Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
OLVASD VISSZA A 75 OLDALT ÉS BERAKOD AZOKAT MI A LINEKN VAN<#mf1>#mf1>
Én most egy idõre abbahagytam a játékot,kb 2 hónapja,mert kicsi volt a gépembe a vidikártya,és uncsi volt hogy kicsit akad.De vettem uj videókártyát,feldobtam a játékot,és mint az állat olyan jó.
Szóval azt szeretném egy rendes embertõl kérni,hogy akinek minden cucc bentvan ami megjelent,vagyis láttam ilyen fünyírót vagy micsodát,szóval ilyenek,az tegye fel a DATA mappát valahova.
De mondjuk feldobhatja az egész játékot,mert nem nagy.
Elõre is köszönöm.
Ha úgy van akár fizetnék is érte,de inkább ezt hanyagoljuk.😄
Dobja fel,és remélem egy KÖSZ elég lesz.Vag akár nekem a torrentis jó.Moobson és majomparádén fentvagyok,de vannak szabad regis torrentek,aki ilyenen fentvan és feltenné a kedvemér,az szóljon.Köszönöm.
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
Van valami furcsa a képen:
63.9 tonna nem is rossz:
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
Egy kis idõt fordíthattak volna a fejlesztõk az optimalizálásra is.
AMD/Intel 2GHz, NVIDIA GeForce 6800 serie / ATI Radeon X850 (256 MB RAM), 512 MB szabad terület, Hangkártya, 1 GB RAM.
nekem 2.9-es celeron proci van, ati 9600kártyával, 512DDR Ram és legalacsonyabb konfigon is beszaggat néha 😊
memória kell neki azt kész 😄
#hhwnd
Nekem egy õsöreg P4 1,7Ghz, 256MB SD Ram, Gf FX5200 128Mb-os gépem van. A játék játszhatatlanul szaggat még a legalacsonyabb grafikai szinten is. Pedig (finoman szólva) a játék képi részletgazdagsága nem indokolja a hatalmas gépigényt. Nálatok hogyan fut a játék, és milyen konfigurációtok van?
szoktatok permetezni-mennyi értelme van?
valóban növekszik tõle a termés? -mi a tapasztalatotok?
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
És légyszi ha valakinek irsz itt akkor nyomj elöbb a válasz erre lehetöségre mert igy legalább tudjuk hogy kinek irsz.köszi
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
\"A kritikát nem bírálhatjuk felül, a kritika értünk van\" (H. T. Loutrec) \"Nem tetszik a közeg? akkor ott a lovad, nyergeld fel, és takarodj\" (V. R. S. Démon)
\"A kritikát nem bírálhatjuk felül, a kritika értünk van\" (H. T. Loutrec) \"Nem tetszik a közeg? akkor ott a lovad, nyergeld fel, és takarodj\" (V. R. S. Démon)
Tudjátok mi lenne jó???? Az ha a játékba lenne online mód és akkor mi a fórumosok összefognánk és akkor valami aratna valaki vetne valaki szántana permetezne meg ilyenek tök fasza lenne nem??? 😄 mennyit hülyülnénk a földeken 😛 😄😄😄 nah további jó gamet majd este írok ha letöltötte vagy is nem még közbe írok.....
-Gyere józsi kufircoljunk!
- Várjál má aszony még learatok 6hektár virtuál búzát
\"A kritikát nem bírálhatjuk felül, a kritika értünk van\" (H. T. Loutrec) \"Nem tetszik a közeg? akkor ott a lovad, nyergeld fel, és takarodj\" (V. R. S. Démon)
Sajna ilyen hülyén tette be😊
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
De miért kérdezem magamtól hogy jó sok paraszt tudjak elvinni bulizni XDDD
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
valaki segitsen
mert nincs benne csak a egytengelyes?????<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
A Landerwirtschafts Simulator magyarítása kész magyar a menüpont akkor magyarok a küldetések letöltése itt: http://juszaka.fw.hu/ menj a letöltésekhez utánna a pc játék fordításokhoz kattints rá és ott van a farm simulator magyarosítása jó szórakozást hozzá 😄
használjátok egészséggel fórum társaim!!!!!