2516
27zhhj6.jpg
  • Fidolorous
    #2354
  • LoSA
    #2353
  • KaBuTo666
    #2352
    Te szegény teremtmény, micsoda sokk érhetett... :-(
  • Fidolorous
    #2351
    nekem kicsit sok volt a végére, az Andreás jelenet az utolsó előtti részben kilőtte a biztosítékot nagyon.
  • zzeN
    #2350
  • Hangman576
    #2349


    via MKKP
  • ldavid
    #2348
    4:05 körül :)

  • Szolnokboy1
    #2347
  • Rockynhooo
    #2346
    hát ez rettentő vicces. JA nem.
  • Bladzs
    #2345
    Fun Facts: Olvassátok fel hangosan egybe Ted nevét. :D
  • ForzaInter
    #2344

    A vége mindent visz!:D
  • precision
    #2343
    google is our friend
    http://hu.m.wikipedia.org/wiki/Metamfetamin
  • precision
    #2342
    ki akarod próbálni mi? :P

    kristály meth szerintem... de én nem tudom értek hozzá
  • fenyharcosa
    #2341
    azt szeretném kérdezni hogy ezt a drogot amit készítenek a sorozatban, ezt magyarországon hogy nevezik?
  • Skypack
    #2340
  • Evoluti0N
    #2339
  • Belkar
    #2338
    Santa Muerte oltárához mentek akinek nagyon népszerű a kultusza mexikóban főleg az alvilág körében.
  • The Protector
    #2337
    Srácok.
    Egyetlen kérdésem lenne.Csak az olvassa tovább aki a 3.évadon túl van.
    A 3. évad elején milyen istenség/szertartás/ rítus az aminek keretében walter képét egy oltárhoz teszik?Miért csúszva mennek oda?

    Én tudom,hogy ez a halálos ítélet jele meg egy ilyen szertartás,de olvasnék róla bővebben,főleg a kúszásról.

  • ldavid
    #2336
    nem tudtam szárazon végignézni
  • LoSA
    #2335
    Befejeztem a 4. évadot.... Az utolsó három rész, valami hihetetlen jó volt!!! Le a kalappal! :)

    Most kezdem az utolsó évadot...
  • zzeN
    #2334

  • Lord Mortanius
    #2333
    S3/7 spoiler!

    Hank vs két testvér. Na igen, minden inamban éreztem a feszültséget. Jó isten, mekkora jelenet!
  • KaBuTo666
    #2332
    lol
  • Shiwo
    #2331
    South Park: The Stick of Truth - achievements

    Heisenberg
    Defeat the Meth Tweekers while wearing the Evil Cartman goatee and the bald cap.




    lol :D
  • ldavid
    #2330
    tölthető a doku
    Breaking Bad No Half Measures 720p Bluray x264-BTN
  • precision
    #2329
    ehehehe :D :D :D
  • LoSA
    #2328
  • stargatelost
    #2327
  • ForzaInter
    #2326

    :D:D
  • Fidolorous
    #2325
    24 volt az első igazi sorozatfüggő élményem, vele kezdtem el feliratosan nézni utána már mindent :) akkor nagyon tetszett, de így utólag vissza nézve biztos übergagyinak találnám. de azért az új félévadot várom, főleg a hihetetlenül béna nyolcadik évad után. (deúgyiseLCSeszik)
  • [HUN]FaTaL
    #2324
    Attól még sz*r volt. Na de ne offoljuk tele a topicot :)
  • precision
    #2323
    lesz folytatása
  • ForzaInter
    #2322
    Ha a Breaking Bad színvonalon maradunk, akkor The Sopranos, OZ, Sons of Anarchy, The Shield, The Wire.
  • Calver
    #2321
    na akkor ajánlok én is neked két - szintúgy kábeles - sorozatot, bár az elsőt már emlegettem máshol is: Justified és Terriers. mindkettő hihetetlenül igényes, előbbi most futja ötödik évadát, utóbbi egy évadot élt, de az veszettül jó lett, és amennyire itteni kommentjeid alapján "ismerlek", mindkettő bejönne neked.

    ha meg még egy kis bűnözésre vágysz: Smith. 2006-os, megközelítőleg beszerezhetetlen (de a link egy youtube lejátszási listára mutat, ahol fent van az egész), főszereplőink professzionális bűnözők és többé kevésbé szociopata rohadékok, és az egész hihetetlenül jó.
  • [HUN]FaTaL
    #2320
    De csak az első két évadot.

    A harmadik szvsz nem túl jó, főleg azzal a gyermeteg lezárással.
  • precision
    #2319
    The Killing - et próbáld meg szerintem
  • The Protector
    #2318
    TEsóm is nagyon azt akarja,hogy ezt nézzem meg.
    Amiket ajánl az a 24,Sopranos,meg van még valami mellé.
    Amúgy én még a Zöld Íjászt kezdtem el,de 3 rész után nem folytattam.Egyszerűen annyira "gagyi" utánérzése volt az egésznek,pedig a Zöld Íjász az egyik kedvenc DC karakterem.

    Amúgy köszönöm az ajánlást.
  • ProGabe #2317
    Ha még nem láttad, akkor Sopranos!
  • The Protector
    #2316
    Kórházban 4dróttal kilógva magamból,bedrogozva kezdtem el a sorozatot:)
    Tudtam h sokáig leszek ágyhoz kötve,ezért kellett egy sorozat és mindenhol ezt ajánlották,pl a walking dead topikban is.

    Életem legjobb sorozata.Ez nem vitás.Valahogy üresség van bennem mióta megnéztem az egészet.3hónap alatt 2szer néztem végig.Annyira-de annyira jó a sorozat,hogy nem lehet ragozni.

    Barátnőmnek mesélgettem róla,nem túl sokat mondtam neki.Kb annyit,hogy rákos csávó droot főz.Ennyi.

    Egyszercsak fogtam a laptopot,elindítottam a sorozatot és a kezébe adtam(a laptopot:)).Ő is végignézte.Imádta minden percét.

    Most viszont az van bennem,ogy nem akaok más sorozatot elkezdeni mert úgysem lesz ennél jobb a sorozat.
    Ajánlottak még sorozatot,tesóm nagy sorozatos és a 24-et mondta,hogy szuperjó,de nem visz rá a lélek,hogy elkezdjem.

    A better call saulra kiváncsi leszek:)
  • Quantumleap
    #2315
    Én most vagyok a 3.évad elején. Nálam Walt kábé most jutott el arra a szintre, hogy drukkolok azért, hogy majd megszívja valahogy (pedig az elején még sajnáltam, azonosultam vele, meg ilyenek). Nagyjából úgy vagyok vele, mint a Sons of Anarchy szereplőivel.