1688
DOOM 4
  • Totti5
    #843
    Nincs ez semennyire sem multira építve. Bőséges single lesz benne mint mindig, és mellette lesz multija is.
  • Kandurex
    #842
    Nyilván, neked meg ott az első rész.... egy ideje már többet vár a világ némi pufogtatásnál!

    ...hovatovább egyébként szerintem az elődök inkább voltak horror játékok, mint ez a nem titkoltan multi - pörgésre kihegyezett...valami.
  • Pares
    #841
    Szerintem is... Az én ízlésemnek kicsit túl világos/színes/gyors, az előzeteseket végignézve a hangulat is hiányzik belőle, anélkül meg csak egy egyszerű lövölde. Persze, ez jobban hasonlít az eredetire, de pont azért kevés ez szerintem 2016-ban... Én is DooM3 párti vagyok...
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2016.04.28. 12:26:10
  • msnforever2
    #840
    Arra ott a DOOM 3, játszál azzal.
  • Totti5
    #839
    Nem véletlenül DOOM a neve. Ez a Doom 1 2016ba átültetése. Ez a DOOM.
  • Kandurex
    #838
    összességében vállalható, de azért jobban állt volna neki egy dead space irány, mint ez.... azt majd kiderül meddig bírható ez megállás nélküli HC lövölde..
  • broman191
    #837
  • Krisztiam #836
    én rakok fel képet, ha gondolod.. szerintem van esély rá, mert valakinek lehet mégsem kell utolsó pillanatban
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.04.20. 12:48:48
  • Dency
    #835
    Szerintetek lesz még esély a gyűjtői kiadás megvételére megjelenés után? Mert ugye mindenhol elfogyott. Csak igazából egy unboxing videó érdekelne majd, mert kíváncsi vagyok hogy hogyan is néz ki az a szobrocska úgy teljes egészében.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2016.04.20. 10:28:48
  • Krisztiam #834
    igen a doom-nak a single-je jó inkább, mint a multija, de az igaz, hogy a loadout-on változtathatnának..
  • Reaper2104
    #833
    Mármint doom 3 multija annyival másabb volt? Nem tudom mert azzal nem játszottam, most ezt én csak az open beta miatt próbáltam ki, bohóckodni jó volt egyet vele de a multija ennek nem kötne le engem, a doom 3 ba is csak a single érdekelt ami fantasztikus volt minden téren és a doom 4 nek a singleje is jónak tűnik bár az eddigiekből a singlt kevésbé lehet megítélni a multit viszont szinte teljesen.
  • Bokafix2
    #832
    Azért nem tetszik sokaknak mert a Doom 3 teljesen más volt... és sokaknak meg az tetszett és egy ilyenszerű folytatást vártak.
  • Krisztiam #831
    1 nappal meghosszabbították a bétát
  • msnforever2
    #830
    nekem sehogy se csatlakozik azóta se, tökmind1 h randomra vagy a másik 2-re nyomok
  • bardocz
    #829
    Én se értem, olvastam cikket is, és nem értem a problémájukat. Ha tényleg doom fílinget akarnának, akkor ahhoz hozzátartozna, hogy nincsen ugrás, se rendes célzás csak az alap mozgások. De ez ma már nem lenne eladható. Hasonlítják a quake-hez, ami pont ezt a kettőt tudja pluszba. Aztán ott a sírás, hogy az ugrás nem jó semmire, de amúgy meg milyen rossz, hogy fel lehet kapaszkodni párkányokra. Pont ez hoz majd új lehetőségeket akár, és singleplayert is feldobhatja. Számomra azt hozza eddig, amire számítottam nagyjából, az szintezés picit furcsa, de amúgy élvezem.
  • Krisztiam #828
    steam-en egy csomóan negatívra értékelik a játékot, csak nem értem miért.. nem tudom mit vártak, ez nem egy taktikai játék, hanem az hogy mész és csak lősz, lehet ez sokaknak nem tetszik, de akkor nem kell ezzel játszani, ott van akkor pl a rainbow six siege, az taktikai lövölde..
    a doom mindig is arról szólt, hogy mész és lövöd a szörnyeket és meg kell találni a kijárathoz vezető ajtót, ennyi
    amúgy meg ez csak egy béta, ez az én véleményem :)
  • Krisztiam #827
    köszi, úgy tényleg csatlakozik..
  • Dency
    #826
    Akinek nem csatlakozik az menjen a random-ra, TDM-re én is vártam 5 percet és semmi. Randomra meg beadta egyből.
    Aki unja az introkat az a launch optionshoz : +set com_skipIntroVideo 1

    Ja és a konzolt itt nem lehet előhívni? +com_AllowConsole 1 parancs nem működik.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2016.04.16. 18:50:42
  • Krisztiam #825
    na most nekem se csatlakozik :D
  • Ombika
    #824
    Semmit se engedelyeztem,es erdekes mindig talal!!
  • Krisztiam #823
    az érdekes nekem nincs ilyen problémám
  • msnforever2
    #822
    Van egy olyan menüpont a főmenüben, hogy Network Help. Ott azt írja portot kell forwardolni.
    Ilyet ír h 2700-27015. Ez majdnem az összes port fele! Hülyék ezek?!?! Plusz még felsorol másik pár száz portot. Ez a DOOM egy nagy fos.
  • msnforever2
    #821
    "Unable to reach dedicated server endpoints. Check your network connection and try again."
    Van netem mint látjátok... A tűzfalon is engedélyeztem az EXE-t pedig általában nem is kell külön engedélyezni.

    Kikapcsoltam az egész tűzfalat és úgy se megy.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2016.04.16. 10:23:17
  • Krisztiam #820
    hát nem tudom :)
    nekem eddig mindig talált
  • sanya200
    #819
    Valaki tudja hogy lehet rávenni hogy menjen 2560x1080-ba?
  • msnforever2
    #818
    de neked miért? hogy képzeli??
    nekem meg nem
  • KaBuTo666
    #817
    Mindenhol, sajna egyelőre nincs. :(
    De amúgy megrendeltem a fém dobozosat. :)
  • Krisztiam #816
    nekem talál
  • msnforever2
    #815
    nem talál szervert.
  • Krisztiam #814
    cd galaxisnál rendelted? próbáld meg gameshop-ba vagy konzolvilág-ba, mindig ki szokott maradni 1-2 példány, mert valakinek mégsem kell (bár van mikor cd galaxisnál is)
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.04.15. 14:36:45
  • Mozes
    #813
    uff :):)
  • Krisztiam #812
    hát nekem tetszik, akinek nem tetszik ne játszon vele..
  • scomcomputers
    #811
    Ment pü!!!
  • JaSoN HuNTeR #810
  • Mozes
    #809
    Hát..... tudom beta meg minden, de ez nagyon gyenge.... semmi hangulata az egésznek, rohan az ember és semmi pörgés érzése nincsen, grafikailag és hanghatásilag 2016-ban ez nagyon kevés....egyszerűen gyenge...... az UT3 ezt így évek távlatából is agybafőbe veri minden szinten..
  • Krisztiam #808
    már a játék elindul csak szerverek nincsenek
  • Krisztiam #807
    The Beta will run from April 15 at 12:00 AM EST to April 17 11:59 PM EST.
  • Krisztiam #806
    már? nem 15-től?
  • grebber
    #805
    Akit érdekel lehet tolni az open bétát.
  • KaBuTo666
    #804
    DOOM Collectors Edition, 2. körös előjegyzésével kapcsolatban ezúton tájékoztatjuk, hogy a rendkívül korlátozott példányban érkező darabszám miatt, sajnos nem fogunk tudni a gyűjtői kiadásból példányt biztosítani.


    :-(