1688
DOOM 4
  • broman191
    #1003
    Ahogy elnézem a hardveres környzet bőven adott egy jobb VGA számára és máris futhat gördülékenyen... :)
  • jarlaxxe
    #1002
    Most komolyan megveted egy 560Ti melett mikor ismerted a rendszer követelményeket? bátor ember vagy...
  • wesker24
    #1001
    És micsoda ték volt !
  • Maxtreme
    #1000
    Mondjuk azért ez elég szomorú.
  • damojian
    #999
    560Ti 1GB win10 64bit. Elindul de a menüben kifagy... :) Tényleg 670ti a minimum vga !!!
  • broman191
    #998
  • wedge31
    #997
    Sajnos átlagban gyenge játék is sokkal több van mint a jó, minden védelemtől függetlenül.
  • Maxtreme
    #996
    igen ez tény.
  • bélanéni #995
    Baromi jó az interjú, érdemes elolvasni!
  • CalebJoe
    #994
    Persze ebben is benne volt a kezünk, gratula a csávónak hogy eljutott az ID-ig.

  • Shep
    #993
    2 gigás kártyával valaki próbálta még, Benő-t leszámítva?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.05.13. 16:50:34
  • Shep
    #992
    Azért ha jól végignézzük a listát több a gyenge produkció rajta, mint a nagyszerű .)
  • Maxtreme
    #991
    illetve az unravel és az NFS
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.13. 16:18:09
  • rage
    #990
    Hogyan kell kikapcsolni a játékban meg a developer tools-t?
    A konzol megnyitásával ezt bekapcsolta, most míg ki nem kapcsolom, nem enged multizni
  • CalebJoe
    #989
    Metal Gear kimaradt na meg majd a Mirror's Edge is.
  • msnforever2
    #988
    Találtam egy ilyet:
    "The way Denuvo stays on top of that is by constantly updating their system, almost with every game release. I suspect this is part of the reason why it's so expensive. There were a couple of cracks for Denuvo games already, but AFAIK they weren't "real cracks" (i.e. they didn't strip the protection completely; they either exploited bugs or even sacrificed legitimate Steam accounts to get around it)."
  • msnforever2
    #987
    GTA5 elég stabil volt nem? és az is denuvo volt. amiket a listádban írtál azok v1 vagy v2-k?
    a földönkívüliek vajon fel tudnák törni? vagy matematikailag képtelenség? kíváncsi lennék az elvi hátterére
  • Krisztiam #986
    jaa csak véletlenül, megszokásból abba tettem :D
  • MerlinW
    #985
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A v2-őt sem törte fel még senki. A v1-el voltak félsikerek, mint pl. fifa16 vagy Dragon Age, de azok sem teljesen stbilak.

    JUST CAUSE 3 = NOT CRACKED
    RISE OF THE TOMB RAIDER = NOT CRACKED
    UNRAVEL = NOT CRACKED
    PVZ GARDEN WARFARE 2 = NOT CRACKED
    FAR CRY PRIMAL = NOT CRACKED
    HITMAN = NOT CRACKED (online)
    NEED FOR SPEED = NOT CRACKED
    ADR1FT = NOT CRACKED

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.05.13. 15:07:20
  • szabii98
    #984
    Ez csak V2es denuvo, nem feltörhetetlen :D
  • RatBaG #983
    na, kb 8 óra alatt le is csorog. imádlak tanyanet!
  • BongoBácsi
    #982
    Nagyon köszönöm! Király vagy! :)
  • msnforever2
    #981
    ez miért spoiler? amúgy kösz az infót, ez érdekes.
  • msnforever2
    #980
    nekem is akadt mint állat, negyedjére indult csak el normálisan közben még videó drivert is frissítettem mert azt hittem az a baj
  • bardocz
    #979
    Viszont az első indítás kurvalassú volt, akadozott az összes logo, ezt megoldhatnák azért.
  • bardocz
    #978
    4 gigás gtx960-on jól fut. A régi doom-os folyosón volt vagy 200 fps :D
    Viszont az összes secretet feltárni ne lesz egyszerű, második pályán maradt még öt, van ahova ötletem sincs honnan kéne bemenni.
  • Krisztiam #977
  • RatBaG #976
    volt egy apró esély, amiért szorítottam. furcsáltam is, hogy miért tartani keddig, ha tegnap feladták.
    ééés 2 perce meg is érkezett a postás dudálva, fékcsikorogva. most elnézem neki. :)
  • Krisztiam #975
    hát jah pont péntek 13-án kell ennek is megjelenni :D nekem remélem holnap meglesz
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.05.13. 13:07:06
  • RatBaG #974
    úgy döntöttem, nem kódot veszek. megrendeltem, tegnap fel is adták. érkezési idő: kedd.
    azbesztmegbaszta... persze, hogy pünkösd, meg magyar posta, faszom bele.
  • Shep
    #973
    Van akinek 2 gigás kártyával tűrhetően fut?
  • valaminick
    #972
    jobb egergomb a doom.exen a telepitesi konyvtarba, aztan beallitasok es a kompatibilitasi fulon legyen bepipalva a dpi skalazas
  • Krisztiam #971
  • BongoBácsi
    #970
    Igen, próbáltam, sajnos ezek nem segítenek. :(
  • benőmenő
    #969
    alt+entert próbáltad?
    Esetleg pörgesd végig újra a window mode opciókat (egy másikat legalább okézz is le). Igazán kijavíthatták volna a beta óta.
  • msnforever2
    #968
    Multiban azonban továbbra is csak ezt kapom:
    "Unable to reach dedicated server endpoints. Check your network connection and try again."
    Más nem tapasztalta?
  • BongoBácsi
    #967
    Sziasztok a problémám a következő, ha kisebbre veszem a felbontást a játékba utánna csak így hajlandó futni a game ... Valakinek megoldás ? Előre is kösz!

    kép
    Utoljára szerkesztette: BongoBácsi, 2016.05.13. 10:56:33
  • blackalex
    #966
    Köszönöm
  • rage
    #965
    A Steam accountodhoz csatolja és mindig ott lesz.
  • blackalex
    #964
    Tudja valaki,hogy ez hogyan működik?

    http://www.ebay.co.uk/itm/Doom-2016-Doom-4-IV-Key-PC-Game-STEAM-CDKey-Digital-Download-DAY-ONE-EDITION-/282005310892?hash=item41a8d38dac:g:qi4AAOSwujFXGEIS

    Kapok egy kódot és csak egyszer tudom letölteni, vagy gép telepítés is után is bármikor?