hidd el ,nekem azért volt könnyű, mert ugyanúgy tolom mint online , ott illik vigyázni a másikra, jobban mint magamra .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.30. 21:30:18
  • Totti5
    #17471
    No itt szóbajött valami, tükör. Azt látod hogy egynesben hol van hozzád képest, közelít e, előzni akar e. Egyértelmű javarészt a szándék és a távolságokból, sebesség különbségből érezni lehet. Amennyiben bemegy melléd és kanyar közben eltünik, akkor egyértelmű hogy holttérben van és ott melletted. Ilyenkor valszeg a "rossz" AIsok szépen ráhúzzák, onnan meg egyenes az út a hülye AI kilököttig. Ha az látszik hogy bemegy melléd akkor helyet kell hagyni, nincs vita, nincs ellenkezés. Ilyenkor lehet ugye trükközni a jobb kigyorsításra, ha már valamilyen szinten vert helyzetben van az ember, de ha ilyenkor nem követi le a dolgot akkor úgy fordul mint mindig és megintcsak a hülye AI kilökött lesz az eredménye. Van 2 tükör van hátranéző gomb, amin elég sok minden látható. Virtuális tükör természetesen jó lenne ha lenne, könnyítene a dolgokon sokat.

    Figyelni kell, érezni, tudni, előre gondolkozni egy kicsit. Ha az AI előz pláne DRSel, akkor hiába nem kerül ki, akkor is ott van ha csak a belső ívet fogja meg, és ilyenkor bizony már figyelni kell a kanyarban, mert minden más esetben belefoordulás lesz a vége, az meg a hülye AI kilökött szitu ugye.

    Amennyiben az ember nem fordul bele, gyönyörűen lehet mellette menni. Ő is mindig hagy helyet, pont annyit amennyi kell.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.30. 21:13:03
  • lac coo
    #17470
    nÁLAM HA HOIZZÁÉREK A BILLHEZ ELTŰNNEK A KONZOLOS GOMB KIJELZÉSEK ÉS ÁTVÁLT BILLRE .
  • Danecay
    #17469
    Hajrá-hajrá, csatlakozom lac-coo hoz én is ezt csinálom már 4 éve. igaz mostmár kicsivel leazábban de a 2011-es F1 szezon nekem szinte 1:1-ben kimaradt mert azt a luxust sem engedtem meg magamnak, hogy egy egész délutánt arra szánjak (pedig legbelül sírok )
    Üdv a klubban
  • Danecay
    #17468
    Nálam nem ilyen egyszerű a helyzet. Én sajnos használtam a kiherélt funkciók közül a karrier és időnként idő hiányában a szituációs scenario módot, így ezeknek a hiányát én negatívumként élem meg. Az autó kezelése és az FFB jobb lett de azét lehetne részletesebb ha már erre gyúrtak rá elvileg. Az AI is lehet jobb lett, jó, hogy nem óvatoskodják el féktávokat és beteszik az autót ha kell. Én is megtepasztaltam többször is a viszonylag rövid eddig belefektetett játékidő ellenére, hogy kiforgat, nekem jön hátulról az AI, de visszanézve az eseményeket ugyan többször be kellett látnom, hogy én voltam a ludas, viszont a játék nem segít túl sokat a másik autó helyzetének felmérésében. Erről videót is akartam készíteni, de valamiért nem működött a Shadow Play, pedig azt szerettem volna rögzíteni, hogy a baleset során ahol végül kiforgattak, mennyire nem lehetett felmérni az AI helyzetét. Legyen akkor virtuális tükör, mégiscsak egy játékról beszélünk, nem? Sokszor a játék vezérlő(kön) is nehezen tudok elmenni. Amíg el nem állítom a gyári "preset"-et addig a Driving Force PRO kormányommal az X gombbal tudok kimenni a boxból és több más funkciót elérni, de miután testreszabom a kormánybeállításokat már csak az ENTER-el tudok kihajtani, miközben azt sem értem, hogy miért ír nekem A, B, X és Y gombokat miközben nekem Logitech Play Station kompatibilis kormányom van ahol X, négyzet, háromszög és kör jelölésű gombok a megszokottak. Most akkor mi minek felel meg. Kísérletezgessem ki? Néha azt sem tudom, hogy a kormányon lévő gombhoz nyúljak vagy a billentyűzeten lévőhöz és nem tudom eldönteni, hogy most vagy be töltötte a kívánt autó beállítást a játék vagy csak visszalépett.
    No meg ott van a számomra érthetetlen és kikapcsolhatatlan homály. Olyan mintha szándékosan leplezni akarnának vele valamit a valódi megjelenítésből, ami azért jó eséllyel nem csupán csak feltételezés, amit azért Ultra beállítás mellett nem szívesen és jó szemmel nézek. Lehet nehezen hihető, de pont ez volt a játékok egyike amiért 2-3 hónapja VGA-t cseréltem. Értem én és el is hiszem, hogy vannak a játéknak szép pillanatai, mert sokszor a képek amiket belinkeltetek álleejtősek, de mitsem ér ha mindez csak esős időjárási körülmények között és külső/TV-s kameranézetből jön csak át, mert így azért viszonylag csak keveset játszom.
    Értem én, hogy gőzgép, de mi hajcsa?
  • lac coo
    #17467
    Idén bajban vannak a cikkírók, nem tudnak gamepaddal egyből nyerni ,főleg nem ez ellen a harcos AI ellen :)))

    Nevetséges az összes cikk amit írnak róla, de komolyan ....
  • lac coo
    #17466
    amúgy nekem teljesen egyértelmű, hogy az idei F1 kicsit a fejükre nőtt az átlag felhasználói körnek !

    nehezebb vezetni, valóban menedzselni kell a gumikat, az AI nem tökbuta, nem kegyelmez mint eddig, a jópofa látványos dolgok sem olyanok amit érdemes lenne 250 000 -szer feltölteni a YT csatornára...
    szóval ez tényleg nme való a gamepados, segítségekhez, rossz vérszegény AI-hoz szokott közönségnek ....
  • lac coo
    #17465
    Jó buli !

    Én 3 évig toltam minden délután, minden hétvégén :)))
  • Totti5
    #17464
    Komoly cikk ahol, álló autóba való direkt 300al belecsapódást mutogat, és mondogatja rá hogy mennyire rossz ez.
  • b-type
    #17463
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt csigáztok miközben azért izgulok hogy vagy 2-3 hónapig esélyem se legyen szimezni...helyette betonozni, falazni, vízet szerelni, vésni, pénzt költeni ami nincs. :))
  • Danecay
    #17462
    Ezt nem Te írtad?
  • lac coo
    #17461
    Lassan kb 300 köröm van versenyben, egy eset volt amire azt mondom, hogy hülye volt az AI...az nem rossz aránya zért, főleg mivel általában minden második körben valakivel kerék kerék ellen kell küzdenem...
    Általában én néztem be még az elején és húztam rá az AI-ra, mint a lenti videón Buttonra :)
  • barcalaci84
    #17460
    nincs is ennél szórakoztatóbb...ezért vettem meg , h a menügombok használatát tökélyre fejleszzem:)
    de nem értem miért tőled várják a videókat :)akinek gondja van az ai-val az meg még egy videót se mutatott, h lássuk miről is van szó...:)
    engem is lökött már ki az AI , csak replayből megnéztem h én voltam hülye...:)
  • lac coo
    #17459
    Te is elhasználsz kanyaronként 5 flashback-et, hogy a végén replay-ben azért csak jó legyen ? :DD
    ( Meg mondjuk a lógika...ha többször is restartolom, ha már egy jó akkor jó, mit bizonyít egy onboard :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.30. 19:54:29
  • barcalaci84
    #17458
    tényleg fasza az AI...miért kéne restartolgatni..ha hagyok ne helyet, márpedig miért ne hagynék, akkor semmi probléma...
    legend ai-val tuti nincsen semmi baj..sőt szerintem is talán a legjobb ai amivel találkoztam...
  • lac coo
    #17457
    No de Őszintén, összességében, arra amire való, nem sokkal sokkal jobb lett mint az eddigiek együttvéve ? :)
  • R0GUE
    #17456
    "nem is emlékszem láttam-e már ilyen jó AI-t"


    Loooooooooool


    És a rendes ingame nem replay felvétel továbbra is várat magára....Sokszor kell restartolni hogy jó legyen..:D
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.07.30. 19:44:06
  • Danecay
    #17455
    Szerintem ezt felesleges erőltetni :) Nyilván akányhányszor is lesz ide leírva, hogy ez így jó ahogy van és nem is kell ennél tőbb, attól függetlenül megvan a saját véleményem és elvárásom a játékkal kapcsolatban, mégha ez nem is egyezik egy pár ide járó fórumozóéval.
    Ettől még persze játszok a játékkal és igyekszem jól érezni magam közben, de attól a tények, tények maradnak.
    Végül is tényleg F1 2010 reboot lett mint aminek elvileg szánták, abban sem volt Safety Car (poén volt )
  • lac coo
    #17454
    Nem te mondtad, de CM fórumon kb ez jön le nekem :)))
  • Danecay
    #17453
    Senki nem írta, hogy használhatatlan a Safety Car miatt, viszont a tesóm számára az amíg be nem tudja állítani a gáz és a fék pedált :) A mondat második fele csak félig komolyan veendő, de amúgy igaz.
  • lac coo
    #17452
    Nekem jo ez igy , ami nekem hianyzik az valszeg nem igen lesz soha :))
    Normalisan allithato cockpitnezet, jobb Ffb, normalis magas kerekvetok, es csuszos fu mufu :))
    Tudok vele F1 autoval versenyezni ahigy tetszik, mas minek .

    De azt a logikat en sem ertem, higy hasznalhatatlan mert nincs karrier es SC ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.30. 18:47:42
  • barcalaci84
    #17451
    Cm-ről nem sok jó véleményem van, de egy kicsit már átestek páran a ló túloldalára és mindenben összeesküvéselméleteket gyártanak...
    páran olyanokat írnak h azért nincs karrier meg safety car stb h legyen majd mit betenni jövőre..na az ilyen kommentek engem speciel bosszantanak :)
    világosan látszik szerintem h oilyan sok mindenben elölről kezdték a dolgokat h csoda h ennyi minden is belekerült...látszik h még ezt se sikerült tökéletesen befejezniük (bár én még buggal nem találkoztam , de állítólag vannak ilyenek)
    a karrier mód hiánya pl ráadásul szerintem nem is csak időhiány miatt van hanem h máshogy közelítették meg az egész dolgot...úgy gondolták szerintem h sokkal jobban bejön majd az embereknek ha teletolják animációkkal a valós pilótákról a szezont (nyilván rólam, vagy rólad nincs képük, de remélem majd a következő részben vérpisike nézheti majd saját pattanásait a pódiumon :) )
    nekem így ebben a formában a körítés sokkal jobb lett, mintha karrier lenne...

    klasszikus autók: még szép h meg kell venni a többi játékot is...aki klasszikus autókra vágyik , szereti az autóversenyes játékokat, az elég nagy marha csak CMf1-gyel akar játszani...van sok nagyszerű játék azoknak is ott a helye a steam fiókon, mintahogy ez is megférhet más jjátékok mellett)
    mivel az AI szerintem szuper lett a körítésben szerintem a legjobb játék a piacon és még a handling is jóirányban ment el így offline is remek szórakozást nyújthat sokaknak

    safety car pedig legyen majd , de csak ha vállalhatóra meg tudják csinálni..ez évek alatt eddig nem sikerült...talán erre a játékra építve már lehetne vele majd mit kezdeni , mert mostmár vesenyzik az AI , lerobban, történnek vele dolgok akkor is ha nem vagyok mellette stb...
  • Totti5
    #17450
    Nem kaptunk kevesebbet. Egy teljesen újradolgozott kurrgen alapot kaptunk, több olyan dologgal amit eddig hiányoltatok. Van amire nem jutott idő, amivel egy fejlesztő nem tud mit csinálni. Ha októberben jött volna mint ezelőtt, akkor lett volna idő még dolgokra. Hamabarabb jött, és még így is ment a sírás hogy kicsit csúszott. Megfeszített munkaütemben és rohamosan közeledő határidőval adták ki. Ha tetszik ha nem, ennyire tellett. F1 2015ös évadot minden szabállyal megkapod. A játék 100%os F1 2015. Hogy ez meg amaz most nincs attól még tolhatod a 100%os évadot, perfekt F1 2015ös élményt kapsz, a játék lényege meg ez lenne.

    Young Drivers Test egy felesleges macera, amivel lehetne hónapokat dolgozni is hogy valamennyire értelme legyen, de azon MINDENKI hama túllép, egy sima tutorial. Ha kicsit komolyabban benne lenne akkor is MINDENKI gyorsan túl akarna lenni rajta, mert a lényeg az Ausztrál évadnyitó rajtrcsa, nem valami "teszt" egy olyan pályán ahol nem fogsz te állítgatni vagy autót megsimerni, mert az a pálya év végén fog jönni pl... aminek semmi köze az évadnyitóhoz.

    Codie kísérletezett mindig ezzel meg azzal. Beletett valamit, majd kivette és mást beletett. Ezek azok a dolgok amik nem hatnak ki az adott évad élményére, csak hangulati elem. Nincs interjú most van pezsgő, erre az a baj miért nincs interjú. Tényleg az a fontos? meg a pezsgő? ahelyett lehetett volna SCt csinálni, de az átvezetőkre sok sok idő elment. Ha meg az nem lenne akkor az lenne a baj hogy miért nincs.

    Ördögi kör, amikor sosem jó semmi.

    Nézem a Milesonte liszensz játékokat, meg a DTM játékot. Kanyarban sincsenek ehhez. Valamai kurvajól csinál a Codie, csak ez sem elég. Talán majd egyszer, ha már nem ők csinálják.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.30. 18:04:57
  • balunso
    #17449
    Mennyire igazad van!!!
  • SityiSXT
    #17448
    Másutt már céloztam rá, hogy szerintem az F1 2015 olyasmi lett, mint az idei McLaren Honda: az ígéret benne van, hogy ütőképes lesz, csak most nem tudja magát még jól megmutatni. Ergo én is nagyon örülök, hogy a kezelés tekintetében jobb lett az új rész, szívesebben is játszok vele emiatt, mint a 2014-gyel. De a hiányosságokat is látom. Van, ami nekem sem olyan fontos, és van, amiért vérzik a szívem.
    - Saját néven karrier: Nem használtam én sem, de megértem azokat, akiknek hiányzik.
    - Safety Car: Igazad van, ugyanakkor én még mindig azt mondom, hogy hiba volt kihagyni. Egyrészt ugyebár a valóságban ott van, és aktívan befolyásolja az eseményeket. Másrészt meg ott van az a kellemetlen szájíze az embernek, hogy ez tavaly benne volt, most miért nincs?
    - YDT: Abban a formában akkor olyan sok értelme tényleg nem volt. A mostani handlinggel már lenne, és szerintem jól felépítve meg tudná tanítani a kezdőket F1 autót vezetni a játékban. Esetleg lehetne fűszerezni olyan dolgokkal is, hogy hogyan kéne a pályán viselkedni, és mondjuk a multis matchmaking is alapulhatna azon eleinte, hogy ott hogyan teljesít a delikvens, és nem kell tucatnyi roncsderbit végigszenvedni azért, hogy jobb pilótákkal rangsoroljon össze a rendszer.
    - Klasszikus autók: De ahhoz azokat a játékokat is meg kéne venni, nem? Itt egy helyen anno adott volt a dolog.
    - Osztott képernyő: Amire kitalálták (alkalmi pár körös lazulás), arra tökéletes volt. Nem minden haver/vendég született kormánnyal a kezében, én meg vagyok annyira béna gamepaddel, mint ők.
  • barcalaci84
    #17447
    én megfogadtam pár éve h nem veszek több CM játékot:) ennek elllenére idén szerintem nagyon jó irányba mentek el és itt figyel nálam a dirt rally is és az f1 2015-is miután tesztelgettem a warezt:)
    egy autós játéknál párunknak a legfontosabb h a handling javuljon...mindkét játéknál ha csak a handlinget nézzük akkor nem biztos h eszünkbe jutna h ez CM játék...
    ahogy írod most egy-két funkció nincs benne ami a korábbi játékokban benne volt, helyette más funkciókkal bővült vagy esetleg javultak funkciók...
    ezek összeségeként még mindig itt érzem h a körítés így is csúcsszuper...igaz nem tudom átírni a saját nevemre a karktert :)de miért is nem elég az h minden egyes versenyző bőrébe belebújhatok...tudom én h én megyek éppen Vettellel nem kell erről kiírás...NEKEM (meg aki elmúlt 18:) ) a korábbi karrier módnak én nem sok értelmét láttam...valahogy másképp megközelítve talán lenne értelme, de úgy ahogy volt gyakorlatilag egyre unalmasabb volt...ahogy fejlődött az ember egyre kevesebb kihívás volt , ahogy kaptunk új szerződést már gyakorlatilag vége is volt a szórakozásnak mert akkor már a gép esélytelen lett...

    safety car: szintén úgy ahogy volt korábban teljesen használhatatlan és inkább illuzióromboló volt...igazából a géppel sohase történt semmi (ellenben az új részben már ők is versenyeznek)gyakorlatilag csak kész akarva hozhatta elő a játékos...törni zúzó gyerekeknek ez jó játék volt online is...de sok értelme nincs (online szerencsére komolyabb helyeken ki kellett kapcsolni)

    young driver test-ben h mi volt a jó az mondjuk számomra nem jött át soha...

    klasszikus autók: azért ha klasszkus autóval akar menni az ember akkor nem ebben mennék, ott van pl az AC ahol legalább normálisan meg vannak csinálva, nem csak tölteléknek találták ki:)
    biztos sokaknak megvan az arész ahol voltak klasszikus autók...nekem eszembe se jut h ha lauda ferrarijával akarok menni akkor az f12013-at kéne elindítani:)

    akinek pedig az osztott képernyő hiányzik, abból látszik is h miért is látja teljesen máshogy a játékot:)gondolom osztott képernyőn nem 2 kormánnyal játszanak, nem normális autókezelést , versenyzést akarnak hanem leülni a fotelbe és egy kis könnyű szórakozásrta vágynak...

    itt akik védik a játékot pont azok, akik kicsit komolyabb dolgokra vágytak és ezt nagyrészt megkapták...kaptunk egy sokkal jobb autókezelést, taktikázást az üzemanyagkeverékekkel, egy minden korábbinál lényegesen jobb AI-t amivel végre versenyezni is lehet, profi körítés animációstul mindenestül, a dinamikus időjárás is szerintem remek, a változásokra jól és gyorsan kell reagálni (slickkel nem nagyon lehet esőben menni mint az általad említett játékban:) )
    visszajátszások végre nagyon profik (pl nem olyan fapad mint az általad említett játékban:) )
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.30. 16:58:10
  • SityiSXT
    #17446
    Látom, itt pepitában megy az, ami a Project Cars topikban ment. Nem, nem balhézni jöttem, csak beszélgetni.
    Ahogy ott is, úgy itt is a vita gyakorlatilag ott fullad meg, hogy képtelenek vagytok elfogadni, hogy másnak is lehet véleménye, ami nem feltétlenül egyezik a tiétekkel. Innentől fogva veszett fejsze nyele az egész, és megy az, amit sajnos megszokhattunk a Project Cars topikban, meg ami pár napja ment az F1 2015 ismertetője alatt.
    Folytatnám azt, amit Dancejay elkezdett, hátha sikerül kultúráltan beszélgetni erről. Az F1 The Game egy sportjáték-sorozat, aminél hagyományosan évenként jelentkeznek új résszel. Így van ez a FIFA, a PES, az NHL, a WWE, az NBA, meg az összes többi sportjátéknál. Megszokott dolog, hogy az új részek többet adnak, mint az előzőek. Ehhez képest tavaly már kevesebbet kaptunk az F1 2014 esetében azzal az indokkal, hogy majd idén. És most még kevesebbet kaptunk, mint tavaly. Örvendetes, hogy a játék alapja fejlődött (irányítás), de sokak szemében ez nem kompenzálja azt, amit elvettek/kimaradt. Kezdjük a biztonsági autóval. Láttad az idei magyar nagydíjat? Hát ennyire kavart be az SC, és nagyon fontos eleme a versenynek. Versenyzőket, csapatokat emelhet a mennybe vagy sújthat porig. Plusz alaposan bekavarhat a taktikába. A karrier is számíthat egyeseknek, elvégre kicsit más érzés az, ha nem egy ismert pilótával, hanem saját néven lesz valaki VB. Nekem hiányzik a Young Drivers Test is, mert bár elég gyengusra sikerült az előző részekben, az ötlet jó, és szerintem elég sokat ki lehet belőle hozni. A klasszikus mód szintén érdekes színezetet adott a játéknak, hiszen klasszikus kocsikat klasszikus pályákon lehetett megkergetni. Én kedveltem a scenario módot is, mert ha nem volt sok időm játszani, de azt maximalizált izgalmakkal akartam eltölteni, akkor erre ez a játékmód ideális volt. És hiányzik az osztott képernyő is - nem túl gyakran, de használtam.
    Oda akarok kilyukadni, hogy tanúsíthatnátok több megértést is azok irányt, akik a fentieket hiányolják. Erre mondják azt, hogy a szemellenzőt illene levenni, és nem csak a saját nézőpontből kéne szemlélni a dolgokat. Lehet, hogy nektek tetszik a játék, de a többség és a szaksajtó nem véletlenül húzza a száját. Ha ezt sikerül belátni, talán a többi játék kapcsán is értelmes beszélgetés alakulhatna ki.
  • Pitti
    #17445
    OK, részleteket privátban :)
  • lac coo
    #17444
    Pitti vegyél fel ismerősnek Steamen, jó vóna kipróbálni online :)))
  • lac coo
    #17443
    Jó bizony !

    Nem is értem miért panaszkodnak olyan sokan, tudom, látom hallom, hogy mellettem van nem megyek neki, nem is engedem el ha marad még helyem. ha előzni készül nem húzom rá a kormányt és nem cikázok előtte vonaltól vonalig...ennyi .
  • Pitti
    #17442
    Valóban nagyon jó,
  • lac coo
    #17441
    Talán egyedül a coop ami hiányozhat, más mi ? Én azért nem hiszem, hogy a mostani lehetőséggel, hogy végigjátszunk egy évadot nem lehet elleni, akinek ez kell ....

    Én bárhonnan nézem, sokkal többet kaptam idén mint amit elvettek ..
    De megértem, hogy billel, banánnal, pucukával a játékosok nagyrésze ebből semmit nem észre ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.30. 08:18:37
  • Danecay
    #17440
    Az is elég szubjektív, hohy kinek mi hiányzik. Ha mondjuk valaki a korábbi részekben is többnyire csak Quick race-ket nyomott, annak jó eséllyel nem fognak hiányozni a kihagyott funkciók, ezért nem is ítéli meg negatívumként, aki viszont használta ezeket, az joggal hiányolhatja a játékból. Ezért nem lehet elítélni azt a játékost akinek hiányoznak a kiollózott tartalmak, főleg egy olyan játékosnak nem illdomos talán aki eddig sem használta ezeket.