298
10616018_10152676739481649_3811980094710
  • csubakkamuki
    #217
    mikor lesz látható az új pecó.. ? vki nem tudja? Ashton most, hogy válik igazán rendbetehetné a fejét.., kéne egy jó kis borotva, meg egy fodrász.. :D
  • ForzaInter
    #216
    ez megint kurvajó rész volt, szakadtam a röhögéstől végig..

    ugy látszik Jon Cryer is eltudja vinni a hátán a sorozatot, nem gondoltam volna.

    a nézettség is beállt most már 14-15 millio közé.
  • Andr0
    #215
    én is... :D
  • paly90
    #214
    hát ez nagyon jó rész volt..:D:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egész addig amíg Herb elő nem vette a pisztolyt elhittem az egészet...:D:D
  • ForzaInter
    #213
    lehet, hogy sokan elpároltak, de akkor meg sok új nézője lett a sorozatnak, mert a nézettség az nem lett rosszabb.

    valóban nem olyan már charlie sheen nélkül, de nekem most is tetszik, a poénok ugyanúgy megvannak.
  • Andr0
    #212
    +1
  • grebber
    #211
    A nézettségi adatokat nézve ez nem igaz.
  • csubakkamuki
    #210
    csak az a gond, hogy sztem visszaáll a régi 9 évados hangulat, hogy semmit nem mutatnak, csak Ashton gyerekes hülyeségeit.., Szerény véleményem szerint jobb ha meg is szüntetik a sorozatot, mert nagyon sokan elpártoltak tőle mióta elment Charlie! és én is így teszek, Kutcher sajnos nem hozza azt a szintet amit már mi megszoktunk.. szal nállam off már ez a sorozat.. :S :D
  • ForzaInter
    #209
    ez a rész nagyon jó volt, jon cryer nagyon jól eljátszotta charlie harpert.. végén pedig winning!:D
  • csubakkamuki
    #208
    tényleg nem rossz, de sztem én inkább már passzolom a sorozatot..
  • philcollins
    #207
    A legújabb rész szenzációs!

    Winning!
  • xido
    #206
    A büdös picsába..tényleg ezért nem hiszem el látatlanban,hogy Ashton egy szál faszban parádézik,amikor ez van megírva?:)
  • grebber
    #205
    Géj vagy te is ez azért van
  • xido
    #204
    Most néztem meg a hét eleji részt..
    Vay engem talált meg túl nyitott hangulatban,vagy a végre bátrabb téma,de nagyon bejött epizód volt:)
  • Ryder62
    #203
    Újabb adag:

  • grebber
    #202
    Legjobbak azért túlzás.És ebből a videóból már értem miért angolul néztem az összes részt förtelmes a szinkron engem kimondottam irritál!
    Nézettséget nézve úgy néz ki beáll 15 millióra.
  • csubakkamuki
    #201
    charlie elég magasra tette a mércét! Ashton nem hozza sztem azt amit kéne, habár én csipázom a csávót, meg nem is olyan nagyon gáz a karaktere, csak hát na..! De mondjuk ezzel a hosszú hajjal és a szakállal engem kikészít!
  • grebber
    #200
    Azért Aston karakterén is lehet visítani amit ezek leművelnek!!!!!
  • Ryder62
    #199
    Látom sokan vannak egy véleményen hogy az új karakterrel teljesen más a sorozat. Bár még nem láttam egy részt sem az új fószerral azért az igaz hogy Sheen vitte el a sorozatot, ráadásul 7 évadon keresztül. És ezek után egy teljesen mást tesznek a helyére az no comment. Ráadásul Charlie-tól származtak a humorok 80-90%-ka.

    Addig is itt egy válogatás az első 6 évadból:



  • ForzaInter
    #198
    ha nem megy 10 millio alá akkor nincs baj, az alá meg úgy sem fog menni
  • grebber
    #197
    Csökken ezerrel:D Kíváncsi vagyok hol áll meg!
  • morzsi555
    #196
    wiki-s oldalaknál mindig oda szokták írni a nézettséget a részekhez egy idő után: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Two_and_a_Half_Men_episodes#Season_9:_2011.E2.80.9312
  • xido
    #195
    Na megtörtént az is,amire vártam..főcím új feléneklése..érdekes hallani 8 év után:)
  • grebber
    #194
    Na már egy újabb rész lement ,nézettség?
  • paly90
    #193
    ez igaz ,de ha felére csökken(ami nem valószinű) még akkor is bőven jó...:)
  • ForzaInter
    #192
    27,6? azta kurva az kegyetlen.. bár főszereplő váltás miatt nyilván olyanok is bepróbálták akik eddig nem nézték, vagy nézték de nem jött be nekik.
  • Andr0
    #191
    +1

    én ezt vártam.
  • paly90
    #190
    +1
    nézettség kicsit jó volt:D:D
    27,6 m, 18-49-ben 10.6
  • ForzaInter
    #189
    szerintem nagyon fasza volt az 1 rész, poénok ugyanúgy megvoltak mint eddig.. kutcher meg szerintem kurva nagy arc:D

    kellemees csalódás volt, remélem marad a színvonal, akkor nem lesz gond.
  • Andr0
    #188
    Én várom az új évadot.
  • LoSA
    #187
    OKs.
  • morzsi555
    #186
    Le. http://sorozatokingyen.org/node/278
  • LoSA
    #185
    A hetedik vége már lement magyarul??
  • byzhouse
    #184
    yeah
  • morzsi555
    #183
  • ForzaInter
    #182
    az, hogy mennyien fogják nézni csak az íróktól függ.. eddig nagyon charlie sheenre épült a sorozat, a poénok 90%-át kb ő szállította, így nehéz elképzelni, hogy nélküle is jó lesz, de én egy esélyt adok neki, az első pár részt mindenképp megnézem, és utána döntök.. de azzal, hogy új szereplő lesz sheen helyett, lehet sok olyan ember is befogja próbálni a sorozatot, akik eddig nem nézték, és ha nekik bejön, akár még +nézőket is szerezhetnek, szerintem nem fog sokat csökkeni a nézettség, max pár milliot, de annyit nem, hog elkaszálják.
  • Attila8805
    #181
    +1
  • byzhouse
    #180
    elsőnek mutatták a "legújabb" magyar részt utána elölről -.- szánalmas :C
  • tviktor91
    #179
    Csárli nélkül fasz se fogja nézni...
  • Andr0
    #178
    nemsokára jön Aston és megmutatja a tutit.