Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6229
ya és tök fasza a farmod 😊)) teccik szép rendezett mondjuk igazából is vezetek kombánjt de azért a játékba is élvezetes lesz mondjuk még csak most töltöm de már videokból nagyon teccik 😄 már ugy várom az estét hogy letöltse és remélem hogy jó lesz 😄 ha nem lenne jó segítenétek majd.... elõre is köszönöm nagy GAZDÁSZoK 😄

#6228
Sarki5 tényleg jó helyen van 😄 még a trakid is 2 kereken megy 😄

#6227
jóvan de akkor mér nem segítetek?????
#6226
Kicsit szar helyre került a pót😄DD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

DJKonya
#6225
hagyd már abba bmeg minek kell 6szor leírni?

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6224
Légysziiiiiiiii valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Én most egy idõre abbahagytam a játékot,kb 2 hónapja,mert kicsi volt a gépembe a vidikártya,és uncsi volt hogy kicsit akad.De vettem uj videókártyát,feldobtam a játékot,és mint az állat olyan jó.
Szóval azt szeretném egy rendes embertõl kérni,hogy akinek minden cucc bentvan ami megjelent,vagyis láttam ilyen fünyírót vagy micsodát,szóval ilyenek,az tegye fel a DATA mappát valahova.
De mondjuk feldobhatja az egész játékot,mert nem nagy.
Elõre is köszönöm.

Ha úgy van akár fizetnék is érte,de inkább ezt hanyagoljuk.😄

Dobja fel,és remélem egy KÖSZ elég lesz.Vag akár nekem a torrentis jó.Moobson és majomparádén fentvagyok,de vannak szabad regis torrentek,aki ilyenen fentvan és feltenné a kedvemér,az szóljon.Köszönöm.
#6223
hello.ugy látom sok profi van itt!!!valaki csinálhatna a k-700-hoz nagy tárcsát.szétnyithatósat.aki ért hozzá nem feladat neki.elõre is köszi
spawnmadrid
#6222
Szevasztok. Most amit írok az egy kicsit bonyolultnak tûnhet elsõre, megpróbálom minél érthetõbben leírni. Na szóval arról lenne szó hogy:

Beraktam a játékba rengeteg olyan bálát, amin csatlakozó lett kialakítva, majd learattam az összes földet. Ezután kihordtam a bálákat a földekre, úgy mintha bálázva lett volna a földeken aratás után. Majd ezt elmentettem és kiléptem a játékból. Megnyitottam a C:\Document and settings\felhasználó név\Application Data\FarmingSimulator2008\savegame1 -et és az ezen belül találhatõ vehicles.xml fájl-t társítottam a jegyzettömbhöz, majd kimásoltam az összes stroh ( azaz az összes bálának ) a mentését majd ezt beillesztettem egy új szöveges dokumentumba. Aztán elindítottam a játékot és a bálákat a földekról behordtam ( ami nem kevés idõbe telt ), majd ezt is elmentettem. Majd megint kiléptem a játékból és megint társítottam a fent említett xml fájlt és kitöröltem az összes stroh mentést, majd az elõzõleg új dokumentumba illesztett mentést visszaraktam és újra elindítottama játékot. A bálák megint kint voltak a földeken. Így most minden aratás után felülírom a bálák mentési pozícióját és kint lesznek a földeken. Csak megszerettem volna veletek osztani ezt az ötletem. De legalább mûködik és olyan mintha lehetne bálázni.

#6221
Bocsi igy akartam😄





AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6220
Kicsit nagyon nehezen de sikerült a graasland és az összes gép ami a K-farmban van😄DDDKicsit összevissza vannak de majd kicsit rendbe teszem öket😄DDD
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep6.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep5.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep4.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep3.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep2.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep.JPG

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6219
neked lehet, de mivel a gép elõt én nagyon kevesett vagyok, és ha játszok az lassítja a gépet és még a feltõltés is megy akkor már lassan szagatna a játék

#6218
Miértne lehetne?
Nekem 60 a feltöltés,de bõven elég.
#6217
Pótkocsi Valaki rakjon rá hátsó vonószemet légyszi!

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6216
nemaz de szerinted, ha 1szer írod le akkor nemlehet megérteni? ha van aki feltegye az jelezni fogja vagy a linket megadja. pl én az 50 kb feltõltésemel nemfogok semmit sehova felteni

#6215
Hello! Aki csinált már vonoszemet pótkocsira azt kérem segitsen kicsit!!!

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6214
hát ez elég szomoru😄DDD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6213
sziasztok
az új módót honna lehet letölteni vagy egyáltalán kész van és a másik hogy lehet füvet vetni a nyomjelzõs vetõgéppel? mert én azzal próbáltam és búza lett belõle vagy N betüvel lehet váltani hogy mit vessen a választ elõre is köszi

#6212
Mégegyszer leírom:

Én most egy idõre abbahagytam a játékot,kb 2 hónapja,mert kicsi volt a gépembe a vidikártya,és uncsi volt hogy kicsit akad.De vettem uj videókártyát,feldobtam a játékot,és mint az állat olyan jó.
Szóval azt szeretném egy rendes embertõl kérni,hogy akinek minden cucc bentvan ami megjelent,vagyis láttam ilyen fünyírót vagy micsodát,szóval ilyenek,az tegye fel a DATA mappát valahova.
De mondjuk feldobhatja az egész játékot,mert nem nagy.
Elõre is köszönöm.

Ha úgy van akár fizetnék is érte,de inkább ezt hanyagoljuk.😄

Dobja fel,és remélem egy KÖSZ elég lesz.Vag akár nekem a torrentis jó.Moobson és majomparádén fentvagyok,de vannak szabad regis torrentek,aki ilyenen fentvan és feltenné a kedvemér,az szóljon.Köszönöm.
lippet
#6211
Valaki vágott már saját maga által vetett füvet?😄 Hányszor lehet kaszálni? Vagy mindig újra kell vetni?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6210
Mi van akkor ha lepermetezem a rétemet?😊
#6209
mivel az alap mapra tesznek mindent, õket az nem érdekli hogy ki milyen farmot alakít ki

#6208
Ezt a graaslandot mé nem ugy csinálták meg mint pl a K-farmot?

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6207
Sziasztok.
Én most egy idõre abbahagytam a játékot,kb 2 hónapja,mert kicsi volt a gépembe a vidikártya,és uncsi volt hogy kicsit akad.De vettem uj videókártyát,feldobtam a játékot,és mint az állat olyan jó.
Szóval azt szeretném egy rendes embertõl kérni,hogy akinek minden cucc bentvan ami megjelent,vagyis láttam ilyen fünyírót vagy micsodát,szóval ilyenek,az tegye fel a DATA mappát valahova.
De mondjuk feldobhatja az egész játékot,mert nem nagy.
Elõre is köszönöm.

Ha úgy van akár fizetnék is érte,de inkább ezt hanyagoljuk.😄

Dobja fel,és remélem egy KÖSZ elég lesz.Vag akár nekem a torrentis jó.Moobson és majomparádén fentvagyok,de vannak szabad regis torrentek,aki ilyenen fentvan és feltenné a kedvemér,az szóljon.Köszönöm.
#6206
Összecsukható szórókeretes permetezõ. töltéstek le akinek kell
http://www.ls2008.extra.hu/vontatmanyok.htm


#6205
Jahahh rájöttem végre hogy lehet szélesebbre csinálni a vágó asztalt ugy hogy ugyan akkora szélességbe vágjon 😊 lett vagy 25 m ... De a hátsó vonoszemet még mindig nem tudom felrakni, valaki segitsen légyszi!!! A fórum elején volt egy mega40t nevû nagy piros 5 fix tengelyes pótkocsi arra szeretnék vono szemet rakni, ugy csináltam mindent ahogy az le van irva de sehogy sem akar menni. A vonószem berakás uttso részében van egy olyan irva hogy számoljam meg az editorban hogy az általam készitett atackjointback hanyadik sorban van és azt a számot kell beileszteni a pótkocsi xml file-jába de nekem nem megy sõt ott nem is csak sima számként van beirva hanem pl :0|5 de ha én is ezen modon irom be a saját atackjoinback-em sorszámát akkor elsem akar indulni a game..... Jah és hiába olvasom a fórumot.

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6204
Találtam a Grassland-hoz mûködõ kétpót modot, amivel betehetõ a játékba a forgózsámolyos pót BÉTA verzió (a búza mennyiségéhez hülyeséget ír ki), Ugyanazzal a módszerrel kell betenni a játékba, ahogy eddig is.

LETÖLTÉS

New Holland vágóasztal:



LETÖLTÉS

New Holland CR980 fehér felnivel (nem kell külön a felnivel sz*rakodni):

LETÖLTÉS

Sanxi007
#6203
A claas vágóasztalát linkeld már be.

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

#6202
Kösz a magyarosítást!!! Esetleg azt megtudnád mondani hogy ami neked van az a nagyon széles vágóasztal azt honnan lehet letölteni, vagy fel tudnád valahova rakni? Köszi!

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

kenyboy
#6201
oké megnézem<#buck> köszi!!!

wazul
#6200
találtam egy weboldalt:http://farmernh.mindenkilapja.hu/

#6199
Inkább ne mondd, a fendtVarioWheel_diffuse3.dds fájlt a FENDT mappába kell másolni.

#6198
Mondd el lépésrõl-lépésre, hogy tetted be amit küldtem.

#6197
A Landerwirtschafts Simulator magyarítása kész magyar a menüpont akkor magyarok a küldetések letöltése itt: http://juszaka.fw.hu/ menj a letöltésekhez utánna a pc játék fordításokhoz kattints rá és ott van a farm simulator magyarosítása jó szórakozást hozzá 😄

Daneszka
#6196
készítettem egy "magyarositast" ami a játékon belül változtatja meg a német nyelvet magyarra! még nem teljes,de nemsok hiányzik! A menü az kimaradt belõle+a missziók leirásai,de azt hagyom másnak😊
képek:










letöltés

A lucerna texturábol kihagytam a readme-t,de annyi az egész hogy belépsz a Landwirtschafts-Simulator 2008\data\maps\textures\foliage mappába és bemásolod a fájl-t,majd felülirod azt...

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#6195
Lack Át tudnád küldeni valahogy a New Holland Kombájnodat úgy ahogy van,mert én rátettem a fehér felnit és az egész kerék fehér lett:S ja és a vágóasztalt is,elõre is köszi!!
#6194
de az a baj nem seedeli senki 😞 ez így nem jó

#6193
KÖSZÖNÖM SZÉPEN nagYon RENDES VAgy!!!!!!!!

#6192
www.bitreactor.to_Landwirtschafts.Simulator.2008.German-ASRG
#6191
vagy nem tudnátok adni valami torrentet ahonnan ti szedtétek le és müködik vagy valamit lécci találjatok ki mert nagyon érdekelne a játék 😞((( és nem birok vele játszani jó nektek 😞 kérlek szépen benneteket segítsetek köszönöm 😞

#6190
Hello sziasztok VAn 1 nagy bajom amikor elakarnám indítani a játékot nem engedi hanem amikor a Landwirtschafts-Simulator 2008.exet elakarom indítani akkor a következõt írja ki: PhysX Error. RE-installing the application may fix this problem...... ez az egyik a másik amikor rámegyek a game.exeére akkor meg ezt írja ki: GIGANTS Engine 0.3.9 Usage: -script startup script(madatory) -name application name -base base file relocation path -key file archive key pLZZ segítsetek!!!!! köszönöm 😊

pickány
#6189
de nekem a lexion duplakerekes kombán fájlát ha átrakom felülirom a régit akkor az egész kombány eltunik asztallal egyutt😞😞😞😞

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

Daneszka
#6188
kösz! Használd egésséggel😄

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#6187
Tetszik, nagyon jó lett.<#eljen>

Daneszka
#6186
Picit módosítottam a lucerna texturáján:


Letöltés

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#6185
Egy claas lexion van duplakerékkel

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

Peugeot08
#6184
Nem tudna valaki IGAZI duplakereket rakni valamelyik kombájnra.

#6183
sziasztok egysegitséget kérhetek?
Martinez01
#6182
Krisz267 még sajnos nincs kész

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#6181
Hello! Giants editorban mentés helyett ezt a hiba üzit irja: Error while saving i3d file. Hátsó vonószemet szerettem volna pótkocsira rakni, a leirást betartottam. Mi lehet a baj?

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6180
há az eredeti careerVehicles fileban a .../fendt/fendtcutters7700.xml-t nh.xml-re. A 8350-es kombájnt pedig a CR sorára és úgy próbáld meg

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB