1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • RaSzTaH
    #1452
    akkor ne kérdezzem meg, hogy botok ellen toltátok-e?:))
  • Lammer
    #1451
    FOGD MAR FEL konyorgom, hogy 1v1BEN is LAGGOL! akar bpestivel jatszol, akar nem(oda-vissza tobb geppel, switch nelkul, switch-el, host- nem host stb szerinted nem teszteltuk le??? -.-)! NEM LEHET FELFOGNI? valami gigszer van naluk mert ez nem normalis...
    Bocs, de a micorwhorekodas meg Starcraftbol maradt ahol tobb kontrollnyi unitod van es mondjuk mikrozol egy melee vs ranged haboruban ;) en ezt annyira megszoktam, hogy dotaban is folyamatosan mikrozok meg allatkodok :D (bar ahogy egyre kevesebb sc meccset jatszok, annal inkabb igenytelenedek en is)... a pislogas meg olyan szinten BENA pelda, hogy besriok a rohogestol... sajnos nem vagyok az a pislogos fajta... ha van egy komoly meccs iszonyat sokaig nem pislogok(mar megjegyeztek soxor lanokon), faj is a szemem utana, meg tuti ezert romlott is meg megjobban, mert nem tornaztatom :C

    szoval aki Bneten akar gyakorolni es utana komolyan akarja nyomni lanon... az komolyan pofara fog esni... hidd el(kerdezd meg a pro scseket, szerintem aki top player dotaban is igy velekedik)... versenytapasztalat(sc) ;)

    PONT. delay tema lezarva, TereMszeknel szar a net(ezen miert nem lehet tullepni???)... en meg vele szeretek jatszani, mert kezdunk osszeszokni... tegnap sikerult ugy osszejatszani tizedmasodpercre pontosan ment a mass disable(pont 20 mp) hogy nem tudott 1-2 hero megmozdulni sem(naluk voltam lanon toltuk)... na... konyorgom ne rugozzunk tovabb a teman ;)
    gg
  • Muki100
    #1450
    Hát akkor bebuktad a nagy igényességet, minden alkalommal amikor pislogsz vagy 300 milliszekundumra kimaradsz a nagy mikrozásból.
    Dotában még a legdurvább chen is ha 6-7 unitot irányít, és az is csak 1 hős a 95-ből...
    Amúgy meg lent leírták, nem kell dél-amerikaiakkal meg ázsiaiakkal játszani és akkor nem lesz lag, vagy te hostolsz azt kész.
  • Lammer
    #1449
    IGEN EGY SZEK VAGY KETTO! MIERT KELL TORNAZNI EZEN? Terenszeknel szar az ADSL ha bénanetezik az eNber, ennyi! en is probaltam, kiadom a parancsot, 1-2 megtortenik! iszonyat durva... 40 milikseknel meg a preciz mikrok mar erezhetoek... az, hogy ti hozza vagytok szokva az igenytelenseghez(mint altalaban a peces jatekosok a "jatszhato" majdnem folyamatos fremhez mondjuk egy efpeesben...) az a ti bajotok ;)

    tema lezarva ...
  • Nuki
    #1448
    Ehhh :D
  • degenerator
    #1447
    majdnem dota
  • Pigo
    #1446
    Chello bronznál már 10ms maximum 14 ha magyarokkal ha viszont egy délkóreai sárga gyerek hostol akor urambocsá' akár lehet 40ms is vagy 50 ha nem tunnelel start előtt.Azt meg nekem senki ne próbálja bemagyarázni hogy az a 40 ms idegesítő mert míg eljut az agyadig a kép,feldolgozod amit látsz majd reagálsz rá bőven sokidő
  • qetuol
    #1445
    1 sec? általában a pingjeim 0-40ms-ig terjednek (persze nem játszok brazilokkal, hanme csak saját országbeliekkel), ami ugye messze van az 1sec től..
  • Kokler69
    #1444
    de azt mondjuk már mióta hogy nincsenek 1seces késések, gyakoroljon nyugodtan gépek ellen, csak szerintem jobb emberek ellen
  • Muki100
    #1443
    56k modemen van?
    Elvétve van már csak szvsz olyan lakossági internetcsomag amivel nem lehetne játszani.
  • Lammer
    #1442
    a lag nem kifogas, hanem egy letezo tenyezo! konyorgom ertsuk mar meg... nem log mindenki koliban, egyetemi konyvtarban, hogy TIZES pingje legyen... mellesleg meg egy jol bekonfigolt es minosegi kabelekkel meg switchekkel osszehangolt lanpartZ meg ennel is jobb pingeket produkal(ki hinne ugye)... szoval ameddig Terenszeknel szarakodik ilyen teren a tortenet, addig had engedje mar meg maganak, hogy nem sziv bonyallal es gepek ellen gyakorol... (inkabb lagmentes szar ellenfel, mint idegtepo 1 seces keses)
  • Muki100
    #1441
    Attól is függ hogy kik ellen és milyen módot játszol. Bneten meg lehet, hogy a világ másik végébe nagy a delay, de van rá annyi megoldás, a lag ma már többnyire csak kifogás ha dotáról van szó.
  • Terensz
    #1440
    Néha felnézek != szoktam.

    Kb 2 hétig szenvedtem vele, mert azért eNberek ellen sokkal jobb a játék, de a hosszú reakcióidők miatt nem élveztem így, feladtam a bnetes játékot. Néha visszanézek, hogy változott-e. De mindig megállapítom, hogy sajnos nem.

    Mi alapján? Kb 50 bnetes meccsem volt, abból 1 alkalomra emlékszem, hogy volt Ish'kafel. Akkor is én voltam vele. Számomra az 50-es minta reprezentatívnak tűnik.
  • Kokler69
    #1439
    menő. na!
  • Kokler69
    #1438
    meő az uj topic kép:):)
  • Kokler69
    #1437
    mi alapján vonod le ezt a következtetést hogy PL. Bneten nemjátszik ish'kafel? állítólag nemszoktál ott játszani..
  • Kokler69
    #1436
    jaj az AI-osok állandóan a Pingre fogják 'ping így, ping úgy' francot, bneten van Local host, átlag ping kb 20-30 eurobattlenet-en sem sok, Garenaról ne is beszéljünk 8-10es pingek mellett. Mellesleg teljesen más az AI mint az élő ember, nem adja az élményt, nemtudom én nemérzem magam attól jobban hogy 100-0-as freget csinálok Huskarral idiota AI-ok ellen...
  • Lammer
    #1435
    :p
  • Nuki
    #1434
    Igénytelen?
  • Lammer
    #1433
    igenytelenek... baj ha igenyes vagyok? :o
  • Muki100
    #1432
    Rajtad kívül kb. 1 millió ember úgy dotázik, de hagyjuk.
  • Lammer
    #1431
    megint butasagokat beszelsz... egy delay nem konstans, hogy kiszamold, ha most 2 pislogassal utok elobb, akkor deny... hanem hullamzo valami,nos ha te a delay hullamtengereben is ugyanugy jatszol... najolvan hagyjuk... lol
  • Terensz
    #1430
    Dhogy!!!4 Ezt bármelyik bnet pro meccsen megcsinálom
  • Muki100
    #1429
    Ilyet is csak ai ellen lehet...
  • qetuol
    #1428
    easy módnál kb. 25 perc után már vége is van, de legalábbis eldől a játék.
  • qetuol
    #1427
    nem értek azzal egyet, hogy a skilled játékosnak elveszik az előnye, ha delayel. a delayenek semmi köze a játékos képességéhez, aki jól játszik delayyel, az jól játszik delay nélkül is és fordítva.
  • Terensz
    #1426
    Egyszer csináltam ilyet :-)

    Persze csak ai-k ellen. Ellenfélnél 2 stunner 1 nuker 2 dps felállás volt. Megálltam a bázisom bejáratában => "a" betű => katt az ellenfél főépületére és lementem cigizni. Mire feljöttem, 11+ killem volt, és ott fáLYtoltam a fa tövében :D Amúgy Huskarral voltam.
  • sanyiiiii
    #1425
    Részben azért amit muki mond részben pedig azért mert em játékok legtöbbjében a "farmoljukteleazinvertorytésattackmoveabázsiranyertemmertnekemvanjobblategameherom" mentalitás érvényesül (egyébként anno azért szoktam el magyar garena roomból és hagytam abba egy idöre a dotat mert ott éppen ugyanez volt csak nem em gamekben).
    Ez pedig nekem egész egyszerűen nem jön be. Sosem voltam carry típus, vagy hardlane utana pedig folyamatos gank stilusban szeretem a játékot vagy support hősökkel amik 90%ának emben kb 20 perc után majdhogynem semmi értelme. Gank meg nincs mert mindenki farmol.
  • degenerator
    #1424
    2 gépen néztem eddig, sehol nem müködik a kani.
  • Muki100
    #1423
    Mert amikor a dota "modern korba" lépett, az 5-ös verziók vége fele, akkor még szó se volt ilyenről, az összes cucc és hős úgy volt kitalálva, hogy normal módban legyen balance (ez Icefrognak köszönhetően valóra is vált).
    Az -em csak arra jó, hogy kihúzza a sok noob a legdurvább 1v1 dps herot, nulla farmolással is összeszedje az itemjeit és öljön.
    Nyilván egy support int hősnek a végén már nem lehet akkora szerepe, ez rendben, de easy módnál ez kb. 25 perc alatt végbemegy, ami szimplán hülyeség.
    Nem véletlen, hogy aki -emet játszik, rossz hősnek gondolja rhastát, warlockot, darkseert, linát stb.
    Ha normal módban kifognának kompetens ellenfeleket akik ezeket húzzák, ők pedig a szokásos 5 dps hős felállást, akkor nagyon elvernék őket.
  • Terensz
    #1422
    -em: "Towers are weaker, experience is gained faster, and you get more periodic gold." - annyit tennék hozzá, hogy ez minden résztvevőre vonatkozik. Miért is nincs értelme?
  • sanyiiiii
    #1421
    MIndenki mást szeretne ám a játéktól.

    Van aki mindenáron a legjobbat akarja kihozni magából , van aki mindenáron nyerni akar, van aki pedig csak szórakozni.

    Az is más kérdés hogy hogy ki milyen felállásban szeret játszani , szerintem például DotA-nak botok ellen , 5v5ön kívül máshogy vagy em módban semmi értelme, de ez az én saját véleményem, én ehhez igazodva játszom mindenki más meg játsszon úgy ahogy ő szeretne.
  • Terensz
    #1420
    #1416
  • qetuol
    #1419
    nekem az euron 50-20 ms szokott lenni, függ attól hogy ki a host. de mostanában már mindenki ghostot használ, ami lecsökkenti a delayt, meg van ugye ez a delayreducer... azt még meg kell jegyezni, h a delay mindenkinek egyforma, és legfeljebb kissé zavaró annak, aki nincs hozzászokva, de semmiképen nem előny/hátrány vkinek.
  • Muki100
    #1418
    Hát nézd, régen 7-800 ember fent volt délutánonként, abban bőven volt olyan játékos, aki nagyon is jól tudott játszani, és nem is volt elszállva az agya, akkoriban még a kani ventrit is rendszeresen használták. Mostanában van 2-300 ember fent, vagy atomnoob vagy egoista kretén, tisztelet a kivételnek.
    Annyi mindig is az előnye lesz a kaninak, hogy a banlist ott üzemel tán a leghatékonyabban, így ha te vagy a host könnyű szelektálni.
  • RaSzTaH
    #1417
    nekem csak 1 bajom van az egésszel, régen úgy kb 3 évvel ezelőtt volt egy "dota" csapatunk, nagyjából kanin elég "jók" is voltunk, most meg egyszerűen nem találok normális playereket akikkel össze lehetne állni gamelgatni...
  • Lammer
    #1416
    en letojom, hogy masnak is delayel... nekem delayel es kesz... idegesito es jatszhatatlan :(
    btw azert net es netelofizu kozott is neha van vastagon kulonbseg... igy egy skilled jatekosnak elvesz az elonye, hogyha kesleltet :(

    pro meg ugysem leszek es nem is akarok lenni... nekem eleg ez a haverokkal tolom szint...
  • sanyiiiii
    #1415
    Magyar szobabad sokat kell varni a gamere, de ha megutsz egy szintet és összeismerkedtél már pár normálisabb játékossal akkor megér(het)i várni.

    Szivem szerint viszont europe high level roomokat ajánlanám, 4estől fölfelé nagyon korrekt játékokat lehet játszani.

    Mondjuk en szemely szerint atszoktam PRG roomokba twilight's eve-et játszani:P
  • ronesz
    #1414
    Tény, hogy kani tele van faszokkal, de azért bőven van kivétel is, csak tudni kell kivel lehet játszani, a többit meg élből kickelni.
  • RaSzTaH
    #1413
    még egy vicces story kaniról... valaki csinált egy haladó gamet, asszonykámmal meg egy haverommal beléptünk oda és igencsak hoztuk a meccset egy admin+pub ellen, a végén mi volt ? Flame ezerrel: ADMIN: miért nem megyünk pro gameba meg miért rontjuk el a játékukat?! (hozzáteszem közünk sincs a pro játékosokhoz), játszunk egy visszavágót és majd ő !!!HÍVJA A HAVERJAIT!!! nah ez volt az a mondat amin nagyon kacagtam;D "az én apukám úgyis erősebb szitu"