21741
  • Alexease
    #17519
    Nem adom fel, meg nem toroltem le;D
  • lac coo
    #17518
    Ne add fel, en sem adom ...! :)/Valami csak lesz !
  • Alexease
    #17517
    En meg nem lattam:/ Sajnos azota sem mentem vele egy centit se. Pedig ez a resz meg tetszene is, mar az FFB is elviselheto, vezetni meg boven jo, de sajnos nekem igy nem jo. Felo, hogy nem is lesz hozza semmi, igy ezt a reszt is buktam. Meg jo, hogy "csak" felaron vettem meg:D
    Annyi "elonye" van, hogy most mar tuti nem veszek tobb Codies F1-et, mert ha az elozot rendszert sem csinaltak meg 10 evig, akkor ezt sem fogjak. De legalabb az elozot nehany perc alatt at lehetett irkalni, es hasznalhato lett. Ez van, nincs szerencsem:D
  • lac coo
    #17516
    Valami cockpit nezet modolhatosag meg nincs ? :)
  • Totti5
    #17515
    Amúgy van már vidi a AI telibever padlón, direkt kilök? miért nincs?! annyira nem érdekel a CARS itt, szóval inkább az F1ről beszélnék.
  • Totti5
    #17514
    Az egy másik műfaj. De ha már graf meg support akkor a Forza Horizon 2 is ( meg a Forza 5 is ), de az is más világ.

    DCt amúgy tényleg félkészen adták ki és mé 1 évet rá is kamuztak, mert ugye kezdőcím volt, ráadásul PS+is. Ott a komplett időjárás sokkal később peccsben jött bele, meg a tartalom egy része is. Szép a support ami nem más mint a játék befejzése olyannak ahogy reklámozták.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.31. 18:19:52
  • SityiSXT
    #17513
    Maradjunk is akkor ennyiben.
  • zzeN
    #17512
    Mai patch:

    We've addressed many of the causes for various crashes and hangs.

    Fixed the issue causing a deadzone on your wheel after setting your wheel and pedals up.

    The grey flashback filter will now clear correctly

    Reduced motion blur

    Snag removed from turn 4 at Melbourne

    Car model for Manor will now display correctly all the time

    Cars can no longer retire in the pit lane

    Assist settings will now save correctly

    Vote to skip added to Online practice

    No longer disqualified when resetting to track
  • lac coo
    #17511
    Jah, ez nem személy szerint neked szól ,úgy általában... akinek nem jön be, mert nincs Sc az megy mással játszani, mit kell ezt cifrázni.
    aki meg versenyezni akar egy versenyzős játékkal ( a barom ...), az meg nagy élvezettel használja ... :)
  • SityiSXT
    #17510
    Kíváncsi vagyok, ezt a lekezelő hangnemet mivel értemeltem ki?
  • lac coo
    #17509
    No mindegy , nem érdekel a téma meg az okoskodás :))))

    mi szerintünk ,akik el is tudjuk vezetni marha jó lett, a többiek mennek ahová akarnak ,ennyi ....

  • SityiSXT
    #17508
    Az jó, ha a handling javul. Megkockáztatom: a többség erre is vágyott (én legalábbis biztosan). A kutya nem morogna, ha a többi dolog megmaradt volna tavalyról, és igazából csak ennyi változott volna. De azt az emberek nehezen tolerálják, ha valami megszokott dolgot elvesznek tőlük. Ott a Windows 8, onnan is kikerült a Start menü, mekkora hőbörgés volt miatta (pedig ettől eltekintve stabilabb és gyorsabb rendszer, mint a 7).
  • lac coo
    #17507
    Még jó, hogy nem a hosszabbat írtad :P

    De kössz a választ !

    Igen a szélesebb körnek csak játékra van igénye, nem handlingra, ne adj isten még egy picit nehezebbre ...
    ennyi ,,magam is ezt vallom ,ezért nem jön be ez most sokaknak ...:)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.31. 15:01:53
  • SityiSXT
    #17506
    Erre röviden azért még reagálnék.
    Ha figyelmesebben olvastál volna, sok kérdésedre már ott van a válasz (ami pedig a Carst illeti, a topikjában kiveséztük a dolgot, csakhát egyesek nem bírtak magukkal, és lakat lett a vége - de válaszok ott is vannak). Azt meg nem tudom, honnan szedted, hogy én 50 pontot adtam rá, amikor pont az előző hozzászólásomban írtam, hogy nálunk már pár hónapja nincs pontozás. Hála az égnek!
    De ha már mint tesztész és firkász lettem megszólítva, erre is kitérek egy kicsit. Ha én megkapok egy játékot tesztelésre, akkor semmi esetre sem nézem meg, milyen pontszámokat kapott, mit ír róla a többi magazin egészen addig, amíg a cikket vagy videót le nem adom a főszerkesztőnek. Nem akarom, hogy ez befolyásolja a meglátásaimat és az ítéletemet. Persze ez csak én vagyok - hogy a többi kolléga hogy értékel egy-egy alkotást, az az ő dolga.
    A másik dolog, az az, hogy itt sokan képtelenek elvonatkoztatni a szimes hátterüktől. Én úgy gondolom, hogy alapvetően egy-egy autós játékot játékként kell tudni értékelni, mert a szélesebb közönségnek erre van igénye. Márpedig ehhez olyan dolgok is hozzátartoznak, ami általában a szimes nézetek szerint nem olyan fontos. Más dolgokon van a hangsúly. Az F1 2015, ahogy nézem, azért kapja a lehúzást, mert a felszínen kevesebbet nyújt, mint az F1 2014 vagy 2013. Mélyen van, ahol többet (irányítás), de már megszokott, megoldott dolgokat vettek el belőle. Objektíven nézve ez így is van, a tényekkel pedig nehéz vitatkozni. Szubjektíven nézve könnyen előfordulhat, hogy akadnak olyanok, akiknek nem sírnak a hiányzó dolgok után, de ugyanígy előfordulhat az is, hogy akadnak olyanok, akik igen! A Nagy Feladat: elfogadni, hogy ilyen is van. (Párhuzamos példa: ha a FIFA 16-ból kivágnák az Ultimate Team játékmódot, én egy könycseppet nem ejtenék érte, mert engem nem izgatott soha különösebben. Azt viszont bármibe le merném fogadni, hogy több százezer játékos gyújtaná fel az EA összes székházát haragjukban, ha ez megtörténne. Ők a hülyék vagy én? Szerintem egyikünk sem. Csak mást élvezünk az adott játékban.)
  • Amiga
    #17505
    PC nem rossz, de most a császár a DriveClub (tudom, sajnos exkluzív, de akinek van PS-e, ki ne hagyja!). Elképesztő szintű támogatása van a játéknak, a kidolgozottsága félelmetes, rengeteget fejlesztettek és finomítottak rajta a megjelenés óta, nálam az összhatás mindent telibe ver jelenleg.

    Ami az új F1-et illeti, kivettek egy csomó olyan funkciót, ami engem eddig sem érdekelt (vagy inkább egyenesen bosszantott), így számomra jelenleg ez a legjobb rész, illetve (az F1 Challenge 99-02 után) a legélvezetesebb F1-es játék.
  • lac coo
    #17504
    No mindegy , en be is fejezem a vitat, szamomra nevetsegesek azok az emberek akik kritizalnak, legbolkapott hulyesegeget ismetelgetnek, de a gazpedallal nem kepesek megbirkozni.


    Igazabol oroluk is ,hogy a jatekosoknak ez a resze vegre feladja a sorozatot, legalabb nem sirjak tele a topikot, higy jajj de csuszik :)))
  • ElNano
    #17503
    Megint kiújulóban van a CARS-fóbiád és dobálod a valótlanságokat azzal kapcsolatban jobbra-balra... Sok volt neked, megértjük, hogy ezért nem csíped és szétfrusztrált a tökéletes eredménytelenség, de hogy még mindig ezen kattogsz, az meglehetősen nagy poén.

    Saját videó azért nincs az F1 2015-ről, mert kizárt, hogy teljes áron megvegyek egy olyan szeméttelepet, amit a túlnyomó többség a porba alázott. 10 eurót adok érte max. De ilyen "hírnév" mellett inkább ötöt. Őszintén remélem, hogy akkora bukta lesz ebből (sőt, biztos az lesz), hogy az eladásokat látván a CM inkább feladja ezt a projektet és akkor mehetsz hácészimezni a Dirt Rally-val. :DDDDD

    Itt van össze-vissza kb. 5 ember, akinek tetszik oszt kész. Hát messze nem biztos, hogy rájuk kell hallgatni, hanem a további több százezerre, sőt a CM maga ismerte el, hogy egy szart hoztak össze PC-re... Nektek ennyi is elég oszt jó'van, na, hát mindig voltak olyanok, akiket kilóra meg lehet venni az árkád irányítással, gyors sikerélményekkel, érthető, hogy kedvelitek ti öten-hatan, csak megfelelően alacsony igényszint kell hozzá és máris überkirály a CM F1 a világ legintelligensebb AI-jával, ami minden játékost überel, mert ugye csak azok lehetnek hülyék, az AI az nem. :D

    Na mindegy, jáccatok csak szépen, tologassátok az ótót mosolyogva. :D

    Ja, az F1 2015 motorja meg kb. annyira "új", mint amikor felújítok egy házat és új építésűnek próbálom meg eladni. :D
  • lac coo
    #17502
    Egyszeru keddes, miert er ez nalatom 50 pontot es miert er cars 90 et ? :))
    Nem kell valasz mert jol ismerem mindkettot, fizikanak ott jobbnak kellene lennie nem az, egyaltalan nem jobb.Jatekmod meg ennyi sincs ,AI buta meg sem kisereltek nekik gumikopast stb adni.....
    Ez egy sorozat resze, de most megujult, ennyi van.
    Aki szerint otven pont es nem ajanlott vetel, attol en szuvesen megneznek egy videot...
    Akar toled is !!!! :)))

    Ennyi , mindig is leszartam a lama cikkirok mit irnak, de hazugsagot azt nem szivelem.
    Hibtitek itt is az okossagot, higy igy az AI meg ugy elindithatatlan mert olyan bugos, de ez hazugsag, nem tobb.
    Sem ti sem senki mas ezt meg nem igauolta csak rinyal.
    Az, hogy senki nem rak fel sajat videot az meg azt jelenti, higy fel kell meg noniuk ehhez a handlinghoz tudasban, nektek Carsosoknak is ,jol ismerem az ottani F 1 egy, nagysagrendekkel sinautosabb . En nem is akarom ahhoz hasonlitani, mert egy nulla ehhez kepest, de a Cars megint nem suol masrol mint HA, DE, MAJD.... :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.31. 11:51:18
  • SityiSXT
    #17501
    Ki mondta, hogy az F1 2015 használhatatlan? Nem az, én soha nem is mondtam ilyet. De mivel egy sorozatról van szó, ezért tekintetbe véve az előző részeket a játékmódok tekintetében joggal mondhatja bárki, hogy ez kevesebb, mint amit eddig megszokhattunk. Innentől fogva szerintem meg is lett gyönyörűen indokolva, miért húzza le a többség. Talán olvasni is kéne (és persze értelmezni a leírtakat), nem pedig egyből a pontszámokhoz ugrani és hőzöngeni. (Amúgy az egyik indok, amiért megszüntettük a pontozást nálunk, az pont ez volt. Sokan el sem olvasták a cikket, csak a pontszámot nézték)
    És továbbra is tartom, hogy az F1 2015 nem egészen ugyanaz a kategória, mint a Cars. Egyrészt az komolyabb szimulációval dolgozik, mint ez, másrészt ott sokféle szakágban lehet versenyezni, de pont F1-ben nem, míg ez kifejezetten az F1-ről szól. Persze átfedés akad bőven, de akit kifejezetten az F1 érdekel, annak csak az F1 sorozat az egyetlen választás. (Mellesleg a Carsban egy szemernyi licenszelt bajnokság sincs, így a szabályrendszerrel is elnézőbb mindenki, hiszen fiktív bajnokságok fiktív csapatainak fiktív versenyzői tolják fiktív szabályok szerint. Ha lenne benne fullosan licenszelt Indycar például, akkor joggal várhatná el az ember az összes szabályt. A Nascar '13-ban és '14-ben például ott van, és az is licenszelt cucc.)
    Azt sosem vitattam, hogy az egyéni vélemény tekintetében a szaksajtóé nem mérvadó. Ugyanakkor ha az illető nem reménytelenül szűklátókörű, akkor azért nem árt tisztában lennie azzal, hogy mások miért is vannak más véleményen. Ez az, ami innen hiányzik. Saját példa: a szaksajtó többi tagja az egekig dicsérte anno a Race the Sun című játékot, én viszont jó alaposan lehúztam. Ők dicsérték, hogy micsoda kihívás, milyen meditatív - én lehúztam, hogy borzasztóan sivár és egysíkú. De nem nézem a kollégákat emiatt hülyének (és merem remélni, hogy ők sem engem). A statisztikai adatok meg pusztán csak népszerűségi mutatók, semmi más. Jelen pillanatban a Dota2-vel játszanak a legtöbben Steamen, de engem a legteljesebb mértékben hidegen hagy. És nem hinném, hogy az lenne a világ legjobb játéka. És - mily meglepő - nem is a Project Cars.

    És én itt most be is fejezem, mert kezdünk egyhelyben topogni. A figyelmet köszönöm, és ha netalán sikerült elérnem, hogy kicsit elgondolkodtatok azon, amit írtam, már megérte.
  • lac coo
    #17500
    F1 azért nem egy egyszerű műfaj, oda tudás kell és kész .....
    Gyanítom Carsban sem a nagy formula a legnépszerűbb, pedig azt sokkal könnyebb vezetni .

    amúgy én elfogadom azt, hogy ez sokaknak nem jön be, nem használják stb, ez van...
    az indokokat viszont nem ! azok hazugságok ...Ha lenne annyi gyakorlata a tisztelt cikkírónak, vagy usernek ,hogy végigmenjen 50 kört baleset nélkül, akkor valszeg nem érdekelné , hogy nincs SC vagy hogy kopik a gumi és "rossz" az AI.

    De komolyan mondom még senki nem mutatta meg miért olyan szar, bugvideókatláttam ,azon csámcsognak, na most az sem jó természetesen ,de szeméttdomb gépeken mit várjon az ember, nekem és az ismerőseimnek olyan fene nagy bajuk nincs ezzel sem...
    De valaki egyszer berakna egy versenyt, hogy szerinte miért is ér csak 3 pontot...hát ott volna min röhögni gyanítom ! :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.31. 08:50:13
  • Pitti
    #17499
    Most te egy autós játék kedvelő-használó vagy, vagy újságíró és statisztikus? Az én saját tapasztalataimon alapuló véleményemet nem befolyásolja semmilyen sajtó vagy statisztika. (Valószínűleg a GTAV még sokkal népszerűbb, bizonyos vonásai annak is hasonló.) Én az AC-t kedvelem mindennél jobban, nekem tökéletes élményt ad... és semmi bajom azzal ha a cars-al 3x annyian játszanak, vagy jobb értékelése van ilyen olyan médiumokon, vagy steamen, tök nem érdekel.
    Lehet azzal érvelni, hogy az eladások vagy az aktuális játékosok száma alapján melyik játék a jobb, de nem ér semmit, ha saját tapasztalatom van.
    Ha még nem kóstoltál valamit akkor érdemes megnézni, hogy hány embernek ízlik ez vagy az, és a többség véleménye alapján dönteni. De ha etted már mindkettőt, akkor semmilyen statisztika nem módosíthatja a véleményed, mert ha igen akkor valami nagyon nem jó. Persze felmerül a kérdés, hogy akkor meg miért szeretik többen a másikat? Ezer oka van, mint pl ez kizárólag F1-et "szimuláló" játék a másik meg nem.

    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.07.31. 08:44:34
  • barcalaci84
    #17498
    Mondjuk az nem vilagos h miert nem egy katrgoria a cars-sal..szerintem pont ugyanaz a celkozonseg...
    Ha mar valamiert ez nem ajanlott akkor az az h online ez szimte nem is mukodik:)
    Erdekes h pont ezt nem nagyon emlitik a tesztek es itt se ezt hozzak fel a topicban...:)
  • lac coo
    #17497
    Ugyan az csapat, ugyan az a sorozat, új engine ...Így azért nem olyan egyértelmű, hogy mindennek benne kell lennie :)
    De azt elfogadom kritikának, hogy nincs benne, de hogy emiatt szar az egész nem ajánlott vétel, az egy hazugság ....aki ezt mondja, az hazudik .Vagy csak béna :DDD

    Egy indok van, ez most nehéz a többségnek ...Se te, se senki más még egy perc videót nem rakott ki miért is olyan használhatatlan...SENKI ! Aki mégis az meg a vicc kategória .
    a szaksajtó az megsemmire nem jó, autós játékban olyan kocajatákosok írnak cikket, akik kb két kört nem tudnak menni vele :))
    ezt értsd szó szerint !!!

    hogy a CARSt jóra hozta ki ez a sajtó az meg külön vicc...
    Pontosan tudod te is, én is , mindenki, hogy olyan szinten félkész, barkács, bugos, hogy kb valóban csak idegeskedésre jó, nem játékra ...Mi itt páran azért megvettük nem olcsón, és ment a levesbe ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.31. 08:31:22
  • SityiSXT
    #17496
    Még mindig nem akarod érteni (és ennek semmi köze a Carshoz): az F1 2011-2014-ben volt Safety Car, a 2015-ben nincs. Ugyanaz a csapat, ugyanaz a sorozat, ehhez képest kivettek valami olyat, ami szorosan hozzátartozik ehhez a sporthoz.

    @Pitti (#17492): Nem kell azt bizonygatni, hogy ez jobb, mint a Cars (és fordítva sem), mert nem egy kategória a kettő - bár tény, hogy bizonyos vonásaik összehasonlíthatóak. De azért remélem azt te is látod, hogy míg amaz a szaksajtónak és az emberek többségének tetszik, ez ugyanakkor nagyon nem. Ugyan nem tetszhet minden játék mindig mindenkinek, de azért ennek tükrében elgondolkodtató lehet, hogy akkor most igazából hányan is mennek a forgalommal szemben az autópályán...
  • lac coo
    #17495
    Most tuti bennem van a hiba, de akkora veszett nagy különbséget nem látok ....CM pálya még jobb is sokkal, a rettenet sok object elég jó érzést kelt az emberben .a beton az viszont gyengébb, de szerintem ez nincs kész, ebben mindig veszett jó volt CM, most valahogy tényleg elég poor lett.azt ugye azért hozzá kell tenni, hogy ilyen ultra beállításon nem sok pc tudja futtatni a Carst ....

  • lac coo
    #17494
    En mar azt nem ertem, miert hasonlit mindig mindenki mindent a Carshoz, mitha az valami etalon lenne ?!:)
    Nekem nincs mar fennt, de eleg mellbevago lenne egymasmelle rakni a kettot, mert grafikaban se olyan fontos gyertelmu a dolog, egy AI versenyt pedig foleg nem kellene ehhez hasonlitani.
  • lac coo
    #17493
    CM fórum egy szeméttelep, nem is értem CM miért hagy bent minden láma topikot, köztük a 26 db SAFETYCAAAR!!!! topikot ?! :)

    Rettenet....

  • Pitti
    #17492
    Tudod az az érdekes, hogy amikor én leírtam a negatív véleményem a cars-ról, kb hárman ugrottak a torkomnak személyeskedve flémkeltő stílusban, hogy hogy merek én negatív véleményt írni, meg különben is csináljak jobbat, ha meg nem tudok akkor kuss...stb de mindenki emlékszik ezekre. Aztán itt van ez ami szerintem is tényleg jó, és megint azt kell bizonyítgatni hogy márpedig miért lenne ez jobb mint a cars, meg különben is, az AI is sz@r...
    Tökéletesen egyetértek, ugyanaz mint pepitában.
  • hqx
    #17491
    Összességében szerintem jó a program, de igazából felesleges itt megvitatni, hogy mitől jó és mitől rossz, vagy mi hiányzik és mi nem a programból, mert ezt úgysem olvassák a fejlesztők. Talán érdemesebb kivesézni a hivatalos fórumon a dolgokat.:)

    Vagy menjetek zenélni! ;))
  • Totti5
    #17490
    Pár rajt meg csata, ahol max én koccantam neki az AInak.



    Te jössz, elég olyan jelenetek ahol AI nekedmegy, direkt kilök padlógázon stb. Ezeket egyszerű levideózni.
  • lac coo
    #17489
    amúgy kár ezen rágódni, egyszerű a dolog...
    eddig azért sírt a többség, hogy hagyják már az árkád hozzáállást, menjenek el kicsit drivinggame-esebb irányba, most meglépték ,de igazából pont anagy tömeg nem tud mihez kezdeni ezzel.
    a másik meg pont az, hogy ez F1, rohadt gyors, nagyon gyorsan törénik minden, tapasztalat, alapvető vezetői tudás nélkül ezzel a handlinggal ez nem fog menni élvezetesen...
    pl az AI: eddigiekben csak utolérni volt nehéz, ha az ember melléért lefékezett az Ai mert jött a kanyar, úgy volt megírva, hogy nehogy hozzáérjen a játékoshoz, most eznincs...Mögé érni egy dolog, és elmenni mellette az egy másik ....Én el is hiszem sokaknak az jön le, hogy ez szar, pedig dehogy, pont hogy most jó :) ( Csendben mondom, valóban még senki nem mutatott rossz AI videót, CM fórumon sem, pedig aztán ott mindenki szidja ....)

    hogy sokak szerint ez használhatatlan azt már csak azért sem értem, mert kb semmi olyan dolog nincs más játékokban sem, amit itt ne tudnék beállítani. Nyilván itt nincs GT autó, de választok autót, pályát, időjárás az meglepi ,de az az igazi ( persze edzésen van előrejelzés ...), versenytávot azt megyek.
    Máshol sincs több, itt mégis kevés, nem ajánlott vétel, máshol meg teljesen rendben van ...


    Nekem ez az év egyik legnagyobb meglepetése, persze én versenyezni akarok ,mi mást akarnék :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.30. 22:28:10
  • [HUN]FaTaL
    #17488
    "safety car: szintén úgy ahogy volt korábban teljesen használhatatlan és inkább illuzióromboló volt...igazából a géppel sohase történt semmi (ellenben az új részben már ők is versenyeznek)gyakorlatilag csak kész akarva hozhatta elő a játékos...törni zúzó gyerekeknek ez jó játék volt online is...de sok értelme nincs (online szerencsére komolyabb helyeken ki kellett kapcsolni)"

    Ez így van, éppen ezért bosszantó egy kicsit, hogy pont most vették ki az SC-t, amikor lenne értelme.

    Mondjuk tudok élni nélküle, a handling marhajó lett :)
  • Totti5
    #17487
    Semmi rossz szándék nem volt, örülök neki hogy jó a téma. De ha ebből más jött át...
  • Totti5
    #17486
    Gyors verseny, 3 kör és mehet a menet. Sem kvalit, sem semmi mást nem kell.
  • lac coo
    #17485
    Jajj, ne ettess már itt azzal az autóval mész és annyit amennyit akarsz ...
    A sima noob 3 körös versenytől a komplett hétvégéig .

    Semmi megszorítás nincs , épp ez a jó benne .

    Máshol még ennyi sincs, beállítom amit akarok, vagy végigtolom, vagy kilépek és buktam ....Itt akár minden este szép sorban letolom a komplett hétvégét .

    azt nem vágom, de komolyan, hogy a Cars akkor mitől jó ???
    abban se SC, se scenario se semmi. Van egy karrier, ami vagy megy rendesen vagy nem, de az picivel egyszerűbb mint itt a komplett szabályrendszer és évad lebonyolítás . Meg még sorolhatnám ....

    Cars2-öt hagyjuk, van még Cars1 amivel semmit nem csinálnak :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.30. 22:04:48
  • lac coo
    #17484
    Igen, az jön le a közvélemény alapján, hogy ez egy használhatatlan játék, olyan otromba állításokkal, hogy rossz az AI, pl ...

    mondjuk nem mintha tudnék más játékot, ahol ilyen minőségben le tudok tolni egy komplett évadot, bajnokságot ...
  • SityiSXT
    #17483
    Nem, attól még nem játszhatatlan. De hozzátartozik az F1-hez. És ez a játék A Hivatalos F1 játék. Nekem leginkább a scenario mód hiányzik. Amennyi időm nekem van játszani (azon kívül persze, amivel épp kell), arra pont ideális volt. Nincs mindig annyi szabadidőm, hogy letoljak komplett gyakorlást, időmérőt, futamot. Tudom, menthetek is közben, na de ha épp másik pályához van másik nap kedvem, akkor bukom azt a mentést. Sok a megszorítás így. Bosszantó apróságok (nemcsak azok, amiket itt felsoroltam - másutt beszéltem már róluk), és emiatt nem tudok úgy lelkesedni ezért a játékért.

    @barcalaci: A Cars fejlesztése kvázi nyílt volt, ott lehetett tudni, mi merre. És nem is tetszett mindenkinek minden. Itt voltak ígérgetések, sőt, bevallottan még az F1 2014-től is erőforrásokat vontak el, hogy aztán megjelenjen ez... No de elvileg ott a lehetőség, hogy év közben folyamatosan javítsák és esetleg új dolgokat tegyenek be.
    A Cars 2-t meg majd meglátjuk, milyen lesz. Nem fogok vele kesztűs kézzel bánni, ha nem látom, hogy jobb lett, mint az előző rész.
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2015.07.30. 22:02:04
  • barcalaci84
    #17482
    illetve az aránytalanul túlzó lehúzás tud zavarni engem, mint amik a tesztekben vissazköszönnek......
    pl gondolj bele h kijön majd a CARS kettő..mindenki szerint a CARS 2 fejlődött autókezelésben , tkörítésben, az AI sem vágja a kanyarokat, ugyanúgy fizika , stratégia szerint versenyez...a kritikák meg lehúzzák 50%ra , mert hogyhogy nincs safety car még mindig,miért nincsenek interjúk, miért nincs benne egy kedvenc autó amelyik az első részben benne volt...Cars például furcsa h nem lett lehúzva pedig ott tényleg kiollóztak dolgokat (autók, pályák, vezetés a boxutcában stb) valamit azért mert DLC-ben lehet megvenni, valamit meg azért mert nem lett kész h vállalhatóan működjön...
    itt azért nekem úgy tűnik azért nincsenek benne dolgok mert nem tudták megcsinálni határidőre vállalható módon...

    de nagaybetűs F1HANGULATÚ versenyek , jobb autókezeléssel vannak és szerintem ez a llényeg...szívesen leülök mellé majd ha elfog az f1 kedv...
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.30. 21:57:14
  • lac coo
    #17481
    Bele lehet, higyne, csak fejben el kell felejteni, higy majd lefekez ha nem tetszik neki :)
    Amugy ha vegkep bizonytalan vagy ,nyilvan csak egy jatek, egy monitor, akkor egy pillanatra nezz hatra , rogton latod higy sikerult e elmenni mellette vagy nem!
  • Danecay
    #17480
    Én ezt be is látom, csak ezt nem mindig lehet lereagálni és a fő szempont az , hogy nem is nagyon van mi alapján. Ez azért nem tűnt fel a korábbi részekben mert ott valószínűleg túl óvatos volt az AI, éppen ezért mindig MOD-olt AI-val játszottam :) Na majd meglátjuk, lehet bele lehet jönni és hozzá lehet idomulni, elvégre neked sokkalta több játékidőd van benne mint nekem :)








    Attól még a kiherélt játékmódok hiányoznak! :)