1688
DOOM 4
  • kissssss
    #643
    hmm.. elfogadható.
  • Rayden02
    #642
    DOOM – Closed Alpha PC Requirements:

    Minimum Spec (720p)

    64-bit Windows 7/Windows 8.1
    Intel Core i5 @ 3.3 GHz or better / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
    8 GB RAM
    NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM) / AMD Radeon HD 7870 (2GB VRAM)
    6GB HDD space
    Steam account
    High speed internet connection

    Recommended Spec (1080p)

    64-bit Windows 7/Windows 8.1
    Intel Core i7 @ 3.4GHz or better / AMD FX-8350 @ 4.0GHz or better
    8GB RAM
    NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB or more VRAM) / AMD Radeon R9 280 (3GB or more VRAM)
    6GB HDD space
    Steam account
    High speed internet connection

  • grebber
    #641
    Alfa teszt jelentkezés
  • Sheltem
    #640
    Kár, hogy semmi új nincs benne amit eddig nem láttunk. :(
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.09.13. 08:44:59
  • grebber
    #639
    Multiplayer videó
  • grebber
    #638
    Doom - ilyen lesz a pályatervező
  • grebber
    #637
    A fejlesztők beszélnek a kivégzésekről
  • steweee
    #636
    hmmm. ízlések és pofonok. sztem nagyon baró lesz, már várom
  • Totti5
    #635
    Az egy más műfaj.
  • Sir Cryalot
    #634
    Az a helyzet hogy a borderlands hülyére verte az egész észak amerikai mezőnyt, de annyira durván, hogy ráadásként még ausztrál studiot is nyitottak a haszonból ami elég menő dolog meg drága, meg first world béreket kell fizetni, meg lehet nézni mire ment a crytek a külföldi nyitogatással meg a csődközelbejutásával.
  • Sir Cryalot
    #633
    -a rage is cső volt, ez is az, egy classic doom-nak álcázott shooter (közelében nincs classic doom-nak)

    a rage meg open worldnek álcázott corridor shooter, az előző doom verzió egy emocionális töltetű démonos CoD lett volna.
  • bardocz
    #632
    A pályák se tűnnek teljesen csőnek, mint kb az összes cod-ban meg bf-ben.
  • broman191
    #631
    Értem mire akarsz kilyukadni, van benne igazság, de...attól hogy ma a játékfejlesztők többsége erőlteti a filmes jelleget és eredményeképpen a játékmenet általában akarva-akaratlanul a háttérbe szorul, attól még nem szükséges mindenkinek sodródnia az árral. Azt hagyjuk a döglött halakra. Nekem tetszik a Doom reboot irányzat bevállalóssága, mivel mára gyakorlatilag kihalt a villámhenter stílus, bár egy az egyben ebben a formában, ilyen intenzitással talán soha nem is létezett. Amolyan 'sci-fi horror' elemek ebben is lesznek, az egyik demó anyagban ugye ott volt a találd meg a halott tudós lecsapott kezét, hogy kinyisd az ajtót továbbjutáshoz. A biztonsági kamera felvétele kivetítette 3D-ben, ahogy egy hell knight megölte és hová repült a keze. Ha a story módban lesznek hasonló rövid átvezető részek a tempós harcok között pihenésképpen - akár töltőképernyőket helyettesítve - számomra bőven elég. Örülök, hogy elkaszálták a nagyvárosi csapatban túlélős földi pokol Doom 4-et és ezt készítik el helyette...hasonló iránynak ott volt a Rage, a maga módján élvezhetőnek tartottam, de jobb hogy nem erőltették rá a Doom-ra.
  • Gabe18
    #630
    Azért érdekes dolog ennek a mai világnak játékot csinálni...
    Ha van benne történet az a baj, mert a régi nem arról szólt és mégis jó volt. Ha nincs benne történet csak a hent az se jó mert túl régimódi. Ha csináltak volna egy olyat amit nem rég említették hogy töröltek, azt én küldtem volna a k...a anyjába hogy a Doom-ból ne legyen Call of Duty. Ha nem csinálnak semmit, mondván "nyugodjon békében, túl vagyunk már rajta" akkor a régi rajongók fél évente telesírják a netet hogy minden szarból van már új rész csak épp ebből nem. Ha a single player a prioritás akkor mért nincs multi. Ha a multi a prioritás akkor dögöljön már meg hogy mindenből multis-coop baromságot csinál az a hülye fejlesztő.

    Szóval itt már jót úgyse lehet csinálni.
  • Kandurex
    #629
    Nagy lófasz lesz ez, ha így akarják kiadni.
  • Shep
    #628
    Túl sok itt HA.
  • extra sensory
    #627
    Vissza az alapokhoz mi? :D

    Sokan azt mondják hogy ilyen egy eredeti Doom, mert ez a stílus jellemzi az első és második részt is. De az igazság az hogy csak egy szimpla hentjáték lett vérpityuknak, semmi több.

    Szerinted ha 2013-ban adták volna ki az első Doom-ot és nem 93-ban, akkor ugyanolyan lenne mint anno az első rész volt? Kétlem. Ma már többnyire történetalapú játékok vannak feladatokkal kihívásokkal, nem egy Painkiller szintű trancsír. Annak az oka hogy az első Doom ilyen lett nagy valószínűséggel az volt hogy egyszerűen gyerekcipőben járt a játékfejlesztés.

    Nem voltak filmes átvezető mozik, történetalapú játékmenet, intro, outro, csak betöltődött a főmenü, kiválasztottad a nehézségi fokozatot és már játszottál is. Ennyi volt a recept... de meggyőződésem ha ma adnák ki az első Doom-ot nem hentjáték lenne hanem olyan lenne mint a 3-dik rész... jó kis sci-fi horror atmoszférával megspékelve.
    Az új résszel visszatérnek a régi stílushoz ami valójában csak a technikai színvonal hiányában volt olyan amilyen. Viszont egy ilyen tartalom nélküli koncepcióhoz tök felesleges a csili grafika.

    Én úgy vagyok vele ha hentelni akarok játszok Serious Sam-et vagy Painkillert, de az ilyen hent játékok többnyire csak az első órában érdekesek. Mikor már a 20-dik fejletépést hajtod végre vagy 100-adjára szeleteled fel a monsztát a láncfűrésszel kicsit uncsi. Még a Doom 3 is unalomba fulladt helyenként pedig ott volt normális kampány, kihívás, de itt még ez se lesz, csak pár új helyszín és hentesmunka. De akinek ez kell...
  • grebber
    #626
    Ugyan már mitől lenne? Xbox One-ra és PS4-re milliókat fognak belőle eladni.
    Részemről majd ezt is kártyapénzből BGF Editionként....

    Ami engem zavar (nagyon remélem ,hogy kikapcsolható opciója lesz neki) az az egyedüli ,hogy lelösz valakit azt minden felszedhető ramagyot kiemel okádék Semmi mással nincs bajom. Fasza hent lesz a köbön a videókat elnézve többszöröse a Doom 3nak ez már inkább Painkiller ,de nekem tetszik jöjjenek csak halomba legalább izgi lesz.
  • scomcomputers
    #625
    Oltári nagy bukás lesz........
  • Kandurex
    #624
    Világos, ha nem lenne elég agyatlan, akkor még jobban ráránt Komoly Sámuel aka Serious Sam!
  • grebber
    #623
    Doom - ha megállsz, meghalsz (videó)
  • chopin42
    #622
    BFG 9000!!!!!!!! IT'S OVER....!!!!!!
  • Gabe18
    #621
    Doom Gamescom 2016 videó

    Ez még mindig ütősnek néz ki.
  • grebber
    #620
    DOOM - 1080p, 60 fps a cél
  • grebber
    #619
    Nem lesz kooperatív kampány az új Doomban
  • broman191
    #618
    Alfa demó szivároghatna mint a harmadik résznél anno :)))
  • grebber
    #617
    Új képeken a Doom,hamarosan indul az alfateszt
  • Angelus1991ster
    #616
    Reménykedek benne , hogy jó véres és brutális lesz. Doom sosem a harmatgyenge lelkivilágú énpicipónis fattyaknak szólt.

    Kérdem én, a németeknek csinálnak játékot? Kit érdekelnek. Azok amúgy is a vérhez kapcsolódó szólásszabadság vagy megjelenítés-szabadság ellenzői.
    Készítők helyében az iskolában vérengző fattyakat is beleírnám a játékba. Valami megalázó helyzetben megjelenítve. Mintegy elrettenő célzattal.
  • Bokafix2
    #615
    Talán azzal elégedett lenne a tisztelt cenzúra ha paprika spré lenne a karakter kezében és sűrű fújkálás közepette zavarná be a tagbaszakadt démonokat a sarokba. A boss harcok meg sakkjátszmából állnának amivel eldöntenék ki nyer ki veszít.

    Meg lehetne csinálni ezt is, kétségtelen... de akkor a bánatos cica farka se venné a játékot, a fejlesztők meg lehúzhatnák a rolót. Persze ha egy kattant tizenéves porrá lő egy középiskolát könnyebb egy szerencsétlen játékot megtenni bűnbaknak mintsem a szülői nevelést/hátteret/egyéni felfogást.
  • broman191
    #614
    A kislányos dolog tényleg bizarr, de szörnyek/démonok/akármi természetellenes öldöklésébe szerintem semmi okuk belekötni, hangsúlyozottan nem emberek, sőt annyira eltorzultak hogy alig hasonlítanak emberekre, valamint semmiféle természetes élőlényre...így különösebb táptalajuk nincs belekötni, maximum ha ide-oda csűrik-csavarják a tényt, hogy alapvetően erőszakos...ami remek dolog, inkább a szélsőséges iszlamisták is leülhetnének egy-egy Doom partyra és utána talán nem vennék olyan komolyan pl. a Mohamed kifigurázásokat...
  • Synchronous
    #613
    Már a 3-dik részbe is bele akart kontárkodni a derék német cenzúra, de az id nem hagyta. Mindössze annyit értek el hogy egy kislányok rituális feláldozásáról szóló email kikerült belőle.
  • grebber
    #612
    Túl durva a DOOM 4? A Bethesdát ez nem érdekli
  • MerlinW
    #611
    Én speciel utálom a Doom 3-at. Semmi köze nem volt a címhez. Ennek már inkább. Én várom.
  • broman191
    #610
    Szerintem hangulatos, ahogy lelassul a zene is mellé és van egy kis idő átgondolni, hogy mit is támadsz mivel következőnek...
  • Borisz80
    #609
    Istenem, hogy lehetett így elkúrni a Doom-ot? Feeling semmi, csak egy hipergyorsan mozgó Quake klón lett a játékból. Hentelős vérpistis.
    Ja hogy erről szólt a Doom 1-2 is? Persze, 25 évvel ezelőtti színvonalnak meg is felelt. A Doom 3 végre újított, hatalmas nyomasztó sötét feelinggel, történetmesélésben és normális játékmenettel, gyönyörű grafikával.
    A Doom 4 meg vissza megy az 1-2 -höz egy szimpla lövöldözős játékká. Ha nem Doom lenne a játék címe, senki le se szarná a játékot.

    John Carmack meg nem tudom hogy gondolta azt a kijelentését, hogy az oculusban is játszható lesz a játék. Ilyen gyors mozgással mindenki motionsickness-t kap és elokádja majd magát 1 percen belül.

    uff. erről ennyit.
    -egy őskövület játékos-
  • Kandurex
    #608
    Casual? Mert úgy gondolod, hogy a Doom rétegjáték? :))
  • r4pt0r
    #607
    Szerintem PCn megmarad a számokhoz való hozzárendelés és akkor nem fog megállni. Konzolon muszáj így megcsinálni.
  • Ariakus
    #606
    Azon senki sem akadt fenn, hogy fegyvervaltaskor megall a jatek egy pillanatra? Eleg nagy hulyesegnek tartom mert kb. casual fos erzest adja.
  • Rayden02
    #605

    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2015.06.20. 01:39:24
  • Bokafix2
    #604
    Azon a képen (#580) valószínű a caco van... de lényegében hasonló monszta az elementalhoz. Nem számottevő ellenfelek, igazán akkor okoztak gondot mikor két bázis között kellett levegő után kapkodva gyorsan elérni a következő légzsiliphez.
    Olyankor idegesítő volt hogy felülről köpködtek rám, közben még egy Revenant is lövöldözött rám szemből. Ráadásul oxigénpalackot is keresgélni kellett, szval nem volt egyszerű meló.

    Más helyeken nem volt velük gond csak belelőttél párat már zuhant is lefele.
    Utoljára szerkesztette: Bokafix2, 2015.06.16. 21:21:15