21741
  • Danecay
    #17639
    Ha mindenki kiment a boxba első kör végén, hogyan vesztettél pozicíót, ahhoz azért már művészet kell :) ?

    Hát úgy, hogy közvetlenül előttem a csapattárs kiállását csinálták, akit a forgalom miatt nem engedtek ki. Ennyi, nem olyan földöntúli dolog ez :)
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2015.08.02. 17:33:18
  • lac coo
    #17638
    En elvagyok tcambol, bar nem az igazi.
    En a hatulrol tologatassal vagyok igy ,azzal ot metert nem tudok menni, meg az alacsony lokharitobol sem :))
  • lac coo
    #17637
    Talan letort a jobb tukor a verseny elejen ?...;)
  • Danecay
    #17636
    Akkor csak az a megoldás marad amit Te is választottál, nem játszol vele :)
  • Danecay
    #17635
    Húzta a halál :) Azt sem tudtam, hogy ott van, azzal voltam elfoglalva, hogy kigyorsítás során megfogjam a ki-ki törő autót, ráadásul a következő kanyar ideális íven történő vételéhez eleve a pálya bal széle felé kell tartani. Akkor miért húztam volna ki jobbra? Ez a kerék mozgáson sem látszik, az AI-én viszont igen hogy amikor már nekem jön, vagy csúszik akkor már neki jobbra állnak a kerekei, de ezt már nem követi le az autó.
    Nem azt mondom, hogy rossz az AI de az is igaz, hogy nem kell túl sokat játszani a játékkal, hogy belefusson hasonló szituációba.
  • lac coo
    #17634
    Hat nekem nem jo a tcam, de ez a cockpit csuszkalas ez a halalom, elso amit kiirtok minden jatekbol....A meg hatul is van mint a fene .
  • Alexease
    #17633
    Szamomra idegesito es hasznalhatatlan az a tavoli fityegos cockpit nezet;) Tcam-bol meg hulye erzes vezetni;) Probaltam orrkup nezetbol, de az meg idetlen:D
  • lac coo
    #17632
    A Manor amugy nem gyenge esoben, a McLaren legalabb tud valami aero tapadast csak gyenge, de ez semmit :)))
    Esoben siman kiforgna neha meg otodikben is :)
  • Danecay
    #17631
    Így is lehet cockpit nézetből játszani, én is úgy játszom. Lehet elsőre szokatlan de szerintem hozzá lehet szokni, főleg, hogy más választási lehetőség nincs ha ezt a nézetet preferálja a játékos. Igaz a T cam látványosabb :)
  • lac coo
    #17630
    A fene megeszi akkor :)
    Na mindegy bizom benne, hogy csak lesz valami ....
  • Alexease
    #17629
    Mar nem XML-ek vannak, es minden duplan le van csomagolva/kodolva.
    Ezen csak a Codies tud valtoztatni vagy egy programozo, aki ir hozza egy kulsos progit. Van valami dbox/upd-s motion lehetoseg, annak kellene utana jarni.
  • lac coo
    #17628
    Csak lesz...!
    Nem probaltad kiszedni az xml-t , vagy annyira le van vedve ...?:)
  • Alexease
    #17627
    En ugy emlekszem, hogy az eredeti terv a jatekkal kapcsolatban az volt, hogy az ev elejen adjak ki, szinte csak a tesztidoszakos autokkal, aztan versenyrol versenyre, kethetente/havonta frissitgetik a progit, bekerulnek a valtozasok (modelek, eroviszonyok, egyebek). Igazabol igy lenne "realis", foleg ha meg valasztani is lehetne a "modellek" kozul a quickrace-hez.
    De mivel az egesz honapokat csuszott, az engine-t akartak mukodokepesre befejezni, gondolom errol mar lemondtak;) Talan majd jovore...

    Azzal az eladast es az egesz eves nepszeuseget/hasznalatot is novelhetnek, ha ev elejen marciusban megjelenne "valami" (az elozo evi teljes szezonnal es az aktualis evi teszt vagy elso versney allapottal), aztan havonta jonne hozza a kiegeszites, az elmult verseny eroviszonyaival, autovaltozasival, eredmenyeivel. Es persze a legfontosabb, mindig az aktualis verseny elott jelenne meg, talan akkor elerhetove teve az aktualis palyat az aktualis szezonhoz.

    Bar ha nem lesz cockpit, akkor engem nem nagyon erint;D
  • SityiSXT
    #17626
    Én is elég régóta vagyok itt reg, és amit itt néhányan (a slepp) leművelt, az kritikán aluli. A sleppbe az tartozik, aki úgy érzi. Én például nem érzem magam "Cars slepp"-tagnak, mert nem feltétlenül értettem egyet mindenben Screenracerékkel. Továbbmegyek: én egyetlen slepp tagjának sem érzem magam. Én mindig megadtam a társalgás során az elvárható minimum tiszteletet, ezt sokszor nem talált viszonzásra, főleg Lacco részéről. Egészen addig a pontig, amikor az a roppant igazságtalan beszólás nem történt. Egy ilyen szűklátókörű, ostoba, egoista, pökhendi alaknak fogalma sincs, hogy én mit teszek bele a cikkeimbe, ismertetőimbe, kritikáimba. Pont ezért esik baromi rosszul, hogy egy kalap alá vesz olyanokkal, akik tényleg láthatóan nem sokat foglalkoztak a játékkal. Nálam csupán erről szól most már a dolog.
  • Alexease
    #17625
    Valszeg nem Alonso/Button volt az autoban, hanem Maldonado:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Elnezest a Maldonado rajongoktol, mar ha egyaltalan letezik ilyen:D
  • lac coo
    #17624
    Mondjuk jobban megnézve jah, főleg a léptetésnél látszik , hogy mész jobbra ,az Ai meg egyenesen ...

    Megadom versenybalestenek, máskor mindektten jobban figyeltek :)

    Bárhogy is, az biztos, hogy nem sok ilyen van, és sokkal-sokkal-sokkal jobb mintha ilyenkor azonnal lemaradna 20 métert, mint oly sok AI ! :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.02. 16:06:36
  • b-type
    #17623
    megzavarodott :) AI hiba szvsz, csórikám nem akart neked menni, aztán nem akart falnak menni, aztán megint nem akart neked menni, besokallt :D ...lehet hogy meg is csúszott, de sztem nem talált be a résbe a fal és közted.
  • Totti5
    #17622
    Jó lenne ha lassan frissítenék az új modellre, vagy lenne erre terv... azért sokat fejlődött a cucc az első verseny óta és mivel kedvelem a márkát, versenyzőket szeretnék azzal is menni, de jelen esetbe semmi értelme mert marussia ellen is nehéz egyenesben:DD
  • Alexease
    #17621
    Szerintem meg lazan rahuztad:D Az elso bemozdulasra reagalt is, elmozdult jobbra, de a masodiknal mar ott volt, nem vette el (a palankra meg nem kanyarodott ra):)
  • lac coo
    #17620
    egyezzünk ki versenybalestben ! :9

    Te is kicsit próbáltad kiterelni, ő meg nem nagyon hagyta :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.02. 16:02:33
  • lac coo
    #17619
    Hát McLarennel nem lehet nyerni ,az hótbiztos ! :)))

    Pont tegnap olvastam, hogy 150 LE hátrányuk van, az itt kb meg is látszik :)))
  • Totti5
    #17618
    Nehéz ügy. Ez egy gép. Ő a fehér vonalon belül megy, nem keresztül akárhol. Az van neki beprogramozva. Amit egy emberrel megtudsz tenni hogy ilyen esetbe a falhoz nyomod, hisz van ott hely a kijelölt nyomvonalon túl is, AIval nem tudod, mert ő itt most a nyomvonalat követte és volt hely hogy a pálya határait kövesse melletted, de közben egy kicsit te is jobbra jöttél, ő meg balra és összeértetek.

    Ligába ezeket lehet vizsgálni napestig szakérteni, hajj mennyi ilyen volt anno amikor toltam:D
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.02. 16:00:26
  • Alexease
    #17617
    Ez most hozzaallas alapjan lehet arkad, bugos vagy real is;) De szerintem, mivel az eletben is neha szetutik egymast, ez boven belefer, sot, neha kell is. Azert az sem lenne tokeletes, ha a user-ra mindig vigyazna az AI es messzirol elkerulne.

    Raneztem kivancsisagbol az ezevi eredmeny tablazatra, es az elmult 10 versenybol, atlagolva minden versenyzo 2 versenyt feladott (baleset, muszaki hiba stb). 3 versenyzot leszamitva mindenki bukott, sokan 4-6 versenyt is (40-60%!). Es ebbol a harombol ketto a leggyorsabb, legmegbizhatobb, mindig elorol indulo – vagyis szinte csak elbaltazni lehet;)

    Persze ezen lazitani kell, gondolni kell a jatekosokra, csapatokra, markakra, szponzorokra stb. A jatekos altalaban nyerni szeretne, es ha a McLaren a kedvence, meg kell adni neki a lehetoseget:D
  • lac coo
    #17616
    szerintem megcsúszott, nézd majd onboard az AI-kat, csúszkálnak ám, nem gép módra mennek ! :))

    De persze tedd azért hozzá, hogy hány körböl hányszor látsz ilyent ...:)

    De biztos van, hogy elbaltázza, nálam is van, ez az ára, hogy nem adja fel minden kanyarban ha 1 méterre van a játékostól.

    mondjuk én nem is zártam volna le ennyire előtte, jön egy lassú jobbkanyar , másik oldallal többet érek :)

    ( Ha mindenki kiment a boxba első kör végén, hogyan vesztettél pozicíót, ahhoz azért már művészet kell :) ? )
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.02. 15:59:22
  • Danecay
    #17615
    Szerintem volt helye is, előrébb is én voltam, de már csak arra lettem figyelmes, hogy forgok neki a palánknak. A rajt is elég érdekes volt, mert már akkor is szakad az eső mint ahogy végig a futam során de valamiért mindenki lágy gumival rajtolt, majd első kör végén mindenki ment kifele a bokszba :) ahol a tumultus miatt vesztettem is egy pár pozíciót.

  • lac coo
    #17614
    Na, kíváncsi vagyok ! :)
  • Danecay
    #17613
    A tócsák és a benne lévő tükröződések nagyon jól néznek ki. Kár, hogy leginkább az ilyen külső nézetekből érzékelhető leginkább.
  • Totti5
    #17612
















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.02. 15:39:22
  • Danecay
    #17611
    Én is most tudtam le SPA-ban egy 25%-os esős futamot és nekem is volt incidensem az AI-val. Már működik a ShadowPlay, nemsokára beszúrom a videót is.
  • lac coo
    #17610
    No most kirakott az AI :))
    Monza s kanyarban egyik Redbull előzni akart vagy 3-at egyszerre, esőben, belém csúszott mint a barom, De raplayből mintha elromlott volna, alig fékezett és nem is váltogatott vissza :)
  • b-type
    #17609
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elég régóta vagyok reg itt, de ilyet amit leműveltek, szégyen. sleppről beszélsz, amikor más azt látja hogy valóban van egy slepp aki tönkrecseszi a topikokat, ...a tietek.
    tönkrevágtátok a CARS topikját, és mst ezt teszitek tönkre, közben szemforgatva arról ájuldoztok hogy mások milyen hülyék.
    ...és hogy miért ti tettétek tönkre a CARS topikot? ...hát pont azért amit itt olvasol. Te is, igen te is, aki azt gondolod hogy értelmesen próbálsz dumálni, amikor Laccoo beszolt a 'tesztelőkre", akkor egyszer visszaszóltál keményen, hátha valaki ráharap, és le lehet ütni a labdát, hogy milyen szr dolog az általánosítás, ...nem harapott rá senki, és akkor fontosnak tartottad még egyszer elsütni...
    ...mert annyira fontos hogy vegyék észre mások, azt mondom hogy fontosabb neked mint maga a játék, a téma.
    ..és azóta is sleppről beszélsz.
    én egyszer hagytam ott topikot, az RBR topikját, berágtam, lement 4-5 hsz, és kitöröltem a kedvencekből és kész...le van zárva ahogy le van zárva sok éve (mert sok éve történt). Nem itt vívni a harcokat. Tudni kell elengedni a témát, ha nem akarod igazán.
  • balunso
    #17608
    Egy személyes keresztényháborút vív a világgal,de amúgy jó olvasgatni.
    Várom a végkifejletet!
  • lac coo
    #17607
    ez már régebben is benne volt, de ez a régi fejlesztő csávó , lefokozták szerelőnek? :))



    Paul Jeal :

  • R0GUE
    #17606
    Miért te mit akarsz elérni Laccooval?
    Gyakorlatilag vagytok 2-3-an az összes weboldal,teszter és játékos ellen akik szerint ez a játék igenis gyengére sikerült. Az irányítás egy dolog az valóban szuper lett. A grafika is fejlődött. Minden más gáz a játékban. De neked ez butaság. Teljesen felesleges is neked bármit bizonygatni egy jókora szemellenző van rajtad, és bárki bármit mond vagy mutat az meg lesz magyarázva.
    Nem tudod felfogni miért kell ezt???
    Én meg fel nem tudom fogni miért kell minden teszten,cikken röhögni,miért nem lehet elfogadni más véleményét. Főként úgy hogy nevetséges magasságokba emelitek a játékot ami világszerte mindenhol 5-6 pontokat kapott, és tetézitek mindezt azzal hogy szerintetek csak a karrier mód és a safety car játszik ebben szerepet holott nem.De mindegy is.
  • Totti5
    #17605
    Most sem a játékról beszéltek. Linkelitek a "20 percet toltam nagyon szar" idézeteket. Ezzel mit lehet kezdeni? semmit. Nyilván butaság minden ilyen kinyilatkoztatás. Legrosszabb, sosem volt rosszabb, legbugosabb, rossz a fizika, rossz minden. Szíve joga mindenkinek utálni a játékot, az engem kül. nem érdekel. Amikor pedáloznak más véleményével és amögé bújva szarozza ( mert nincs saját tapasztalat, gondolat ) az már felháborító így a megjelenés után hetekkel. Ha meg tények, videók, bemutatók ( saját term. ) jön szóba nagy csend és semmi és megint kezdődik előről akármilyen "ez a legszarabb játék evör" cikkek másolgatása. Ha meg a cikkekről van amiben hazudnak, hisz cáfolni lehet őket, akkor meg az a baj.

    Igazából nem tudom mit akartok elérni. Aki itt van és játszik vele az élvezi, ti már letöröltétek a warezt 1 hete. Akkor miért? modinak kell szólni megint? miért? fel nem tudom fogni miért kell ezt csinálni. Mindenki menjen oda amivel játszik és amit élvez. Én nem játszok most a CARSal, egy betüt nem írtam oda sok hete, mert nem érdekel. Az sem érdekel ha valaki isteníti, az sem ha valaki nem.Nem játszok most vele, nincs tapasztalatom h változott volna e akármerre így nem is érdekel. Arra koncentrálok amivel játszok az most az F1 15 és ahogy egyre többet egyre több dolog jön elő, egyre jobban megismerem és egyre jobb.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.02. 12:17:13
  • SityiSXT
    #17604
    Még mindig nem érted... Megpróbálom a lehető legprimitívebb módon előadni, mi a baj a te és a slepped hozzáállásával, hátha végre átmegy.
    F1 2015: Ahogy ezt meg kéne fogalmazni: "Lehet, hogy sokaknak nem tetszik, de szerintem jó játék." - Ehelyett tajparaszt módon valahogy így adod elő magad: "Möhö, mindenki hülye, aki ezt leszarozza, ez isticsaszi cucc, ennél jobb nincs is és nem is kell!"
    Cars: Ahogy ezt meg kéne fogalmazni: "Lehet, hogy sokaknak bejön ez a játék, de nekem nem." - Ehelyett tajparaszt módon valahogy így adod elő magad: "Möhö, mindenki hülye, akinek ez tetszik, mert ez egy hulladék fos!"
    Nem gondolkodtál el még rajta, hogy ha civilizáltabban, kuluráltabban adnád elő magad (és a slepped is), akkor akár beszélgetni is lehetne az adott játékról, nem csak ilyen bunkó "lerszarom, ha nem tetszik, hülye carsos alreg" módon nyilvánulnál meg?
  • lac coo
    #17603
    akkor az most nincs . :)
  • Totti5
    #17602
    Végigzongoráztam mindent, de nem találtam. Vagy megy vagy nem. Lassítás akkor lenne amikor megállítod enterrel pl. Utána lehet a ravaszokkal lassan indítani. Billen ( vagy kormányon ) erre nincs külön gomb.
  • lac coo
    #17601
    jó de gamepad nélkül nincs ?
  • Totti5
    #17600
    Feltételezem a kontroller ravaszokkal lehet lassítani, mint a legtöbb autós játékban és az összes Code cuccban. Szvsz úgy PCn is van.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.02. 11:28:09