Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
Én most egy idõre abbahagytam a játékot,kb 2 hónapja,mert kicsi volt a gépembe a vidikártya,és uncsi volt hogy kicsit akad.De vettem uj videókártyát,feldobtam a játékot,és mint az állat olyan jó.
Szóval azt szeretném egy rendes embertõl kérni,hogy akinek minden cucc bentvan ami megjelent,vagyis láttam ilyen fünyírót vagy micsodát,szóval ilyenek,az tegye fel a DATA mappát valahova.
De mondjuk feldobhatja az egész játékot,mert nem nagy.
Elõre is köszönöm.
Ha úgy van akár fizetnék is érte,de inkább ezt hanyagoljuk.😄
Dobja fel,és remélem egy KÖSZ elég lesz.Vag akár nekem a torrentis jó.Moobson és majomparádén fentvagyok,de vannak szabad regis torrentek,aki ilyenen fentvan és feltenné a kedvemér,az szóljon.Köszönöm.
Beraktam a játékba rengeteg olyan bálát, amin csatlakozó lett kialakítva, majd learattam az összes földet. Ezután kihordtam a bálákat a földekre, úgy mintha bálázva lett volna a földeken aratás után. Majd ezt elmentettem és kiléptem a játékból. Megnyitottam a C:\Document and settings\felhasználó név\Application Data\FarmingSimulator2008\savegame1 -et és az ezen belül találhatõ vehicles.xml fájl-t társítottam a jegyzettömbhöz, majd kimásoltam az összes stroh ( azaz az összes bálának ) a mentését majd ezt beillesztettem egy új szöveges dokumentumba. Aztán elindítottam a játékot és a bálákat a földekról behordtam ( ami nem kevés idõbe telt ), majd ezt is elmentettem. Majd megint kiléptem a játékból és megint társítottam a fent említett xml fájlt és kitöröltem az összes stroh mentést, majd az elõzõleg új dokumentumba illesztett mentést visszaraktam és újra elindítottama játékot. A bálák megint kint voltak a földeken. Így most minden aratás után felülírom a bálák mentési pozícióját és kint lesznek a földeken. Csak megszerettem volna veletek osztani ezt az ötletem. De legalább mûködik és olyan mintha lehetne bálázni.
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep6.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep5.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep4.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep3.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep2.JPG
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/telep.JPG
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
Nekem 60 a feltöltés,de bõven elég.
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
az új módót honna lehet letölteni vagy egyáltalán kész van és a másik hogy lehet füvet vetni a nyomjelzõs vetõgéppel? mert én azzal próbáltam és búza lett belõle vagy N betüvel lehet váltani hogy mit vessen a választ elõre is köszi
Én most egy idõre abbahagytam a játékot,kb 2 hónapja,mert kicsi volt a gépembe a vidikártya,és uncsi volt hogy kicsit akad.De vettem uj videókártyát,feldobtam a játékot,és mint az állat olyan jó.
Szóval azt szeretném egy rendes embertõl kérni,hogy akinek minden cucc bentvan ami megjelent,vagyis láttam ilyen fünyírót vagy micsodát,szóval ilyenek,az tegye fel a DATA mappát valahova.
De mondjuk feldobhatja az egész játékot,mert nem nagy.
Elõre is köszönöm.
Ha úgy van akár fizetnék is érte,de inkább ezt hanyagoljuk.😄
Dobja fel,és remélem egy KÖSZ elég lesz.Vag akár nekem a torrentis jó.Moobson és majomparádén fentvagyok,de vannak szabad regis torrentek,aki ilyenen fentvan és feltenné a kedvemér,az szóljon.Köszönöm.
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
Én most egy idõre abbahagytam a játékot,kb 2 hónapja,mert kicsi volt a gépembe a vidikártya,és uncsi volt hogy kicsit akad.De vettem uj videókártyát,feldobtam a játékot,és mint az állat olyan jó.
Szóval azt szeretném egy rendes embertõl kérni,hogy akinek minden cucc bentvan ami megjelent,vagyis láttam ilyen fünyírót vagy micsodát,szóval ilyenek,az tegye fel a DATA mappát valahova.
De mondjuk feldobhatja az egész játékot,mert nem nagy.
Elõre is köszönöm.
Ha úgy van akár fizetnék is érte,de inkább ezt hanyagoljuk.😄
Dobja fel,és remélem egy KÖSZ elég lesz.Vag akár nekem a torrentis jó.Moobson és majomparádén fentvagyok,de vannak szabad regis torrentek,aki ilyenen fentvan és feltenné a kedvemér,az szóljon.Köszönöm.
http://www.ls2008.extra.hu/vontatmanyok.htm
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
LETÖLTÉS
New Holland vágóasztal:
LETÖLTÉS
New Holland CR980 fehér felnivel (nem kell külön a felnivel sz*rakodni):
LETÖLTÉS
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
képek:
letöltés
A lucerna texturábol kihagytam a readme-t,de annyi az egész hogy belépsz a Landwirtschafts-Simulator 2008\data\maps\textures\foliage mappába és bemásolod a fájl-t,majd felülirod azt...
Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!
Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!
Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!
Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB