1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • RaSzTaH
    #1412
    elvi okokból nem botolok :) teljesen kiszámíthatóak, nem gangelnek, igazából abban nincs is kihívás (számomra).
    Kb úgy 2-3 hónapja kezdtem újra a dotázgatást (kb 3 év szünet volt), azelőtt békés családia kani volt most meg, igazából először hinni se akartam a szememnek, hogy milyen színvonal uralkodik ott:D de még az adminok is.. :) no mindegy is... GGC = Game arena? na ezzel is van baj bőven, mégpedig iszonyat kevés játék van... Kanira visszatérve az ellenfeleidet pubban nem válogathatod meg, de ugye van egy hasznos parancs !muteall ..:)
  • ronesz
    #1411
    Aki a delay miatt sír az gondoljon bele abba, hogy nem csak neki van delaye jó esetben, hanem mindenki másnak is, tehát így is kiegyenlített a dolog, bár elhiszem, hogy könnyebb az amúgy béka segge alatti színvonalat képviselő AI-t alázni, majd büszkén kihúzni magunkat. (egy ggc és kani player)
  • Lammer
    #1410
    ahh Kani az tenyleg nevetseges... :) Muki ajanlasat meg lehet megfogadjuk, hogy GGC-re felnezunk, osztan meglatjuk :D
  • Muki100
    #1409
    Sajnos a kani ideje már elég régen lejárt, GGC-n még ha valaki nagyon erőlködik találhat jó társaságot minimális delayyel.
    Az alap pub ott is olyan szinten van mint mondjuk euron... ilyen szempontból meg a kani a legjobb.
  • RaSzTaH
    #1408
    sajnos eurobattle.net-en iszonyat delayek vannak, battle.net szintúgy, Kanin pl ilyen max 10ms delayem szokott lenni, viszont ott meg tele van fogyatékos !iskolázatlan gyerekekkel!, akik végigszövegelik neked a játékot :) szóval talán még a bot a legjobb választás, de azok ellen meg nem lehet fejlődni...
  • Lammer
    #1407
    azert amiert 325X leirtam mar korabban is! jatszok en nagyon szivesen emberek ellen, de amig nem lesz mindenkinek optikai nete addig felejtos... en sajnos ilyen kenyes vagyok ping temaban... (haloinfos vagyok) az az adatcsomag ami atjut a switcheken meg routereken meg szethoppolja magat 32X az mar eleg nagy delayt tud szorni! GYULOLOM a legkisebb lagot is! ne aggodj, szinte a kezdetektol fogva tolom bénetet Starcrafttal :D szal tudom mirol beszelek... szoval scben(pedig ott durvabb a mikronal a lag es siman meccsbe kerulhet!) meg dotaban nem vagyok hajlando emberek ellen jatszani neten, CSAK igazi LANON ahol 10 miliszek alatt van a ping! ennyi. legjobb bizonyitek, hogy neten LAN elott felkeszultem a sracok ellen es halomra vertek meg... egyszeruen total mas... lanon meg taroltam(mivol mikrokozpontu vagyok sc-ben, APMem a tobbiekenel magasabb joval a klanbol) vegre eloben delay meg lag nelkul szet tudtam mikrozni az agyamat :D(Terensz a megmondoja :D) ... ennyi :p

    ;)
  • Terensz
    #1406
    Nem tágítok a szokásos gépgyalázástól :-)


    Más.

    Undying nekem határozottan tetszik, eltekintve attól, hogy van egy fölösleges képessége, meg van vele kapcsolatban egy csúnya bug (amit megírtam a jégbékának)
    Ha axe rárakja a battle hungert: ha a zombijai ölnek, nem jön le a bh.
    Minden más hero esetén ha nem autoattackkal öl a hero, akkor is lejön a bh buff.
  • qetuol
    #1405
    nos, balanszolni csak akkor tud az igenmélyentisztelt jégbéka, ha játszunk a játékkal, csupán a bétatasztelés nem elég, elkerülhetetlen h egy újabb verzió megjelenése után ne derüljön fény azonnal egy-egy bugra, amit aztán gyorsan ki is javít.

    a bneten még nem voltam, de úgy hallottam h 100 noobra jut egy pro. az eurobattlen pedig alig van ap, én személy szerint már fél év óta most 1x játszottam ap-t h kipróbáljam az új razort. főleg ar és sd van, meg rd. és blood meg lyc egyátalán nem gyakori pickek, főként csak a noobok pickelik, de a játék nevében mindig benne van h pro vagy noob és ha pro játékba mész akkor ott nem lesznek noobok:). aztán meg ott vannak a channelek... szal.. :D

    undying meg eléggé imba tud lenni így lategame felé
  • Terensz
    #1404
    Ó, az ördögbe, Maginát kihagytam...


    Melyik kupacba is akartam írni? Talán a másodikba
  • Terensz
    #1403
    Még a 6.59 vs 6.60 vitához:

    ctrl+c/v a getdota.com-ról:

    Latest Map: 6.60b
    Stable Map: 6.59d

    Kérdésem: mennyi ideig volt 6.60, ha most egy /b-t kellett hozzá kiadni?
    És mennyi ideig ment a 6.59?
    Vajon mennyire lehetnek balanszosak az új herok? És mikor lesz /c és /d?

    Más:

    Hány olyan meccs van bneten, ahol ezek a herok nem játszanak?
    - bloodseeker
    - gondar
    - lycan

    és olyan, ahol ezek játszanak?
    - warlock (háborúzár)
    - Ish'kafel
    - undying

    Miért pickelik mindig/miért nem pickelik soha őket?
    Lehet, hogy nem annyira balanszos a játék?
    Majd akkor "versenyzek" bneten, ha lesz normális balansz. Egyelőre sajnos úgy látom: vannak jobbak és vannak kevésbé jó herok.
  • qetuol
    #1402
    hmm... ok. btw minden barát először idegen (ezt én találtam ki most, all rigths reserved (c) =D)
  • Terensz
    #1401
    Tudom. Abban a pillanatban érdekelni is fog, ha lesz hozzá ai map.

    "én eurobattle.neten játszom"

    Egészségedre. Én meg Lámival játszom együtt, és mivel nekem dsl-em van, potom 2mp késleltetéssel tudnék bneten játszani, ami nagyon nem ok.
    Mellesleg nem szeretek idegenekkel játszani (+ arra a kis nagypapás pötyögésre amit néha tolunk), nekünk pont megfelel az ai+ - hamachi kombó.
  • qetuol
    #1400
    ööö...ezt nem vágom egészen... mi az h "csak ez adatik meg?" és miért ai? nem jobb emberekkel játszani?
    nemtom h nálatok hogy van, de én eurobattle.neten játszom.

    @terensz: de azért csak tudod, h a 660-ban van 2 új hős, 5 új item és egy valag remake?

  • Terensz
    #1399
    Szerintem meg ünneprontani ebben a topicban, meg folyamatosan kihúzni a gyufát a házigazdánál pont olyan, mintha szakadó esőben azt kiabálnád Alohurának - a villámok istenének -, hogy arcvonásai egy beteg uloruaha-gyökérhez hasonlatosak.

    Én a képen szakadtam a röhögéstől, ki nem fütyül magasról a 6.60-ra? Mi igen. Van belőle ai+? Nincs... Akkor létezik a map valójában? Nem. Ennyi. GG.
  • Lammer
    #1398
    most ezt is toroljem? :D

    sajnos mi mindig az utolso AI-s verzioval jatszunk... igy nekunk csak ez adatik meg :p
  • qetuol
    #1397
    szal újra, mert ez a Lámer véletlenül törölte (igenis hadd tudja meg mindeki ):

    most jut ez eszedbe, amikor már nem így néz ki?
  • Lammer
    #1396
    Na skacok!

    Melyik az igazi weapons dealer bolt?



  • qetuol
    #1395
    azt mondjá imba lett, szerintem nem
  • Terensz
    #1394
    Jaja, boldog szülinapot, László!!4!4!!!444
  • Lammer
    #1393
    BOLDOG SZULINAPOT 'XXLászlóXX' !!!!44

  • Terensz
    #1392
    +n
  • Terensz
    #1391
    Lightnig revenant.
  • qetuol
    #1390
    kijaza "Laszlo"?
  • Nuki
    #1389
    majdnem, majd csak 8 nap múlva :Ð
  • Lammer
    #1388
    namivan eNberek?

    Nagy kuZS vanig, mindengi tesztel 6.60at ezerrel-e!?

    (bensiii csajszit legyengitettekag! :C ez nem er! "Laszlo" meg tok mas híííróó lett!44)

    feloff:

    LaMpartz mikor lenne jo skacok? kene egy "kb nekem Julius vege" megkozeliteses tortenet, hogy ugy tervezzek dolgozoba en iZS!
  • Terensz
    #1387
    Modjuk ez sejthető volt :-)

    Ez annál is rosszabb, mint 01.01-én 00:01-kor felhívni valakit újévet köszönteni
  • Borgi
    #1386
    ha valaki hasonlo gondokkal küzködött volna
    http://dota-allstars-blog.blogspot.com/2009/06/dota-660-changelogs-dota-allstar-660.html
  • Borgi
    #1385
    nemtudom elolvasni cséndzsloggot, álandoan tájmout :C
  • Muki100
    #1384
    Van 6.60 rekord hosszúságú changeloggal
    icefrogék új honlapja : http://www.playdota.com/
  • Lammer
    #1383
    ja ma nem volt jo nekem ZSem, mert megneztuk (INGYEN jegy rulz) a Terminator NÉÉÉÉÉGY-et(negzfour) a moziban-e!? :D

    pediglen minden nap szoltuk tolniag TereMsz kollegaval megminden44!4 :D
  • F1re
    #1382
    nemmára mondtam !négy hanem valameik este
  • Terensz
    #1381
    Ma nem lehet!!4!

    Épp mozsd töltöm fel a honlapomat, azzal cumizok, de azért toljátok helyettem is
  • F1re
    #1380
    majd ha vmeik este lesz megint ien gyilkolás akkor szoljatok :D am felejthetetlen volt ez a panda
  • Terensz
    #1379
    Projectmenedzsment = "Fogjuk meg oszt' vigyétek"
  • Lammer
    #1378
    nem kezdtem bele, hanem vegzek lassanag! allitolag halozati szakeNbereknek iZS kell tudniuk eztetetetetetet :C
  • Nuki
    #1377
    Projektmenedzsment?! Hát te most mibe kezdtél bele?
  • F1re
    #1376
    jooolvan de en getszi nab vok hozzátok :D es nincs skypeom mert en emesent hasznalok mert az menőebb de neked viszont van emesened ! v is regebben volt :P
  • Lammer
    #1375
    Mondjuk ezt o" nem tudhatjaag! amugy a F1re altal liMkelt kepag sabloMos, kicsi es rossz a minosege :p

    Viszont F1re! eZSte(most ledolok egy kicsit, mert egesz nap projektmenedzsmentet hallgattam a tanfolyason es mar szedulok :S ) ha gondolod feljohetnel tolni kicsit dotaagot, mi TereMszel szoktuk nyomniag! johetnel, max segitunk buildelni meg ilyenek! ;) (skype dumcsi stb)

  • Terensz
    #1374
    Tegnap pont azt beszéltük Lámival, hogy semmiképpen sem volt vagy jelen DotA töltőképernyő lesz a topic bannere.
  • F1re
    #1373
    ?