Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6279
mindeki igy csinalja...

#6278
BERCYKE AZ ISTENNEK AN AGYBÜDÖS FASZÉR KELL 10X LEIRNI UAZT.
OLVASD VISSZA A 75 OLDALT ÉS BERAKOD AZOKAT MI A LINEKN VAN<#mf1>

#6277
trailerAttacherJoint
#6276
Segítsetek.Ne legyetek szemetek.




Én most egy idõre abbahagytam a játékot,kb 2 hónapja,mert kicsi volt a gépembe a vidikártya,és uncsi volt hogy kicsit akad.De vettem uj videókártyát,feldobtam a játékot,és mint az állat olyan jó.
Szóval azt szeretném egy rendes embertõl kérni,hogy akinek minden cucc bentvan ami megjelent,vagyis láttam ilyen fünyírót vagy micsodát,szóval ilyenek,az tegye fel a DATA mappát valahova.
De mondjuk feldobhatja az egész játékot,mert nem nagy.
Elõre is köszönöm.

Ha úgy van akár fizetnék is érte,de inkább ezt hanyagoljuk.😄

Dobja fel,és remélem egy KÖSZ elég lesz.Vag akár nekem a torrentis jó.Moobson és majomparádén fentvagyok,de vannak szabad regis torrentek,aki ilyenen fentvan és feltenné a kedvemér,az szóljon.Köszönöm.
#6275
Törd be az ablakot😄DD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

6milan6
#6274
Érdekes, beraktam a homlokrakodós 936-ost is, annál is ugyan az a jelenség. Bent van a játékban, de beszállni nem tudok.😄 Ötlet?

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6273
Rábát lehet letölteni vhonnan? Ha igen légyszi vki másoljon be egy linket.

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#6272
Ki nõtt a fû az a furcsa nem?? mert nem permeteztél!!!!! 😄

#6271
Pár képet én is dobok fel:


Van valami furcsa a képen:


63.9 tonna nem is rossz:

#6270
légyszi legalább azt nézzétek meg mit csesztem el és azt mondjátok meg mit kell az xml file-ban a kérdõjelek helyére irni!

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

allock
#6269
hát jah

fõleg amikor berakok egy full poly gépet 😄D
ottmárcsak a ctrl+alt+del segít x)

#hhwnd

#6268
Hát ez elég snassz... 😞
Egy kis idõt fordíthattak volna a fejlesztõk az optimalizálásra is.

ZTM
#6267
hy all vki nemtudja hogy készvan e mán a ZT300as mod????

allock
#6266
Mi a játék minimális gépigénye?
AMD/Intel 2GHz, NVIDIA GeForce 6800 serie / ATI Radeon X850 (256 MB RAM), 512 MB szabad terület, Hangkártya, 1 GB RAM.


nekem 2.9-es celeron proci van, ati 9600kártyával, 512DDR Ram és legalacsonyabb konfigon is beszaggat néha 😊
memória kell neki azt kész 😄

#hhwnd

#6265
Sziasztok!

Nekem egy õsöreg P4 1,7Ghz, 256MB SD Ram, Gf FX5200 128Mb-os gépem van. A játék játszhatatlanul szaggat még a legalacsonyabb grafikai szinten is. Pedig (finoman szólva) a játék képi részletgazdagsága nem indokolja a hatalmas gépigényt. Nálatok hogyan fut a játék, és milyen konfigurációtok van?

claaslexion
#6264
kérdésem a következõ!
szoktatok permetezni-mennyi értelme van?
valóban növekszik tõle a termés? -mi a tapasztalatotok?

#6263
jolvan be ne kapj basszus....azt nem olvastam.és erre van skined amit én mondok?

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

claaslexion
#6262
szevasztok!
még mindig semmi hir a dominátorról + a rábáról?
😞(

#6261
Ennyire nehéz felfogni, hogy a Disco3900 skin az a FELLA oldalkaszához van??

#6260
tehát.a disco nevü nem szinezte ki egyiket se de az a claas nevü skin kiszinezte azt ami alapbol benne van

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6259
nekem azt se szinezte ki az egyik.mert a másik linkhez meg a disco van irva

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6258
Azért nem színezte ki, mert nem a kuhn kaszához adtam. Hanem a krone stílusú kaszához adtam. Ahhoz ami a grasslandban alapból benne van.

#6257
jocex "válasz erre" légyszi használd

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6256
oké, én köszönöm!!!!

#6255
Légyszi valaki segitsen vonoszemet rakni erre!pótkocsi

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6254
jocex nem neked irta.ahol van a szöveg ott alul jobb oldalon oda van irva hogy "válasz'JackMeadow'üzenetére"
És légyszi ha valakinek irsz itt akkor nyomj elöbb a válasz erre lehetöségre mert igy legalább tudjuk hogy kinek irsz.köszi

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6253
lack tudnál a Kuhn kaszálohoz egy skint adni?mert amit a #6078-as Hsz-edbe betettél az nekem nem szinezte ki😞lécci segits.köszi

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6252
Most ezzel valami rosszat mondtam hogy a fórumosok elhülyülnének a földön meg mondtam 1 viccet ez is baj volt vagy mi mert akkor elnézést kérek a fórumtársaimtól... bocsánAT!!!!!

#6251
Ha nem tetszik el is takarodhatsz innen idióta. *nyádért jössz akkor ide? K*csög.

#6250
😊

#6249
Nem tudom h fogom tudni kivárni, tûkön ülök

\"A kritikát nem bírálhatjuk felül, a kritika értünk van\" (H. T. Loutrec) \"Nem tetszik a közeg? akkor ott a lovad, nyergeld fel, és takarodj\" (V. R. S. Démon)

#6248
erre lesz 1x madj valamikor a multi 😊

#6247
😄

#6246
Télleg kurva nagy party lenne! Minden álmom összehozni egy olyat ha haverommal vethessek, az aratásba már bele se merek gondolni milyen kafa lenne

\"A kritikát nem bírálhatjuk felül, a kritika értünk van\" (H. T. Loutrec) \"Nem tetszik a közeg? akkor ott a lovad, nyergeld fel, és takarodj\" (V. R. S. Démon)

#6245
18 %-on van a játék estére kész lesz!
Tudjátok mi lenne jó???? Az ha a játékba lenne online mód és akkor mi a fórumosok összefognánk és akkor valami aratna valaki vetne valaki szántana permetezne meg ilyenek tök fasza lenne nem??? 😄 mennyit hülyülnénk a földeken 😛 😄😄😄 nah további jó gamet majd este írok ha letöltötte vagy is nem még közbe írok.....

#6244
Milyen játék az a lendvircsaft szimulátor? Paraszt szimulátor v mi? Ez télvezitek is?

-Gyere józsi kufircoljunk!

- Várjál má aszony még learatok 6hektár virtuál búzát

\"A kritikát nem bírálhatjuk felül, a kritika értünk van\" (H. T. Loutrec) \"Nem tetszik a közeg? akkor ott a lovad, nyergeld fel, és takarodj\" (V. R. S. Démon)

#6243
aha😄DDD

Sajna ilyen hülyén tette be😊

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6242
Nem vagyok paraszt csak még a discoba is traktorral és pótkocsival járok...
De miért kérdezem magamtól hogy jó sok paraszt tudjak elvinni bulizni XDDD

#6241
Mûködik rendesen, minden funkciója.

AudiQuattro
#6240
Temeg elakarod szállitani vagy bontani a garázst??

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

#6239
Hali beleraktam a New Holandot a vágó asztallal meg a Krone fûkaszát és ha elindítom a játékot egy gép sincs a portámon,ez miért lehet?????????,<#help><#help><#help><#help><#help>
AudiQuattro
#6238
Dolgozott a tolólap 😄

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

6milan6
#6237
Tegnap volt szó a homlokrakodós Fendtrõl. Neked mûködik is, vagy csak sikerült betenni? Nekem bent van, de nem tudok beszállni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6236
Tornádó volt nálad is? 😄 Szép kis csatatér...

#6235
Oda rakod ahová akarod. Komolyan.

AudiQuattro
#6234
Igy kevesebb helyet foglalnak 😄XD

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

#6233
Hali valaki segítsen léci mert most kezdtem el játszani és nem tudom hogy a kombánjt hova kell berakni????????
#6232
helló! Nem tudok pocskocsit rakni a játékba
valaki segitsen
mert nincs benne csak a egytengelyes?????<#worship><#worship><#worship>
#6231
ja kurva rendezett😄DDlényeg hogy legalább sikerült a graaslandot meg a gépeket egyesitenem😄DD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6230
Leírom megin a magyarosítást ha véletlen kellene valakinek 😄 :
A Landerwirtschafts Simulator magyarítása kész magyar a menüpont akkor magyarok a küldetések letöltése itt: http://juszaka.fw.hu/ menj a letöltésekhez utánna a pc játék fordításokhoz kattints rá és ott van a farm simulator magyarosítása jó szórakozást hozzá 😄
használjátok egészséggel fórum társaim!!!!!