1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • light00
    #161
    Így van, bocsi. Kétségtelenül support hero, ilyen max kisegítő, de nagyon szeretem ennek ellenére :)
  • light00
    #162
    Gondolom mindenki ismeri, de ha esetleg valaki nem, akkor betenném ^^

    Én annó nagyon jót derültem rajta^^
  • Borgi
    #163
    :)

    ennél már csak a "getting killed by Netural creeps" lenne jobb
  • Lammer
    #164
    jo ez az obsidian destroyer, igaz Feráj? ;)
  • Zomil
    #165
    Hali!
    Érdekelne, h egy kezdönek mit tanácsolnátok, mert még nagyon se a hösöket, se a tárgyakat nem ismerem. Eddig AI-val nyomtam és hát ugy nem valami izgalmas :D
    viszont égni se akarnék nagyot, viszont ezt a rengeteg tárgyat szvsz lehetetlen betanulni :D
    sajnos még nincs meg eredetiben igy a kani.hu-n kerestem szervert, ott csak sd-s volt, bár nekem igy egyelöre emészetöbb h csak 3 közül kell választani :D ahhoz képest, h az volt a szerver nevében h noob-oknak való gyorsan elküldtek a francba, pedig nem is haltam sokszor :)
    viszont mondtak olyat h B v A, hát sok közöm nem volt hozzá :S
  • BEAST #166
    vedd meg eredetiben es nubkodjunk egyutt, az nagyon megy nekem :D
  • Lammer
    #167
    "nubkodjunk egyutt, az nagyon megy nekem"
    onkritika :DDDDDDDDDddddddd
  • BEAST #168
    azert 1v1ben megszereztem a first bloodot rajtad ;p

    [puszke]
  • magus
    #169
    noobs onlyt került el olyan messzire amennyire csak tudod, a sok idióta akinek már nem áll fel ott szórakozik a tényleg kezdőkkel, emlékszem, mikor bementem egy noobs only apem-be, és úgy elpicsáztak, hogy csak pislogtam, oda kezdők sosem mennek

    javaslom em-et keress, easy mode, ott gyorsan jön a lóvé, én azért tolom azt, mert hamarabb vége van, és sokkal mókásabb, de komoly játéknak annyira nem mondható ha csak 1 ember is van aki elhúz.

    én pl randomolok általában, a játék lényege a változatosság, nem az, hogy képes vagyok játszani 5 hőssel. én úgy csináltam régen, hogy kikaptam egy hőst és gyorsan átfutottam játék elején a guidet hozzá, hogy mit hogy kéne. Nem mondom, hogy gyorsan lehet így tanulni, mert kurva sok van, és többször kell gyakorolni minden hőst, és az első átfutás alkalmával úgyis csak a tárgyakat tudod megnézni, de így legalább egy idő után minden hősnek tudod a képességét, és így tudsz is védekezni ellene.

    a tárgyak meg nem képeznek túl bonyolult rendszert, vannak az alaptárgyak, amikből lehet kirakosgatni mindenfélét, de igazából van egy csomó tárgy, amit csak egy-két hősnek éri meg kirakni, sőt van olyan amit elvétve használtam csak egyszer-kétszer, mert egy guide írta, hogy milyen jó, de igazából öngyilkosság.
  • Zomil
    #170
    én a www.dotastrategy.com-ról néztem ki eddig mindig, h milyen tárgyakat érdemes összegyüjtögetni, nem tudom mennyire használható tárgy összeállitások vannak itt?

    eredeti tervbe van véve csak most nullán vagyok egy monitor vásárlás után, szoval majd picit késöbb :)
  • degenerator
    #171
    először én is onnét nézegettem, aztán kialakítottam a hősfajtákhoz más-más játékstílust.
  • magus
    #172
    hm, itt ezen az oldalon yurneronak azt írják, élje túl az első 15-20 szintet... ha veszel neki egy lifestealt, a majdnem 50%-os crit esélyével nem kell addig várni...
  • Sheltem
    #173
    Hmm ezt az oldalt nem ismertem. A bloodseekernek elég korrekt leírása van.
  • Terensz
    #174
    Bloodseeker egy törékeny nádszál, aki keménykedni akar. Obliviont biztos csúnyán le lehet vele vadászni. De egy Sand-king- , Spiritbreaker- vagy Avernus-vadászatot megnéznék vele :P (Kigyúrt őzike agyoncsapja a csont-bőr farkast) Jó, tudom, egyedeül vagyok az str-melee herokhoz kötődésemmel :-)

    (Azért ezt kipróbálom: craniumot, burizát, statanicot, vladot, furyt , lepkét a seekernek!!4 , + az ellent creepjei közt agyonvágni :-D satan+vlad+bloodbath = elég sok HP)
  • Terensz
    #175
    Szegény kis elesett juggernaut alig éli túl 20.szintig :-) Másik hőssel face-to-face + ulti alig sebez!4ű meg ugye saját krit + hyper + a 2350-es criystalis (amíg nincs buriza) is tök béna4ű.
  • Terensz
    #176
    Juggernautnak egy baja van: sentinel. (troll warlordnak szintén) És az elég nyálas egy társaság :-D
  • magus
    #177
    buriza stackel az ő skilljével?

    akkoris, ezeket a kriteket lifestealra nem kihasználni bűn
  • Terensz
    #178
    Nem stackel, mert más a krit mértéke. Külön számolja a kritet. Ugyanaz, mint a Darkterror + cranium esete.
  • Sheltem
    #179
    Hát én bloodseekerrel sand kinget eszek és avernust pisálok
    Ez a 2 hős nem szokott gondot jelenteni, de van ami gáz neki sajnos.
    Spiritbreakerre nem vadászom, az más tészta ,de persze elég sok hősnek okoz fejfájást ;)
    Ogre magi, Demon Witch, Butcher, Troll warlord ezek azok amiket nagy ívben kerülök :)
  • Sheltem
    #180
    A nerubian assassin ami még durva ellenfél szokott lenni, annak csak elimbulás esetén esek neki.
  • magus
    #181
    hogy ez a mirana mennyire nem fekszik nekem : / str herok szanaszét kapják egy pillanat alatt, és a linken szokás szerint megint nem véd meg szinte semmitől amitől kéne neki.

    nerubian assasin nagyon paraszt tud lenni, azt is szeretem : )
  • Muki100
    #182
    When calculating damage from critical strikes, if two occur at once, only the last critical strike skill or item you acquired will have effect.
    Note that a skill counts as acquired when level 1 of it is learned.
    An item counts as acquired every time its picked up.


    Juggernak nagyon nem éri meg critet tenni. Akkor már inkább MKB.
  • Muki100
    #183
    Ebben van igazság, ha nem hagyják ezeket a hősöket eltápolódni akkor bőven befogja őket blood. Avernust egyszerűen azért, mert hiába van ultija ha nem tudja lefutni bloodot, sandking meg látszik a homokvihar közben.
  • Terensz
    #184
    Azért én megnézném azt a sandkinges/avernusos mutatványt :-) Sandkinget a porfelhő miatt meg a tonna hp miatt nincs esélyed elkapni, Avernus meg az ultijával/pajzsával lepwnol akkor is, ha pirosban volt a hp-ja. (de ugyan mitől menne pirosba) kb. 7 mp-e van rá. Az más kérdés, hogy a gép béna velük.
  • Terensz
    #185
    Igazad van. Bár látszani nem látszik, de BS betargeteli a homokviharban.

    Hát nem tom. Akkor is azt mondom, ez a 2 hero nagy falat neki, a kb 3000 HP miatt. Sandkinget esetleg megveri. Én nem nagyon hiszek ebben a bloodseekerben, pedig párszor vertem el vele a számítógépet. A lenagyobb tápja mondjuk a gyógyulás. De ha hatékonnyá akarod tenni BF-fel, crites cuccal, sataniccal akkor nagyon drága lesz a build, az ellen meg nem biztos, hogy megvárja. Ne felejtsd el, hogy a a másik erősebb, akkor nem gyorsulsz, meg olyankor az ulti sem egy nagy szám. (2 képesség minusz, ha gyengébb vagy. Márpedig egy darabig nem nagyon tudsz ugrálni) Ja, sandkingnél majdnem elfelejtettem, hogy ő ugye egész jól farmol, ezért gazdagabb lesz, jobb cucca lesz. Akkor viszont nem viszed le a hp-ját, stb...
  • magus
    #186
    ha már homokviharba menekül annyira nincs sok hpja...
  • Muki100
    #187
    Hát sztem első cuccnak 90%-ban radit érdemes neki tenni, azzal meg BSnek sincsenek komoly farmolási gondjai. Avernust pedig nem is 1v1-ben értettem, hanem mint egy már lepuhított avernus üldözése.
  • Zomil
    #188
    most játszottam egyet Ursa-val és nagyon tetszett :D
    jó az overpower skill-je :)


    amugy a "kok" mit jelent?
  • Terensz
    #189
    Nem feltétlenül. A homokvihar nem csak láthatatlanná teszi. De amit leírtam, annak annyi a lényege, hogy a bloodseeker csak a béna hősök / early/midgame int hősök ellen jó vadász. Egy str herot nagyjából elfelejthet. Late-ben meg főleg nagyon gyenge. De amúgy szeretném, ha valamelyik későbbi verzióban egy kicsit durvítanák. Pl. plusz damage% helyett én raknék neki passzív stunt.
  • Terensz
    #190
    Jó, de ki puhítja le azt az Avernust? :-)

    Persze SOKvSOK-ban bárkit le lehet gyűrni, a legimbább, legfelszereltebb hőst is. 5v1-et próbáltam spiritbreakerrel, bárkit lenyomtam, amíg össze nem fogtak ellenem. 5-en simán legyűrtek :-)
  • degenerator
    #191
    eredetileg cock. cocknoob, tehát fasznoob, a noobnál gyengébb. kb annyi tapasztalata lehet, hogy feltelepítette a w3at, és letöltötte a dota mapot.

    egyébként avernust eddig csak davionnal sikerült megölnöm, semmi mással.
  • Muki100
    #192
    Hát de mivel 5 v 5 a játék ezért nem okozhat problémát avernust levinni 400 hp-ra, ahol bekapcsol az ultija, vagy legalábbis bekapcsoltatni vele. A baj utána jön, hogy elhúzza a csíkot és nehéz elkapni. Blood meg ponthogy végtelen ideig tudja kergetni a jó sebessége miatt.
  • Muki100
    #193
    Igen de bloodot nem is arra kell használni pláne az elején, hogy full hpról nekikugorjon, max. ultival de ahhoz is kell motiválni őket, hogy fussanak vele. Viszont ha az elején jól vadászik és mondjuk 25 perc alatt tesz egy radit, onnan már nincs megállás akárki is legyen ellene. Ettől persze még megvannak a gyengéi, mint a low hp és az hogy nincs lefogása.
  • Zomil
    #194
    hát jó pár mmo-t és egyéb online játékot megjártam már, de ezt a kifejezést még sose hallottam :D
    mindig tanul az ember, nem árt ha tudom minek neveznek éppen :D
  • BEAST #195
    en is igy vagyok ezzel
  • light00
    #196
    hmm, sokáig szerettem, mert nagyon imba hogy az ultija nem kerül manába, és szinte állandóan 400%on van az as-e. aztán valamiért leszoktam róla, meguntam, nem tetszett. Az eleje nagyon pöcsölős vele.
  • degenerator
    #197
    hétvégente szoktam csak dotázni, akkor se mindig. noob gamekbe megyek, de onnét elhajtanak, mivel azon a szinten már túljutottam mindig elgyalázok mindenkit. viszont haladó game-hez még szétszórtan játszok, és az apró trükkök (pl deny) se megy még igazán (menne, csak elfelejtem mindig.)
  • Sheltem
    #198
    "Bloodseeker egy törékeny nádszál"

    Lehet azért szeretem annyira mivel a legjobb beszólásokat akkor kaptam amikor vele játszottam. Egyik nem is olyan régi komment amit nekem írtak:
    "Blood you are the pain in my ass"

    Egyik másik ilyen:
    "You pissed me off blood"

    Az ilyenekért éri meg játszani ;)


  • magus
    #199
    deny jó arra, hogy ne aludj el az elején, meg kb az egyetlen dolog amit csinálhatsz esetleg egy melee heroval a rangedesek ellen.

    bér mostanában rendszeresen azzal szopatnak, hogy ranged vagyok, törékeny, és ellenem 2 stunner, felémjönnek, mind a kettő stunol és halok
  • Muki100
    #200
    Azért ha felmegy egy jó támadó animációs hős, egy imbulni szánt melee pubos hős ellen (jó példa itt bloodseeker is akár), akkor 30-40 deny-jal teljesen le lehet szerelni.