Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6729
köszi szépen

#6728
milyen programmal lehet megnyújtani a kombájn vágóasztalát?

kispalko
#6727
Szia! Lécci linkeld be nekem a John Deere kombájn és a kamiont, a New Holland kombájnak meg lécci írd be a pozicioját
Köszi

#6726

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6725
Lehet hogy a felbontás beli külömbség miatt van nem ? Nekem a képarány 5:4 Felb 1280x1024

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6724
Tudom hogy fordulékonyak de a bizon a játékbeli gépekhez képest is meglepõen fordulékony, persze ez nem baj nekem még tetszik is mivel egybõl visszalehet vele fordulni a sorra 😊 Am a vágoasztalt csak x irányban nyujtottam !

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6723
Éjszakai aratás 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6722
Nem tudom ki hogy van vele, nekem szerintem a kombájnok a valóságban is igen fordulékony jószágok. Én a játékban mindegyiknek beállítottam a hátsó kerekeknek a 60°-os fordulási szöget.

#6721
A Tied Z irányba is meg van nyújtva, így elég sz*rul néz ki. Az enyém csak X irányban van nyújtva. Töltsd le az enyémet és hasonlítsd össze editorban a tieddel.

#6720
Keményen fordulékony a Bizon, ezen aztán lehet látni hogy diferál a két elsõkerék kanyarodásnál😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6719

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6718
Vagy csak mert xarabb grafikával nyomom ?

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6717
Lack ! Te is csak nyujtod? Olyan másnak nézki...

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6716
Szélesebb, de még nem elviselhetetlenül hosszú fendt vágóasztal. LETÖLTÉS

#6715
Azt tök könnyû te is megtudnád...

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6714
az alap fendthez nagyobb vágóasztalt kb 2x akkorát csinálnál nekem??
lécci
köszi

DJKonya
#6713
nagyon király😊 szép munka grat😊

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6712
csõ all valaki nem tudja honan lehet letölteni a teljes verziót vagy valami cracket?
#6711
wrva jó gép csak az a baj h mire learatok vele 1 földet addigra lejár még a szémilyim is<#vigyor5><#vigyor5><#vigyor5>

#6710
Kétszer linkeltem 😊 kis technikai probléma, bocs.

#6709
Itt van a Bizon kombájn MDW skinnel, A legkissebb fendt vágóasztalt tettem hozzá, amit egy kicsit összébbnyomtam. Bocs a sok képért, de úgy gondolom jól sikerültek 😊 és jobb ezeket nézegetni, mint a sok idióta hozzászólást ( tisztelet a kivételnek ) olvasgatni. Letöltés ITTITT











#6708
nem gond

#6707
Szia! Sajnos nem. Közben rájöttem hogy a hiba az volt hogy eleve hiányos linket kaptam :http://rapidshare.com/fil...Grelax.rar.html Elvileg a /file után lenni kéne gy szép hosszu számnak... de azt még istennek is nehez lenne kideriteni ugy lehet. Sajnos ez van.

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6706
mégegyszer az msn cimed mert nem jól irtam be

#6705
Lehet valami újat tudni új pót elkészülésének idejérõl

#6704
nem tudnád valahogy megoldani h lelehessen tölteni a vágóasztalt???

#6703
de nekem meg a vágóasztal kéne!<#szomoru1><#szomoru1><#schmoll2><#rinya>

#6702
Mondjuk az ekét pont leakartam tölteni... Egyébként mennyivel másabb ha kultizás elõtt szántva is van a föld? Jobb lessz a termés?

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

BMW320i
#6701
A vágóasztal , az eke , és a johni nem jó.A többi tölthetõ

#6700
nekem sem

BMW320i
#6699
JA már vágom , és bocs az 1 p-ér.Köszi!

#6698
Hello! Valoban nem találhatóak. Elnézést kérek mindenkitõl hogy nem ellenõriztem a Tappertõl kapott linkeket, azt hittem hogy õ megtette!

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

BMW320i
#6697
Taper!Mivel lesz jobb?

krisztianp16
#6696
bocs már álmos vagyok nekem sem engedi letölteni.

Idioták kiméljenek!!! :)

krisztianp16
#6695
Nekem sem engdi

Idioták kiméljenek!!! :)

#6694
hy jók a képek csak nem engedi letölteni ezeket a cucokat 404-es hiba jönbe

#6693
#6692
A 6670-es hozzászólásra irnám azt hogy nemsoká jobb lesz madj mindjárt meglátod 😊

#6691
Hello mindenkinek!Arról van szó ,hogy lenne nekem egy összecsukható vontatott konmbinátorom a K700-as után jó széles és nem-e tudná nekem megcsinállni valaki, hogy bele lehessen tenni a játékba mert én csak a modellezéshez értek valamennyit!Nem lehetne megoldani valahogy és természetesen szivesen megosztanám mindenkivel!Elöre is köszi!

#6690
sziasztok
Miért nem lehet beülni a homokrakodóba?

#6689
meg van........

Company of Heroes

#6688
😞wáááááá

Company of Heroes

DJKonya
#6687
az már a te bajod

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6686
nem találom 😞(((((

Company of Heroes

DJKonya
#6685
olvassál vissza, a kép utáni 5. hsz.ben le lehet tölteni, de nem ezzel a skinel

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6684
#6652----azt a kék kombánjnt hol lehet letolten vagy valaki agyon egy linket?

Company of Heroes

DJKonya
#6683
fuuu.... várj megkeresem

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

BMW320i
#6682
Ááááá.Itt az luxus.

#6681
azt eredetit linkeld lécc.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#6680
"hello, kint találod azt hogy csináld Rába Steigertöt, ez nagyon jó volna😊"

ááá ezt egy fórumon kaptam el😄 angolul volt írva😄 szerintem magyar fószer írta mert külföldön úgy írják Raba

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"