Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

claaslexion
#7029
hali!
ha valaki tud segitsen
beraktam a mütrágyaszóró pótot
látszólag minden stimmel csakhogy ha elinditom a szórást a kerekek leblokkolnak és szórni ugyan szór csak a földön nem látszik
ilyenkor mivan?

#7028
Az mért van hogy eltávozott a skin a kis km-es vágoasztalomrol ?

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#7027
Nincs is benne buza de mégis hülyeségeket ir nekem 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

Sanxi007
#7026
http://planet-flash.de/Landwirtschafts-Simulator/mods/5fliegl.
Itt megtalálod az 5 tengelyes flieglt.

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

#7025
fliegl mit tandem 😊 ha nem ez az akkor sorry
letöltés

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#7024

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#7023
Nem!
De valamelyik forumon beztos vann fent 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

rambo12
#7022
Mániás pár ilyen pótot tudnál küldeni ????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Sanxi007
#7021

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

#7020
pff akkorára csináltam a vágóasztalt hogy teljesen átéri az egész szigetet, meg sem kell a kombine-al fordulni csak a sziget egyikrészérõl elindulni azt végig menni rajta 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

rambo12
#7019
Tud Valaki küldeni egy Claas Dominator-t vagy valami régi típusu kombájnt
Valami kabinnélkülit

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#7018
Már meghosszabbítottam. 😊

#7017
meddig tart meghosszabítani?😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Daneszka
#7016
oks,nekem 8😄

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#7015
Nekem egy kicsit rövidnek tûnik a Kröger pót, amúgy nagyon jól sikerült.

kispalko
#7014
Megnyítod wordpaddal és bele másolod. Ennyi az egész

rambo12
#7013
Jó akkor ebbe a careerVehicles.xml fájlba hogy tudnám bemásolni a dolgokat???


SEGÍTSETEK KÉRLEK!!!

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Martinez01
#7012
lehet lessz majd máshoz skin

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Daneszka
#7011
Nem is tudtam hogy a careerVehicles.xml az egy mappa xD Nem inkább "ebbe a fájlba"?<#lama>

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

lippet
#7010
hú az kicsit nehéz volt értelmezniXD am ha egy pótot húzok akkor is -21... értéket ír ki!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Daneszka
#7009
Az baj:S Azért próbálkozz még ha tudsz,vagy van kedved😄

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

rambo12
#7008
careerVehicles.xml ebbe a mappába hogy lehet berakni a további gépek kordinátáit????????????????


SEGÍTSÉG LÉCCIVES

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#7007
Ha azt akarom, hogy nappal legyen mindig, akkor az összes fájlt át kell írni?

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

Martinez01
#7006
mégse lessz mert mindig game.exe hibát rak ki

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#7005
igen skin !

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

rambo12
#7004
careerVehicles.xml ebbe a fájlba hogy tudom berakni az új gépek kordinátáit???? léécci segítsetek mert nem tom hogy kell.

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#7003
sziasztok

Beraktam a kRÖGER pótot de mentés után eltünt többen irták mert béta verzió
azért van, a másik gond hogy nem tudom a mentett játékba berakni az új gépeket mindig új játékot kell kezdenem de láttam irták hogy rejtett mapábba van egy vehicles mappa oda kell másolni ls nekell adni még és azt nem tudom micsoda

Daneszka
#7002
de csak MTZ Skin nem?

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

wazul
#7001
huh az jó lesz😊😊

Martinez01
#7000
emese a nénikéd!😄 (megsúgom készül az MTZ!!)

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#6999
Nekem hibátlanul mûködik a pót.😊 a rúd valóban felfelé áll de az nem sok vizet zavar, azért nem számolja a magot mert amikor 2 pót van összekapcsolva akkor lebillentésnél nemcsak az elsõ pótban lévõ búzáért kapsz pénzt, hanem a 2. pótot is ugyanúgy számolja, a billentés elviselhetõ sebességû, de akkor is elõny a duplapót esetében!😄

Sanxi007
#6998

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

#6997
NEM JÓ!!! miután adok pozíciót jön a kürt

#6996
megpróbálom

Daneszka
#6995
én nem a helyére irtam és mûxik!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#6994
oda annyit irtam hogy <type name="trailer01" className="Trailer01" filename="data/new_scripts/vehicles/Trailer01.lua" /> a másik helyére

BMW320i
#6993
Köszönjük Emese!

BMW320i
#6992
Ez jónak tûnik.Én nem töltöttem le , majd megvárom a teljest.A vehiclestype is jó?

#6991
<?xml version="1.0" encoding="iso-8859-1" standalone="no" ?>
<careerVehicles>
<vehicle filename="data/vehicles/cutters/fendt/fendtCutter6000.xml" xPosition="170" yOffset="0.5" zPosition="175" yRotation="180"/>
<vehicle filename="data/vehicles/cutters/fendt/fendtCutter7700.xml" xPosition="179" yOffset="0.5" zPosition="175" yRotation="180"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/fendt/fendt716vario.xml" xPosition="190" yOffset="0.5" zPosition="188" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/fendt/fendt936vario.xml" xPosition="196" yOffset="0.5" zPosition="188" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/fendt/fendt5270.xml" xPosition="170" yOffset="0.5" zPosition="167" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/fendt/fendt8350.xml" xPosition="179" yOffset="0.5" zPosition="167" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/trailers/tipper01.xml" xPosition="145" yOffset="0.5" zPosition="189" yRotation="90"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/cultivator01.xml" xPosition="146.7" yOffset="0.5" zPosition="193" yRotation="90"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/plough01.xml" xPosition="190" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/sprayer01.xml" xPosition="196" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/extraWeight01.xml" xPosition="202" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/sowingMachine01.xml" xPosition="206" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/plow01.xml" xPosition="211" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/trailers/kroeger_agroliner.xml" xPosition="140" yOffset="3.0" zPosition="220" yRotation="0" />
</careerVehicles>

Martinez01
#6990
readme.txt je: itt

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#6989


Változtattam rajta:
új skin,
módosítottam az i3d-jén,
új hang

LETÖLTÉS

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

BMW320i
#6988
Dobd fel ide a Careervehicles xml file-od.Sztem abban lesz a hiba.

#6987
Kérlek segítsetek😞

Martinez01
#6986


Zetor 7211 TESZTFÁZIS

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

BMW320i
#6985
Te meg olvasd el a F.A.Q.-t és ott találsz egy Claas Lexion kombájnt , amivel lehet vontatni!!!Ja és köszönd meg 6Milán6-nak az átalakítást , ami jó lett!!!

BMW320i
#6984
OLVASSATOK VISSZA BASSZÁTOK MEG!!!TEGNAP ESTE LINKELTEM BE EGY 22 MÉTERES VÁGÓASZTALT , A KASZA MEG A HAMSZTER PÁR OLDALLAL VISSZÁBB VAN!!!

#6983
Ezt hogy csináltad??? Én nem tudok vontatni a kombájnal.Kéne egy kis segítség... 😄
#6982
honnan lehet letölteni a kaszát,meg a hamsztert????
hogyanlehet megnövelni a vágóasztalt ???
elõre is kössz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6milan6
#6981
Elõször használni a válasz erre gombot, utána visszaolvasni néhány hsz-t.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6980
és akkor mit kell csinálni hogy jo legyen