Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7179
sziasztok

Nálatok szoktak a levegõbe repkedni a gépek meg fölborulnak és néha akadni olyan miont ha valami fal lenne elötte pedig sima utom van ez
és némelyik ezköz fönt van a tetön mega levegöbe van, erre tudtok valami megoldást vagy ötletet hogy mit kéne csinálni a választ köszi

ZTM
#7178
bocs de ha te tudsz ilyet csinálni akko legalább lesz de én nemis kritikának szántam inkább segítségnek hogy hogy lehetne jobb. de te tudod

#7177
valaki adjon már légyszives egy 13 fejes ekének a linkjét
köszi
Martinez01
#7176
akkor kritizáld ba+ legközelebb nem csinálok nektek semmit!!örüljetek hogy csináltam!!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#7175
Csö! hol lehet letölteni a full game-t? az sem érdekel ha fizetös!! privibe várom! segitséget elöre is köszi!
További jo aratást!!

PEGASO ez a legjobb spanyol gyártmányu kamion de az a baj hogy sehol nincs ilyen ahol lelehet tölteni a pttm-be!ja DAF,SCANIA ezek elismert haszongépjármüvek..!

ZTM
#7174
najon fasza a hangon van mit javítani + ha a skinbe szörke mtz kerekeket elsõ hátsó külömbözõ + üveg a trakira és najon fasza na + kissebb fülke bocs hogy így kritizállak de én nemtom+csinálni <#szomoru1> de má najon jó vóna 1 eredeti MTZ-82

ZTM
#7173
hy all a giantsba lehet modellt csinálni vagy külön progikell mer ha kölön kell 1 nevet és megkeresem lehetõleg alapból i3D-t csináljon ugy nem kell konvertálni a giantshoz köszönöm

lippet
#7172
tedd fel vhova

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#7171
Hello i3d be csináltam egy rábát valaki betudja rakni a játékba?
#7170
Vki segiccsen a directxet beraktam de mégsem indul irjatok privibe Thx<#lookaround>

CoD23
#7169
Lack ezt a fajta pótokat össze lehet akasztani??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Kenny85
#7168
grasslandos k-farmban hova az istenbe kell a fûvet ûríteni?

#7167
jó az a 3 tengelyespot

Martinez01
#7166
nem lacknak ment!! bocsi

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#7165

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#7164
MTZ82 Skin:



alapvetõen Messey Fergusson traktorra épül!
ami új:
Skin,
Hang

letöltési linket küldök priviben annak aki megérdemli<#hehe><#hehe><#mf1>

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#7163
naon fa^zántos a 3 tengelyes pót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😄 rem minél hamarabb tölthetõ lesz 😛 😄

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

#7162
hy all...az lenne a kerdesem h hol lehet beallitani egy dolog sulyat....balakat akarok rakni es tul könnyûek...köszönöm a valaszt

DJKonya
#7161
valaki légyszi segítsen a grassland mod alatt hogy tudok gépeket berakni, mert még egyszer se próbáltam

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7160
meg kéne még a grass mod vagy mi hogy más legyen a pálya
nagyon köszönöm
claaslexion
#7159
kössz! mindjárt ki is próbálom mert ez a kröger nekem nem akar müködni!

#7158
nekem kéne egy kis segítség
legyetek olyan szivesek és külgyetek egy linket a 13 fejes ekérõl
nagyon megköszönném
#7157
Zöld forgózsámolyos pótkocsi. (nem kell külön összeakasztani.)
Ha érdekel még valakit. LETÖLTÉS

claaslexion
#7156
visszatért a régi probléma kiakad a betöltésnél!

6milan6
#7155
Elég, ha nem az elsõ "küldetést" indítod.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

claaslexion
#7154
K 700 -bocs elirtam

claaslexion
#7153
nekem 4 htw van a K77o-asok csak ugy penelnek a 80000rel! 😊

claaslexion
#7152
na ezt kipróbálom bár sajnálom a 744 000 pénzemet! 😊
de ha nem jön be majd visszamásolom! 😊

BMW320i
#7151
Nincs mit.Sajna csak ennyit tudtam.Én megvárom a Kröger teljes változatát.Addíg maradnak a Fliegl-ek.Van benne 3 meg van a nyerges Xerion.Elég az.Ja és tudom mit jelent a ½szintén zenész½.<#nevetes1>

6milan6
#7150
Mivel mentett játékban nem jelenik meg, ahogy a readme-ben is felvan tüntetve.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

claaslexion
#7149
szintén zenész!-már ha tudod mit jelent?
ugyan olyan külön akasztós!
hagyd a csudába!
köszi a fáradozást!

claaslexion
#7148
azt már én is megcsináltam
el is indul a játék korábban mindig kiakadt amikor rákattintottam a mentésnél a betöltésre
mostmár tovább megy csak éppen nincs benne a pót a játékban

claaslexion
#7147
ok köszi!
szerintem ez is összeakasztós!ez van a f.a.q-ban

6milan6
#7146
Van scripts és new-scripts mappa is. A krögernél is elvan írva szerintem, mert a readme a new_scripts-be írja, a lua fájlban meg a scripts mappára hivatkozik.😄 Szóval én bemásoltam mindkét helyre, abból baj nem lesz.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

BMW320i
#7145
itt egy másik de errõl sem tudok semmit.

BMW320i
#7143
Még egy helyen körülnézek , de nem ígérek semmit.Már tudom melyiket keresed.

claaslexion
#7142
ez megvan nekem is de ugyanolyan -összeakasztós!
kössz!

claaslexion
#7141
ezt az uj pótot(KRÖGER) az istennek se tudom berakni pedig szerintem mindent jól csinálok!hacsak?
nektek is van script és new_script mappátok?

BMW320i
#7140
itt van egy de ezt nem tom , hogy össze kell-e kapcsolni.

claaslexion
#7139
a F.A.Q.-ban megtaláltam de még mindig két részbõl áll!

BMW320i
#7138
Akkor mégvisszább olvass.A becsületes nevét nemtom.De utánanézek.

ZTM
#7137
aha azé kösz

claaslexion
#7136
bocs! szerinted engem ez érdekel?ez itt van az orrom elõtt!
régen amikor elindult voltegy világos zöld szinücamit aztán késõbb talán megcsináltak rendesen!
na ez érdekelne engem!

6milan6
#7135
ZT300 talán lesz, többirõl nem tudok semmit.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

ZTM
#7134
pls választ

BMW320i
#7133
Ha egy kicsit visszább olvasnál , látnád , hogy az általad keresett pótkocsi neve Kröger és linket is fogsz találni.

claaslexion
#7132
hali!
segitsen valaki!
létezik olyan forgózsámolyos pót amit nem kell külön akasztgatni (eleje-hátulja)?
ha igen hálás lennék érte ha valaki közkincsé tenné! 😊)))
csak azért mert azt sem tudom mit keressek!!😊)))
elõre is kössz!remélem valaki megszán és segit!!4

#7131
Azta.. Nem semmi. Jó tudni, kössz.

ZTM
#7130
hy all bocs hogy ilyen hülységeket kérdezek de megtudná mondani vki hogy mi van ezekkel lesznek nemlesznek???:MTZ-82,E 514-16 kombájn,ZT300.Mer én ezeket várom fõleg a trakikat és csak azé kell az ósdibb mer lehet hogy szebb mint az új😊úgyhogy pls senki ne mondja hogy fölöslegesek elõre is köszönöm