Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lippet
#6579
mivan???

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6578
a faszom kivan ezzel a kibaszott geci forum törvényekkel most 1 órás gyüjtögetésemnek annyi :@<#boxer><#falbav><#falbav><#banplz><#banplz><#mf2><#rinya>

lippet
#6577
királylesz naon, csak menjen a grassmodban<#circling>

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6576
azt a potoot nem lack csinálja
#6575
Nem én készítem (sajnos). A készítõk oldalán több képet láthattok a pótról. LINK

#6574
Húúú! Lack, király lesz a pótkocsi!!!! Gratulálok szép munka!
#6573
Hy all

A 2 alap fendt-hez nagyobb vágoasztal :
http://rapidshare.com/files/108520007/11m_and_9m_cutters_by_Grelax.rar
kb 2x-ese 😊
ÜDvözlet



NH G240
#6572
<#eljen><#worship><#taps> Grat a készítõknek! <#taps><#worship><#eljen>

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6571
Jobbra billentõs lesz a pótkocsi. Nagyon jó lesz!!

jvl445
#6570
Sziaztok!A segitségeteket szeretném kérni.Füvet mivel lehet vetni mert én letöltötem egy amazon vetögépet aminek van nyomjelzöje de az nekem buzát vet.Adjatok már egy linket ahonnan le lehet tölteni egy vetögépet.Elöre is köszönöm!!!

Man TGX XLX

NH G240
#6569
Sajnos nem jó de ez várható volt<#shakehead>. Mindegy próbálkozok valami mással.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6568
Hello, sziasztok az miért van hogy a játék haverommnál nem indul el csak ilyen fekete képernyõt mutat semmi mást meg esetleg néha megjelenik az egér konzol a kis fehér és fekete csikkal....már mint az egér xD ...... tudnátok segíteni????
nekem indul csak a videókarim nem bírja és kidobja de holnap hozzák... a new videókarit xDDDD 512 Mb yee és 2 gB ram 😄 xDDD

#6567
Eddig én is eljutottam de a továbbiak nekem nem mentek. Remélem neked nagyobb sikered lessz, jo lenne végre unival hordani a buzát!!! 😄

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6566
Pár oldallal visszább megtalálod a javitott verziot!

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6565
Mennyi szánalmas idióta hülyegyerek van németországban is, hihetetlen... Fogták a fûgyûjtõs pótkocsit Giants Editorban megnyújtották z és y irányban, hogy nagyobb legyen és akkor még nem is sikerült tökéletesen a módosítás. A readme-ben meg nagyvonalúan odaírják a szerzõi jogvédelmet, hogy nem lehet módosítani, meg más fórumokra linkelni. Normálisak ezek. Hogy az ilyen miért nem tud kihalni? Meglátszik, hogy nagyképû, kockafejû németek....

CoD23
#6564
hali!!
segítsetek pls!! a pótkocsinak mit csináljak?

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#6563
http://www.ls2008.extra.hu/faq.htm
Az oldal alján megtalálod,a koordinátát.
#6562
Azt ki lehet kapcsolni a játékban h essen az esõ?

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#6561
tölcstek le és játék közben i képeket raKJATOK FEL PLS
#6560
http://data.hu/get/394756/fendt716vario.i3d.html
CoD23
#6559
hali!!
valaki betudná linkelni az eredeti pálya koordináta rendszerét?
elõre is thx!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#6558
Ha valaki nek meg van a rába kasznia akkor felrakhatná valalhova mert meg tudom csinálni ugy hogy bennne legyen a játékban
#6557
Reménykedj hogy nem lesz esö akkor😄DMert én nem tudtam aratni tök sok ideig mert esett az esö😄DD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

DJKonya
#6556
multkor trveztem hogy ennek a nagy földnek neki állok azzal a régi Bizon-al vagy a Dominator 108-assal de még idõm nem volt, majd lehet hogy a következõ aratási szezonba megkísérlem😄

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6555

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6554
Ezzel a földdel végeztem😊

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

NH G240
#6553

Ilyen lett. (elméletileg)Már csak az .xml-t kell átírni és hordhatjuk a búzát vele.
(de nem biztos)

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

AudiQuattro
#6552
Linket tudnál adni?

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

#6551
ehhez Giants Editort használnak a srácok😊

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

AudiQuattro
#6550
Nekem pttm hez van néhányszáz...ha megmondod mivel lehet szerkeszteni a gépeket akk lehet tok konvertálni....pttmhez zmodeler2 kell,ehezis?

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

NH G240
#6549
A kombájn .xml fájljának a vége felé van ez a sor PL: <grainTankCapacity>9000</grainTankCapacity>
Minél nagyobb számot írsz ba annál nagyobb lesz a kapacitása.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

pickány
#6548
de melyik mappába kell átirni az értéket hogy a koombány magtartály kapacitását lehessen növelni????

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#6547
Egyikböl sem konvertáltam,ez alapbol benne volt a K-farm modban😊

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6546
Tényleg ratyi,de én csak azért használtam most mert 45tonnát eltudok vele vinni😄DDAmugy van más kamion valakinek?

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6545
Vajon Miböl esik az esõ?😮

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

AudiQuattro
#6544
Fujj amcsi....inkább vmi scania vagy daf vagy MAN.....Am ezt te konvertáltad Haulinbol,vagy pedal to the metalbol?

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

NH G240
#6543
Ha kicsomagoltad az egyikben elméletileg kell lennie egy képfájlnak amit beraksz Daemon tools-ba és telepíted a játékot + az Ageia PhysX-et mert különben nem fog elindulni a játék.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6542
a letöltött játék mappájába van 49 rar mappám és min ugyan az és nem lehet vele semmit csinálni kicsomagoltam és két mappa lett belölle .ilyenkor mi van?
DJKonya
#6541
<#idiota> hátha melege volt....
amúgy elég ratyi az a kamion

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6540
szerintetek?Kicsit meglepödtem hogy mentés után mikor elinditottam a gamet és a kamionom a tetön napozott😄DDDD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6539
akkor jo.

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6538
Nekem is olyan sarki!

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

lippet
#6537
mostmár jó! THX a tanácsot

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6536
ugy hogy kitömörited.

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6535
nektek telik a silo a fütöl?mert nekem csak akkor emelkedik amikor odaboritom,de a következö fordulonál meg ugyanugy kevés van benne mint az elsö fordulo elött.

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6534
hogy lehet a játékot feltelepíteni ha a letöltött játék mappájába rar mappák vann??
6milan6
#6533
A hiba a te készülékedben lesz. Nálam mûködik rendesen.😊

Szerintem töltsd le újra a vetõgép kombinációt.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6532
http://team-flash.eu/forum/index.php?PHPSESSID=6b61a577522d2df68d0a77f9bb7f713e&topic=127.0




Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

lippet
#6531
Na ma nagyot csalódtam a GrassLandban<#boxer><#boxer>
Amit én vetek füvet, azért pénzt se ad, meg nem is növekszik a fûkupac<#zavart2><#gonosz2>

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

6milan6
#6530
Szerintem, ha lenne aki küld neki modokat ahogy már párszor kérte (mód, screenshot, némi adat a géprõl), biztos feltenné. Itt viszont sokakanak csak a követelõzés megy, az meg sem fordul a fejükben, hogy azzal saját magukon is segítenének, ha egy helyen, átlátható környezetben lennének a jobb módok.

Az is lehet, hogy nem ér rá...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"