Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lippet
#6529
Ezt olvastam róla:
Rugalmas vonórúd--Leakasztás után a rúd a földre esik.

Nem TÖLTHETÕ MÉG LE! Nem tom mikor lesz kész! Azt se tom hány oldalra fog billenteni!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#6528
Kröger Drehschemel Hänger
MODELL 100%
SCRIPT 98%


Jeee nemsokára kész<#finom>

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6527

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6526
Learattam az öszzes búzát😞 Most mehetek vetni orrvérzésig hogy megint lehessen kombine-olni meg búzát eladni.

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6525
Lack! Neked a nagy piros 5 tengelyes pótodon van hátsóvonoszem???

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6524
Tandem bálaszállító. + javítom az összes jármû kerékfestését, mert elég csúnya némelyik.

#6523
Igen ez rendben van de én a kombine tank kapacitását is megnöveltem!!!! Bele megy 100t 😄

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

yamaha26
#6522
Hello Kata! Miért nem frissül az oldal?(nem kritizálni akarok, mert nagyon jó oldal, csak érdeklõdök)

#6521
Nekem sem mûködik az autómata kombájn! 😞(
#6520
Üdv mindenkinek aki itt van a fórumon! Én is nagy rajongója vagyok a játéknak! Minden elismerésem annak aki a Kfarmot készítette!!
#6519
há de minél nagyobb a vágóasztal annál többször kell

#6518
😄DDD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

BMW320i
#6517
Mit vársz tõle , amikor még írni sem tud???Valószínû , hogy olvasni sem.

#6516
Te Atti.Mi lenne ha használnád a Válasz erre gombot?

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6515
Sikerült megcsinálnom az automata kombájnt,ha felveszem az asztalt kiirja a p,l,r betüket de nem reagál rájuk semmit!Valaki tudna segiteni???
#6514
Reméljük igatat írt

#6513
Valaki ráérõs nem segitene nekem???? Nagy szégyen de még mindig nem tudtam rárakni a mega40t-re a hátsó vonoszemet 😞(( Vállalkozo szellemû egyének jelentkezését várom ! 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6512
3-4 oldalt olvas vissza

#6511
Én nem ismerem a gyereket se a hugát. õ azt irta magárol hogy scripter, én meg hiszékeny vagyok és reményekkel teli ezért probáltam elhinni. Ha nem háát nem akkor egyenlõre nem lessz buzahordos unink meg ganyészedõ se.....

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6510
jah és fûvetõgépet vki tud??
köszi elõre!!

#6509
segits már nekem is h jó legyen,mert én sem naon látom
elõre is köszi<#smile><#smile>

#6508
kösz sokat segítettél

DJKonya
#6507
a mod installert honnan lehet letölteni?:$ léci valaki linkelje be

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6506
valaki felrakná az automata kombájnhoz a modositott fájlokat?
6milan6
#6505
A "válasz erre" gombot.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6504
mit nyomjak meg, hogy mûködjöm??

#6503
Csak reagáltam egy korábbi hozzászólásra. Nem gondoltam komolyan, hogy közülünk bárki is tudna scriptet írni.

#6502
igen, eredeti vágóasztal kell hozzá!

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#6501
a kép mégegyszer

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#6500

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6499
sajna ebben nincs ganyé hogy rakodni tudd vele😞
Bár körbálára nem lenne rossz😊

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6498
Jocex 13éves.legalábbis a huga aztmondta msnen.Szerinted akkor hogy lehet scripter?Amugy nincs a sráccal bajom mert jofej gyerek

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6497
Télleg, szabad ide belinkelni más fórumokrol cuccokat? :|

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6496
Nekem ilyen kellene 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6495
Jocex scripter??? Akkor majd õ ír egy scriptet, kíváncsian várom. 😄😄

#6494
én claas próbálkozom

6milan6
#6493
Volt fél órám komolyabban kipróbálni a grassland modot. Nem rossz, igaz a textúrákon változtattam, hogy jobban meglehessen különböztetni a levágott cuccot.


\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

yamaha26
#6492
Nekem az eredeti fendt vágóasztallal mûködik a többivel nem, a gép az mind1 melyik!A vágóasztal a fontos

#6491
Valaki irta hogy õ egy scripter asszem jocex. Akkor neki tudni kéne megcsinálni nem ???

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6490
milyen gép az a Kombány?😮😄DD

Amugy nekem nem müködik😞Söt mikor azt betettem akkor nem tudtam a vágoasztalt felvenni

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6489
Müködik valakinek a kombányautomata??????
#6488
valakinél mûködik az autómatakombájn???

marko37
#6487
szia letöltöttem van 1-2 hiba mindjárt az udvaron kár érte probáld finomitani 1 kicsit

Csak 3 dolgot kell megtanulni 1 olvass vissza 2 google jó barát 3 magad uram ha szolgád nincs és én ezt jól megtanultam. A google és a you tube csodás páros

#6486
Ahhoz, hogy vontatóra mûködõ platót lehessen tenni, szerintem külön scriptet kellene írni. (lua fájl) Szóval reménytelen egy kicsit.

#6485
Én az unimogra ráraktam a mega40t nevú pótkocsi "tank" Ját de nem lehetett bele búzát rakni. xml filoe-ban van egy olyan hogy vagy trainer vagy tractor probáltam megcserélni de akkor meg nem indulta a game. Nah mind1 én most nem foglalkozom már vele kicsit meguntam 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

lippet
#6484
Hajrá! Bízunk benned, hogy te megtudod csinálni😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

spawnmadrid
#6483
Ezt nem tudtam. Köszi

NH G240
#6482
Letölthetõ innen: http://planet-flash.de/Landwirtschafts-Simulator/mods/unimog.zip

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

NH G240
#6481

Plató nélküli Unimog.
Innen már nem sok alakítás kell hogy búzát is hordhassunk vele.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

NH G240
#6480
Az az oldal sajnos megszûnt!

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!