Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

6milan6
#7129
Így kell kiszámolni:

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7128
Hehe.. Pontosan ezen dolgoztam 😊

Kicsit meghosszabbított verzió eredeti kapacitással.



Háromtengelyes Kröger (megnövelt 25000-es kapacitással)



A kerekek végül is forognak. A forgózsámoly repr= -jei 4, 5 a hátsó rész repr= -jei 6, 7 ez eddig oké, a +2 keréké pedig 12, 13 de hogy miért ennyi a fene tudja. Próbálgatással sikerült.

TaSsI GeRgŐ
#7127
a 3tengõs pótost linkjét valaki dobja fel PPPPPPPPPPPPPPPLLLLLLLLLLLLLZZZZZZZZ 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊XDXDXDXDXDXDXDXDXD

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤ø„¸ TECHNO ¸„ø¤ ¨°º¤ø„ FoReVeR „ø¤º°¨

6milan6
#7126
Egyelõre nem mész vele semmire, mivel mentett játékban nem jelenik meg. :S

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

pickány
#7125
uhhh az a potkocsi az álmaim ne továbbja 😄😄😄😄 lécci valahova aa linkeljétek már be .

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

6milan6
#7124
Valami ilyenen dolgozol?😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

lippet
#7123
Ha a kikötõbe viszem, ha a telepre, akkor se kapok érte pénzt, meg nem is számolja a búzát a krögerrel:S na m1, majd lesz vmi!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

BMW320i
#7121
Köszi Milán!Majd egyszer iszunk pár sört a sok mod-ért és segítségért.

#7120
Köszi, próbálkozok.

6milan6
#7119
Kikell számolni hányadik helyen vannak a berakott kerekek és azt kell beírni a "repr=" után. Legalábbis nekem valahogy így lett jó. Legegyszerûbb, ha megnézel valamit elõtte, hogy melyik index tartozik hozzá, abból már kilehet számolni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7118
Nem rossz a kombájn! Az egyik pótkocsinak plusz tengelyt raktam be 2 kerékkel, ezek nem forognak. A pót xml-jében megváltoztattam a kerekek számát, 2 plusz sort is beraktam, az i3d-ben két plusz col-t tettem be a kerekekhez. Ezeket sorszámokkal neveztem el, így sem jó. Ötlet esetleg?

6milan6
#7117

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7116
nemhiszem mert most megint ujratettem és most 1esével berakom és nézem sajnos.. ez van. :S
de msot raktam be a duplapotmódot és jó semmi gond még a htw-re cisnáltam + vonofejet és az is jó ...

BMW320i
#7115
Asszem a duplapótmod lesz a bibi , mert alapban benne van a grassland-ban.

#7114
Áhhhh megölöm magam.....
ujratettem a gamét, telepítettem rá a grasslandot és utána beraktam kb 15 traktort és vagy 6 pótkocsit mennék be hogy megnézzem de hajókürt de fingom sincs hogy mejik miatt felsorolom nektek mit raktam be , kérelk irjátok le mejik lehet a hibás mármint amejik nemszereti a grasslandot ^^

Bergmann HTW Trailer
Claas Axion 840
duplapotmod
Fendt wheel pack
Fligl Gigant
JD 8530
k700e
MTZ952.3_skin
potkocsi
Renaul absolute final
Unimog U1500
Ursus pack
Valtra T191
Xerion 3300

Asszem ennyi
Nemhiszem hogy a caarvechilesbe toltam el valamit mert egymás mellé raktam mindet 1 sor porkocsi elé 1 sor traki ....
Kérek mindenkit pls help a kérdésemre ! <#falbav>

#7113
Sziasztok!Hogy lehet pénzt szerezni?Hova lehet eladni a takarmányt?
#7112
A második pótnál se mutatja, a képen a kombiban ülök. De nem lényeg, mert mutatja a gabonát ahogy tellik és eladáskor számolja a pénzt. De ja a végleges versio jó lenne.😄

lippet
#7111
olvassáááááá má visssza!!!!!!!!!!<#ejnye1>

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

jvl445
#7110
Ezt a potot honnan lehet letölteni???Elöre is köszönöm!

Man TGX XLX

lippet
#7109
ja! akkor az elsõ pótot neked se számolja!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#7108


#7107



diggitydave
#7106
Sziasztok,lesz a játékba bálázó???

BMW320i
#7105
Bocsi ez lemaradt.A silótornyok elõtt kimész balra és ott lesz valahol a füves placcon.Ha nem jó helyen van , akkor írd át az xPosition-t meg a zPosition-t , ami neked jó.Ja és a data/vehicles/mappába csinálj egy MF mappát és oda másold.Elvileg jó.

#7104
A demoja megy nincs semmi baja de ez elmosodik minden geforce 7600 om van és faszán fut csak miért mosodik el??
BMW320i
#7103
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/MF/mf225.xml" xPosition="300" yOffset="0.5" zPosition="300" yRotation="0"/>

Martinez01
#7102
csá!
bocsi hogy lámáskodok nem tudna valaki írni nekem a massey fergusson 225-trakihoz egy careervechicles.xml-es sort??(K-Farmot használom)
KÖSZI

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#7101
sziasztok

Az AMAZONAS CATROS rövidtárcsához tudna valaki adni egy poziciot mert nincs benne köszi

6milan6
#7100
Frissítsél drivereket, vagy vegyél új konfigot.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7099
Amit belinkeltél az jo nekme a betüket ne mhozza kis csak ilyen elmosodott valami tudsz benne segiteni??
BMW320i
#7098
Pedig valamit mégsem jól másoltál vagy nem másoltál.

NH G240
#7097
Itt van egy olyan map amin van egy kész híd: http://uploaded.to/?id=eihl43

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

NH G240
#7096
Sajnos nem tudom átküldeni mert tegnap lett újrarakva a gépem.
Lehet megcsinálom megint.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

CoD23
#7095
Hali!!<#integet2><#help><#integet2>
Abban tudna valaki segíteni , hogy az ilyen összecsukható gépet , vagyis az összes olyan gép aminél a vehicleTypes.xml-be kell másolni valamit, meg se jelenik a pályán, pedig szerintem mindent bemásoltam a megfelelõ helyre . Erre tud valaki orvoslást mondani, mi lehet a gond??
Elõre is Thx!!<#worship><#worship>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Martinez01
#7094
mert?rakd fel valahova és küldd át priviben a linket és meglátom mit tehetek

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

BMW320i
#7093
Legyetek szívesek használni a válasz erre-t!!!

#7092
Nagyon szépen köszönöm Más csak lehurrogot volna köszi
6milan6
#7091
Elég szomorú, hogy egy nyomorult keresõt nem tudtok használni!

Néhányszor már belinkeltem: LS2008

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7090
Szaszotk megtaláltam a játékot de csak a demoja van meg létszives valaki ne mtudná mindent elküldeni hogy én is normálisan játszhassak vele??Elöre is köszi.
NH G240
#7089
A #6553. hsz-be van a kép arról amit én csináltam de nem jó!!!

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

16gaborm
#7088
Vki lécci nyomjon fel egy jó linket a Grass mod+a K Farm ról!!!


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ELÕRE IS!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Martinez01
#7087
ki kezdte el az unimogot amelyikre lehet üríteni?

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#7086
Nem tudnátok segiteni hogy honna nbirnám letölteni elég gáz de ne mtalálom és léci ezért ne szidjatok le.
#7085
Sziasztok nekem elindul az uj kfarm modal csak éppen a gépeket nem rakja be és nem jövök rá hogy ez miért van ha valakinek van valami ötlete az szoljon elõre is köszi
#7084
Kössz!!
DJKonya
#7083
elõször rakd fel az eredeti grassland modot
és úgy másold be a fájlokat és kész
én is ezzel szívtam meg😄

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7082
Nekem sem akar elindulni az uj k-farm!ha bemásolom a fájlokat csak feketeség van!Valaki tudna segiteni!!
DJKonya
#7081
rendben sorry én voltam a béna rájöttem miért😊

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#7080
😞😞😞😞 nem indul el a game az új kfarm moddal😞😞😞

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"