Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Benny04
#6629
a mostani nem jó?-.-

#6628
ez qrva jó!<#taps><#taps><#taps><#taps><#taps><#nevetes1>

CoD23
#6627
hali all!!
csináltam egy banner nem tudom tetszik-e használjátok egészséggel!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#6626
Ez a kukorica mod sem lenne rossz!meg még jó lenne a grassland-hoz 1 bálázó meg 1 rendsodró!!aztán nagyjából teljes lenne a játék!!!!
#6625
Katának küldtem egy csomagot néhány géppel. Kata ha erre jársz, vagy ha lesz idõd kiteheted a honlapra.

A csomag tartalma: New Holland CR980 gabonakombájn + vágóasztal
New Holland TX-34 gabonakombájn

Krone front fûkasza (széles)
Lemken Topas front talajelõkészítõ
Lemken Variopack gyûrû
Lucerna és gabona vetésére alkalmas vetõgép

Claas quantum rendfelszedõ tandem pótkocsi
Kaweco gabonaszállító félpótkocsi Xerionhoz
Bálaszállító tandem pótkocsi

6milan6
#6624
A mentés vehicles.xml fájljába is kell írni pozíciót az utólag berakott módnak. Így nem kell új gép berakása után újrakezdeni a játékot.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6623
figyi beraktam a játékba a gépet és amikor már töltene be akk küld 1 game.exe hibajelentést
miért??
pedig mindent jól csináltam!
kérlek segitsetek<#banplz><#banplz><#banplz>

#6622
oké köszi a graslandot használom 😄

kispalko
#6621
Zampierre nem tudom letölteni a John Deere kombájn

#6620
Az attól függ melyik melyik módot használod ha a graslandot es a z 1savgameba mentettél akkor próbáld meg a 2. at elindítani ott bent kell lenni a gépeknek
legalábis nálam így müködött

#6619
Hellotok
Az hogy van hogy mentek a játékba és teszek be uj gépet vagy potkocsit vagy eszközt akkor nem mutatja csak ha legelõröl kezdem?

#6618
Napraforgót a lengyelek csinálnak, a képek alapján már mûködõ tesztfázisban van. Ez a kukorica nekem még új. Semmi infót nem láttam még róla. A kukoricaadapter is a napraforgós brigádtól van.

#6617
Köszi a Linket Zampierre



Valahova a maradékot is kell engedni😄DDD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

DJKonya
#6616
egy John Deere pack, én alakítottam át a johndeert hát nem valami jó mert amatõr vagyok de szerintem a célnak megfelel




LETÖLTÉS
most csak egy data.hu-s link van de ha nemjó holnap felrakom máshova
és holnap még javítok a gépen ez mést csak egy v 1.0

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#6615
wow, nem lenne rossz, akkor már lehetne napraforgó is😄

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6614
majd jönnek a kinaiak azok benyomják a rizs modot😄

#6613
nem tudom de az az adapter a Lexire kicsi, a bizonhoz meg nagyon új 😄😄
fasza lenne a móód😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6612
Hm nem rosz
Egész jol fejlödik ez a játék 😄

#6611
Lehet, hogy lesz kukorica mod? 😄 Nem tudok a modról semmit.!!







#6610
Massey Fergusson 255



LETÖLTÉS

#6609
NHG240 holvan a i3d fájl???????? elõreis kössz!!!!
#6608
JZADAMS én se tudok betenni gépet légyszi segits te mit csináltál????????????????????????????????????????????????????????
#6607
Zoli108, Bazsi13 Köszönöm szépen h segítettetek sikerült beraknom a gépet! Csak nekem nem lehet felvenni a saját vágóasztalát!
ZTM
#6606
hy all nem tudja vki hogy a zt300-as mod mikor lesz kész??

#6605
de amúgy a játék telepitõjének van baja mert a szomszédunkba fel tettem és ottse volt jó
#6604
csak én be szeretném tenni a claas xeriont meg még több gépetis!!!!!!!!!
#6603
jzadams
Ezzel aratunk a haverral kb 2-hónapja...K-Farmban bennevan szedd le azt, jobbanjársz, több gép van benne<#eljen>
#6602
hol találom azt a i3d fájlt????????????????????????????????
Zoli108
#6601

http://germantrucksimulator.hu

NH G240
#6600
1. Nyisd meg az .i3d fájlt.
2. A Sceengraph-nál válaszd ki a belsõ kameraállást.
3. A rotate sorokat írd át: X=0
Y=180
Z=0
Így már jónak kell lennie.
Minden gépnél megoldódik a probléma ha ezt a módszert használod. (nálam legalábbis így mûködik<#nyes>)

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6599
sziasztok akitud betenni gépet a játékba legyenszives vegyenfel msn-re: [email protected]
Zoli108
#6598
Zam azt sajnos nem tudom variálni nem tudom miért így van,örülök,hogy tetszik a gép!jzadams!Alattad kettõvel kiraktam ahova feltöltöttem katt rá!<#circling>

http://germantrucksimulator.hu

DJKonya
#6597


CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#6596
de amúgy tudnál segíteni hogy lehet megcsinálni hogy belülnézetbe hogyha balra akarok nézni akkor ne jobra forduljon a kamera?😛 amúgy nagyon jó gép

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#6595
<#szeret><#szeret><#szeret>köszi😊

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6594
Ez a John Deere CWS1550 nekem is nagyon tetszik! Be linkelhetnéd! Elõre is köszi!
#6593
köszi

Zoli108
#6592
Itt a John Deere Lexion hangot adtunk neki,pörög mint a hajszárító <#hehe>
Katt ide!

http://germantrucksimulator.hu

DJKonya
#6591


CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

claaslexion
#6590
tapper-nek küldött üzenet Neked szól!!!!

#6589
belinkelnéd nekem ezt a john deere-t??

claaslexion
#6588
sirály!
már csak egy ugrás a rába!
ugyhogy ugorj gyorsan!! 😊)

DJKonya
#6587
ááá bakker még mindig 65%-on áll a Tucano<#zavart2><#szomoru1>


CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#6586
áááá ezt linkeld már be légyszi<#vigyor2>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

Zoli108
#6585
John Deere CWS1550-esem aratási sebesség 10-12km/h<#smile>

http://germantrucksimulator.hu

NH G240
#6584

Fordított duplakerekes Kirovets K700e.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6583
írnák ha engedné a fórum XD
van vagy 20 jármûvem cska nemtom belineklni :/

#6582
milyen punnyadás van itt:s nem ír senki:S
#6581
Füvet a nyomjelzõs vetõgéppel leget vetni méghozzá ugy ha megnyomod az N betüt
Getreide säen

#6580
majd holnap meglátod mit akartam ma beirogatni amit nemengedett, holnap sarkinak elküldöm és õ felteszi !!!