298
10616018_10152676739481649_3811980094710
  • Breki33
    #177
    most a viasaton megint előről kezdik? grrrrrrr
  • xido
    #176
    hát 18-19 éves korára a pufók gyerekek nagy része kinyúlik:)
  • byzhouse
    #175
    Jake lefogyott és új szereplő
  • Andr0
    #174
    SE9
  • Monoton
    #173
    Nekem egy ilyen sitcomba ez nem fér bele.
  • Kazuma92
    #172
    Alapból rendben van, de képzeld el a helyzetet: Végre új Two and a half Man! JÉJ!
    Elkezdődik: Charlie halott. HHŐŐŐŐ........
  • ForzaInter
    #171
    miért mit kéne vele csinálni?:D így is úgyis kiírják a karakterét, most tök mindegy, hogy azt mondják a sorozatban, hogy meghalt, vagy hogy elköltözött.

    de ez még jó ötlet is.. majd elmondják hogy meghalt autóbalesetben.. mondjuk részegen las vegasból hazafelé lehajtott egy szakadékba:D ez hihető is lenne:D
  • Kazuma92
    #170
    Kinyírják? Ekkora fa***got már rég hallottam. Ennél hülyébb ötlettel nem rukkolhattak volna elő.
  • ForzaInter
    #169
    lehet.. én már láttam minden részt, szal nekem az összes ismétlés:D de én ugyanúgy röhögök egy olyan részen is amit már vagy 5* láttam:D ha éppen ráérek mindig lelülök megnézni..
  • byzhouse
    #168
    viasaton 1éve csak ismétlés megy
  • ForzaInter
    #167
    viasaton hétfőtől-péntekig fél nyolctól mindig leadnak 2 részt, ha ráérek akkor szoktam nézni, jó újra látni a részeket.. és hát nem tudom mijen lesz charlie sheen nélkül a sorozat:( ő rá épült az egész, és ő is vitte a hátán a sorozatot, nagyon fog hiányozni.. meglátjuk milyen lesz nélküle, első pár részt megnézem aztán döntök arról, hogy folytatom-e, de ugyanolyan már nem lesz..:(
  • Attila8805
    #166
    Én utána már nem fogom nézni:(
  • Monoton
    #165
    Spoilerszagú, csak erős idegzetűeknek :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát szerintem ez a húzás nem illik ebbe a sorozatba. :S
  • Attila8805
    #164
    Lassan a végére érek.
    A 7. szezonig nekem nagyon tetszik onnantól már nem annyira.
    Lehet hogy csak a felirat miatt de szerintem már más a hangulata.
  • Andr0
    #163
    Épp tegnap láttam egy Ashton Kutcher filmet... hát romantikus-vígjáték kategóriában jót alkot, majd szeptemberben megnézzük, mit tud itt.
  • Kazuma92
    #162
    Ez nagyon komoly :D
  • Monoton
    #161
    Kíváncsi leszek, hogyan oldják meg a cserét.

    Amúgy nem tudom láttátok-e már :D

  • ForzaInter
    #160
    már korábban írták, hogy új karaktert fog játszani, jobb is lesz így.. szerintem biztos nem lesz rossz, bár charlie hiányozni fog:(
  • Kazuma92
    #159
    Akkor ezekszerint új karaktert fog játszani. Így már érdekesebben hangzik!
  • And26
    #158
    ashton kutcher lesz az új főszereplő:
    http://shtrend.hu/index.php/Film/2-pasi-meg-egy-kicsi-ashton-kutcher-valtja-sheen-mestert.html
  • Kazuma92
    #157
    Számomra még mindig hamuba sült fa**ág, de inkább nem mondok semmit, meg kell adni az esélyt..
  • LoSA
    #156
    Én meg örülök, hogy NEM Ő lesz az új főszereplő. Én a Jóbarátokban se komoáltam annyira az a csávót, szóval jó, hogy NEM Ő lesz nekem.
  • Andr0
    #155
    fúú hát azért várjuk ki:D de szerintem jó lesz :D
  • Kazuma92
    #154
    Nem akarom látni így a műsort... :D Az egyetlen akit eltudtam volna képzelni egy besavanyodott alkoholista nőcsábász szerepére Charlie-n kívül, az Matthew Perry. Ashtonnak már az arca se ezt tükrözi.. hiába lesz pofátlan, bunkó, csak egy töltelék lesz az egész :(
  • LoSA
    #153
    Jó lesz Ő! Szerintem jól fog neki állni ez a szerep!
  • Kazuma92
    #152
    De... úristen! Ő???? Semmi bajom vele, de erre a szerepre pont őt??? Inkább hagyják az egészet félbehagyva...
  • LoSA
    #151
  • Kazuma92
    #150
    EZ MOST KOMOLY?????
  • Monoton
    #149
    Ashton Kutcher lesz helyette :S
  • Kazuma92
    #148
    Huhh, 3 hét alatt végignéztem az összes évadot, ez az egyik legjobb sorozat amit valaha láttam. Előlről is kezdem lehet! Nagyon sajnálom hogy így van vége.. Remélem Charlie nélkül nem lesz folytatva, ez a paraszt karakter az ő arcára van írva. Egyébként a való életben se sokkal másabb :D
  • Andr0
    #147
    szerintem kiírják a soriból, pl meghal és a sose ismert fia (valljuk be elég reális ha lenne egy fia) átveszi a házat xD
    story megoldva xD Rose rámozdul a pici-csárlira xD és máris jó a buli
  • buklee
    #146
    Lecserélt sitcomhősök
    Most találtam ezt a cikket. Fő érdekessége, hogy anno Charlie Sheen is beszállóként szerepelt a Spin City című sorozatban miután Michael Fox már nem tudta folytatni betegsége miatt. Még két évet élt meg a műsor Charlieval. Nem mellesleg ott is pont ugyan azt a szerepet alakította mint a két pasi meg egy kicsiben:D
  • simon7108
    #145
    most olvastam,hogy vége.én meg néztem,hogy miért nincs már uj rész:S
    Charlie nélkul már nem lesz ugyan az....sztem nem is fogom nézni ha már nem lesz benne mert nem lesz értelme.
  • ForzaInter
    #144
    sajnos akkor vége is a sorozatnak:(
    magasan ő volt a legjobb benne, miatta volt érdemes nézni..
  • Monoton
    #143
    Charlie bácsit ki is rúgták.
  • buklee
    #142
    szomorú hír:(
  • miilann04
    #141
    legjobb évad EVER.
  • DöflingR
    #140
    hm, akkor még 3 jelenet van vissza:D
  • buklee
    #139
    Azóta néztem egy riportot vele a jutubon és ott aztmondja, hogy chelsea-vé válása előtt négyszer is szerepelt másként.
  • DöflingR
    #138
    jaja, ezt már én is észrevettem :)