16
  • Epikurosz
    #16
    Lehet, hogy a föld alatt vannak, ahová nem lát be a műhold szeme.
  • teddybear
    #15
    Elég lenne, ha elővennéd a földrajzi atlaszt. Az Antarktiszon két nagyobb vulkán van, az Erebus, és a Terror. Összesen van vagy egy tucat, de mindet hó és jég borítja, gyakori, hogy vulkanológusok kutatják őket.
    DE MÉG SOHASEM LÁTTAK SS_RUHÁS VÉNEMBEREKET AZ ANTARTISZON!
  • Epikurosz
    #14
    Ja, és biztosító is elhajtott, aszonta velem nem köt jöv.kiesés elleni biztosítást.
  • Epikurosz
    #13
    A Guggli örtje nem rossz, de amilyen kíváncsiskodó vagyok valamit elszúrtam. Különben, még az is elképzelhető, hogy titkos infók után akartam kutakodni, és a CIA belenyúlt a gépembe.
    Az történt ugyanis, hogy nézegettem az Antarktiszt, de egy fia horogkeresztes titkos bázist nem láttam ott. Ekkor átkapcsoltam Sky nézetbe, hátha valahol a bolygóközi térben repkednek a zűrhajók, de mivel ott sem volt semmi, csak az űr sötétje, és néhány pislogó csillag, visszatértem a Fődre.
    Na, ekkor ért a meglepi. Amint Butapestre zummoltam, úgy 10 km magasságban még látható a domborzat (Satellite nézet), de utcaszinten már, a korrábiaktól eltérően csak a sima Térkép (Map) nézet elérhető. Hiába frissítettem a leguccsó verzióra, semmi sem segít: nem látom a domborzatot.
    Ja, a múltkor a Pentagont is megkukkoltam, és annyira örültem neki, hogy a parkolóhelyen az elválasztó felfestések is látszanak.
    Lényeg, a lényeg, nemtom mi, de valami történt.... Gyanús nekem ez az egész...
  • WoHu
    #12
    Ki mondta hogy valósidejű képet ad? Ha mondjuk 1 évvel ezelőtt készült a kép, és nincsenek rajta felhők, akkor máris meg van cáfolva az "örökké felhők takarják" elmélet nem?
  • okosan gyerekek
    #11
    "A Google Earth különben is megkukkoltam a kérdéses területet."

    Gratulálok:) Ja igen, mert a Google Earth az valósidejű képet ad:) Bummm...
    Nagy okos...
  • Csirke4
    #10
    Az egyik T34-es tank rosszul célzott lövéssel eltalálta a csokigyárat. A csoki kiömlött elárasztotta a génmanipulált búzamezőket és BUMMM! Így lett a csokapik.
  • Csi9aa
    #9
    Igen, én is tudok erről. UFO magazinban olvastam....
  • teddybear
    #8
    Ez megint a Walkür-terv lesz, amiről már régebben szó volt itt a fórumon.

    Nem értem, hogy néhány, magát értelmesnek nevező személy miért ráncigálja elő újra meg újra ezt a bődületes ostobaságot.
  • Epikurosz
    #7
    Hopp!

    1. "Érdekes ez a hidegben is termő növények iránti érdeklődés."
    2. "a Déli-sark egy vulkáni területén, ahol nincs örökös fagy, viszont a képződő állandó felhők, ködök eltakarják a műholdak elől azt a kis zöld területet"

    Hát, ha vulkáni meleg van ott minek a fagytűrőképesség, he?

    Olyan meg, hogy a felhők állandóan eltakarják, épületes butaság. Nincs olyan hely a Földön, amelyet állandó felhőréteg takarna. Bummm!
    A Google Earth különben is megkukkoltam a kérdéses területet.
  • eto demerzel
    #6
    manapsag a felhoreteg nem jelent problemat a muhold szamara. ez az egesz nem mas mint fikcio.
  • Epikurosz
    #5
    Valaki nagyon unja magát....
  • Xantia
    #4
    Világháború után nem nagyon voltak még műholdak, vagy egy évtizedig.
  • HUmanEmber41st
    #3
    Érdekes ez a hidegben is termő növények iránti érdeklődés.
    Az is érdekes, h a háború után 2 évvel is tartóztattak fel német tengeralattjárókat a Déli-sark és Dél-Amerika között.
    Rakjuk mellé, amit az Operation High Jump azaz Magasugrás -hadműveletről tudunk.
    Mégiscsak laknak németek a Déli-sark egy vulkáni területén, ahol nincs örökös fagy, viszont a képződő állandó felhők, ködök eltakarják a műholdak elől azt a kis zöld területet?
  • LPG
    #2
    Egy háborúban természetes, hogy az elfoglalt területeket átfésülik értékes dolgok után. Én győztem, csendben megtartom amit loptam, és közben sírok hogy a vesztes anno szintén meglopott... Néha az volt az érzésem, mintha a cikkíró azt akarná elhitetni, hogy ez (is) a "nácik" jellemző "gaztette" lenne..
    A szovjet kiskatonák emellett szerették istállónak, vagy wc-nek használni az ilyen elfoglalt tudományos épületeket.
  • Killgore
    #1
    HOsszú, érdekes, tartalmas cikk.