1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • Nuki
    #394
    Az oldalát ha böködöd, biztos csikis.

    Najó inkább azt mondjátok, mikor jön már ki végre az új AI map?
  • koryne
    #393
    -.-
    [jól is teszi]
  • koryne
    #392
    Köszi ^^
  • Lammer
    #391
    nadehatmostize... tenyek ellen szembeszelbe ne p1s1ljunk :p
    [elfut]
  • BEAST #390
    wow, nagyon jo lett
  • koryne
    #389
    Most nézem, mit írtál te ide-e! Szüljél sünitüskés medicnuniagot!!!444!44!
  • light00
    #388
    Szeretnék egyszer énis ennyire unatkozni
  • koryne
    #387
    De!4!
  • koryne
    #386
    Ha találok hozzá sémát :)
  • Terensz
    #385
    Neked nem :P
  • Lammer
    #384
    nekem mikor csinalsz Medic nuniagosat? ^^
  • koryne
    #383
    Pihenésképpen:
    Warriors of the night, assemble! (hrrr)



    Méd báj mí
  • Nuki
    #382
    Majd ha multi-fázisba eljut, akkor jöhet :D

    A kocka ha nem otthon, akkor a Margitszigeten is azzal játszik
  • Borgi
    #381
    de, van rá, még béta verziót ki is lehet probálni, én ki is probáltam, de még hát izé.. nem kell eröltetni ^^
  • Nuki
    #380
    Nem úgy volt, hogy van? Még kép is volt beszúrva az SC topikban...
    (vagy legalábbis amikor mesélték éppen készült)
  • light00
    #379
    Az van nekemis, dugunk?
    kár hogy arra nincs dota :\ De tower defensek, azok milyenek rajta, anyám :D
  • Nuki
    #378
    Nem, de van nintendo DS-e

    [apro]hint: kvarcjáték.
  • Lammer
    #377
    "Hiszen nekem nincs is barátnőm"
    igy van! te kulonbenizs egy fiuaggal fox meghazasodni
  • Terensz
    #376
    "WÉTÉEF IZ BARATNO?"

    Akivel az ember együtt él, nőnemű, szép, aranyos és gamer :-P
    Ja, bots. Hiszen nekem nincs is barátnőm. Menyasszonyom van :-D
  • degenerator
    #375
    utoljára két hete játszottam vele, mert a barátnőmmel élek, és itt nem fut el a gépen.
  • magus
    #374
    WTB barátnő : D
  • Lammer
    #373
    [reflexbol visszakerdez]
    WÉTÉEF IZ BARATNO?,,,,,,,,,,,,
  • magus
    #372
    erre szoktam mondani h get a life -.-

    én még akkoris rózsaszín rinocéroszokról és lila szobaelefántokról álmodom mikor ott fekszik mellettem barátnőm, az is hülyeség -.-
  • Borgi
    #371
    te kis kocka ;*-(
  • degenerator
    #370
    nem is vitte le a hp-mat, csak zaklatott, stunnolni meg nem tudtam, mer ww. de azér az már durva, ha ezzel álmodok....
  • Terensz
    #369
    Nyugi, Pugna nem az a kergetős fajta :-)
    Mellesleg többek közt Davionra nem veszélyes.
  • degenerator
    #368
    nagyon gáz, ha azt álmodtam, hogy dotában én vagyok davion, és pugna kerget?:D
  • Nuki
    #367
    Tudod, volt ám pizza is csak abból az egyik nem volt ilyen puha :P
  • Terensz
    #366
    Ja, hasonló, csak bablevessel :-)
  • Nuki
    #365
    Valahogy így képzeltem el magunkat lanozás közben :|
  • Terensz
    #364
    KIvéve, ha Axe csapatában van Pugna :-) Akkor nagyon tud fájni rasztának a dupla hex :-)
  • magus
    #363
    rasta dupla hexe nagyon paraszt tud lenni, a végjátékban, mikor a sok noob azt hiszi, hogy axel elég set attack targettel a padlóra nyomni, vagy akár aki tud vele játszani és elkezdene megfingatni, akkor nagyon nagy veszteség az a majdnem 10 mp.
  • Terensz
    #362
    Elméletben valóban nagyon jó. De ember legyen a talpán, aki a teamfight hevében képes betargetelni egy lehexelt herot :-)
    Persze, menekülő hero ellen jó, ha épp úgy adódik.
  • Muki100
    #361
    A hex jó. Régen amíg az elfogyott eult lehetett továbbfejleszteni jobb volt az tény, de így is nagyon hasznos. Megszakítja a channelinget, a permabashos herok ellenszere, menekülő célpontot elkapsz vele. Sokoldalú, csak most szerintem nem éri meg arra gyűjteni az elején eul helyett.
  • Terensz
    #360
    Az endgame-es csapat-harcokban van egy gyengébb, meg egy erősebb csapat, meg persze egy átláthatatlan kavalkád. Menekülni nem nagyon szoktak onnan, mert kb 5-6 mp alatt lehetne kimászni a tömegből, azalatt meg meghal, akinek meg kell. Persze nem azt mondom, hogy Barathrum abszolut tehetségtelen, de mivel ő vadász, ezért csak early végén/midben van beleszólása az eseményekbe, ákárcsak pl. Bloodseekernek. Talán akkor van nagy szerepe, ha a csapat-összecsapás betolódik az erdőbe, és a herok eltávolodnak egymástól.
    Viszont earlyben nem tud szóhozjutni, mert ha az ellenség nem noob, akkor odaküld egy ranged stunnert/manaszívót, stb., így nem nagyon tud fejlődni, tárgyakat venni. Mire a SnY összejön, ami nála szerintem a kötelező build második lépése (1.: csuka), addigra az ellenfél ősszefarmol egy burizát és egy hypert, vagy guinso-t, vagy szinte bármit. Ez még nem is lenne baj, mert spiritbreaker legyőz bárkit face to face, de mivel az ellenfél kötelező buildje már majdnem teljes, ők már csapatban járják az erdőt, ami Barathrumnak nem szerencsés.
    5v5-ben csapat-összecsapásoknál szinte csak a mass stunnerek maradnak talpon, plusz akik illúziókat varázsolnak. Meg erről nem szól semmilyen portál, de a győzelemhez kell egy hero, aki tudja az ellenségét szeparálni, pl. Pudge vagy Earthshaker. Sokkal hatásosabb, mint pl. a hex.

    Apropó: hex. Szerintem az egyik leghaszontalanabb dolog a dotaban. 5v5-ben lehexelt ellenfelet még sosem kaptam szét, és engem lehexelve még sosem kaptak szét :-) A hexelő hero azonnal eldobja a targetet, és egy bolhafingot kell attackmove-olnod egy pillanat alatt, hogy legyen értelme a hexnek, a többiek pedig ha nem őt támadták eleve, akkor mire targetelnek, letelt a hex. Egyetlen előnye van talán, bepánikoltatja a célpontot, és van esély rá, hogy hülyeséget csinál. 1v1-ben ellenben nagyon hasznos, de ki játszik 1v1-et... A cyclone szerintem sokkal jobb disable.
  • magus
    #359
    annyira nem rossz a vége fele is, egyrészt nincs olyan kevés élete a vége felé, másrészt akit üt, az gyakorlatilag nem tud mozdulni. és ha valaki menekülőre fogná, simán elkapja. csak nem az első sorba kell rakni
  • Terensz
    #358
    Nem. 5v5-ben szinte semmit nem ér... nincs olyan képessége, ami több herot érint. Nem is nagyon látom bneten.
    A nagyon common herok (és nem véletlen):
    Pudge, Yurnero, Techies, Lion, Tormented soul, Earthshaker, Sand King, Jah'rakal, Axe, Tiny, Mirana, Abaddon, Luna, Queen of pain, Venomancer, Rikimaru, így nagyvonalakban. Ezek szinte minden játékban vannak. A noobok pedig ált Drow rangerrel, Sniperrel, Medúzával, Voiddal szoktak lenni. (Void az egyik kedvenc herom, de 5v5-ben nincs esélye összefarmolni pl. egy lepkét, a chrono pedig arról szól, hogy szerencsétlen void örül, ha 2-t bele tud csapni az egyik heroba, miután odamászott kb 3 centit - és mielőtt őt pwnolják.)

    Barátrum csak néha van. A végén a pusholásnál tipikus kép, Barátrum odamegy a 3-4 ellenséges hőshöz (10 cm-re tőle ott a csapata) ulti, egy hős pirosba megy 2 mp alatt, Barátrum meghal, egy nuker kinyírja a pirosban levő hőst, areastunner beimpalál a banda közé, maradék herok eltűnnek, majd fél perc és mindenki ugyanott van kipihenten. Barátrum is, csak ő nem lépett szintet, meg kevesebb pénze van kb 900-zal (igen, 20. szint környékén kőkemény 800-900 pénz bünti egy pwn, ami szerintem a legnagyobb bunkóság. Ált. el is dönti a győzelmet/vereséget csapat-szinten)
  • Lammer
    #357
    "Amúgy nincs olyan hero a dota-ban, aki legyözhetetlen/hibátlan/nincs gyenge pontja"

    azert a "bara'tszoba" eleg erosen kozelit fele! :CCCccc
  • Terensz
    #356
    Terrorblade nem tud disable-t, de nem is kell neki. A legjobb pusher, és ráadásul endgame-ben a farmolás a legveszélyesebb műfaj. Ha valaki egyedül farmol, tuti, hogy levadásszák. Hacsak nem lancer/terrorblade/naga siren az illető. Jah, meg hogy yurnero hozzá sem tud szólni?
    Amúgy nincs olyan hero a dota-ban, aki legyözhetetlen/hibátlan/nincs gyenge pontja. Viszont ilyen csapat (+ stratégia) akár létezhet is.
  • magus
    #355
    viszont furion pl nagy szemet. barhova tud teleportalni, es le tud fogni. stygwinnel es hyperstoneal meg szetszed azalatt. az ultija ugyan lofasz.