Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6829
ezt le lehet tölteni ezt a zetor vhonnan ha igen légyszi dobj egy linket

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

Zoli108
#6828
Jocex én neked javasolnék egy bant!<#levele>

http://germantrucksimulator.hu

DJKonya
#6827
jó lenne ha kidobnának egy jó kukorica meg napraforgó modot

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

NH G240
#6826

Úgy néz ki mûködni fog a vontatott mûtrágyázó!!!

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

NH G240
#6825





Jól nyomják a lengyelek!!!<#nyes><#nyes>

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

Daneszka
#6824
na ez egész jó kis progi! kösz!!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

CoD23
#6823
photofiltre

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Daneszka
#6822
kösz! csak ezek kicsit megfogják a gépet...xD

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

BMW320i
#6820
6803,6804-es hozzászólásban linkeltem be mind a kettõt.Olvass vissza!

#6819
na erre mosmár nem mondok semmit. TE TÉLLEG ENNYIRE HÜLYE VAGY???

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

CoD23
#6818
Photoshop CS2, CS3

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#6817

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Daneszka
#6816
Nagyon is jó ez,nem kell másik! Amúgy ezzel a Paint-el nem érdemes csinálni skineket,mert elég gyenge felbontásban ment:S Nem tudsz egy jó szerkesztõt,amivel lehet szerkeszteni+képet is lehet beilleszteni?😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#6815
© JD4650 belinkeled a new Hollandot és a John deree-t?
CoD23
#6814
Axiál felirat😄

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#6813
mind2 mod lengyel. A JD még el is megy, de a NH... Nem valami jó élet biztosítás õket bepakolni😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6812
utánna ha meg kicsit olyat írok itt ugattok bazdmeg akkor mi a gecijé nem írtok hogy nem tudom vagy valami de semmit nem írtok faszomat belétek nah szevasztok....

#6811
Én cseréltettem ki a modikkal 😊) Becses engedelmetekkel. Egyébként bárki csinálhat akár jobbat is, azt is be lehet tenni, vagy a régit én nem bánom. 😊

#6810
Mit vered itt magad??? Amit leírsz az olyan mint mikor bemegy a sofõr az autószerelõhöz és azt mondja: Nem indul az autó. Miért nem? Erre az autószerelõ: Nem tudom! Rengeteg oka lehet. Ha most cseréltél VGA kártyát, lehet hogy ott nem stimmel valami, vagy a meghajtójával, vagy valami mással. Így lehetetlenség megmondani, hogy nem írsz semmi részletet.

BMW320i
#6809


Benzinkútunk is lesz
model 80%
textúra 30%

Daneszka
#6808
ki cserélte ki a bannert?? Ám szép munka érte Lack!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#6807
Jó ez az új Banner!!!
joci14
#6806
jah 😄

#6805
Hogy lehettek ilyenek hogy nem segítetek soha??? Hello all , valaki segíteni megcsinálni a LS-t????
Annyi a gondom már csak hogy amikor elindítom a játékot akkor csak ilyen fekete hátteret ad ki akkor most ilyenkor mi van?????? PLZZ íjrátok már le .... sose segít senki mindeki csak a maga problémájával foglalkozik!!!! ÉS SOSE SEGÍTETEK DE MIÉR??? AMIKOR SZÉPEN KÉREM!!!!!!!

BMW320i
#6804
BMW320i
#6803
#6802
Gyengébb gépem van mint neked.
(Abit IL9 Pro, Intel E2140, 1GBRAM, Inno3D Geforce 8600GT, stb....)
A játékból kivágott képeket Photoshopban vágom méretre, de ennél jobban nem manipulálom.
Grafikai beállítások:


Bocs az OFF-ért. Többet nem fordul elõ. 😊

kispalko
#6801
COD 23
Lécci linkeld be ami van neked Class lexion 600-od Köszi

TaSsI GeRgŐ
#6800
valaki valamit a corn mod ról? XDXDXDXD

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

Daneszka
#6799
szivesen😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

TaSsI GeRgŐ
#6798
mit alakitottál át rajta?

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

CoD23
#6797
egy kis átalakítás <#idiota>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#6796
thx Daneszka

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

allock
#6795
tempomat 😄

#hhwnd

allock
#6794
a kombájn xml fájlában keresgélj

#hhwnd

joci14
#6793
mi az az autopilot mod ?

CoD23
#6792
Lack neked milyen géped van és milyen beállításaid hogy ilyen a hatás??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Daneszka
#6791
az xml fájlában,csak módosítani kell a fordulatszámon és kész😊
nekem ez van a lexionnak adva:

<motor minRpm="400" maxRpm="1300 1600 2500" brakeForce="190" forwardGearRatio="202.78" backwardGearRatio="204.18" differentialRatio="0.08" rpmFadeOutRange="2560">
<torque rpm="500" torque="100"/>
<torque rpm="700" torque="200"/>
<torque rpm="1000" torque="300"/>
<torque rpm="1500" torque="400"/>
<torque rpm="1900" torque="500"/>
<torque rpm="2200" torque="580"/>

Annyira nyomatékos a kicsike,hogy mikor odacsutkázod neki,2 kerékre kapja magátxD amúgy aratási sebessége 10-12 Km/h,végsebessége kb 35 km/h

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

CoD23
#6790
hali!!
a kombájn aratási és menetsebességét hogy, és hol tom állítani??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

allock
#6789
nézd meg a careerVehicles.xml mappát, hogy minden sor elején és végén van e ilyen < meg > ilyen jel, ha nincs azokat pótold

#hhwnd

pickány
#6788
valoszinu valamit elba...tál azt csak te tudod hogy mit

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#6787
TUDNAL ESETLEG SEGITENI?MAR VISSZA IS OLVASTAM A FAQ-OT IS ATNEZTEM DE NEM TALALOM AZT AMIRE KIVANCSI VAGYOK...NEM JELENNEK MEG A GEPEK A JATEK BETÖLTESE UTAN...VALASZT KÖSZÖNÖM<#eljen>

pickány
#6786
amugy meg ezt a mod berakást probálgatni kel és egy idö után rájösz hogy ez meg az igy nem jo de amugy ez a legegyszerubb dolog ebbe a játékba ha az emberr már eggyet berakott akkor a többi már magátol megy és amugy a FAQ pont erre valo hogy ne keljen visszalapozgatni mert abba minden össze van szedve

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#6785
Hello all , valaki segíteni megcsinálni a LS-t????
Annyi a gondom már csak hogy amikor elindítom a játékot akkor csak ilyen fekete hátteret ad ki akkor most ilyenkor mi van?????? PLZZ íjrátok már le .... sose segít senki mindeki csak a maga problémájával foglalkozik!

#6784
Igen? 66x le van írva a cuccokhoz mellékelve is, mit, hogyan kell csinálni. És amikor megemlítem, hogy de le van írva, akkor benyögi a delikvens, hogy ja nem olvasta végig a leírást.(nem egyszer fordult elõ ilyen) Komolyan mondom néha az az érzésem, hogy sokan szándékosan hülyének tettetik magukat. Visszaolvasni meg vissza lehet 10 - 20 - 80 - 400 oldalakat is, az nem szégyen. De aki azzal jön, hogy "ppfff 80 oldal visszaolvassak? hát hülye vagy?" na az ilyen az ássa el magát, de jó mélyre.

Daneszka
#6783
na ja,ez ki is felejtettem a HSZ-böl,hogy MINDÍG OLVASSATOK FAQ-T KÉRDÉSETEK ELÕTT,hátha megtaláljátok benne,és akkor nem lesznek láma HSZ-ek😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

allock
#6782
már ne haragudj de minden ottvan a F.A.Q-ban
aki arra lusta h azt elolvassa ne várjon semmi jót..

#hhwnd

allock
#6781
elképzelésem szerint megoldható lenne, a gép elsõ fele lenne a traki a másik felét meg vontatná, de igaz akkor nemtudna semmitse vinni, max egy pótot

gondolok én itt az elsõ duplapótos megoldásra

#hhwnd

Daneszka
#6780
de azt mond már meg hogy mi a faszért nem lehet visszaolvasni az elejére? Nekünk is rá kelett jönni vhogy a modberakásra,akkor másnak nem kell rájönnie? Meg amúgy télleg annyi lenne hogy a topik elsõ HSZ-eiben le lett már irva, meg elég sûrûn volt irva hogy hogyan kell mert nem olvasott vissza senki!!!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!