Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jvl445
#6929
Kösssssszzzzzzzzzzz!!!!!

Man TGX XLX

#6928
ha már regiztél életedben akkor tuddod hogy mit kérdeznek

jvl445
#6927
Segitsetek már hogy kell a Lengyel honlapon regizzni.
Elöre is kösszönöm!

Man TGX XLX

rambo12
#6926
de hiába másolom be a megfelelõhelyre nem rakja be
meg ilyen régi trakorok kellenének

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#6925
De én az ujjak között mondtam 😊 nem a 20 évesek között az 1 külön korsazk meg ez is és ez verhetetlen ebben... ha nemhiszitek istenem gyertek el és táltsátok a szátok.
400q-s volt tényleg piros valami 😄

#6924
fogol egy szerkeztõ progit és szerkesz ha azt hiszed hogy olyan könnyû
de vissza olvasnál biztos hogy találénál, de a faq-ban is van ha jól tudom

rambo12
#6923
Hol tudnék leszedni olyan gépeket mint ami a videókban van a youtubon
régebbi fajta kombájnra gondolok vagy hogy tudnék ilyeneket csinálni? pls:segítség

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

BMW320i
#6922
Amelyik üzenetre szeretnél válaszolni annak az írójának a neve után (jobbra) van a dátum , idõ/privát (ha privát üzit szeretnél írni neki) /válasz erre (arra katt és írhatod rá a választ) /#valamien szám (ez a hozzászólás száma).

BMW320i
#6921
22 méteres vágóasztal (nem tom miért jó az ilyen brutális nagy)
Letöltés

tóthjózsef
#6920
hol van

BMW320i
#6919
Használd a "válasz erre" ---t , mert nem tudni , hogy kinek írtad.

BMW320i
#6918
Tölthetõ a mûtrágyaszóró pótkocsi , ami elvileg mûködik is.
Letöltés ITT

tóthjózsef
#6917
de internetes címet ne az sg forum

tóthjózsef
#6916
egy linket kérek grassmod

BMW320i
#6915
Egy kicsit legyetek már önállóbbak!!!Mindenki csak követelõzik , kéreget.Nehezetekre esik visszaolvasni?Minden eddíg megjelent mod minimum kétszer be van linkelve.JA és a lap alján van a keresõ.

#6914
Igazából nem olyan jók a Fliegelek. Legalábbis a kicsik, a nagyokkal nem tom mi a helyzet😄 A kicsik szarrá törnek a heggesztéseknél:S
"csak" 33T😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6913
Hi all.Meg tudná valaki mondani nekem,hogy mi a fü betakaritó pótkocsi neve?

#6912
pár napja lett belinkelve egy, azt már szerintem nem nagy ördöngõség megkeresni

CoD23
#6911
hi all!!
linkeljetek már be pls valami atom széles vágóasztalt , de nagyon széles legyen !!
nincs kedvem szarakodni azzal a kicsivel<#idiota>
elõre is thx!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#6910
sziasztok

Tudtok valamit az új pótról vagy még mindig Model 100%
script 98%

krisztianp16
#6909
Hát sajnos nekem is eltüntek.És én sem tudom most,probálkozok...

Idioták kiméljenek!!! :)

#6908
Topszi!!! Én nagyon szivesen segítek neked!!!! De már csak holnap fogok ráérni! Ha elfogadod segítségem vaegyél fel msn-re!!! [email protected]
#6907
sziasztok! Én is nagyon várom már a kukorica módot!!! Gyorsan fejlõdik a játék!! És ez jó!!!!!!!!!!!
kispalko
#6906
Feltetem de amik bent voltak kiegészitések azok eltüntek lécci segíts ebben. Kösz

krisztianp16
#6905
14.oldal 5851 hozzászólásnál letöltheted grassmodot.

Idioták kiméljenek!!! :)

#6904
bocsi rosszul írtam le a címem [email protected]
#6903
csá mindenkinek
tegnap írtam egy üzenetet hogy nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni mert a modokat nem tudom megcsiálni
és csarébe augusztus 1 küldenkék meghívót egy faxa torrentoldlra ha segít
de kérlek segítsetek
msn címem [email protected]
tóthjózsef
#6902
csá linkeljétek már be grassmodot sehol se találom de ingyen jó ha valaki linkeli akkor kösz

#6901
Fliegl ASW:
Több funkciós pótkocsi, alkalmas szemes, szálas anyag, darabos áru szállitására; trágyaszóró felépitménnyel szilárd szervestrágya, szeparált trágya kiszórására is. Munkaszélesség: 10-16 m-ig. Össztömeg: 11-40 tonna. Tengelyek száma: 2-3 vagy 4 lehetséges.


Igaz a hasznosteher csak 33t, de a teljes megvan 40t😄

krisztianp16
#6900
14.oldal 5851 hozzászólásnál letöltheted.

Idioták kiméljenek!!! :)

claaslexion
#6899
Hali!
mivan a fajin oldalra billentõs póttal?
tud valaki róla valamit?meg aztán volt egy dominátor +egy rába projekt is azokkal mi ujs?

kispalko
#6898
Lécci linkelje be nekem valaki a grass modot. Lécci Köszi!

#6897
meg ha veszel mellé egy Benzinkutat😄DDDDD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6896
400q-s pótról kereshetnél valami képet a neten... ha találsz

am a Nivánál nincs jobb terepjáró, na jó az UAZ jobb ha éppen mûködik:d

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6895
Csõ mániás.
Nekünk is 1 renault megan limusinunk van + 1 Tata Xenon terepjáró amire csak 1 valamit mondanák "Drágább van de jobb nincs !".
Hát mitmondjak 1ik ismerõsömnek van 1 lexion 550-e hát eltörpülünk melette fõleg hogy amivel mi foglalkozunk 100lovas traktorok is elegek.
Van belõle 3db 😊 hát a legkissebb 1 Pronár 1 Ap 250-es póttal áltunk a lexion mellé de nemnagyon találta a csávókám hogy hova is kéne üríteni mert olyan kicsi melette a traktor és a pót ...
összenéztünk és csak nevettünk de aztán sikerült.
persze nem olyan kicsibe van ez....
hivtunk mellé 1 190q-ás kocsit is😊
vittük leadni ott meg 400q-ás pót állt elõttünk a garat meg nemnagyon szereti a 190q át sem nagyon lassú hát várnunk kellett 1 jó idejig
Csak ennyit akartam
Üdv: Tapper

Martinez01
#6894

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

lippet
#6893
Nem a legszebben dolgozik a kasza:S
Am van valami orvosság ellene? (a piros keretes részt kell nézni)

Am a saját magunk vetett füvet is többször lehet kaszálni<#circling>

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Martinez01
#6892
MIELÕTT KÉRDEZNÉL OLVASS VISSZA PÁR OLDALT!!!!!!!!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

kispalko
#6891
Honnan lehet letölteni a grass modoot? Lécci adjatok linket. Köszi!

kispalko
#6890
F.A.Q és ott

rambo12
#6889
Honann lehet letölttelni a játékhoz gépeket????

Lécci válaszoljatok mert most kezdtem a játékot

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

TaSsI GeRgŐ
#6888
ha azt akarod h több gép legyen benne akkor megnyitod a little rock rar filet ott lesz ojan h vehicle abban ami van azt mindet átmásolod a játék vehicle mappába. acareervehicle-t megnyitod jegyzettömbbel és ami szintén a little rock mappába van careervehicle azt is meg nyitod és ami a littlerockos careervehice-ben van szintén bemásolod a játék careervehicle-be. és mehet a játék. JÓ JÁTÉKOT!

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

TaSsI GeRgŐ
#6887
felteszed a grass modot és utána a little rock mapot

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

#6886
srácok olyat lehet,hogy bentvan mondjuk a Little Rock és felteszem mellé a grasslandot,akkor a little rock lesz a sztelephelyem,de lesz fûûûû is?ha lehet akkor hogyan?
Zoli108
#6885
Talántam Claas Xerion traktorhoz új hangot,felül várjátok meg míg az oldalon végigmegy a csík és már tölthetitek is!
Letöltés

http://germantrucksimulator.hu

#6884
😄😄 Szinte minden felsõ kategóriás kombájn ugyan akkora, a Lexion se sokkal nagyobb a dominátornál.


a rüben tudomásom szerint a répa😄
itt van

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6883
És akkor lehetne Répázni!😄XD de a kukorica mod sem lene rossz!!!😄
#6882
<#buck>RÉPA<#buck>
#6881
Tyûûha most ment el a kapu elõtt egy claas dominator 108 as 😊 Játékban kicsit kisebbnek nézki, a megane-om kis dodgem-nek tûnt mellette még jo hogy ezek nem ütköztek 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6880
Répa??? Úgy néz ki mint ha kukorica vetõ lenne sztem

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer