Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
csináltam egy banner nem tudom tetszik-e használjátok egészséggel!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
A csomag tartalma: New Holland CR980 gabonakombájn + vágóasztal
New Holland TX-34 gabonakombájn
Krone front fûkasza (széles)
Lemken Topas front talajelõkészítõ
Lemken Variopack gyûrû
Lucerna és gabona vetésére alkalmas vetõgép
Claas quantum rendfelszedõ tandem pótkocsi
Kaweco gabonaszállító félpótkocsi Xerionhoz
Bálaszállító tandem pótkocsi
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
miért??
pedig mindent jól csináltam!
kérlek segitsetek<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
legalábis nálam így müködött
Az hogy van hogy mentek a játékba és teszek be uj gépet vagy potkocsit vagy eszközt akkor nem mutatja csak ha legelõröl kezdem?
Valahova a maradékot is kell engedni😄DDD
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
LETÖLTÉS
most csak egy data.hu-s link van de ha nemjó holnap felrakom máshova
és holnap még javítok a gépen ez mést csak egy v 1.0
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
fasza lenne a móód😊
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
Egész jol fejlödik ez a játék 😄
Ezzel aratunk a haverral kb 2-hónapja...K-Farmban bennevan szedd le azt, jobbanjársz, több gép van benne<#eljen>#eljen>
2. A Sceengraph-nál válaszd ki a belsõ kameraállást.
3. A rotate sorokat írd át: X=0
Y=180
Z=0
Így már jónak kell lennie.
Minden gépnél megoldódik a probléma ha ezt a módszert használod. (nálam legalábbis így mûködik<#nyes>#nyes>)
Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!
http://germantrucksimulator.hu
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
Katt ide!
http://germantrucksimulator.hu
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

http://germantrucksimulator.hu
van vagy 20 jármûvem cska nemtom belineklni :/
Getreide säen
