2516
27zhhj6.jpg
  • zaki
    #2436
    Thx, betettem a megnezendok koze. Most a True Detectivet kezdtem el, de ezt hamar lenyomom.
  • Shiwo
    #2435
    Sons of Anarchy.. az is lassan indul be, egyre több benne a wtf rész, és most jön az utolsó évad
  • zaki
    #2434
    Amugy 16 Emmy jelolest kapott a sorozat iden, parat biztos bezsebel
  • zaki
    #2433
    Vegere ertem, aztaqrva
    Mondjatok meg ilyen sorozatokat
    Persze ugyis azt fogjatok irni, hogy ilyen nincs tobb :D
  • szabii98
    #2432
    én most nézem az 5x16-ot
    hihetetlenül jó sorozat
  • ForzaInter
    #2431

    Akkor a többi évadnál majd felteszed az állad a polcra.:D:D
  • tigeroo
    #2430


    nyomasd csak, nem bánod meg tényleg egy élmény a sorozat
  • precision
    #2429
    várd csak ki a többi évadot...
  • zaki
    #2428
    Most kezdtem el nezni a sorozatot, a 2. evad felene jarok, eddig nagyon tetszik. :) Bar kicsit lassabban porog, mint az elso evad, de igy is boven jo :)
  • Evoluti0N
    #2427
  • AntiHero
    #2426
    dikk
  • Fidolorous
    #2425
    a fly volt a legjobb rész :)

    az andreás jelenet viszont a mai napig bassza a csőröm, 50 millióval a zsebemben már nem hepciáskodnék a nyilt utcán, mondjuk amúgy se.
  • ForzaInter
    #2424
    Persze, nyilván csak cameozni fognak.
  • Quantumleap
    #2423
    Kész tény, hogy fog, meg Jessie is. De jelentős szerepük semmiképp sem lehet.
  • ForzaInter
    #2422
    Mivel elözménysori lesz így tuti fog benne szerepelni.

  • tigeroo
    #2421
    lehet csak cameozni fog a better call saulban (mittom, egy szupermarketes jelenetben feltűnik pár másodpercre)
  • Quantumleap
    #2420
    Remélem, hogy csak poén. Ami kereken le lett zárva, azt nem kellene semmivel elrontani.
  • skinnyman
    #2419
    Itt az eredeti video:
    Bryan Cranston hints 'Breaking Bad' may not be over

    Viszont a Felina forgatokonyveben bar nem mondjak ki ott sem explicite, kicsit egyertelmubben utalnak ra, hogy Walt ott hal meg, es amikor Bryan olvassa, utana o is ugy veszi le, hogy meghal ott, sot, szo szerint ezt mondja miutan elolvasta: "So I guess there won't be a sequel".
  • 84569
    #2418
    Jó, de ha nem jön be a spin-off kell vész esetére egy második terv. :D
  • stargatelost
    #2417
    Baromság, csak poénkodott szerintem. Amúgy meg jön a spin-off, tehát már 'beszélt a pénz'.
  • 84569
    #2416
    Én kinézem Hollywoodból, hogy folytatnák. Pénz beszél...
  • Csaba007
    #2415
    Az egy dolog,hogy ő mit akar...úgysem fogják folytatni.
  • 84569
    #2414
    Úgy néz ki a főszerelő szívesen tovább folytatná a sorozatot...
    Folytatódhat a Breaking Bad!?

    Bár én szívesen megnéznék egy évadot, hogyan árasztaná el Európát amfetaminnal.
  • tigeroo
    #2413
    igen. a legjobban a vágás és a hang tetszett.
    hogy jeleneteken át meg sem mukkannak, semmi zene nem megy. nagyon jól felvezetett 1-2 pörgős jelenetet ez az egész lassú görgeteg. plusz hogy a legdrámaibb jelenetekben nem volt szimfonikus meg áradozó zene, csak a párbeszéd, és a csöndek súlya. tökéletes produkció
  • kommersz
    #2412
    latod! hiaba sirtal az elejen!
  • tigeroo
    #2411
    végignéztem.


    eáztakurva. nem találok szavakat. ezt sohasem fogom elfelejteni!
  • ldavid
    #2410

  • tigeroo
    #2409
    értem. csak mert olyan a viselkedése mint egy 16-18 éves hülyegyereké:D

    már kicsit idegesít és fogom a fejem ha valamibe belekezd (bár most az az álláspontja hogy ne használjanak fel gyerekeket gus dílerei jogos volt tőle)

    na jöhet a S03 finálé
  • Shiwo
    #2408
    wikipédia szerint :

    "Jesse Bruce Pinkman was born in September 1984"

    2008-ban indult a sorozat, szóval olyan 24-26 környékén van
  • tigeroo
    #2407
    3. évad évadzárót fogom megnézni ma este.

    egy kérdés: Jesse karaktere hány éves a sorozatban? mert komolyan mondom felbasz hogy a gebaszok, gondok 99%-át ő okozza, walter meg söpröget utána
  • Rockynhooo
    #2406
    +1
    nekem összesen 3 rész nem tetszett: 1. legyes. Meg az első kettő mikor folytatódott az utolsó évad második fele.
  • ForzaInter
    #2405
    Fel nem tudom fogni, hogy nem tetszhet valakinek az első 2 évad, én azokat is imádtam. Tuco, meg a lakókocsiban a fözés, nagyon fasza volt már akkor is.:)
  • GregSB
    #2404
    "ha még a 2 évadban se nyerte el a tetszésed akkor később se fogja.."

    Ez nagyon nem igaz. Nekem az első 2 évad alapján egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet, abba akartam hagyni csak mondták nekem is hogy bírjam ki. És de jól tettem hogy kitartottam :)
  • GregSB
    #2403
    Bírd ki valahogy, mostmár nincs sok hátra addig hogy nagyon beinduljon a sorozat. 3. évad közepétől a végéigolyan lesz hogy nem tudod majd abbahagyni.
  • Calver
    #2402
    amúgy nyugi, attól függetlenül h a topic közösségének egy része szereti ennek emlegetőit cafatokra tépni (mert oldalanként előkerül, lásd itt) és baromira szembeszállni vele, az első két évad biza baromira lassú lett, és hajlamos unalmasnak/szenvedősnek lejönni, plusz még extrában egy írósztrájk is biza beleszart.

    de ne aggódj, megéri végigbambulni, nagyon: a harmadik évadtól sokkal jobban eltalálják a tempót, felpörögnek az események, és lészen öröm és boldogság.
  • tigeroo
    #2401
    megnéztem az utolsó részt, hát elég nagy hülyeség volt, úgy igazából katarzis sem volt meg ahogy egy finálétól vártam volna.


    csak vicceltem:D

    már a második évad végénél járok, megvolt a nagy akkumulátoros főzés is.
    ez a pinkman mekkora egy idióta te jó isten:D
  • Quantumleap
    #2400
    Bakker, jó nagy baromságokat írkáltok itt. Szegény meg majd komolyan veszi őket.
  • kommersz
    #2399
    sporold meg az idot , nezd meg csak az elso es utolso reszt!!!444negynegy
  • LoSA
    #2398
    Én imádom a Breaking Bad-t, de... Nekem a fly rész, az szenvedés volt!! Az valahogy nekem nem jött át. :( :(
  • skinnyman
    #2397
    A "NOT" szo nem veletlenul volt a hsz vegen. :) Ez tipikusan olyan sorozat, ahol bun barmit is skippelni. Beleertve a fly cimu reszt is.