Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
tahónak lenni egyes emberkéknek !
Ti is voltatok kezdõk ,nem mindenki tud mindent ,hogy és hogyan lehet a cuccokat bepakolni a játékba ! És ha nem esik nehezetekre, akkor segítsétek azokat ,akik nem tudják !
Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!
http://ls2009-mods.gportal.hu ¤ø„¸ TECHNO ¸„ø¤ ¨°º¤ø„ FoReVeR „ø¤º°¨
Kiszélesítettem kb. 16m-esek lettek + megcsináltam, hogy mûködjön Autopilot moddal
Akinek kell itt a link:
Claascutter.zip
NewHollandcutter.zip
http://ls2009-mods.gportal.hu ¤ø„¸ TECHNO ¸„ø¤ ¨°º¤ø„ FoReVeR „ø¤º°¨
pályát mivel tudok szerkezteni??
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
http://germantrucksimulator.hu
itt milyen a búza textúrája?
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
Idioták kiméljenek!!! :)
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
pl a vehicles >tools ba lévõ fájlokat a data >vehicles >tools mappába másoltam
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
hogy ne csak egy új játéknál legyenek bennee?
köszi elõreis
Most hozattam Bábolnáról.<#buck>#buck><#vigyor4>#vigyor4><#nyes>#nyes>
Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!
Miért van az hogy beraktam a homokrakodót és nem ül be a gépbe és csak a 2. savgamenél vannak bent amit utólag raktam be a választ elõre is köszi
Script 98%
még mindig ezt írják
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!
ezen az oldalon ha görgettek léjebb sok cuccot találtok !!!!
sajnos nekem a linkelést nem engedi
na akkor berakom ujra :S
http://rapidshare.com/fil...Grelax.rar.html
13 fejes eke:
http://rapidshare.com/fil...OMBAJN.rar.html
3 tengelyes sárga pót:
http://www.tsforum3.com/upload/benne3essieux.zip
Same skin a 936-os fendtnek :
http://rapidshare.com/fil...6/Same.rar.html
Johni 7930-as esetleg? :
http://www.tsforum3.com/u...0_-_LS_2008.rar
A claasosoknak 1 arion:
http://www.sendspace.pl/file/xgKaZeml/
460-as Lexion:
http://www.speedyshare.com/561132974.html
Erre nemtok mit mondani, Bizon Rekord:
http://www.speedyshare.com/611681929.html
Rácáfolok a Bizon BS-el:
http://www.speedyshare.com/586866355.html
Skin Ursus C360:
http://www.speedyshare.com/453706989.html
Hát ez a New Holland Bizon TC54-ös kell valakinek?
http://www.speedyshare.com/924548461.html
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
ha alul beirod a keresõbe akk ad ki linket és lelehet tölteni