Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
meg ilyen régi trakorok kellenének
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
400q-s volt tényleg piros valami 😄
de vissza olvasnál biztos hogy találénál, de a faq-ban is van ha jól tudom
régebbi fajta kombájnra gondolok vagy hogy tudnék ilyeneket csinálni? pls:segítség
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
Letöltés
Letöltés ITT
"csak" 33T😄
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
linkeljetek már be pls valami atom széles vágóasztalt , de nagyon széles legyen !!
nincs kedvem szarakodni azzal a kicsivel<#idiota>#idiota>
elõre is thx!!
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
Tudtok valamit az új pótról vagy még mindig Model 100%
script 98%
tegnap írtam egy üzenetet hogy nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni mert a modokat nem tudom megcsiálni
és csarébe augusztus 1 küldenkék meghívót egy faxa torrentoldlra ha segít
de kérlek segítsetek
msn címem [email protected]
Több funkciós pótkocsi, alkalmas szemes, szálas anyag, darabos áru szállitására; trágyaszóró felépitménnyel szilárd szervestrágya, szeparált trágya kiszórására is. Munkaszélesség: 10-16 m-ig. Össztömeg: 11-40 tonna. Tengelyek száma: 2-3 vagy 4 lehetséges.
Igaz a hasznosteher csak 33t, de a teljes megvan 40t😄
mivan a fajin oldalra billentõs póttal?
tud valaki róla valamit?meg aztán volt egy dominátor +egy rába projekt is azokkal mi ujs?
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB
am a Nivánál nincs jobb terepjáró, na jó az UAZ jobb ha éppen mûködik:d
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
Nekünk is 1 renault megan limusinunk van + 1 Tata Xenon terepjáró amire csak 1 valamit mondanák "Drágább van de jobb nincs !".
Hát mitmondjak 1ik ismerõsömnek van 1 lexion 550-e hát eltörpülünk melette fõleg hogy amivel mi foglalkozunk 100lovas traktorok is elegek.
Van belõle 3db 😊 hát a legkissebb 1 Pronár 1 Ap 250-es póttal áltunk a lexion mellé de nemnagyon találta a csávókám hogy hova is kéne üríteni mert olyan kicsi melette a traktor és a pót ...
összenéztünk és csak nevettünk de aztán sikerült.
persze nem olyan kicsibe van ez....
hivtunk mellé 1 190q-ás kocsit is😊
vittük leadni ott meg 400q-ás pót állt elõttünk a garat meg nemnagyon szereti a 190q át sem nagyon lassú hát várnunk kellett 1 jó idejig
Csak ennyit akartam
Üdv: Tapper
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
Am van valami orvosság ellene? (a piros keretes részt kell nézni)
Am a saját magunk vetett füvet is többször lehet kaszálni<#circling>#circling>
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
Lécci válaszoljatok mert most kezdtem a játékot
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
http://ls2009-mods.gportal.hu ¤ø„¸ TECHNO ¸„ø¤ ¨°º¤ø„ FoReVeR „ø¤º°¨
http://ls2009-mods.gportal.hu ¤ø„¸ TECHNO ¸„ø¤ ¨°º¤ø„ FoReVeR „ø¤º°¨
Letöltés
http://germantrucksimulator.hu
a rüben tudomásom szerint a répa😄
itt van
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer