21741
  • Reval
    #17679
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most látom, hogy a PC-t berekesztették.
  • barcalaci84
    #17678
    nvidiaban nem vagyok otthon , de gondolom ott is lehet driverben frameratelimitet állítani...
  • lac coo
    #17677
    Setup ? Hat azt nem tudom, nem hiszem..Vsyncel szerintem még rosszabb.
  • Reval
    #17676
    Ha későn reagál a kormány esetleg egy új setup segíthet rajta. (ha benyomod a vsync-et változik valamit?)
    Egyébként meg: +1 Totti
  • attila46
    #17675
    windows 10 64 bit
  • balunso
    #17674
    Windows 7 64 bit vagy Windows 8 64 bit
  • Alexease
    #17673
    Mert 2015 van :)
  • GTT436
    #17672
    MIért nem megy a játék 32 bit en?
  • Totti5
    #17671
    Hg sosem a játékkal kapcsolatban moderál legalábbis én ilyet nem tettem sosem. Amúgy ha nem érdekelne a játék nem lennék itt... Arra nekem sem időm sem energiám hogy keresztes hadjáratok játszik valami ellen.
  • zzeN
    #17670
    Megy a +1 Totti-ra tőlem is.
  • Danecay
    #17669
    Nekem mindegy de ezzel egyetértek.
  • lac coo
    #17668
    Ha szerencséd van talan akkora kicsit megfoltozzák. :))
  • b-type
    #17667
    +1 Totti5
    bár én talán két hónap múlva játszom vele, viszont olvasni olvasnám ha netközelben vagyok.
  • lac coo
    #17666
    Az mindegy, mi szavazunk :)) Totti jo lesz.
    Semmi baj mem lesz vele. F1 topikkal megbirkozik akkor ezzel is .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.04. 09:26:06
  • adam46
    #17665
    Én személy szerint inkább mást keresnék a helyemre, te túl elfogult vagy a játékkal kapcsolatban.
  • Pitti
    #17664
    +1
  • lac coo
    #17663
    Cockpit nezetben van egy kis inputlagom, vagy legalabbis ott latszik.
    Mit lehet kezdeni vele, fps van vsync kikapcsolva ....
    AC ban a framerate limit oldotta meg.
  • ElNano
    #17662
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom ajánlani a hasonló funkcióval ellátott Operás SG bővítményt mindenkinek, tegnap óta használom, betettem a tiltólistára 4-5 fanboyt meg hatert (topikja válogatja), azóta teljesen rendben van a topik és úgy általában az egész fórum. :)

    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.08.04. 07:13:59
  • Alexease
    #17661
    +1
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tudok adni 3 soros scriptet, amivel x, y, z embert, aki eppen nem viselkedik jol, ki tudod "bannolni" a topic-bol :) Pontosabban, automatan elrejteni az osszes uzenetuket (senki se latja, ok sem).
  • lac coo
    #17660
    Akkor legyel, +1.
  • Totti5
    #17659
    Ha akarjátok, akkor igen, de csak addig amíg nem személyes háború lesz mint volt az F1 topikban azoktól akik miután lemondtam egy hszt nem írtak oda... arra nincs szükségem. Ha lehet normálisan csinálni én megteszem ( 8-fél 5 között nem tudok itt lenni, mert annyi meló van hogy SGzni esélytelen ). Viszont este, hétvégén mindig vagyok az kb biztos. És persze ha elfogadja mindenki hogy részemről a személyeskedő, rasszista, alpári stílus nem játszik azok del szó nélkül.
  • Danecay
    #17658
    Ezt nem volt alkalmam kipróbálni. A mezőny teljesen más részéről indultunk, gyakorlatilag nem is találkoztunk a pályán, viszont ilyen szellemautós érdekességem nekem is volt, konkrétan kijövetel közben a boksz-ból a kijáratnál szellemautóvá vált az autóm ami egész kör alatt nem változott vissza, amíg be nem mentem újra a bokszba. Csak egymással nem lehet ütközni vagy az a berakott AI játékosokkal sem?
  • adam46
    #17657
    Kiesett egy hét, ha valaki szívesebben csinálná, akkor átadom neki, nekem már nem a szívem csücske a codie.
  • Szabi #17656
    bannert cseréltem, ha hg-t akartok cserélni akkor írjatok pár támogatós vagy ellenvéleményes kommentet, és várjuk pár napot hátha előkerül Ádám is :D
  • lac coo
    #17655
    A multihoz ki is kellene probalni a jatekot ! :)) Csak akkor lenne valami tapasztalat rola, kiderulne milyen jo is a hianyossagokon felul :)
  • barcalaci84
    #17654
    idén kb használhatatlan a multi:) aki multi miatt venné az NE vegye meg egyelőre:)
    amikor szidják a játékot a kritikusok , akkor bezzeg ez nem kerül elő, csak h miért nincs karrier:)
  • lac coo
    #17653
    Es ti tudtok utkozni multiban ?
    Multkor Lacival kiprobaltuk es ahogy egymas kozelebe ertunk atrakta szellemautora, sehogy nem tudtuk kikapcsolni.
  • Danecay
    #17652
    Úgy látom legalább a net kódon is finomítottak mert legalább a tesómmal tudunk multizni mégy a csúnya verzióval is :) Ez azért érdekes mert az F1 2013 megvan mindkettőnknek eredetiben, de egymás ellen versenyezni csak LAN üzemmódban VPN-en keresztül tudtunk az állandó "connection lost" hibaüzenetek miatt, pedig már a szolgáltatómmal is felvettem a kapcsolatot és eszközöltünk változtatásokat de ennek ellenére sem ment. Az F1 2015-nél ez az arány egyelőre 2/2 :)
  • lac coo
    #17651
    Vedd át a HG-t, Adamot nagyon nem érdekli már ahogy látom !
  • SityiSXT
    #17650
    Elönötte az agyam a méreg, ezért sleppeztem. Ha valakit ezzel megbántottam, attól bocsánatot kérek. De aki úgy érzi, odatartozik, azért szólhatna Lacconak, hogy csiszolhatna a modorán, mert ezzel a beszólásával nagyon durván megsértett. Kérjen itt nyilvánosan bocsánatot, virtuálisan kezet rázunk, aztán nem szólunk többet egymáshoz, csak ha nagyon muszáj. Úgy gondolom, ennyit joggal elvárhatok, mert én mindig igyekeztem a személyeskedést kerülni, egészen eddig a pillanatig.
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2015.08.02. 19:38:45
  • Totti5
    #17649
    HG ahogy nézem nyaral.

    Banner csere?




  • Danecay
    #17648
    Ez is igaz!
    az időmérőn és a szabadedzésen még mindíg nem jól mutatja az üzemanyag mennyiséget.

  • barcalaci84
    #17647
    azért elég furcsa nekem h felháborodsz Laccooo sarkos kijelentésén, általánosításán...és ugyanabban a hsz-ben elkezdesz "slepp"ezni...konkrétan a "slepp"nek mi köze ahhoz h Lacco kijelentését magadra vetted...nem értem miért keveredik ide mindig személyeskedés...ha megbántott valaki akkor azzal kéne megbeszélned ...konkrétan akinek tetszik ez a játék az megbántott vagy mi?


    azt se értem h mit nem lehet azon érteni h akiknek tetszik itt a játék korántsem akar senkit sem rábeszélni arra h vegye meg... maximum arra biztatnék egyeseket h próbálja ki, mert szerintem magasan a legjobb CMf1 játék azoknak akik komolyodást vártak , a bugok és korábbi hiányzó fícsörök ellenére...
    úgyhogy kormány , Legend AI és min 50%os versenytáv és szerintem nagyon jól fog szórakozni
  • lac coo
    #17646
    Igen azt en is tapasztaltam G27 el....
  • Totti5
    #17645
  • Reval
    #17644
    Most kapcsoltam be a gépet....... úgy látom hogy magas szintű eszmecsere volt ma is a játékról. (Hozzászólásommal természetesen csak a sleppet szeretném zavarni.) Szóval, szerintem is nagyon jó a játék, csak egy-két apróság van még amit javítani kellene. Az utólsó javítással helyre rakták a motorbeéllításokat, és azt vettem észre, hogy most már nem melegszik a motor rich pozicióban sem, viszont az időmérőn és a szabadedzésen még mindíg nem jól mutatja az üzemanyag mennyiséget. A másik pedig, hogy G27-nél lett egy nagy holtjáték, és minden játékindításnál újra be kell állítanom a kormányt, különben megmarad ez a kb. 40 fokos lötyögés.
  • Danecay
    #17643
    Először én is meglepődtem, és tény, hogy szem előtt kell tartani, nem szabad róla megfeledkezni mert könnyen ez a vége :)
  • lac coo
    #17642
    hát ez így alakult akkor :)

    bár lassíthatott volna az AI, vagy akármi, én ha velem történt volna magamra lettem volna mérges, hogy a mi a fenét kerestem ott a rossz oldalon :)
    Amúgy nekem 300 köröm van versenyben, és kétszer láttam hasonlót .....Vagyis de elég sokat kell menni vele hogy előjöjjön ...Igaz én előzékeny vagyok ,ha gyorsabb mint én hagyok helyet neki, meg simán úgy tűnik, hogy tudja az AI az egy irányváltás szabályt, és tőlem is elvárja, egyszer levédek egy ívet és utána ott maradok, ha másikon elmegy nincs mit csinálnom , max kifékezem ha tudom .
  • Totti5
    #17641
    Imádom ezt a hideg gumi szimulálást benne! :)


  • Danecay
    #17640
    Nem, mint írtam azzal voltam elfoglalva, hogy összeszedjem az autót :)