298
10616018_10152676739481649_3811980094710
  • Monoton
    #97
    Na megnéztem, nem volt rossz. De remélem most már elfelejtik Mia-t a készítők mert nagyon idegesítő karakter. :)
  • artschi2
    #96
    kint van az új évad :)

    Two and a Half Men S07E01 HDTV XviD-LOL
  • Deleter14
    #95
    Jaja.Énis megnézném.Csak az a baj,hogy a Viasat 3-n nézem és nemtudom melyik évadnál járok :D
  • ForzaInter
    #94
    Sőőőt, sztem nagyon jók, mind a 6 évadot ugy néztem meg, pedig én eddig minden sorozatot eredeti hangon néztem.
  • Deleter14
    #93
    Szerintem a szinkronhangok se rosszak.
  • DöflingR
    #92
    Eredeti hangon a legszuperebb ;)
  • Pretorianus
    #91
    Nekem megvan az összes rész, most vettem meg DivX-ben, magyar szinkronos, szuper minőség. Akit érdekel, írjon nyugodtan.
  • ForzaInter
    #90
    na ledaráltam mind a 6 évadot, fasza vót:D

    6x24ben a kórházban a csávó akinek az ujját varták vissza és Charlie dumált vele, nem volt nektek ismerős?:D
  • bestyen
    #89
    De mert valamikor a 6.évad elején Alan mond vmi olyasmit, hogy már 6éve lakik Charlienál. De mind1. Bakiztak és kész...
  • DöflingR
    #88
    Kedvenc részem a s06e09, eredeti hangal néztem régen, most meg direkt azért megnéztem viasaton, hogy láthassam azt a telefonos jelenetet :D
  • Magoo
    #87
    Nyert. Valóban tuti :D
    Részlet
  • Magoo
    #86
    Kb most először hallottam olyat mint a mai részben, hogy még a telefon csengőhangját is lefordították....de még milyen jól! :D Fulladoztam a nevetéstől!
    Most megkeresem eredetiben is...fogadok ott is üt, de mikor az előbb láttam, az valami bexarás volt! :D
  • Monoton
    #85
    Írósztrájk :)
  • DöflingR
    #84
    Jaja
  • PunkZoli
    #83
    az 5dik évad csak 19 részes?O.o
  • Monoton
    #82
    Az nem biztos, hogy a sorozat évad/év -ben telik.
  • bestyen
    #81
    Lehet, de az 5.évadban Jake-nek akkor is 15 évesnek kellene lennie, mert szerintem az 1.évad óta a sorozatban nem csak 3 év telt el
  • bubi07
    #80
    Amerikában az oktatás talán 6+6 ha jól tudom, és nem 8+4 mint nálunk.
  • Monoton
    #79
    Fogalmam sincs, lehet mert Jake olyan okos hogy 13 évesen középsuliba jár
  • bestyen
    #78
    Bocs rosszul írtam.
    Helyesen: .....említik, hogy még csak 13 ÉVES...
  • bestyen
    #77
    Kérdés: Most nézem az ötödik évad elejét és Jake az 5.évad 1.részében középiskolába készül. Pár résszel később többször is említik, hogy még csak 13 évad. Hogy is van ez??? Esetleg direkt fiatalították a karaktert???
  • DöflingR
    #76
    Tudtommal még a hazai üzletekben nem forgalmazzák szinkronnal, tehát marad a torrent.
  • PiciEri
    #75
    nemtudod melyikben? már néztem sok helyen de nem találtam, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt
  • DöflingR
    #74
    Most az 5. évad megy szinkronnal kedd óta via3-on :)
  • tnm #73
    nem tudom miről beszélsz, de így tippre a blow someone's mind/blow someone's brains out - [meglepni, lenyűgözni valakit] lehetett
  • PunkZoli
    #72
    volt valami beszólás a negyedik évad vége felé, sheen mondja: totál szétrobbantottad a fejem:D vagy mit mond, az angolul hogy van? aki nézte a sorozatot angolul
  • Scooby87
    #71
    boltban?
  • PiciEri
    #70
    Nemtudjátok hol lehet megszerezni szinkronosan a sorozatot?
  • Monoton
    #69
    Ősszel
  • grebber
    #68
    Mikor lesz folytatás?
  • Monoton
    #67
    Ja az jó lenne :D

    Így évadzáróra szépen összejöttek a vendégszereplők :)
  • tnm #66
    Kandi-t kéne visszahozni!!!
  • Monoton
    #65
    Ez az évadzáró hatalmas volt, a kórházas részeknél kifolytak a könnyeim is :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viszont, hogy visszajött Mia nem tetszik, sose bírtam a szerepét :)
  • DöflingR
    #64
    Csak tűrhető?:D
  • PunkZoli
    #63
    nekem az első évad nagyon lassan indult be de aztán megkedveltem a karaktereket és egész tűrhető
  • ForzaInter
    #62
    előkukázom már a dvdeket:D
  • Monoton
    #61
    Hajrá :D
  • ForzaInter
    #60
    Most láttam egy rész a viasaton belőle, hatalmas volt:D
    Elkéne már kezdeni, első 3 évad megvan.
  • Monoton
    #59

    [center]Nem szeretem Rose-t de ezt ki kellett vágnom mert hatalmas ez a rész :DD

  • DöflingR
    #58
    Lol:D