1688
DOOM 4
  • msnforever2
    #963
    ez még rögtön a parancsikonra kattintás után történt :D
  • msnforever2
    #962
    de akkor is villog amikor még tök messze van az NME (enemy)
    ha hazaértem kipróbálom
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2016.05.13. 10:12:00
  • benőmenő
    #961
    Options -> Game menüpontban ki lehet szerencsére kapcsolni a glory kill highlightot.
  • Krisztiam #960
    hát várjál még, én csak holnap kapom meg a játékot, mert vidéken vagyok :D
    addig ne spoilerezzetek :D
  • bélanéni #959
    Nem teljesen, csak további map-okat és cuccokat tartalmaz, az alapjáték is tartalmaz 6 játékmódot stb...
    De persze azért lehúzás rendesen
  • msnforever2
    #958
    láttad a multiplayer DLC-t? Már most árulják, meg lehet venni 38 euró vagy mennyi... Szóval ez gyakorlatilag csak single amit 60 euróért adnak.
  • msnforever2
    #957
    Nektek is megnyitott egy weboldalt a játék elején egy base64-ben kódolt cuccal? Dekódoltam de a tartalma enkriptálva volt. Lehet az aktiválás része.
    Az új DOOM elég nagy cím szerintem, meg ha nehéz feltörni az csak kihívás, szerintem ha nem is mostanában, 1-2 éven belül simán lehet crack. Kíváncsi leszek.
  • bélanéni #956
    Egy Denuvo-val védett játékot 6-8 hónap mire feltörnek. És olyamiket is lehet olvasni, hogy még akkor sem tökéletes, fagyogatnak a játékok.
    Nagyon helyes, hogy fizessen, aki játszani akar, ugyanis irtózatos pénzekbe kerül kifejleszteni egy ilyen kaliberű játékot. De nemhogy a Steam-es 18.000, de még a G2A-s 10.000 Ft-os ár is szerintem sok egy 6-8 órás kampányért. Most arról beszélek, ha valaki nem szeretne multizni. Igazán lehetne annyi eszük a fejlesztőknek, hogy a mindent tartalmazó kiadás mellett piacra dobnának egy "csak single" verziót is mélyen nyomott áron.

    Itt Denuvo-val akarják vásárlásra bírni a játékosokat, szimpatikusabb pl. a CDPR hozzáállása, akik 100-120 órányi minőségi tartalommal próbálják ugyanezt tenni, 0 védelemmel. Én megvettem a Witcher3-at, kerek 10.000-ért a GoG-on, mert a W1-2 is megvolt. Az ár/érték arány összehasonlíthatatlan a Doom 18.000 Ft-os árával szemben.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.05.13. 10:01:01
  • rage
    #955
    Meg eléggé le is álltak a Denuvos játékok feltörésével.
  • Krisztiam #954
    de gondolom ez újabb denuvo és ezt nehezebb feltörni vagy lehet nem is lehet feltörni nem?
  • msnforever2
    #953
    GTA5, fifa nemtommennyi, dragon age 3 (?) is denuvós volt és mind feltörték. persze olykor több éves késéssel
  • Krisztiam #952
  • Krisztiam #951
    én azt hittem ehhez is lesz törés, mint a fallout 4-hez, úgy látszik a wareznek tényleg annyi lesz..
  • Kandurex
    #950
    Csudálatos.
  • msnforever2
    #949
    hogy pontosítsak 45km/h
  • msnforever2
    #948
    ezt a kék sárga villódzást én sem értem egyáltalán. az mi a fasz akar lenni?
  • Kandurex
    #947
    Fejlesztők szerint majd 50km/órával szalad folyamatosan a főhős, kitámasztott elsütő billentyűvel (népiesebb nevén, a ravasz).

    Csodálatosan agyfasz a koncepció.
  • benőmenő
    #946
    Hogy a játékmenetről is beszéljek: a sebesség amivel doomguy szalad elképesztő, a gunplayre sem tudnék nagyon panaszkodni (mondjuk ez a default 20 db maximum shotgun skulló vészesen hamar el tud fogyni) és mindehhez megfelelő méretű pályák is járnak.
    Az ellenfeleknél ez az egyen szürkésbarna szín elég egyhangú, de még nagyon az elején vagyok, eddig támadásaik alapján vagy 5 félét tudtam elkülöníteni.
    Ami viszont sajnos beváltotta eddig a hozzáfűzött aggodalmakat az a glorykill rendszer.
    Már a Serious Sam 3 melee-jét is túl hatásosnak találtam, itt pedig rátettek még pár lapáttal. Nem elég, hogy az ellenfél megáll és elkezd tök élményromboló módon kéken-sárgán villogni, de amint lenyomjuk az f-et, hogy lejátszódjon a kill.avi az összes többi ellenfél a becsületkódexnek megfelelően addig nem ér hozzánk. Ja és még plusz hp formájában kapunk egy buksisimit, hogy milyen ügyesen nyomtuk le a 'zeffet.
    Legalábbis az alapból elérhető középső nehézségen (hurt me plenty?) így megy.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.05.13. 09:07:41
  • benőmenő
    #945
    Én inkább a megatextúrára gyanakodnék. Annyira nem is dühítene, ha a béta nem futott volna olyan jól.
  • Shep
    #944
    Hát akkor megint kaptunk egy hulladék portot. Nem csoda, hogy Denuvo van rajta, a szart azt nagyon kell védeni.
  • benőmenő
    #943
  • Totti5
    #942
    Miért nem játékgépen próbáltod?
  • grebber
    #941
    KÉPEK
  • grebber
    #940
    5GB-os VGA nincs csak 4-6-8-12 GB-os!
  • benőmenő
    #939
    MINDEN minimumon van és mint írtam subFHD felbontás. :(
    Minden félgázon, a VRAM tele. A vsync gondra pedig egy megoldás a sima windowed mód, csak azt pedig a beleélés bánja a keret és a taskbar miatt.

  • msnforever2
    #938
    a textúrák minőségét vedd minimumra.
    nekem amúgy 4 gigával jól megy, mindent felhúztam maxra, de szerintem sunyiban visszaveszi a dologokat ha 60fps alá csökkenne.
    a textúra minőségnél a legmagasabb fokozat csak 5 gigás kártyáknál elérhető lol, van már olyan egyáltalán?
  • benőmenő
    #937
    Igazad volt, tényleg a vram. Proci 45%-on, gpu kihasználtság 60%, a vram viszont állandóan tele. Hát ez így szívás. :(
    De akkor miért adtak meg egyáltalán 2GB-os kártyákat a követelményben, ha állandóan kifut belőle a játék?
  • msnforever2
    #936
    Vegyél monitort ami támogatja a G-Sync-et (AMD esetében FreeSync) és akkor nem fog szakadozni a kép. Állítólag. Én még sose láttam ilyen monitort.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2016.05.13. 06:36:31
  • benőmenő
    #935
    1. A szakadozó képet nézegesse ám, akinek 2 anyja van. Nem is értem, hogyan lehetséges borderless módban. Parafenomén.
    2. Valami azt súgja, itt nem a vram lesz a szűk keresztmetszet, de ha sikerült kimérni azt még megéneklem.
    3. Ez már tegnap este megvolt. Annyiból már meg is érte, hogy az alap ventifordulat visszament 900 körülire a Forza driver 1270-je helyett.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.05.13. 06:30:48
  • msnforever2
    #934
    1. v-sync-et kapcsold ki az nagyon visszaveszi a teljesítményt.
    2. 2 gigás kártya elég komolytalan ehhez a játékhoz
    3. rakd fel a legújabb drivert a vidkártyához
  • benőmenő
    #933
    Hát srácok ez eddig szarabbul fut, mint Stephen Hawking. :(
    Csutka lowon, 1440x900-ban is droppol és a borderless window ellenére is tearingel, mint a szemét, a v-sync megoldás pedig egy fosch.
    Első benyomás: abétajobbvolt/10.
    config: 4690K @3,5GHz, 12 GB DDR3 1600MHz CL9, 2 GB-os 270X és SSD-re van telepítve.
  • msnforever2
    #932
    Steam-en már lehet tolni. Szerintem éjféltől már lehetett volna... Azt írták local time...

    Most dekriptálja a játékot, bele telik fél órába kb.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2016.05.13. 06:01:13
  • msnforever2
    #931
    A szabadságod egyharmadát indoklás nélkül kiveheted és akkor amikor te szeretnéd. Olvass utána. Habár nem most kéne szólni hanem asszem jóval előtte, hetekkel előtte. Nálunk nem kötelező indokolni, de én beírtam h DOOM 4 egész hétre. Tavaly az új COD-ra vettem ki pár nap szabit.
  • Bokafix2
    #930
    A szabadságkérelmező lap "indoklás" részébe beírjam hogy kijött a Doom...? Erre vennék ki 1 hetet, csak nem tudom mennyire venné komolyan a műszakvezető. Vagy lehet felmondok... az a biztos.
  • bélanéni #929
    Én is
    Steam értékelések alapján BADASS lesz a játék
  • Doom 4
    #928
    Jó játékot holnapra! :) Kíváncsi leszek a véleményekre.
  • MerlinW
    #927
    Igen.
  • Dency
    #926
    Doom témájú versenyautó fog indulni az Indianapolis 500-on
  • mikuc
    #925
    Steam-en mikortól lehet játszani? Éjféltől már lehet?
  • MerlinW
    #924
    Minden mozdulatán látszik, hogy évekig Quake 1-2 multin élt:)