Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6979
Hi All!!! eddig mindent meg tudtam csinálni de ez a Kröger HKD 302 18T kifogott rajtam valamiért mindig jön a kürt 😞
2x .i3d" 2x .png".dds".xml beraktam a helyükre meg mindent adtam pozíciót is meg megnyitottam a vehicletypes.xml is és ott is átirtam de nem jó😞
kérlek segítsetek

6milan6
#6978
Pont az a baj.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6977
Sziasztok Szerintetetek a rét modba miért nem tudok modokat berakni pedig mindent ugy csinálok mint a rétmod elõtt!
kispalko
#6976
Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\steerable\ fendt traktorok kombájnok ide.
kombinátor meg a többi
Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\tools ide.
potkócsi meg
Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\trailers ide
a vágóasztal
Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\cutters\fendt
a koordináták meg ide careerVehicles.xml

#6975
ha a hasznos tömeg 40T max, akkor búzából csak 32 megy rá

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#6974
Én 3 hibát észleltem a Kröger póton, de gondolom azért mert még béta!
1. A magszámláló
2. Alapesetben a vonórúd felfele áll
3. A traktorhoz kapcsoláskor felkapja a trakit😄
+1 ez végülis nem hiba, de szerintem kicsit lassan billent!

Majd meglátjuk mit tud a normális verzió!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

rambo12
#6973
A traktorokat melyik mappába kell bemásolni meg a kombájnokat?
És a játékban hol jellennek meg a gépek?
MI a lengyel oldal címe?
Léccives segítsetek ,mert most kezdtem a játékot

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#6972
Ha neked mûködik,akkor valószínû nálam van valami bibi. Na mindegy majd még próbálkozok,hátha 😊 Lehet hogy amirõl beszéltem pótkocsi az Lack minkája,nem emlékeszem már pontosan,de nem is lényeges.Szép napot!

#6971
csá all valaki fel tudnárakni a grassland modot a data.hu ra fontos lenne és az jelezen pls kösz
TaSsI GeRgŐ
#6970
linkelek egy jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó gépet:http://uploaded.to/?id=ogebj3

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤ø„¸ TECHNO ¸„ø¤ ¨°º¤ø„ FoReVeR „ø¤º°¨

#6969
Nekem is a régi gépemen kurt szolala meg ha betettem a dupla modot.De mióta uj gépem van azóta minden Faxa😊<#taps><#taps>
TaSsI GeRgŐ
#6968
nekem is az a kurva kürt szólal meg.

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

TaSsI GeRgŐ
#6967
6milan6 te atyep namet is lecserélted?????

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

6milan6
#6966

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

TaSsI GeRgŐ
#6965
köszönöm szépen

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

6milan6
#6964

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

TaSsI GeRgŐ
#6963
jó reggelt minden fórumozónak! a kröger pótkocsit valahi linkelje meg elõrei köszönöm!

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

#6962
aham ez volt az de nem 33T hasznos teher volt rajta hanem 40T körül...
szerintem a búza fajsúja miatt....

#6961
Ilyesmi...
ha jól emlékszek akkor igen..

#6960
Nállam is mûxik...csak a pótkocsi nem számolja a búzát (de billentésnél számol) + ha 2õt összeakasztok..azt nem lehet szétkapcsolni...tapasztalt vki ilyet? v én voltam balf_asz? XD

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

6milan6
#6959
A Krögernek semmi baja, azon kívül, hogy mentett játékban nem jelenik meg.

Arról én nem tudok semmit. Nekem csak függõleges vonórúd terhelésû pótkocsik vannak a játékban.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6958
leszedtem a béta verziót meglesni,mindent leírás szerint másoltam és hajókürt. kétszer is megnéztem hátha elrontottam valamit,de nem,minden stimmelt. meg tudnád adni annak a forgózsámolyos pótnak a linkjét amit nem kell egybekapcsolni? próbáltam keresni,de nem találtam meg.

6milan6
#6957
A béta verzió igen.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6956
Mért már kész van?

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

6milan6
#6955
Valaki próbálta már a Kröger pótkocsit?

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6954
Tök jó😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6953
Elbasztam osztani kell nem szorozni.....

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6952
Heh? Nem tom mért kell egybõl bolondnak nevezni engem te bolond! A kombine is 100t-ás 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6951
Hát leadtam az 500t-át kaptam érte 250.000 eurot azt szorzom 230 al az 57.500.000 ft Nem is rossz félóra alatt 😊 (mondjuk a simulátor orája szerint az 30 óra)... Mégjo hogy nem 2 héttel ezelõtt arattam akkor még gyengébb volt a forint 😄

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

Daneszka
#6950
Nameg az a vágóasztal....bazz azzal nem mész elõre 10 métert,és megtelik a tartály😄😄 Hát ennyire bolond nem lehet vki..... Na mindegy...

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#6949
Hát ebben hol lehet havatlapátolni? Nemis esik benne annyi hó.....

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6948
Nem kis meló lenne kigyomlálni a fórumból a nem beleillõ hozzászólásokat. Nagyon komoly ami itt megy.

6milan6
#6947
Majd azt megköszönöm, amire szükségem volt és belineklte valaki, de általában vagyok annyira önálló és kreatív, hogy megkeresem/megcsinálom magamnak. Szóval nyugodtan ülj elõre te is.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6946
Ennek mi értelme van?? Még 50 tonna is sok lenne.

#6945
500T a pot de a claas elhúzza!?!? Kár hogy a többi traki nem birja 😄D

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6944
sikerült csak azt nem étem hogy miért nem az elsõ mentésbe rakta bele mindig amit berakok azt mondjuk nem a 1 hanem a 2 mentésbe teszi ezt még valahogy meg kellene oldani hogy ez ne igy legyen

diggitydave
#6943
Hogy áll a corn mod??

#6942
Nálam mûködik rendesen.

#6941
sziasztok

Nem tudom ki töltötte le a mütrágyaszorót de nekem nen akar kanyarodni másnál is ez van vagy csak nálam?

CoD23
#6940
thxx!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

ZTM
#6939
letöltötted ha igen pls rakd fel a data.hu-ra pls engem érdekel de hülye vok ahho az oldalho

ZTM
#6938
MTZ-82 vkinek ZT 300 vagy E 514????jó vóna mind mi???

#6937
Ilyen volt??😄

Krampe, 33T a hasznos teher.😊

#6936
De ha a 20 éves tudja terepen azt amit a Tata akkor minek vegyek mást?😄
Krampe?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

pickány
#6935
http://www.acids-mods.de.tl/Spritze-Klappbar.htm
ez meg töltögetös helynek nézem

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

pickány
#6934
csak béna vok nem tom belinkelni a képet bocs😞😞😞😞

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

pickány
#6933

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

pickány
#6932
http://landwirtschaftssimulator-mods.de/moddirty-maschines-t2130.html
itt van egy olyan kiegészito szerüség amitöl a traktorok koszolodnak kereke saras lesz meg hasonlo szerintem ez valosághubbé is teszi a játékot legalább is ezt vettem ki a képekbol

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

BMW320i
#6931
Kell valakinek Ursus C330 homlokrakodós traki?

pickány
#6930
mi van ??ki hal a forum a sok láma miatt nehogy má !!!!!

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!