1688
DOOM 4
  • Adam Jonas
    #803
  • kissssss
    #802
    jujj
  • bardocz
    #801


    lol :D
  • gandrus
    #800
    10 Gb.
  • RatBaG #799
    az előző béta hány gb volt?
  • Krisztiam #798
    úgy értem, aki csak azért vette meg a Doom kulcs miatt, most lesz nyílt béta...
  • bardocz
    #797
    Miért is?
  • Krisztiam #796
    mekkora szívás annak, aki megvette a wolfestein-t :DD
  • Krisztiam #795
    Nyílt béta lesz
  • grebber
    #794
    4k kivételével frankón megvan az állandó 60 fps
  • bardocz
    #793
    Úgy néz ki attól nem kell félni, hogy kivégzésekkel lesz tele a játék, elég nehéz összehozni, legalábbis multiban mindenképpen.
  • gandrus
    #792
    Vicces, hogy miután visszaállítottam a grafikát olyanra, amilyenre a játék állította (maximumra), akkor is kb. ugyanúgy futott (40-60 fps), mint amikor kicsit alacsonyabbra állítottam néhány opciót. :)
  • bardocz
    #791
    Nekem két monitorom van, egy régi 1280*1024-es meg egy fullhd, és a régin játszanék, mindig amikor betölt a játék valami rohadt homályos, át kell állítanom a felbontást, viszont akkor átrakja a játékot a másik monitorra, mindegy melyik az elsődleges, majd utána megint be kell állítani, hogy 16:9-re vágva menjen a régi monitoron.
  • Drazse23
    #790
    A játék valamiért low grafikára lőtte be magát és nem is lehet átállítani (bár az FPS-re így nincs panasz). Viszont minden egyes belépés után át kell állítani a képarányt, mert eltolja a képet.
    Magáról a játékról: úgy érzem, ha megveszem, akkor azt nem a multi miatt fogom tenni. Teljesen vásári lövölde feelingje van, bár ez lehet azért, mert a military shooterekhez szoktam. A "körbe-körbe rohangászós, csípőből lövöldözős, felesleges dolgokkal és assignmentekkel teletömött" stílus valahogy nem az én világom. El lehet vele ökörködni, de nálam még mindig a Battlefield élvez prioritást. A singleplayer részre inkább vagyok kíváncsi. Ha hozza a régi Doom-ok színvonalát (a 90-es években gyerekként sokat toltam), akkor rossz nem lehet.
  • bardocz
    #789
    Olyan jó lenne, ha a fórumukra regisztráláshoz használhatnám a mindenhol bevált jelszavaim, és nem biztonsági kérdéses rendszer lenne, írnék hibát nekik, de így biztosan nem fogok.
  • gandrus
    #788
    Azt hittem, hogy használja valamelyest az sli-t, mert az sli indicator félig kilengett, de amint letiltottam az sli-t, gyorsabb lett a játék. :)
    (Így csak az asus 660Ti OC kárytát használja.)

    A következő beállításokkal 40-60 fps körül fut a beta.

    Pár screenshot:


    Utoljára szerkesztette: gandrus, 2016.04.02. 15:38:10
  • gandrus
    #787
    Az előbb kipróbáltam a multit, egész tűrhetően futott. Az sli-t is használta valamennyire az sli indicator szerint. 1920*1080 felbontásban 20-40 fps között volt a steam saját fps számlálója szerint, ami nem feltétlen ideális, de azért nem is olyan rossz két gtx 660ti grafikus kártyától, meg egy corei7 920 D0 (3.8 Ghz jelenleg) procitól. :)
  • gandrus
    #786
    Nekem ugyanez volt reggel hat körül, azóta nem próbáltam még.
  • BongoBácsi
    #785
    Sikerült elindítanom a beta-t de egyszerűen nem talál más játékost, másnak is van ez a jelenség ?
  • bardocz
    #784
    Na ha a bethesda logo végigszaggat, és végre betölt már fut. Kurvajó, de nekem marha nehéz. A hangokat nagyon eltalálták benne.
  • bardocz
    #783
    Hát ez nekem csak crashel :S
    Bejön a bethesda logo, és kifagy.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2016.04.01. 12:00:22
  • Drazse23
    #782
    Köszi!

    És hol lehet elérni?
    Pl. Steam vagy egy honlap?

    A http://neworder.wolfenstein.com/en-gb/doom lapon már regeltem, mivel a Wolfenstein mellé járt beta kulcs.
  • Krisztiam #781
    honnan tudnék szerezni béta kulcsot?
  • RatBaG #780
  • wesker24
    #779
    Start: Thursday, March 31, 2016 @ 10:00 p.m. Eastern Time (UTC - 5)
    End: Sunday, April 3, 2016 @ 11:59 p.m. Eastern Time (UTC - 5)
  • Drazse23
    #778
    Hali!

    Mikor és hol lesz elérhető a beta?
  • Matte
    #777
    Nyerj egy Doom PC cd-kulcsot
  • bardocz
    #776
    De.
  • scomcomputers
    #775
    Mit....nem péntektől lehet tolni,nekem valami ilyesmit írtam mailben.....
  • KaBuTo666
    #774
    Ne aggódj! Nemsokára ismert lesz. :D
  • oneal1
    #773
    próbálnám indítani a zárt beta-t de a steam hibát ír és nem indul.
    ismeretlen hiba... :D
  • Dency
    #772
  • KaBuTo666
    #771
    Ez a gyűjtői kiadás kell nekem de istenvertéül! Meg kell kaparítanom!
  • bardocz
    #770
    Köszi, az jó, mert egyrészt olcsóbb, másrészt ennek jól néz ki a doboza az asztalon :)
  • MerlinW
    #769
    "@Ckrawl yes, it uses Steamworks and will have Steamworks achievements"

    Tehát elvileg igen, de májusban kiderül.
  • bardocz
    #768
    Dobozos aktiválható lesz steamen?
  • bardocz
    #767

  • Doom 4
    #766
    Unreal Tournament Pre-Alpha
  • gandrus
    #765
    Nem sértődöm meg. Értékelem, hogy megosztod velünk a véleményed.
    Valamennyire utánaolvastam az sli témának, de ezek szerint nem eléggé. Szerencsére nem vág földhöz egy 970 ára sem (külföldön dolgozom), bár azért általában igyekszem megfontoltan szórni a pénzt. Ha úgy néz ki, hogy az sli nem megy, akkor az egyiket odaadom a bátyámnak, a másikat meg az unokaöcsémnek.
    Még egyszer köszönöm a jó tanácsot! :)
  • nxs
    #764
    Még annyit hozzá tennék,hogy ha meg tudod spórolni egy 660ti árát (ha aránytalanul keveset kapnál érte) rakd be dedikált PhysX karinak. Persze csak akkor ha tényleg nem oszt nem szoroz neked az a pénz.

    Máskor szerintem szánd rá az időt és nézz utána mi az ami neked a legjobban megéri,olvass teszteket,basztass embereket forumon. Hozni egy döntést,meglépni és csak aztán kérdezni nagy butaság. Ezeket nem sértésnek szánom ne vedd magadra,ilyen a modorom...jó szar. Ha te is csóró vagy és 100-200 ojró megtépázza a költségvetésedet,az a pár nap vagy hét nem fog földbe döngölni,az ablakon kidobott pénzed a használhatatlan gépre igen :)