1688
DOOM 4
  • Krisztiam #683
    gyűjtői
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.02.04. 20:20:01
  • broman191
    #682
    Ha nincs kézletépős agyonverős funkciója a revenant-nak, akkor nem kell... :(
  • Különc
    #681
    Painkiller 2?
  • TBTPumpa
    #680
    Ez a végtagletépés úgytűnik már minden FPS-be kötelező darab. Enélkül nincs játék.
    Kicsit Quake 4 érzésem lett ettől a trailertől.

    Fakin ószom CE:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.04. 17:17:59
  • broman191
    #679
    Dupla minigun vóóó srága börgre görbe bögre azannyát' felajánlom a lelkem csak legyen installálva a gépemre tegnapra


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.04. 17:15:05
  • Rayden02
    #678
    Megjelenés napja: Május "13 Péntek"
  • Rayden02
    #677
    Ha már volt, akkor bocs
  • MerlinW
    #676
    Azt mindjárt sejtettem :D
  • grebber
    #675
    Számomra nincs is.
  • MerlinW
    #674
    Lényeg, hogy semmi ellentmondás nincs a két posztodban :D
  • grebber
    #673
    Igen csak kár, hogy sok játékban olyan acsik vannak hogy az életedet rá kell áldozni hogy meg tudd csinálni. Na az ilyenekbe még véletlenül se kezdek bele, mert én játszani szeretek nem magamat idegbeteggé tenni
  • broman191
    #672
    Szóval amolyan completionist gamer vagy, akkor értem. Az én hozzáállásommal nem értelmezhető az acsizás... :)
  • grebber
    #671
    "Mi értelme van az acsizásnak?" Lásd az én példámat eladások növelésére. Régi már végigvitt játékot amit warezba eő nem vettem volna soha többet ,megvettem hogy mm-ről mm-re átnézzek mindent gyűjtögessem a dolgokat ,mert az acsi motivál.Hát nem jött össze ,mert bugos ótvar fos lett a BFG :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.01.24. 15:09:06
  • broman191
    #670
    Mi értelme van az acsizásnak? 'Adom én magamnak az acsikat' ha jól érzem magam...miért bíznám egy programra?
  • grebber
    #669
    Remélem ez már rendesen adni fogja az acsikat nem úgy mint az elba**ott D3 BFG ,amit csak az acsikért vettem meg és hát jól bebuktam :(
  • broman191
    #668
    Szép lesz, jó lesz, a szokásos SweetFX-ReShade kúrával főleg.

  • grebber
    #667
    Érkezett néhány új kép a DOOM-ból
  • broman191
    #666
    Kell, tegnapra.
  • grebber
    #665
    DOOM - Új képek és információk
  • endorphinz
    #664
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyen névtelen orosz szutykokat nem fogok feltenni. A prophet-es verziót próbáltam ki ami ugyanúgy tartalmaz mindent, de mint írtam a hiba továbbra is fennáll, nem csak ezzel a konfiggal próbáltam.
    De mielőtt user errort kiáltotok, rengeteg fórum foglalkozik a RAGE hibáinak kiküszöbölésére, tehát nagyon sok embernek van problémája. Valakinek bejönnek a trükkök, valakinek nem, ez teljesen szerencse és nem konfig függő. (pl. egy mappát kell létrehozni ahova a játék pakolja az ideiglenes fájljait és így elvileg hamarabb eléri őket és nem fog akadozni, nálam pont ellenkezőjét váltotta ki és jobban laggol mint előtte)
  • MerlinW
    #663
    A tavalyi Wolfeinstein: New Order-ben már problémamentes volt a motor. Illetve az Evil Within aktuális verziója is tökéletes.
  • steweee
    #662
    semmi baj nem volt azzal a játékkal, a legutolsó peccselt verziót töltsd le netről. oroszok mindig tesznek fel kicsomizott peccselt verziót, MECHANIKY vagy mi a csapat neve

    amúgy 2 GB-os VGA memória kellene neki a nagy textrúrák miatt. nekem 1 GB al is játszató volt, mert SSD-re telepitettem és onnan futtatta, de néha azért látni lehetett a késést

    maga a játék tökéletes technikailag, a története is nagyon jó, hosszú és változatos, kivéve a legvégét, de összességében nagyon jó
  • broman191
    #661
    A nosztalgia miatt nem tudok nem pozitívan hozzáállni, meglátjuk mi lesz belőle... :)
  • bardocz
    #660
    Általában én is úgy játszok, de ezekhez úgy kell hozzáállni, hogy na most futkosunk mint a veszett egér és lövünk mint a barom, és akkor jó lesz :D
  • broman191
    #659
    Szeretek csigamód lopakodva játszani, kíváncsi leszek hogy ez számomra milyen hamar lesz megszokható vagy megszerethető...ha nagyon kínzó lesz a tempó max. leveszem a nehézséget 'don't hurt me' szintre, csak kíméletesebb lesz... :D
  • grebber
    #658
    Érkeznek a friss DOOM információk
  • endorphinz
    #657
    Szia!
    Köszönöm, ez jó hír. A RAGE is nagyon felkeltette a figyelmem de az említett hibák miatt nem tudok pár percnél többet játszani, hiába is trükközgetek. A videók alapján ígéretes a Doom 4 is, úgy tűnik akkor ezzel már tudok játszani!
  • bardocz
    #656
    Én ilyeneket nem éreztem ez alatt a 20 perc alatt amit játszottam vele.
  • endorphinz
    #655
    Sziasztok
    Technikailag milyen a játék motorja? Nálam a RAGE a mai napig játszhatatlan az elmosódott/későn betöltődő textúra és az akadozások miatt. Itt már vették a fáradtságot kijavítani?
  • bardocz
    #654
    Én írtam nekik egy email-t, és szinte rögtön küldtek pc-re valót.
  • DonZorro
    #653
    Van egy PS4 kódom csak PS4 gép nincs.. Csere PC-re valaki?? ;)
  • oneal1
    #652
    én kaptam PC-re.

    Viszont én megmondom őszintén, hogy a grafikai miatt furán néztem kicsit. vagy túl sokat vártam ! :D
    aztán végülis csak alfa, bár érdekelne más véleménye a témában

    Amúgy tetszik, pörgős, jó ötletek vannak benne! jó lesz ez! :)
  • bardocz
    #651
    Hangok meg a zene is nagyon illik hozzá. Véres kivégzést nem láttam benne még, szóval akezdeti videókkal ellentétben azért nem arról fog szólni, egy pörgős, ugrálós rohangálós lövölde, tökéletes.
  • bardocz
    #650
    Baaazmeeeg, ez kurvajóó! Démon mód nagyon király, instant buy lesz ez a játék.
  • bardocz
    #649
    Kiválasztottak, és küldtek egy PS4 kódot..
  • oneal1
    #648
    én is azt várom! jó lenne tolni ezt is :)
  • bardocz
    #647
    Igen, de még nem írtak.
  • grebber
    #646
    Multi nem érdekel ,tehát nem!
  • oneal1
    #645
    jelentkezett valaki az alpha-ra?
  • bardocz
    #644
    Nem hiszem el, hogy nem képesek kiadni egy játékot, ami futna high speed internet connection nélkül