Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rambo12
#7079
Nem tudtok valami jó és egyszerû szerkesztõprogrammot a játékhoz ahol gépeket tudnék csinálni???
Amúgy meg KÖSSZ A SEGÍTSÉGET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#7078
kép
merre találok egy traktort utánfutóval, hogy kiüríthessem a levágott cuccot?
A farmon nincs :S

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

rambo12
#7077
Lippet a képen látható utánfutót honnan tudnám leszedni????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

diggitydave
#7076
crossfighter thx a K-farm v1.1 átalakítva a grass-modra nagon jó!!!

#7075
nekem sem sikerült berakni a lexion 600-at :S

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

Osi20
#7074
Sziasztok.Daneszka segit kellene (Telepítése: játék ahova telepítve van (pl: C:/program files/farmer simulator 2008/) belemész a data mappába és felülirod ezt a fájlt a rarban lévõvel: "i18n_de.xml")ezt fájlot nem találom játékban data meg nincsen. mit csináljak?elöre is köszi. csá

Dávid 12
#7073
nemtok módokat belerakni!SEGÍTSEteK!léCCI!

#7072
le kell szedni mindegyik "part"-ot? mind a 4 et?????
lippet
#7071
Na m1 megvárom a normális kiadást, és majd lesz vmi!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#7070
PLS segítsetek
a direct x et nem tom frissiten és nem tom h hogy kell lécci privátba majd vki irjon (BOCS A LÁMASÁGÉRT)

#7069
K-farm v1.1 átalakítva a grass-modra:
part1
part2
part3
part4
101mb
Kevesebb jármû van benne mint a v1.0-ban, megmaradtak a gyári map füves területei, + még az elõzõ verzió füves részei hozzáadva.

Daneszka
#7068
Nem marad meg senkinek,mivel még csak Béta verzió a pót!,de ha vissza olvastál volna vagy 15 Hsz-t akkor megláttad vna hogy már irták ezt!!!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#7067
nekem is sikerült a két pottal való búza hordás csak az lenne a kérdésem hogy neked mentés után megmaradt a pót?

#7066
de nekem mé nem megy a duplakerekes mod?????
tudna valaki segíteni??
#7065
Kötelezõ hülyeséget kérdezni? Örülök, hogy tele van a topik idiótábbnál idiótább hozzászólásokkal.

Hát hogy vetnénk el b*szd meg? Vetõgéppel.
Miért nagy a fû? Mert megnõ, ahogy a gabona is.
Permetezzük-e? Na húzzál elõre, elsõ sor elsõ szék.<#violent><#gun><#kocsog><#idiota><#lama> Huhhhh...

#7064
de ti füvet hogy vetitek el???
na meg nálatok mé nagy???permetezitek???
#7063
Hellosztok! Uj vagyok az oldalon.Nem valami régóta jáccom ezzel a játékkal és sztném megkérdezni hogy mire való az Autopilot mod?
#7062
Nem számolja?? Nálam számolta, fendt-el húztam a dupla kröger pótot, simán beálltam a kikötõbe a rácsra ahogy a többi póttal, leöntöttem az elsõ pótot utánna kicsit elõbbre jártam hogy a második legyen a rács fölött és simán leöntöttem, és mind a két pót búzáért kaptam pénzt, és nem kellett szétkapcsolni, hogy egyesével húzzam rá a rácsra.

#7061
Nem tudom betenni ezt a kröger pótot. Már mindent megpróbáltam, de semmi. Valami ötlet?
lippet
#7060
hát de így semmi haszon nincs, mert a magtárban nem számolja:S😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

diggitydave
#7059
Valaki tud 1 linket adni a grass modról??

Daneszka
#7058
Fingasd egésséggel xD ---ez kimaradt a HSz-böl:S

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

Daneszka
#7057
ja oks😄 nm😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#7056
Tökmindegy hogy számolja-e v nem, ha megtelt akkor a kombi ugyse ereszt bele többet!XD

#7055
Sziasztok... A híd épül a játékba??? mert a lengyel weboldalon láttam hogy mentek a hídon..... a traktorral meg a kombival.. és a híd vmi városba vezetett.... szeritetek épül vagy mit kell teni hogy lehessen menni arra is plZZ írjátok le vagy pedig töltsétek fel a http://data.hu-ra a mapot vagy valami akinek már benne van a híd. meg minden... elõre is thx

BMW320i
#7054
Dehogy baj.Akkor nem köszöntem volna meg és nem állítottam volna át.Joóóóféleee amikor kétkerekezik.Köszi mégegyszer is.

Daneszka
#7053
tán baj hogy 2 kerékre áll?legalább tartsa rendesen a sebességet....

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

claaslexion
#7052
visszalapoztam 17 oldalt csak hogy megmutassam mirõl is van szó de nem találtam
-egy képen volt egymás mellett a dominátor meg a rába még aszerkesztõben asszem JD4650 volt az alkotó!
na mindegy várok még ez a mostani dominátor nem az igazi

#7051
kössz 😄

BMW320i
#7050
Egy kicsit visszaolvasol és máris találsz 2 félét is.

BMW320i
#7049
Jólvan na most összekevertem a 2-õt.Nem az a lényeg , hogy 2 kerékre álljon , hanem az , hogy jobban pörögjön.Aratási sebesség 11-13 km/h , végsebesség 35 km/h körül.

#7048
helló. Nem tud valaki küldeni nekem egy 2 tengelyes forgózsámolyos pótkocsit küldeni?
majd meghálálom valahogy
elõre is kössz 😄

claaslexion
#7047
tudod mi az optikai tuning???
látvány!!! -ja neked az a lényeg hogy kétrkerékre álljon?

BMW320i
#7046
Tuningolni egyszerû.Átkell írni az xml file-ban az értékeket.Nekem a Lexion kiugrik 2 kerékre , amikor megpadlózom a gázt.Köszönet Daneszkának érte!!!

claaslexion
#7045
optikai tuningos verzió!

BMW320i
#7044
Azt nem tom , hogy javított-e de nekem rendesen mûkszik.

claaslexion
#7043
a feljavitott dominátor már készen van?
mert volt egy régebbi verzió az nem volt az igazi!

claaslexion
#7042
ti nem is permeteztek???
pedig 2X lessz a termés!
tiszta haszon!!! 😊

BMW320i
#7041
A dominator már kész.A rába meg alszik.

BMW320i
#7040
Ahogy érzed.

claaslexion
#7039
TUD VALAK VALAMIT A RÁBÁRÓL + A DOMINÁTORRÓL?!

claaslexion
#7038
akkor már inkább a permetezõ az haladósabb

BMW320i
#7037
Ha annyira mûtrágyázni akarsz , akkor a kicsivel csináld.

claaslexion
#7036
nem piszkáltam bele csak bemásoltam ugy ahogy le van irva!
mindegy akkor permetezek tovább! 😊 csak kicsit már uncsi
azért köszi!

BMW320i
#7035
Állíts a fékeken.


Sajna nem tom mi lehet a baj.

#7034
Nekem nincs én nem trágyázok.... 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

claaslexion
#7033
humorosak vagytok!
de ez most nem annak a helye,mert lessz ám helye -hulya!!!
na akkor semmi tipp?

#7032
Nincs benne abs 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

BMW320i
#7031
Engedd ki a rögzítõféket!Azért nem látszik a földön mert gyorsan felszívódik.

BMW320i
#7030
Veled már hülyülni sem lehet?Sorry.